עשה זאת בעצמך רוצים לעזור לי לבנות לבד ספרייה?

סטודיו לגרפיקה

משתמש מקצוען
שלום וברכה
אני רוצה לבנות לבד ספריה מא' ועד ת'
אני על התיכנון
אני על ההובלה
אני על ההרכבה
רק מקום שיבצע לי את החיתוך של החומר
איפה אפשר למצוא?
האם בנגריות השכונתיות הרגילות ניתן למצוא את כל סוגי העצים?
בכל הצבעים?
לדוג' פלטות לספריה בעובי 5/6/7 ס"מ
ראיתם פעם כזה דבר?
תודה מראש על כל מידע/טיפ/המלצה

חרש עץ

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
מוזיקה ונגינה
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
לפי השאלה נשמע שאין לך ידע בנגרות, אני ממליץ לך לפנות לנגר מקצועי עם סבלנות שתשלם לו כמה מאות ₪ והוא ישב איתך על התכניות והאפשרויות, עדיף שלא תזמין סתם חומר ותתחרט.

סטודיו לגרפיקה

משתמש מקצוען
לפי השאלה נשמע שאין לך ידע בנגרות, אני ממליץ לך לפנות לנגר מקצועי עם סבלנות שתשלם לו כמה מאות ₪ והוא ישב איתך על התכניות והאפשרויות, עדיף שלא תזמין סתם חומר ותתחרט.
אכן צדקת
ידע בנגרות אין לי
אבל להרכיב דברים - גם מסובכים - גם נגרות, אני יודע ועשיתי כמה וכמה פעמים.
ובשביל זה שאלתי פה כי רציתי את עזרתך ואת עזרת המבינים בענין...
בכל אופן תוכל לעזור לי?
לא מדובר על משהו מסובך וגם לא על משהו שאם יצא מכוער אני ממש אבכה.
זו לא הספריה בסלון ביתי...
אשמח אם תוכל לענות לי על שאלתי...
תודה

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קלז

א עַל נַהֲרוֹת בָּבֶל שָׁם יָשַׁבְנוּ גַּם בָּכִינוּ בְּזָכְרֵנוּ אֶת צִיּוֹן:ב עַל עֲרָבִים בְּתוֹכָהּ תָּלִינוּ כִּנֹּרוֹתֵינוּ:ג כִּי שָׁם שְׁאֵלוּנוּ שׁוֹבֵינוּ דִּבְרֵי שִׁיר וְתוֹלָלֵינוּ שִׂמְחָה שִׁירוּ לָנוּ מִשִּׁיר צִיּוֹן:ד אֵיךְ נָשִׁיר אֶת שִׁיר יְהוָה עַל אַדְמַת נֵכָר:ה אִם אֶשְׁכָּחֵךְ יְרוּשָׁלִָם תִּשְׁכַּח יְמִינִי:ו תִּדְבַּק לְשׁוֹנִי לְחִכִּי אִם לֹא אֶזְכְּרֵכִי אִם לֹא אַעֲלֶה אֶת יְרוּשָׁלִַם עַל רֹאשׁ שִׂמְחָתִי:ז זְכֹר יְהוָה לִבְנֵי אֱדוֹם אֵת יוֹם יְרוּשָׁלִָם הָאֹמְרִים עָרוּ עָרוּ עַד הַיְסוֹד בָּהּ:ח בַּת בָּבֶל הַשְּׁדוּדָה אַשְׁרֵי שֶׁיְשַׁלֶּם לָךְ אֶת גְּמוּלֵךְ שֶׁגָּמַלְתְּ לָנוּ:ט אַשְׁרֵי שֶׁיֹּאחֵז וְנִפֵּץ אֶת עֹלָלַיִךְ אֶל הַסָּלַע:
נקרא  10  פעמים

לוח מודעות

למעלה