קמאטק / מכון לב - מה עדיף?

איטי פטיטי

משתמש רשום
השמה של קמאטק היא מהבוטקאמפים.
בבוטקאמפים יש יצוג של בנות מכל הסמינרים שמשתתפים בתוכנית.
(וחוץ ממובילאיי יש גם בנות לאלביט ולעוד מקומות).
קחי בחשבון ששנה שעברה - אולי עשירית מהבנות שעשו בודקמפים התקבלו לעבודה דרך החברות, אז זה שבנות נמצאות בבודקמפ של מובילאיי ממש לא אומר שיש השמה טובה...

אחת--

משתמש מקצוען
הנדסת תוכנה
קחי בחשבון ששנה שעברה - אולי עשירית מהבנות שעשו בודקמפים התקבלו לעבודה דרך החברות, אז זה שבנות נמצאות בבודקמפ של מובילאיי ממש לא אומר שיש השמה טובה...
בנות התקבלו למובילאיי או לבוטקאמפ שלהם?

נפילה חופשית

משתמש רשום
מאה אחוז. (למרות שהתקבלו לשם מכמה בוטקאמפים, לא רק מההוא של מובילאיי).

בנות התקבלו למובילאיי או לבוטקאמפ שלהם?
למובילאיי.

מתכנתת -

משתמש מקצוען
איור וציור מקצועי
באופן יחסי באמת המצב השנה היה ממש גרוע
ובעיקר המלחמה הפחיתה ממש את ימי המיונים (בדיוק בתקופה שהיו אמורים להיות בשיא)
יודעת על לפחות עשר בנות מקמאטק שהתקבלו למובילאיי
וזה בערך כמות הבנות הכוללת שזכו להשמה:( אולי עוד כמה.

מתכנתת -

משתמש מקצוען
איור וציור מקצועי
ומענין... השכר השנה של אלו שהתקבלו דרך קמא טק זהה לסכומים שבנות גרפו בשנים שעברו?
או שזה ירד בגלל המצב?

i am

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
הנדסת תוכנה

אלוווופה

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
הנדסת תוכנה
כמה קיבלו בשנים עברו וכמה השנה??
למבינות שכאן,
האם שווה להיכנס להכשרה מטעם אינפינטי למשך שבעה וחצי חודשים, 5 ימים בשבוע, 10 שעות ביום ללא שכר ואחר כך הם מתחייבים להכניס אותך לתעשייה, אבל אי אפשר לפרוש באמצע. שווה?

אבא1

משתמש פעיל
שבוע שעבר התקבלו דרך קמאטק עוד בערך 12 בנות.
לאט לאט הם מצליחים ליישם עוד.

גרעין

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
מה קורה עם השמה של מכון לב?
ובכלל עם בוגרות המסלול? בוגרות הבוטקמפ?

אם השאלה היא על ההבדל בצורת הלמידה. אז יש הבדל גדול - מכון לב מתנהל בצורה יותר אקדמאית - המרצים יודעים בדיוק מה עליהם ללמד, והתלמידות יודעות בדיוק על מה הן נבחנות. כך שמשהו יותר רגוע.
בקמאטק, המרצות מתמודדות עם אתגר גדול וגם התלמידות. כל מורה מלמדת לפי השקפת עולמה, מה שהיא הבינה שצריך ללמד ומתקנת את עצמה ממבחן למבחן .
אבל בסוף יש הרבה בוטקמפים ולכאורה השמה יותר מוצלחת .

