דרוש מידע רוקנו לי את החשבון בנק

יוסיK

משתמש פעיל
שלום וברכה
אתמול גיליתי בור בחשבון, משכו ממנו קרוב ל 20,000, בדיקה קצרה באתר העלתה שהיו כמה משיכות מזומן בכספומט.
בפועל לא משכתי שקל בימים האחרונים, אשתי ניסתה למשוך אתמול והיה כתוב לה שא"א כי היא הגיעה לתקרה המקסימלית של משיכה ביום.
שלחתי אתמול פניה לבנק, הבוקר הגיעה תשובה מנומנמת עם שאלה האם הכרטיס דרכו נמשך הכסף נמצא אצלנו, התשובה היא כן אבל הגיוני שהפקיד שקיבל את הפניה יעשה משהו כדי לסגור את הפרצה?
בעיני אותו פקיד זה לא היה מובן מאליו ולכן הוא לא עשה כלום, בינתיים הבוקר עשו לנו עוד משיכה.
תכלס התקשרתי לבנק, המתנתי את כל זמן ההמתנה הארוך מהרגיל, ענתה לי פקידה נמרצת, שהשתתפה מאוד בצערי, פתחה פניה שתטופל עד סוף החודש.... [אולי ינכו לי שליש על התנהגות טובה?]
ביטלתי את הכרטיס דרכו נמשך הכסף וביקשתי ממנה שתזרז עד כמה שניתן את הטיפול, אני צריך את הכסף.
מישהו מכיר?
נתקל בכזה מקרה?
מה אפשר לעשות?

גרעין

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
שלום וברכה
אתמול גיליתי בור בחשבון, משכו ממנו קרוב ל 20,000, בדיקה קצרה באתר העלתה שהיו כמה משיכות מזומן בכספומט.
בפועל לא משכתי שקל בימים האחרונים, אשתי ניסתה למשוך אתמול והיה כתוב לה שא"א כי היא הגיעה לתקרה המקסימלית של משיכה ביום.
שלחתי אתמול פניה לבנק, הבוקר הגיעה תשובה מנומנמת עם שאלה האם הכרטיס דרכו נמשך הכסף נמצא אצלנו, התשובה היא כן אבל הגיוני שהפקיד שקיבל את הפניה יעשה משהו כדי לסגור את הפרצה?
בעיני אותו פקיד זה לא היה מובן מאליו ולכן הוא לא עשה כלום, בינתיים הבוקר עשו לנו עוד משיכה.
תכלס התקשרתי לבנק, המתנתי את כל זמן ההמתנה הארוך מהרגיל, ענתה לי פקידה נמרצת, שהשתתפה מאוד בצערי, פתחה פניה שתטופל עד סוף החודש.... [אולי ינכו לי שליש על התנהגות טובה?]
ביטלתי את הכרטיס דרכו נמשך הכסף וביקשתי ממנה שתזרז עד כמה שניתן את הטיפול, אני צריך את הכסף.
מישהו מכיר?
נתקל בכזה מקרה?
לא מקרה למשטרה?
ואיך לא ביקשתם לחסום את הכרטיס בתור כרטיס נגנב. איך משכו עוד בבוקר?
אי אפשר לברר מאיזה בנק זה נמשך?

bracha5

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
צילום מקצועי
אוטומציה עסקית
תביעה של הביטוח של הכרטיס
יש להם תצלום של מי שמושך כסך מכספומטים, ויכולים לתבוע את הגנב
ודבר ראשון, תלונה במשטרה

מישמש

משתמש צעיר
שלום וברכה
מישהו מכיר?
נתקל בכזה מקרה?
מה אפשר לעשות?
באיזה בנק? סניף?

r&k

משתמש רשום
המשיכות מכרטיס אשראי? או מכרטיס בנקט של הבנק?
כי לי היה משיכות מכרטיס בנקט באזור ה8000 הבנק לקח את האחריות והכל חזר אלי מהבנק.

יוסיK

משתמש פעיל
לא מקרה למשטרה?
ואיך לא ביקשתם לחסום את הכרטיס בתור כרטיס נגנב. איך משכו עוד בבוקר?
אי אפשר לברר מאיזה בנק זה נמשך?

תביעה של הביטוח של הכרטיס
יש להם תצלום של מי שמושך כסך מכספומטים, ויכולים לתבוע את הגנב
ודבר ראשון, תלונה במשטרה

באיזה בנק? סניף?

בהקדם למשטרה עם הרבה סבלנות
לא לשכוח לבקש אסמכתא על התלונה
אח''כ לדרוש מהבנק לפתוח את המצלמות
בהצלחה

המשיכות מכרטיס אשראי? או מכרטיס בנקט של הבנק?
כי לי היה משיכות מכרטיס בנקט באזור ה8000 הבנק לקח את האחריות והכל חזר אלי מהבנק.
תודה לכל המגיבים

לכרטיס אשראי יש ביטוח, המשיכות היו מכרטיס בנקט, מעניין לברר אם יש לזה ביטוח.

