דיון ראש עיר מגיע לתחנת המשטרה להתלונן על סחיטה באיומים - מציאותי?

שפירא - ישראל

משתמש סופר מקצוען
כתיבה ספרותית
פרסום וקופי
עריכה תורנית
לפני מספר דקות, העליתי את הפרק הרביעי של "הבוחשים בקדירה". במהלך הפרק, מגיע ראש עיריית זורעה (מי שמכיר, מכיר...) לתחנת המשטרה, בכדי להתלונן על מכתב האיומים שקיבל.
התקשר אלי מיד חבר, וטען, שזה לא מציאותי. לדבריו, ראש העיר אינו צריך לגשת לתחנה בכדי להגיש תלונה, אלא המשטרה מגיעה אליו.
אני מצדי טענתי, שזכור לי אפילו על חברי כנסת שהלכו למשטרה כדי להתלונן.
שאלתי היא, עם מי הצדק?
אשמח לשמוע את תשובותיכם המלומדות!

הפיתרון
לי זה נראה מציאותי, לא חושב שהמשטרה מגיעה לגבות תלונה מאזרחים, גם אם הם ראשי ערים.
אולי בכירים בדרג גבוה לא נזקקים לזה

יוסף יצחק פ.

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
מוזיקה ונגינה
בהנחה ורה"ע הוא עדיין אזרח במדינה, אני לא רואה סיבה שהוא לא יתלונן. לא תמיד המשטרה יודעת על איומים כאלו ואחרים, לפעמים צריך לדווח לה.
אפשר להיעזר כאן:

יואל ארלנגר - קקטוס

אוהב קצת מהכל
מנהל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
כתיבה ספרותית
מוזיקה ונגינה
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
לי זה נראה מציאותי, לא חושב שהמשטרה מגיעה לגבות תלונה מאזרחים, גם אם הם ראשי ערים.
אולי בכירים בדרג גבוה לא נזקקים לזה

הפיתרון

שפירא - ישראל

משתמש סופר מקצוען
כתיבה ספרותית
פרסום וקופי
עריכה תורנית
בהנחה ורה"ע הוא עדיין אזרח במדינה, אני לא רואה סיבה שהוא לא יתלונן. לא תמיד המשטרה יודעת על איומים כאלו ואחרים, לפעמים צריך לדווח לה.
אחדד:
לא הייתה שאלה האם הוא מתלונן או לא, ברור שהמשטרה לא תדע אם הוא לא יתלונן.
השאלה היא, האם כמו כל אזרח, בכדי להגיש תלונה, הוא צריך לגשת פיזית לתחנת משטרה. או שאצלו התהליך שונה ושוטר מגיע אליו לקבל את התלונה, או שהעוזר שלו מגיע לתחנה להגיש את התלונה.
בכל מקרה, תודה על המאמץ לענות!

יוסף יצחק פ.

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
מוזיקה ונגינה
אחדד:
לא הייתה שאלה האם הוא מתלונן או לא, ברור שהמשטרה לא תדע אם הוא לא יתלונן.
השאלה היא, האם כמו כל אזרח, בכדי להגיש תלונה, הוא צריך לגשת פיזית לתחנת משטרה. או שאצלו התהליך שונה ושוטר מגיע אליו לקבל את התלונה, או שהעוזר שלו מגיע לתחנה להגיש את התלונה.
בכל מקרה, תודה על המאמץ לענות!
אני לא מבין גדול. אפשר לבדוק בגוגל.
אני משער ש:
א. הוא יכול להתלונן טלפונית.
ב. אם זה ממש חשוב לו, הוא לא יחכה שהעוזר שלו יטלפן למשטרה, מה גם שהאיום נוגע לרה"ע ולא לעוזר.
ג. הוא יכול להזמין ניידת לבית או לחילופין ללכת לשם. אך אם תסתכל בקישור שהבאתי, כתוב שם שאם הוא יתלונן פיזית, מצפה לו בירוקרטיה ארוכה מאוד, זה לא להתלונן ולחכות שהמשטרה תעצור את 'החבר'ה הרעים', יהיה בירור, חקירה קטנה, מומלץ לו להביא משהו קטן לנשנש שם.

בובה בובה

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
פרסום וקופי
מוזיקה ונגינה
צילום מקצועי
הפקות ואירועים
חושבת שזה מציאותי,
אבל יחד עם זה - ברור לי שתהיה לו אפשרות לסדר הקלות בביורוקרטיה.
והכי פשוט?
למה לדמיין, כשאפשר לבדוק?
חלק גדול מעבודת התשתית לפני הכתיבה היא התחקיר,
ותחקיר מדויק ויסודי הוא מרכיב משמעותי בדרך לספר משובח.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קלז

א עַל נַהֲרוֹת בָּבֶל שָׁם יָשַׁבְנוּ גַּם בָּכִינוּ בְּזָכְרֵנוּ אֶת צִיּוֹן:ב עַל עֲרָבִים בְּתוֹכָהּ תָּלִינוּ כִּנֹּרוֹתֵינוּ:ג כִּי שָׁם שְׁאֵלוּנוּ שׁוֹבֵינוּ דִּבְרֵי שִׁיר וְתוֹלָלֵינוּ שִׂמְחָה שִׁירוּ לָנוּ מִשִּׁיר צִיּוֹן:ד אֵיךְ נָשִׁיר אֶת שִׁיר יְהוָה עַל אַדְמַת נֵכָר:ה אִם אֶשְׁכָּחֵךְ יְרוּשָׁלִָם תִּשְׁכַּח יְמִינִי:ו תִּדְבַּק לְשׁוֹנִי לְחִכִּי אִם לֹא אֶזְכְּרֵכִי אִם לֹא אַעֲלֶה אֶת יְרוּשָׁלִַם עַל רֹאשׁ שִׂמְחָתִי:ז זְכֹר יְהוָה לִבְנֵי אֱדוֹם אֵת יוֹם יְרוּשָׁלִָם הָאֹמְרִים עָרוּ עָרוּ עַד הַיְסוֹד בָּהּ:ח בַּת בָּבֶל הַשְּׁדוּדָה אַשְׁרֵי שֶׁיְשַׁלֶּם לָךְ אֶת גְּמוּלֵךְ שֶׁגָּמַלְתְּ לָנוּ:ט אַשְׁרֵי שֶׁיֹּאחֵז וְנִפֵּץ אֶת עֹלָלַיִךְ אֶל הַסָּלַע:
נקרא  30  פעמים

לוח מודעות

למעלה