דרוש מידע רכב שיתופי - מה עדיף, סיטי קאר או מיי קאר?

אשר פרידמן

משתמש פעיל
אני כל פעם מתלבט מה כדאי לקחת, סיטי קאר או מיי קאר. יש הפרש של כשלשה שקלים לטובת סיטי קאר בזמנים רגילים, ולטובת מיי קאר בשעות הבוקר והלילה, בשאר הפרמטרים, מי עדיף?

גלגל הצבעים

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
עריכה והפקת סרטים
אני כל פעם מתלבט מה כדאי לקחת, סיטי קאר או מיי קאר. יש הפרש של כשלשה שקלים לטובת סיטי קאר בזמנים רגילים, ולטובת מיי קאר בשעות הבוקר והלילה, בשאר הפרמטרים, מי עדיף?
סיטי קאר הרבה יותר ידידותיים למשתמש, הם במתן הקוד לפני זמן ההשכרה, והן באפשרות הדיווח על סיום במשך 5 דקות לאחר סיום הזמן, מה שבמיי קאר עולה לך ביוקר.

דוּבי

משתמש מקצוען
סיטי קאר עדיף מהסיבות שכבר אמרו
ועוד במצב של דפיקה ברכב תאונה או נזק או שאר תקלות וקנסות
איתם אפשר לדבר יותר הם באים לקראת יותר ממיי קאר
ויש להם פריסה יותר רחבה
ובשעות הרגילות יותר זול סיטי קאר
אה והסרס החשמלי 20 ש"ח לשעה וחצי שקל לק"מ שלנסיעות קצרות מחוץ לעיר לים בנתניה וכד' שווה מאוד
נ.ב. אציין שאני מנויי על 2 החברות וצורך בעיקר מסיטי קאר וכשאין רכב זמין באזור אני לוקח מיי קאר.(לדעתי הרבה כך.)

דוּבי

משתמש מקצוען
איך זה עובד מבחינת ההטענה?
הם מטעינים בתחנה ואתה צריך להחזיר עם 20% הטענה
היה לך ניסיון בזה גם עם סיטי קאר וגם עם מיי קאר?
לא להגזים אני לא כזה נהג גרוע;)
היה לי עם סיטי קאר ולחבר קרוב עם מיי קאר ואין השוואה, מיי קאר הרבה יותר קשים.

שלמה רוזן

משתמש צעיר
אני משתמש בעיקר עם מיי קאר מאוד מרוצה
ויש לציין שלאחרונה היה לי איתם אי הבנה וחוייבתי בערך 400 ש"ח
והם באו לקראתי למעלה מן המשוער והחזירו לי את זה בזיכוי אעפ"י שלפי הכללים היבשים הם היו צודקים

מירער

משתמש סופר מקצוען
כתיבה ספרותית
פרסום וקופי
היה לי עם סיטי קאר ולחבר קרוב עם מיי קאר ואין השוואה, מיי קאר הרבה יותר קשים.
אהממ... מעניין.
גם לי היה איזה סיפור מעצבן איתם. (עשיתי נזק כשמהנוי עוד עלה כסף, והיה מנוי מזדמן בתוספת 10% הם החליטו שגם על הנזק צריך לגבות 10% למרות שבחוזה כתוב 10% על דמי ההזמנה, אז פתאום הם יכולים להחליט שדמי ההזמנה זה גם הנזק? מה הקשר? ברור שנזק צריך לשלם אבל מה הקשר שאני מנוי מזדמן)
אבל היו לי גם מקרים עם התייחסות טובה הבנה וביטול של קנסות. (כמו למשל שנגמר לי הסוללה בטלפון ולא יכולתי לדווח, וכדו')

מירער

משתמש סופר מקצוען
כתיבה ספרותית
פרסום וקופי
לנסות לעזור בהארכה אחרי שנתפס ע"י מישהו אין דבר כזה אצלם.
כנ"ל.
אני הייתי תקוע בפקק הזוי בדרך לחזור. איך שהתחיל הפקק (נשאר לי עוד 45 דקות, התקשרתי להאריך או לדווח על איחור אך הרכב כבר נתפס. ביקשתי שלפחות יודיעו למי שמחכה, שיוכל להחליף תחנה, אך הם סירבו, בסופו של דבר איחרתי ברבע שעה, ולא הודיעו לו כלום וגם הוא איחר הלאה.)

