יצחק ק

משתמש מקצוען
עיצוב ואדריכלות פנים
אני מחפש נוסחה שתיצור לי עמודה שבא יופיעו כל הנתונים מתא B4 מכל גליון וגליון,
אני יסביר: יש לי חוברת עבודה עם מס' רב של גליונות ואני רוצה לעשות גליון סיכום שהוא ימשוך את הנתון שרשום בתא ספציפי (B4 למשל) מכל הגליונות ואני לא מצליח לעשות את זה לפי דעתי זה פונקציה מאוד פשוטה ושימושית ועם כל מה שניסיתי עדיין לא הצלחתי

יש לציין שאני רוצה בהמשך להוסיף עוד גילינות כך שלא יעזור לי לסמן כל גיליון וגיליון
כי א"כ אני יצטרך כל הזמן לעדכן גם את הנוסחה

תודה רבה

mmbbcc

משתמש פעיל
לוחצים על שיפט ומסמנים את התא בגיליון הראשון והאחרון
את הגיליונות הבאים שתוסיף, תוסיף בין הגיליונות הקיימים ולא לפני או אחרי כולם

משה כוכב

משתמש רשום
אני לא ידעת אם השאלה נכנס כאן אבל יש לי שאלה באקסל
האם יש נוסחה כזו שיתן לי לחשבן צריפי אותיות לדוגמה

ב ח ר

תגובה..
בחר
ברח
חבר
חרב
רחב
רבח

מרובע

משתמש מקצוען
עריכה תורנית
D I G I T A L
בוורד אפשר לשלב טבלת אקסל.
האם באותה מידה בדוקס אפשר לשלב טבלת שיטס?

מ.י.ש.הו

משתמש רשום
בקשת עזרה:
כל נוסחה שיש לי באקסל שמכילה < או > (גדול מ, או קטן מ) משתבשת לי הרבה פעמים באיזשהו שלב.
האם זו תופעה מוכרת? האם יש פתרון?
(ניסיתי לבדוק אם קשור לעברית/אנגלית, לא עזר)

למשל: אני מייבא תוכן תא שמכיל שעת כניסה של עובד, עם נוסחת IF, שאם הוא נכנס לפני תחילת שעת העבודה הרשמית, זה יביא לי את שעת העבודה הרשמית (=אי אפשר 'להוסיף שעות' לפני זמן תחילת העבודה הרשמית), ו"אם לא", זה יביא לי את שעת הכניסה שהוא החתים בפועל.
והרעיון הוא שאת שעת תחילת העבודה זה ריבוע אחר, שניתן לשנות אותו (לכל עובד/כל חודש).
אבל זה משתבש לי מדי פעם,
ומניסיון העבר זה קורה לי הרבה עם הסימנים האלו (בין באופיס חדש בין ב2007)

אודה על מידע ועזרה

נערך לאחרונה ב:

אפר

סתם מתעניין...
מנוי פרימיום
בקשת עזרה:
כל נוסחה שיש לי באקסל שמכילה < או > (גדול מ, או קטן מ) משתבשת לי הרבה פעמים באיזשהו שלב.
האם זו תופעה מוכרת? האם יש פתרון?
(ניסיתי לבדוק אם קשור לעברית/אנגלית, לא עזר)

למשל: אני מייבא תוכן תא שמכיל שעת כניסה של עובד, עם נוסחת IF, שאם הוא נכנס לפני תחילת שעת העבודה הרשמית, זה יביא לי את שעת העבודה הרשמית (=אי אפשר 'להוסיף שעות' לפני זמן תחילת העבודה הרשמית), ו"אם לא", זה יביא לי את שעת הכניסה שהוא החתים בפועל.
והרעיון הוא שאת שעת תחילת העבודה זה ריבוע אחר, שניתן לשנות אותו (לכל עובד/כל חודש).
אבל זה משתבש לי מדי פעם,
ומניסיון העבר זה קורה לי הרבה עם הסימנים האלו (בין באופיס חדש בין ב2007)

אודה על מידע ועזרה
מה הכוונה מייבא?

מ.י.ש.הו

משתמש רשום
מעתיק עם נוסחה. אבל לא זה הענין. אני שואל אם יש תקלה ידועה בסימן הזה, זה לפעמים אפילו נוסחה שעובדת ופתאום לא בלי ששיניתי, גם בעיצוב מותנה. זה הגיע לרמה שאני מאוד מנסה להימנע מהסימן הזה..
יצוין שבד"כ כשיש תקלה, אם אני 'הופך' את הסימן (>/<) זה עובד אפילו שזה כתוב 'הפוך'. יכול להיות מצב אבסורדי של שני תאים המכילים נוסחאות הפוכות ויש בהם סימן < ו->, ואחד מפסיק לעבוד, ואני הופך אותו, ואז שניהם עובדים כמו בהתחלה אפילו שהסימן בשניהם זהה. נשמע לא הגיוני אבל זה קרה לי כמה פעמים. אולי תלוי אם המקלדת בעברית? ניסיתי לבדוק כמה פעמים וזה לא הסתדר לי.
אם יש תקלה ידועה ודרך לפתרון (למשל שזה 'ננעל' משום מה, וכד') אשמח לשמוע. אם לא, אז ברור שזו טעות שלי איכשהו בקשר לסימן הזה דוקא.

(מעתיק עם נוסחה; יש לי קובץ דו"ח שעות בלי שום חישוב, שמגיע כל חודש עם נתונים חדשים. אני שואב ממנו את הנתונים לקובץ אחר עם נוסחה, כך אני מעתיק עשרות עובדים בלשוניות שונות לקובץ אחר שיש בכל לשונית נוסחה שמחשבת את השעות שלו. כך ניתן רק לשנות את שם הקובץ המעודכן בכל חודש, (יש לשונית 'ראשי' שם מגדירים מה שם הקובץ ממנו הוא שואב), ורק צריך שיהיו שניהם פתוחים ובאותה תיקייה. אבל שוב, לא נראה לי שזה הענין)

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכג

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת אֵלֶיךָ נָשָׂאתִי אֶת עֵינַי הַיֹּשְׁבִי בַּשָּׁמָיִם:ב הִנֵּה כְעֵינֵי עֲבָדִים אֶל יַד אֲדוֹנֵיהֶם כְּעֵינֵי שִׁפְחָה אֶל יַד גְּבִרְתָּהּ כֵּן עֵינֵינוּ אֶל יְהוָה אֱלֹהֵינוּ עַד שֶׁיְּחָנֵּנוּ:ג חָנֵּנוּ יְהוָה חָנֵּנוּ כִּי רַב שָׂבַעְנוּ בוּז:ד רַבַּת שָׂבְעָה לָּהּ נַפְשֵׁנוּ הַלַּעַג הַשַּׁאֲנַנִּים הַבּוּז לִגְאֵיוֹנִים:
נקרא  18  פעמים

לוח מודעות

למעלה