הללוהו ב ו

משתמש מקצוען
יש לי אקסל מלא שמות של מחברי ספרים, עם תאריכי היארצייטן שלהם, דהיינו לכל ספר יש שורה נפרדת שכלול שם תאריך הפטירה שם המחבר, ועוד, וזה יוצא לי שמחבר ספר שהוציא 5 ספרים לוקח 5 שורות, לכל ספר שורה נפרדת, ואני רוצה למיין שלכל מחבר יהיה שורה אחד, והספרים יתרכזו בתוך תא אחד, האם יש דרך קלה, (או לא קלה.. ) איך לעשותו?
ואם כבר, האקסל אינה מסודר ויש חלק שרשום בתוכם תאריכי היארצייט כולל השנה שנפטר ויש חלק שלא, ואני רוצה לדעת אם יש דרך לפצל שבעמודה אחד יהיו רשומים רק תאריכים, ובעמודה לידה יתפצל השנה שנפטר, יש לציין שלא בכולם כתוב שנה... ולא הכל אותו דבר בדיוק, ושלב לאחמ"כ זה לסדר את האקסל שיסתדר לפי התאריכים, התאריכים רשומים לפי תאריך עברי, אשמח לקבל פיתרונות, בתודה.
@מאסטר באקסל @אפר

נערך לאחרונה ב:

שלוות נפש

משתמש פעיל
אשמח לדעת למה פונקציית XLOOKUP לא עובדת ?
אתמול עבדתי ממחשב אחר וכן עבד
יכול להיות שזה קשור לאופיס שלא מעודכן?
תודה!

אפר

סתם מתעניין...
מנוי פרימיום

אפר

סתם מתעניין...
מנוי פרימיום
יש לי אקסל מלא שמות של מחברי ספרים, עם תאריכי היארצייטן שלהם, דהיינו לכל ספר יש שורה נפרדת שכלול שם תאריך הפטירה שם המחבר, ועוד, וזה יוצא לי שמחבר ספר שהוציא 5 ספרים לוקח 5 שורות, לכל ספר שורה נפרדת, ואני רוצה למיין שלכל מחבר יהיה שורה אחד, והספרים יתרכזו בתוך תא אחד, האם יש דרך קלה, (או לא קלה.. ) איך לעשותו?
ואם כבר, האקסל אינה מסודר ויש חלק שרשום בתוכם תאריכי היארצייט כולל השנה שנפטר ויש חלק שלא, ואני רוצה לדעת אם יש דרך לפצל שבעמודה אחד יהיו רשומים רק תאריכים, ובעמודה לידה יתפצל השנה שנפטר, יש לציין שלא בכולם כתוב שנה... ולא הכל אותו דבר בדיוק, ושלב לאחמ"כ זה לסדר את האקסל שיסתדר לפי התאריכים, התאריכים רשומים לפי תאריך עברי, אשמח לקבל פיתרונות, בתודה.
@מאסטר באקסל @אפר
מסד נתונים

שלוות נפש

משתמש פעיל
שאלה
לי יש טבלה כזו
1633981459241.png

אני צריך להביא לגליון אחר נתונים ע"פ בחירת הקוד
לדוגמא בוחר קוד 1 מביא לי נתון שלחן ,ראובן ,כהן ,סכום
ככה
1633981789434.png

תודה רבה!!

איש כשר ופשוט

משתמש רשום
עריכה תורנית
ניקח כדוגמא את הטבלה המצורפת כאן:
בטור F,
בשורה 1 כתוב 15.00, בשורה 6 כתוב 670.00, ובשורה 7 כתוב 466.00.

איך אני מחבר את שלושת הסכומים האלה ?

אפשר כמובן במחשבון, או בראש...
אבל איך עושים את זה באקס אל ?