לא ביטלתי את הכרטיס מיד כי אתמול לא ידעתי איך משכו את הכסף, לחתי פניה לבנק מתוך תקווה שהם יעשו את מה שצריך כדי לעצור את הדבר הזה.

הבנק אמור בהחלט לפתוח את המצלמות ולבדוק זה אמור לקרות עד סוף החודש.....

באיזה בנק משכו את הכסף? שאלה טובה, בפרטי המשיכה כתוב לי סניף 411, בבנק הפועלים אין כזה סניף, עשיתי חיפוש בגוגל "בנק הפועלים סניף 411" זה נתן לי שיש כספומט בת"א עם המספר הזה.
המוזר הוא שהלכתי אחורה בחשבון בנק ובדקתי משיכות שעשיתי בעבר בכספומטים של בנק הפועלים וגם עליהם כתוב סניף 411 למרות שאני יודע שזה נעשה בסניף אחר, אז כנראה משהו ברישומים שלהם בעייתי.

אינסוף

משתמש מקצוען
השבוע בלאומי היה לנו תקלה דומה
כרטיס האשראי לא עבד (תקלה בבנק)
אחרי אי נעימות גדולה בנסיון תשלום לקניה גדולה במיוחד
ניסינו למשוך כסף בכספומט ליד
ניסינו פעם אחת. אין.
פעם שניה. פעם שלישית. כלום
אממה
למחרת כל נסיונות המשיכה הפכו לעובדה
וירד לנו 3000 ש"ח בחשבון.
גם אצלנו יטופל עד סוף החודש...

A JERBI

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים

יעקב ויצמן

משתמש מקצוען
תודה לכל המגיבים

לא ביטלתי את הכרטיס מיד כי אתמול לא ידעתי איך משכו את הכסף, לחתי פניה לבנק מתוך תקווה שהם יעשו את מה שצריך כדי לעצור את הדבר הזה.

הבנק אמור בהחלט לפתוח את המצלמות ולבדוק זה אמור לקרות עד סוף החודש.....

באיזה בנק משכו את הכסף? שאלה טובה, בפרטי המשיכה כתוב לי סניף 411, בבנק הפועלים אין כזה סניף, עשיתי חיפוש בגוגל "בנק הפועלים סניף 411" זה נתן לי שיש כספומט בת"א עם המספר הזה.
המוזר הוא שהלכתי אחורה בחשבון בנק ובדקתי משיכות שעשיתי בעבר בכספומטים של בנק הפועלים וגם עליהם כתוב סניף 411 למרות שאני יודע שזה נעשה בסניף אחר, אז כנראה משהו ברישומים שלהם בעייתי.
אני גם חויתי עוקץ שכזה לפני כחודש .הכספומט היה ברשותי ונמשכו ממנו כ5000 שח.
כמובן שביטלתי מיידית את הכספומט והזמנתי חדש.
בבנק פתחו בקשה לבירור מול "איגוד הכספומטים" (הם יכולים לבדוק את המצלמות וכו..)
לאחר כשבוע .הבנק החזיר בפעימה הזו את כל הסכום.לחשבון העוש.
"על תנאי" שאם התברר בסוף שאני ביצעתי את המשיכה.הכסף ימשך מחשבוני לבנק.
וגם אני הגשתי תלונה מקוונת במשטרה.(מתוך הנחה /כמעט בודאות שאותו גנב עקץ עוד הרבה כמוני...)
לאחר כשבוע (ולא למרבה ההפתעה...) קיבלתי מכתב שהתיק פשוט נסגר.
למה?ככה..!
ועם כל זה אני מציע לך לנסות להגיש תלונה גם במשטרה.
אני יכול רק להציע 2 דברים כעצה טובה מכאן ולהבא:
1.אם הנייד שלך מקבל sms תוכל לבקש מהבנק שירות של sms על כל "תזוזה" בעוש.ההצטרפות לשירות אמור להיות חינמי
אם חלילה יתבצע עוקץ נוסף תוכל "לתפוס" את זה בזמן...
2.אם הנך מקבל sms ויש לך אפליקציה של הבנק .תוכל לבצע "משיכה ללא כרטיס" בכספומט של הבנק שלך בלבד.
זה מונע ב99.99% הישנות של עוקצים שכאלה עם כל העגמת נפש שבהם..
(מה שנקרא "פרצה קוראת לגנב" כי אותם גנבים משתמשים בהכנסת כל מיני שבבים וצ'יפים מתוחכמים במכשיר הכספומט.וכך מצלמים את פרטי הכרטיסים ומשתמשים בזה לרעה ולמרמה ועושק...)
בהצלחה!

