דרוש מידע 'קליק' בעצמות הלסת

יודית 121

משתמש מקצוען
אני הייתי אצל רופא פה ולסת .
הוא אמר שזה דבר מולד שיכול להחמיר עם השנים. (לי ספציפית זה החמיר אחרי יישור שיניים)
אמר שאפשר להשתמש בסד לילה- לא חייב! רק אם זה ממש מציק זה יכול להועיל.
לא דיבר לא על ניתוח ולא על החמרה- והיה לי אז ברמה די חמורה ממש היה ננעל לי הפה מידי פעם בלי יכולת לפתוח אותו.
כן משתדלת לא לאכול מסטיקים ולא לנעול את הפה ממש חזק. וב"ה זה בד"כ לא מורגש וכמעט לא כואב.

הודיה יצחק

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
לי גם יש את זה על בסיס קבוע במיוחד אחרי צומות של פותחים את הפה הרבה זמן
זה ממש חזק וכואב..
ונראה לי שזה קשור גם ללחץ כי כשנמצאים במצבי לחץ זה יכול להתגבר יותר
כדאי להימנע מאכילת מסטיקים שלא יחמיר את המצב

נערך לאחרונה ב:

ברורית

משתמש פעיל
גם לי היה את זה ועבר,
ורופא שיניים אמר לי שזה קשור גם לצורה בה ישנים אם פה פתוח או סגור,
אם ישנים עם פה פתוח זה יכול לקרוא ולזה יש את הסיליקון שמסדר את זה.

הבעיה אצלי היא לא לפתוח את הפה, כאילו אני יכולה לפתוח אותו באיזה שלב יש את הקליק הזה ואז הוא נפתח עוד קצת וזהו, כשאני סוגרת ג"כ יש את הקליק ואז הפה נסגר.
לי, זה כן מפריע.
יש גם לאמא שלי, אבל לה זה לא מפריע בכלל.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קלו

א הוֹדוּ לַיהוָה כִּי טוֹב כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ב הוֹדוּ לֵאלֹהֵי הָאֱלֹהִים כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ג הוֹדוּ לַאֲדֹנֵי הָאֲדֹנִים כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ד לְעֹשֵׂה נִפְלָאוֹת גְּדֹלוֹת לְבַדּוֹ כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ה לְעֹשֵׂה הַשָּׁמַיִם בִּתְבוּנָה כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ו לְרֹקַע הָאָרֶץ עַל הַמָּיִם כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ז לְעֹשֵׂה אוֹרִים גְּדֹלִים כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ח אֶת הַשֶּׁמֶשׁ לְמֶמְשֶׁלֶת בַּיּוֹם כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ט אֶת הַיָּרֵחַ וְכוֹכָבִים לְמֶמְשְׁלוֹת בַּלָּיְלָה כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:י לְמַכֵּה מִצְרַיִם בִּבְכוֹרֵיהֶם כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:יא וַיּוֹצֵא יִשְׂרָאֵל מִתּוֹכָם כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:יב בְּיָד חֲזָקָה וּבִזְרוֹעַ נְטוּיָה כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:יג לְגֹזֵר יַם סוּף לִגְזָרִים כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:יד וְהֶעֱבִיר יִשְׂרָאֵל בְּתוֹכוֹ כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:טו וְנִעֵר פַּרְעֹה וְחֵילוֹ בְיַם סוּף כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:טז לְמוֹלִיךְ עַמּוֹ בַּמִּדְבָּר כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:יז לְמַכֵּה מְלָכִים גְּדֹלִים כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:יח וַיַּהֲרֹג מְלָכִים אַדִּירִים כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:יט לְסִיחוֹן מֶלֶךְ הָאֱמֹרִי כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:כ וּלְעוֹג מֶלֶךְ הַבָּשָׁן כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:כא וְנָתַן אַרְצָם לְנַחֲלָה כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:כב נַחֲלָה לְיִשְׂרָאֵל עַבְדּוֹ כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:כג שֶׁבְּשִׁפְלֵנוּ זָכַר לָנוּ כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:כד וַיִּפְרְקֵנוּ מִצָּרֵינוּ כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:כה נֹתֵן לֶחֶם לְכָל בָּשָׂר כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:כו הוֹדוּ לְאֵל הַשָּׁמָיִם כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:
נקרא  15  פעמים

לוח מודעות

למעלה