נערך לאחרונה ב:

Sara Rivka

משתמש מקצוען
בקמאטק, המרצות מתמודדות עם אתגר גדול וגם התלמידות. כל מורה מלמדת לפי השקפת עולמה, מה שהיא הבינה שצריך ללמד ומתקנת את עצמה ממבחן למבחן
מה זה "כל מורה מלמדת לפי השקפת עולמה"?
יש מבחנים חיצוניים, כולן לומדות את אותו חומר.
אני דיברתי עם בנות מסמינרים אחרים, השוונו חומרים וכולן לומדות אותו דבר.
אולי כל מורה מלמדת בסדר אחר, אבל תכל'ס החומר הוא אותו חומר!!

i am

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
הנדסת תוכנה
נכון, כולן מלמדות אותו חומר. ברוב הקורסים קמאטק מביאים את החומר במלואו לגמרי.
(ג"נ אני מלמדת דרך קמאטק, קיבלתי מהם חומר קומפלט של כל הקורס, ואני בקשר רציף עם מורות אחרות שמלמדות את אותו המקצוע)

גרעין

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
אולי את מדברת על קורס ספציפי
המורות לא מקבלות למיטב ידיעתי מצגות מסודרות בחלק מהקורסים כמו במוסד אקדמאי. תרגילים עם חובת הגשה למוסד.
וכן , לפי השקפת עולמה, יש קורסים שהם פחות מדע מדוייק ויתכנו שינויים בין קורס לקורס.
יש לי 2 אחיניות אחת לומדת בתוכנית של מכון לב והשניה בקמא טק. שניהם כשרוניות ואני רואה את החומרים במכון לב, שהם לא פרי יצירה של מורה זאת או אחרת. לעמים חומר יותר עתיק ואפילו עם שגיאות אבל החומר תחת חסות הגוף הבוחן.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קלו

א הוֹדוּ לַיהוָה כִּי טוֹב כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ב הוֹדוּ לֵאלֹהֵי הָאֱלֹהִים כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ג הוֹדוּ לַאֲדֹנֵי הָאֲדֹנִים כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ד לְעֹשֵׂה נִפְלָאוֹת גְּדֹלוֹת לְבַדּוֹ כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ה לְעֹשֵׂה הַשָּׁמַיִם בִּתְבוּנָה כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ו לְרֹקַע הָאָרֶץ עַל הַמָּיִם כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ז לְעֹשֵׂה אוֹרִים גְּדֹלִים כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ח אֶת הַשֶּׁמֶשׁ לְמֶמְשֶׁלֶת בַּיּוֹם כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ט אֶת הַיָּרֵחַ וְכוֹכָבִים לְמֶמְשְׁלוֹת בַּלָּיְלָה כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:י לְמַכֵּה מִצְרַיִם בִּבְכוֹרֵיהֶם כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:יא וַיּוֹצֵא יִשְׂרָאֵל מִתּוֹכָם כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:יב בְּיָד חֲזָקָה וּבִזְרוֹעַ נְטוּיָה כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:יג לְגֹזֵר יַם סוּף לִגְזָרִים כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:יד וְהֶעֱבִיר יִשְׂרָאֵל בְּתוֹכוֹ כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:טו וְנִעֵר פַּרְעֹה וְחֵילוֹ בְיַם סוּף כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:טז לְמוֹלִיךְ עַמּוֹ בַּמִּדְבָּר כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:יז לְמַכֵּה מְלָכִים גְּדֹלִים כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:יח וַיַּהֲרֹג מְלָכִים אַדִּירִים כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:יט לְסִיחוֹן מֶלֶךְ הָאֱמֹרִי כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:כ וּלְעוֹג מֶלֶךְ הַבָּשָׁן כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:כא וְנָתַן אַרְצָם לְנַחֲלָה כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:כב נַחֲלָה לְיִשְׂרָאֵל עַבְדּוֹ כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:כג שֶׁבְּשִׁפְלֵנוּ זָכַר לָנוּ כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:כד וַיִּפְרְקֵנוּ מִצָּרֵינוּ כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:כה נֹתֵן לֶחֶם לְכָל בָּשָׂר כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:כו הוֹדוּ לְאֵל הַשָּׁמָיִם כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:
נקרא  16  פעמים

לוח מודעות

למעלה