דרוש מידע רכב שיתופי - מה עדיף, סיטי קאר או מיי קאר?

מוריה אסתר

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עריכה והפקת סרטים

אברהם ג

משתמש חדש
סיפור הזוי שקרה לי הבוקר עם סיטי קאר
הזמנתי רכז באפלקיציה בתחנה קצת יותר רחוקה מביתי, בגלל שהרכב שליד ביתי היה תפוס. הגעתי למקום ואני לא רואה את הרכב.
בדקתי באפלקציה, ולקח אותי 2 רחובות ליד, מרחק של כמאתיים מטר פלוס, הגעתי לשם, ואני לא רואה שום כלום.
התקשרתי לשירות לקוחות, ענו לי אחרי 7 דקות. בכל זאת חול המועד...
הנציגה התנצלה שהרכב בכלל נמצא בשכונה אחרת, ויש תקלה וכו’ וכו’. מרחק של כק”מ... הוסיפה לי הארכת זמן של 20 דק’. ומאחר שהיתה לי פגישה חשובה הלכתי על זה.
הגעתי למקום שאמרה לי, ושוב, אין זכר לרכב המדובר....
הפעם ההמתנה לנציג בפלאפון לקחה 12 דק’... ’הבטיחה פיצוי’... אין לי מושג מה אפשר לפצות על הנבזות הזו, להריץ בן אדם חצי עיר לחינם...
בצר לי, לקחתי מונית, ויצאתי בנזק לא מבוטל...

אין מנוס מלהכיר את המתחרים מקרוב...

גלגל הצבעים

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
עריכה והפקת סרטים
מישהו יודע כמה זמן רישיון צריך בשביל לשכור מהם רכב?
גיל 24 עם שנתיים וותק
מי שפחות מ-24 או פחות משנתיים (אבל חייב לפחות שנה, וגם לפחות גיל 21), עוד 20 ש"ח לכל שעה

רומי זית

משתמש צעיר
סיפור הזוי שקרה לי הבוקר עם סיטי קאר
הזמנתי רכז באפלקיציה בתחנה קצת יותר רחוקה מביתי, בגלל שהרכב שליד ביתי היה תפוס. הגעתי למקום ואני לא רואה את הרכב.
בדקתי באפלקציה, ולקח אותי 2 רחובות ליד, מרחק של כמאתיים מטר פלוס, הגעתי לשם, ואני לא רואה שום כלום.
התקשרתי לשירות לקוחות, ענו לי אחרי 7 דקות. בכל זאת חול המועד...
הנציגה התנצלה שהרכב בכלל נמצא בשכונה אחרת, ויש תקלה וכו’ וכו’. מרחק של כק”מ... הוסיפה לי הארכת זמן של 20 דק’. ומאחר שהיתה לי פגישה חשובה הלכתי על זה.
הגעתי למקום שאמרה לי, ושוב, אין זכר לרכב המדובר....
הפעם ההמתנה לנציג בפלאפון לקחה 12 דק’... ’הבטיחה פיצוי’... אין לי מושג מה אפשר לפצות על הנבזות הזו, להריץ בן אדם חצי עיר לחינם...
בצר לי, לקחתי מונית, ויצאתי בנזק לא מבוטל...

אין מנוס מלהכיר את המתחרים מקרוב...
זה קורה הרבה באפליקציה, אגב לא רק להם

אבישג אייזן

משתמש צעיר
עיצוב גרפי
אני כל פעם מתלבט מה כדאי לקחת, סיטי קאר או מיי קאר. יש הפרש של כשלשה שקלים לטובת סיטי קאר בזמנים רגילים, ולטובת מיי קאר בשעות הבוקר והלילה, בשאר הפרמטרים, מי עדיף?
לבעלי גבו על מכה קלה בסיטי קאר 2000 ש"ח וכשביקש לדעת פירוט על מה משלם אמרו לו אנחנו לא חייבים לך דין וחשבון זה ע"פ החוק וכששאל על איזה חוק מדובר ציינו שהחוק מתיר להם במקסימום לקחת 2000 ש"ח. זאת אומרת שהם גובים על כל נזק ללא הבחנה את המקסימום שהחוק מתיר להם
אני ובעלי לא מוכנים לנסוע יותר ברכבים שלהם ביודענו שעל כל מכה הכי קלה יחייבו 2000 ש"ח !
כל הטיפול במקרה היה מלווה בשירות מזעזע ושומר נפשו ירחק

גלגל הצבעים

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
עריכה והפקת סרטים
לבעלי גבו על מכה קלה בסיטי קאר 2000 ש"ח וכשביקש לדעת פירוט על מה משלם אמרו לו אנחנו לא חייבים לך דין וחשבון זה ע"פ החוק וכששאל על איזה חוק מדובר ציינו שהחוק מתיר להם במקסימום לקחת 2000 ש"ח. זאת אומרת שהם גובים על כל נזק ללא הבחנה את המקסימום שהחוק מתיר להם
אני ובעלי לא מוכנים לנסוע יותר ברכבים שלהם ביודענו שעל כל מכה הכי קלה יחייבו 2000 ש"ח !
כל הטיפול במקרה היה מלווה בשירות מזעזע ושומר נפשו ירחק
א. מכה או שריטה? לא חושב שיש מכה קלה ככל שתהיה שעלות הנזק פחות מ-2000 ש''ח, וזה שהם יכולים לתקן חפיף ושטחי בזול, למה שיעשו את זה?

ב. כל חברת השכרה אחרת כך הייתה נוהגת, וגם כל בעל רכב ניזוק (עם רכב חדש יחסית) היה תובע את הביטוח שלכם במחיר מלא, מה שהיה דורש ממכם את ההשתתפות העצמית במחיר דומה ל-2000 ש''ח.

