זרקור מקומי קניון השדרה בבית שמש, מתי יפתח?

• פותח הנושא manu
  • פורסם בתאריך

המגיב

משתמש רשום
יש גם חנות של כובעי נשים הד משהו...
וגם חנות בגדי ביה"ס בשם סקול
וכבר התחיל להיות תנועה גדולה של קונים
וגם ראיתי אנשים שמגיעים שבת לבית שמש ביום שישי ובאים לעשות קניות בקניון שזה כבר אומר שזה מתחיל להיות בני ברק 2 שגם מבחוץ מגיעים

מנהטן

משתמש מקצוען
יודעים על חנות שמוכרת גרביון של קולנטה בשדרה?

תודה

בעל בעמיו

משתמש פעיל
אני לא מגזים. הצעד של פאגי דרמטי ביותר, ומלבד הפגיעה הקשה הישירה מהמעבר שלהם, צריך לקחת בחשבון שבסבירות גבוהה מאד בעלי עסקים נוספים יעתיקו את משכנם בעקבותם, כך שעלולה להתרחש כאן תופעת כדור שלג מתגלגל, בדומה למה שקרה למרכז המסחרי בעיר הוותיקה כשקניון ביג נפתח...
מצטרף להערכה שהמרכז המסחרי ברמה א' חוזר אט אט למימדים הרגילים שלו - מרכז מסחרי שכונתי.
בשנים קודמות, זה היה המרכז היחיד שאכלס גם סופרים גדולים, גם בנקים, גם חנויות מוכרות וגם מעט בילוי, מה שהיווה גורם משיכה מכל שכונות העיר.
בשלב הראשון נפתח קניון לב הרמה, לאחמ"כ מרכז רימונים בג'2 ושד' האמוראים ברמה ד', ואחרון הכביד קניון השדרה.
המרכז ברמה א' כבר לא מהווה סיבה להיטלטל עבורו משכונות אחרות.
רואים את זה כבר כעת. מי שביקר במרכז בערבי שבתות וחגים בחצי שנה האחרונה, נוכח בשינוי הדרמטי.
מה שקורה כעת, זה מחירי השכירות שיורדים משמעותית, וחנויות קיקיוניות ואפילו ברמת סדקית, שחיו במחילות [בחניונים], עולים אל פני הקרקע ושוכרים את החנויות שהתפנו.

שמשעון

משתמש רשום
בס"ד
אם אני לא טועה, יש "גרביים עד הבית" בשדרה...
וחוץ מזה, שמעתי שפתחו שם "1936, נעליים".
רק חסרות כמה חנויות ספציפיות, שיחסכו לבית'שמשים ליסוע לבני ברק...

המגיב

משתמש רשום
אופטיקה הלפרין כמעט פותחים
שלאגר בגדי נשים פתחו
גוונים כלי כתיבה ועוד פתחו
זה כבר נהיה ממש קניון מרכזי
שווה ביקור

בית שמשניק

משתמש סופר מקצוען
הזדמנתי אחה"צ לקניון השדרה ולא האמנתי למראה עיני.
מאות משפחות מכל קצות העיר על ילדיהם וטפיהם באו לחזות בפלא החדש בבית שמש. קומה 3 (קומת הכניסה) היתה ממש צפופה ופקוקה (הזכיר לי את רב שפע בירושלים)...
האטרקציה המרכזית (והחינמית) היתה כמובן המדרגות הנעות, כשעשרות ילדים עלו וירדו בהן ללא הפסקה, כשהאמיצים שבהם ניסו לעלות בגרם המדרגות היורד, ולרדת בגרם העולה...

המגיב

משתמש רשום
רק חסרות כמה חנויות ספציפיות, שיחסכו לבית'שמשים ליסוע לבני ברק...
האמת היא שכבר כיום אין צורך לנסוע לבני ברק
יש כמעט הכל או בקניון השדרה או ברמה א ובלב הרמה או ברמה ד.
אנחנו כבר לא נוסעים לבני ברק כדי לערוך קניות.
סתם ככה , מה חסר לדעתך איזה חנויות ?

%IOO

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי

המגיב

משתמש רשום
לי חסר חנות אחת [מה שעולה לי כרגע בראש]
bestep
חוץ מזה יש כאן יותר חנויות מירושלים! לדעתי.
מה זה?
חנות נעליים?
מה יש בהם יותר מאחרים ?
גם לא התכוונתי לחנות מסויימת אלא לסוג מסויים של חנויות

%IOO

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי

לייצי

משתמש פעיל
1 זה באיזה חור בחפציבה
2 זה 25 ש"ח יותר לכל זוג - כשאת קונה 4 זוגות זה משמעותי

נעליים יפים כמו פפיה אבל בחצי מחיר
חשבתי שאותו מחיר, מענין לדעת.
לגבי זה שבזה חור מסכימה לגמרי, גם השעות שלהם לא נוחות

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק צח

א מִזְמוֹר שִׁירוּ לַיי שִׁיר חָדָשׁ כִּי נִפְלָאוֹת עָשָׂה הוֹשִׁיעָה לּוֹ יְמִינוֹ וּזְרוֹעַ קָדְשׁוֹ:ב הוֹדִיעַ יי יְשׁוּעָתוֹ לְעֵינֵי הַגּוֹיִם גִּלָּה צִדְקָתוֹ:ג זָכַר חַסְדּוֹ וֶאֱמוּנָתוֹ לְבֵית יִשְׂרָאֵל רָאוּ כָל אַפְסֵי אָרֶץ אֵת יְשׁוּעַת אֱלֹהֵינוּ:ד הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ פִּצְחוּ וְרַנְּנוּ וְזַמֵּרוּ:ה זַמְּרוּ לַיי בְּכִנּוֹר בְּכִנּוֹר וְקוֹל זִמְרָה:ו בַּחֲצֹצְרוֹת וְקוֹל שׁוֹפָר הָרִיעוּ לִפְנֵי הַמֶּלֶךְ יי:ז יִרְעַם הַיָּם וּמְלֹאוֹ תֵּבֵל וְיֹשְׁבֵי בָהּ:ח נְהָרוֹת יִמְחֲאוּ כָף יַחַד הָרִים יְרַנֵּנוּ:ט לִפְנֵי יי כִּי בָא לִשְׁפֹּט הָאָרֶץ יִשְׁפֹּט תֵּבֵל בְּצֶדֶק וְעַמִּים בְּמֵישָׁרִים:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

ותשובה ותפילה וצדקה • אתגר 111

לוח מודעות

למעלה