יוסיK

משתמש פעיל
וגם אני הגשתי תלונה מקוונת במשטרה.(מתוך הנחה /כמעט בודאות שאותו גנב עקץ עוד הרבה כמוני...)
למה?ככה..!
1.אם הנייד שלך מקבל sms תוכל לבקש מהבנק שירות של sms על כל "תזוזה" בעוש.ההצטרפות לשירות אמור להיות חינמי
2.אם הנך מקבל sms ויש לך אפליקציה של הבנק .תוכל לבצע "משיכה ללא כרטיס" בכספומט של הבנק שלך בלבד.
(מה שנקרא "פרצה קוראת לגנב" כי אותם גנבים משתמשים בהכנסת כל מיני שבבים וצ'יפים מתוחכמים במכשיר הכספומט.וכך מצלמים את פרטי הכרטיסים ומשתמשים בזה לרעה ולמרמה ועושק...)
בהצלחה!
מקווה גם לקבל בהקדם את הכסף חזרה.
הנייד שלי ב"ה לא מקבל SMS כך שההצעות האלו לא מעשיות מבחינתי
תודה רבה

נערך לאחרונה ב:

תאורת חרום

משתמש סופר מקצוען
למה?ככה..!
בהצלחה!
כאן תבוא קריאה לבנקים ולחברות האשראי לתת שירות מקביל בהודעות קוליות.

תאורת חרום

משתמש סופר מקצוען
הכרטיסי אשראי הנ"ל הם הישנים בל הצי"פ ובלי האפשרות לקורא שמקרבים את הכרטיס למכשיר?

כי אם כן זה יכול הרגיע את כל מי שיש לו את הכרטיסים החדשים עם הצי'פ שזה פחות יכול לקרות אצלם.

מאירקה'

משתמש מקצוען
עריכה תורנית
לצערינו, מה שלא מגיע לתקשורת, ברוב המקרים לא מטופל ע"י המשטרה. וסוגרים את התיק.
לתפארת מדינת אוגנדה, אה סליחה...ישראל

יוסיK

משתמש פעיל
הכרטיסי אשראי הנ"ל הם הישנים בל הצי"פ ובלי האפשרות לקורא שמקרבים את הכרטיס למכשיר?

כי אם כן זה יכול הרגיע את כל מי שיש לו את הכרטיסים החדשים עם הצי'פ שזה פחות יכול לקרות אצלם.
כן, בלי צ'יפ ובלי ווי פי
לא יודע אם זה מרגיע, למרות שתמיד עדיף להיות רגוע.

דבורי-ריקי

משתמש פעיל
איך בנקט נתן למשוך כזה סכום? בדכ מוגבל לסכום נמוך למשיכה של עד אלפיים שח

יוסיK

משתמש פעיל
איך בנקט נתן למשוך כזה סכום? בדכ מוגבל לסכום נמוך למשיכה של עד אלפיים שח
אם השאלה הופנתה אלי
הם אפשרו גם משיכה יותר גבוהה ממה שהכרטיס יכול למשוך ביום.
זה חלק מהטענות שלי כלפי הבנק.
מחכה לתשובה....
אמרו עד סוף החודש..... אולי יצליחו לזרז......
בינתיים החשבון שלי קצת רעב, וזה עוד לפני העשירי......

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קלז

א עַל נַהֲרוֹת בָּבֶל שָׁם יָשַׁבְנוּ גַּם בָּכִינוּ בְּזָכְרֵנוּ אֶת צִיּוֹן:ב עַל עֲרָבִים בְּתוֹכָהּ תָּלִינוּ כִּנֹּרוֹתֵינוּ:ג כִּי שָׁם שְׁאֵלוּנוּ שׁוֹבֵינוּ דִּבְרֵי שִׁיר וְתוֹלָלֵינוּ שִׂמְחָה שִׁירוּ לָנוּ מִשִּׁיר צִיּוֹן:ד אֵיךְ נָשִׁיר אֶת שִׁיר יְהוָה עַל אַדְמַת נֵכָר:ה אִם אֶשְׁכָּחֵךְ יְרוּשָׁלִָם תִּשְׁכַּח יְמִינִי:ו תִּדְבַּק לְשׁוֹנִי לְחִכִּי אִם לֹא אֶזְכְּרֵכִי אִם לֹא אַעֲלֶה אֶת יְרוּשָׁלִַם עַל רֹאשׁ שִׂמְחָתִי:ז זְכֹר יְהוָה לִבְנֵי אֱדוֹם אֵת יוֹם יְרוּשָׁלִָם הָאֹמְרִים עָרוּ עָרוּ עַד הַיְסוֹד בָּהּ:ח בַּת בָּבֶל הַשְּׁדוּדָה אַשְׁרֵי שֶׁיְשַׁלֶּם לָךְ אֶת גְּמוּלֵךְ שֶׁגָּמַלְתְּ לָנוּ:ט אַשְׁרֵי שֶׁיֹּאחֵז וְנִפֵּץ אֶת עֹלָלַיִךְ אֶל הַסָּלַע:
נקרא  30  פעמים

לוח מודעות

למעלה