תודה מראש
מעלה שוב את השאלה
תודה מראש
אם מישהו מוכן לענות באישי אז עדיף לי

אפר

סתם מתעניין...
מנוי פרימיום

אפר

סתם מתעניין...
מנוי פרימיום

איש כשר ופשוט

משתמש רשום
עריכה תורנית
כפי שכבר כתבתי אפשר להשתמש ב + או ב SUM
או להוסיף טור ועליו לעשות תנאי עם SUMIF
תודה
אבל כפי שגם אני כבר כתבתי, איני מבין באקס אל, אז לא הבנתי את התשובה.
אודה לכם [או לאחר/ת] שיבחרו אפשרות אחת ויסבירו אותה בעברית פשוטה.
תודה מראש

אפר

סתם מתעניין...
מנוי פרימיום
כן אני יודע
הבעיה היא שזה מביא לי את אותו בן אדם בכל השורות
אני צריך שבכל שורה יהיה בן אדם אחר
בשיטס ניתן לעשות עם FILTER
באקסל העליתי פתרון במעלה האשכול
ב365 וכנראה גם ב2021 זה כן קיים

איש כשר ופשוט

משתמש רשום
עריכה תורנית
תודה
אבל כפי שגם אני כבר כתבתי, איני מבין באקס אל, אז לא הבנתי את התשובה.
אודה לכם [או לאחר/ת] שיבחרו אפשרות אחת ויסבירו אותה בעברית פשוטה.
תודה מראש
מעלה שוב. אולי יש מישהו/י עם סבלנות להסביר לעם הארץ משהו...
תודה

למה?

משתמש פעיל
מעלה שוב. אולי יש מישהו/י עם סבלנות להסביר לעם הארץ משהו...
תודה
SUMIF מסכם תאים העומדים בתנאי, לכן יש לכתוב בעמודה ליד 'צדקה'
יש לנוסחה 3 פרמטרים, 1 מיקום התנאי, 2 התנאי - כאן יש לכתוב המילה "צדקה" ככה עם הגרשיים, 3 איזה תאים יש לסכם במידה שעומד התנאי,
ראה למעלה בתשובה של שלום רבב

אותיות פורחות

משתמש סופר מקצוען
מוזיקה ונגינה
עריכה תורנית
איך מגדירים שערך שלילי יחשב ל-0?
תודה לעונים

אפר

סתם מתעניין...
מנוי פרימיום

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קלז

א עַל נַהֲרוֹת בָּבֶל שָׁם יָשַׁבְנוּ גַּם בָּכִינוּ בְּזָכְרֵנוּ אֶת צִיּוֹן:ב עַל עֲרָבִים בְּתוֹכָהּ תָּלִינוּ כִּנֹּרוֹתֵינוּ:ג כִּי שָׁם שְׁאֵלוּנוּ שׁוֹבֵינוּ דִּבְרֵי שִׁיר וְתוֹלָלֵינוּ שִׂמְחָה שִׁירוּ לָנוּ מִשִּׁיר צִיּוֹן:ד אֵיךְ נָשִׁיר אֶת שִׁיר יְהוָה עַל אַדְמַת נֵכָר:ה אִם אֶשְׁכָּחֵךְ יְרוּשָׁלִָם תִּשְׁכַּח יְמִינִי:ו תִּדְבַּק לְשׁוֹנִי לְחִכִּי אִם לֹא אֶזְכְּרֵכִי אִם לֹא אַעֲלֶה אֶת יְרוּשָׁלִַם עַל רֹאשׁ שִׂמְחָתִי:ז זְכֹר יְהוָה לִבְנֵי אֱדוֹם אֵת יוֹם יְרוּשָׁלִָם הָאֹמְרִים עָרוּ עָרוּ עַד הַיְסוֹד בָּהּ:ח בַּת בָּבֶל הַשְּׁדוּדָה אַשְׁרֵי שֶׁיְשַׁלֶּם לָךְ אֶת גְּמוּלֵךְ שֶׁגָּמַלְתְּ לָנוּ:ט אַשְׁרֵי שֶׁיֹּאחֵז וְנִפֵּץ אֶת עֹלָלַיִךְ אֶל הַסָּלַע:
נקרא  29  פעמים

לוח מודעות

למעלה