רמת אברהם

יעל גולד

משתמש צעיר
שלום
מבררת על רמת אברהם בבית שמש
אשמח לדעת מה סגנון האוכלוסיה? וכו'
תודה רבה

עולם חדש1

משתמש רשום
קופץ על האשכול ..
רציתי לברר אם יש מישהו שיודע על דירת 3 חדרים למכירה.

הילה פוטוגרפי

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
תוכלי לפרט
תודה
אוכלוסיה מעולה ליטאי וחסידי
אין לי מה לפרט משפחות מעולות באיזור למעלה יותר ליטאי שם יש כן כמה משפחות יותר מודרניות
יותר למטה זה יותר משפחות חסידיות וגם ליטאיות כולם משפחות מעולות

styehoshua

משתמש מקצוען
תרשי לי להאיר לך הערה קטנה
קשה מאד לנתח מה זה פרום מה זה מודרני ממשתמש אנונימי.
כל אחד מרגיש עצמו בסדר/נורמלי/אמצע או איך שלא תקרא לזה ומי שיותר אדוק ממנו זה פרום ומי שיותר קל ממנו הוא מודרני.
אתה צריך לשאול משהו שאתה מכיר או שתקדיש יום תטייל שם תכנס לשטיבלאך תראה מי הילדים בשעה שחוזרים מהמוסדות מי ההורים, רק כך תראה מי האוכלוסיה ביחס אליך מודרני או פרום.:)

אחינו כל בית ישראל

משתמש מקצוען
תרשי לי להאיר לך הערה קטנה
קשה מאד לנתח מה זה פרום מה זה מודרני ממשתמש אנונימי.
כל אחד מרגיש עצמו בסדר/נורמלי/אמצע או איך שלא תקרא לזה ומי שיותר אדוק ממנו זה פרום ומי שיותר קל ממנו הוא מודרני.
אתה צריך לשאול משהו שאתה מכיר או שתקדיש יום תטייל שם תכנס לשטיבלאך תראה מי הילדים בשעה שחוזרים מהמוסדות מי ההורים, רק כך תראה מי האוכלוסיה ביחס אליך מודרני או פרום.:)
תומך בכל מילה

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט א'

א אַשְׁרֵי תְמִימֵי דָרֶךְ הַהֹלְכִים בְּתוֹרַת יְהוָה:ב אַשְׁרֵי נֹצְרֵי עֵדֹתָיו בְּכָל לֵב יִדְרְשׁוּהוּ:ג אַף לֹא פָעֲלוּ עַוְלָה בִּדְרָכָיו הָלָכוּ:ד אַתָּה צִוִּיתָה פִקֻּדֶיךָ לִשְׁמֹר מְאֹד:ה אַחֲלַי יִכֹּנוּ דְרָכָי לִשְׁמֹר חֻקֶּיךָ:ו אָז לֹא אֵבוֹשׁ בְּהַבִּיטִי אֶל כָּל מִצְוֹתֶיךָ:ז אוֹדְךָ בְּיֹשֶׁר לֵבָב בְּלָמְדִי מִשְׁפְּטֵי צִדְקֶךָ:ח אֶת חֻקֶּיךָ אֶשְׁמֹר אַל תַּעַזְבֵנִי עַד מְאֹד:
נקרא  29  פעמים

לוח מודעות

למעלה