דוּבי

משתמש מקצוען
אני שמח לשמוע שמיי קאר כך מתנהגים היום. כי אני שמעתי מעוד שהתלוננו אבל לא לאחרונה.
כנראה שהם הפנימו את הטענות ...
ואני באמת מקווה שזה לא עוד ניקים בשירות או שקשורים לחברה...
בסיטי קאר יש קנס של חמישים ש"ח על איחורים לא אחרי הרבה זמן,
איך הגעת לחמישים?
אולי איחרת בחמישים דקות (זה מחושבן לפי 1 ש"ח לדקה)
אבל ברור שיש מעלות לכאן ולכאן אני בסך הכללי מעדיף את סיטי קאר, אבל אני משתמש כשאין במיי קאר.

דוּבי

משתמש מקצוען
שקל וחצי לדקה
הנה המקור שלי
1684098081383.png

שם אגב ראיתי שמי שלא מדווח הם יכולים לחייב אותו ב30 ש"ח מה שלא נתקלתי בחיים בחיוב כזה
הגם שאיחרתי הרבה פעמים במשך השנים.
מעניין אולי נפלו עליך רציני עם זה?
בסיטי קאר יש קנס של חמישים ש"ח על איחורים לא אחרי הרבה זמן,

מירער

משתמש סופר מקצוען
כתיבה ספרותית
פרסום וקופי
הנה המקור שליצפה בקובץ המצורף 1376056
שם אגב ראיתי שמי שלא מדווח הם יכולים לחייב אותו ב30 ש"ח מה שלא נתקלתי בחיים בחיוב כזה
הגם שאיחרתי הרבה פעמים במשך השנים.
מעניין אולי נפלו עליך רציני עם זה?
זה יותר מעודכן. (50 ש"ח על איחור מעל 10 דק' +1.5 לדקה)

https://www.citycar.co.il/wp-content/uploads/2023/01/נספח-תעריפים-סיטי-קאר.pdf?&~nfopt(fileDistorted=4775002797077088&uploadEmbeddedImages=1)

קבצים מצורפים

• נספח-תעריפים-סיטי-קאר.pdf
    KB 27.4 · צפיות: 121

מירער

משתמש סופר מקצוען
כתיבה ספרותית
פרסום וקופי
מצד שני, הם הורידו את התעריף לרכב עומד מונע, ל40 אג' לדקה ולא 80 אג'.
וגםנתנו אפשרות ביטול הזמנה ב%50 שלא היה להם. ולא 100 % משעתיים לפני הזמנה כפי שהיה.

אגב, מה זה דקה הליכה הם ממש מקפידים על זה?

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קלז

א עַל נַהֲרוֹת בָּבֶל שָׁם יָשַׁבְנוּ גַּם בָּכִינוּ בְּזָכְרֵנוּ אֶת צִיּוֹן:ב עַל עֲרָבִים בְּתוֹכָהּ תָּלִינוּ כִּנֹּרוֹתֵינוּ:ג כִּי שָׁם שְׁאֵלוּנוּ שׁוֹבֵינוּ דִּבְרֵי שִׁיר וְתוֹלָלֵינוּ שִׂמְחָה שִׁירוּ לָנוּ מִשִּׁיר צִיּוֹן:ד אֵיךְ נָשִׁיר אֶת שִׁיר יְהוָה עַל אַדְמַת נֵכָר:ה אִם אֶשְׁכָּחֵךְ יְרוּשָׁלִָם תִּשְׁכַּח יְמִינִי:ו תִּדְבַּק לְשׁוֹנִי לְחִכִּי אִם לֹא אֶזְכְּרֵכִי אִם לֹא אַעֲלֶה אֶת יְרוּשָׁלִַם עַל רֹאשׁ שִׂמְחָתִי:ז זְכֹר יְהוָה לִבְנֵי אֱדוֹם אֵת יוֹם יְרוּשָׁלִָם הָאֹמְרִים עָרוּ עָרוּ עַד הַיְסוֹד בָּהּ:ח בַּת בָּבֶל הַשְּׁדוּדָה אַשְׁרֵי שֶׁיְשַׁלֶּם לָךְ אֶת גְּמוּלֵךְ שֶׁגָּמַלְתְּ לָנוּ:ט אַשְׁרֵי שֶׁיֹּאחֵז וְנִפֵּץ אֶת עֹלָלַיִךְ אֶל הַסָּלַע:
נקרא  19  פעמים

לוח מודעות

למעלה