אם מדובר בשריטה קלה מאוד או שפשוף קל אז יש משהו בטענתכם, אבל מכה אפילו קלה זה נזק לכל דבר, זה שלכם זה נראה עושק זה מראה על חוסר ידע בתחום.

עובדת מהבית

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
פרסום וקופי
מה היחס בתאונה בסיטי קאר לעומת מיי קאר?
תאונה קלה אבל דורשת טיפול במוסך

אבישג אייזן

משתמש צעיר
עיצוב גרפי
א. מכה או שריטה? לא חושב שיש מכה קלה ככל שתהיה שעלות הנזק פחות מ-2000 ש''ח, וזה שהם יכולים לתקן חפיף ושטחי בזול, למה שיעשו את זה?

ב. כל חברת השכרה אחרת כך הייתה נוהגת, וגם כל בעל רכב ניזוק (עם רכב חדש יחסית) היה תובע את הביטוח שלכם במחיר מלא, מה שהיה דורש ממכם את ההשתתפות העצמית במחיר דומה ל-2000 ש''ח.

אם מדובר בשריטה קלה מאוד או שפשוף קל אז יש משהו בטענתכם, אבל מכה אפילו קלה זה נזק לכל דבר, זה שלכם זה נראה עושק זה מראה על חוסר ידע בתחום.
לא מדובר במכה בין שתי רכבים אלא שריטה מעמוד יציאה מחניה ואת הסכום בעלי בירר והעריכו את זה עד אלף ש"ח אבל גם אם היו מבאים פירוט למה גובים אלפיים (והיו מנפחים השבתת רכב ליום וכדו') זה היה מתקבל על הדעת
הבעיה שלא פירטו למה מחייבים על אף בקשות חוזרות ונשנות ורק אמרו שזה ע"פ חוק והם לא חייבים לנו דין וחשבון
לדעתי זה לא בסדר ובודאי שירות מזעזע במיוחד שהם אף חסמו לו את החשבון וגבו מהאשראי בלי הסכמה (ובעלי הסכים לשלם רק דרש או פירוט או לשלם פחות)
זה אלפיים שקל ללא משנה מה המכה וכמה שאני בודקת באינטרנט אני רואה עוד ועוד מקרים כאלה
עדיף שאנשים ידעו להיזהר ואם בכל זאת לוקחים מהם רכב שיחשבו על ביטול השתתפות עצמית וכדו'

שמואל המלך

משתמש פעיל
חבר עשה תאונה עצמית קלה עם רכב של סיטי קאר ושלחו לו הערכת שמאי של 50,000 ש"ח אם לא יותר, דחפו שם גם מה שלא קשור לתאונה מישהו נתקל בדברים כאלה בעבר אשמח שיעדכן ולא היה לו ביטול השתתפות עצמית והאם אין סכום מקסימילי שהם יכולים לחייב. ושארית ישראל לא יעשו עוולה

אשר פרידמן

משתמש פעיל
חבר עשה תאונה עצמית קלה עם רכב של סיטי קאר ושלחו לו הערכת שמאי של 50,000 ש"ח אם לא יותר, דחפו שם גם מה שלא קשור לתאונה מישהו נתקל בדברים כאלה בעבר אשמח שיעדכן ולא היה לו ביטול השתתפות עצמית והאם אין סכום מקסימילי שהם יכולים לחייב. ושארית ישראל לא יעשו עוולה
מוזר
זה מהאתר של סיטי קאר
1709724591867.png

משמע שצריך לשלם רק את ההשתתפות העצמית..

לדעת 1

משתמש צעיר
אין דבר כזה 50אלף כי לפי החוק יש עד סכום מסוים

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קלז

א עַל נַהֲרוֹת בָּבֶל שָׁם יָשַׁבְנוּ גַּם בָּכִינוּ בְּזָכְרֵנוּ אֶת צִיּוֹן:ב עַל עֲרָבִים בְּתוֹכָהּ תָּלִינוּ כִּנֹּרוֹתֵינוּ:ג כִּי שָׁם שְׁאֵלוּנוּ שׁוֹבֵינוּ דִּבְרֵי שִׁיר וְתוֹלָלֵינוּ שִׂמְחָה שִׁירוּ לָנוּ מִשִּׁיר צִיּוֹן:ד אֵיךְ נָשִׁיר אֶת שִׁיר יְהוָה עַל אַדְמַת נֵכָר:ה אִם אֶשְׁכָּחֵךְ יְרוּשָׁלִָם תִּשְׁכַּח יְמִינִי:ו תִּדְבַּק לְשׁוֹנִי לְחִכִּי אִם לֹא אֶזְכְּרֵכִי אִם לֹא אַעֲלֶה אֶת יְרוּשָׁלִַם עַל רֹאשׁ שִׂמְחָתִי:ז זְכֹר יְהוָה לִבְנֵי אֱדוֹם אֵת יוֹם יְרוּשָׁלִָם הָאֹמְרִים עָרוּ עָרוּ עַד הַיְסוֹד בָּהּ:ח בַּת בָּבֶל הַשְּׁדוּדָה אַשְׁרֵי שֶׁיְשַׁלֶּם לָךְ אֶת גְּמוּלֵךְ שֶׁגָּמַלְתְּ לָנוּ:ט אַשְׁרֵי שֶׁיֹּאחֵז וְנִפֵּץ אֶת עֹלָלַיִךְ אֶל הַסָּלַע:
נקרא  0  פעמים

לוח מודעות

למעלה