קהילת הצלמים

שחר עולה

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
אני מאוד נהנית להיכנס ולהציץ ולאהוב את מה שיש כאן!!!
תודה על כל הדברים המעניינים שאתם מעלים....

רק רציתי לשאול אותכם אם אפשר להתרים אתכם או יותר נכון להתרים ממכם כמה תמונות של ילדים חרדים בחיי היום יום, התמונות צריכות להיות באיכות בינונית ומעלה.
אני מחפשת תמונות עם הרבה צבע ויופי שאוכל להשתמש בו בפתיח למצגת שאני עורכת...

תודה מראשש

שחר עולה

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
אז רגע יש פה כמה שיש להם את התמונות שהם יכולות לתרום לי, זה נורא דחוף לי להיום ואני לא מוצאת שום דבר!!!!!!!!
ולא, אני ממש לא מזלזלת בהשקעה הענקית שהושקעה בתמונות אבל בכל אופן אולי מישהו יכול לתרום לי זה דחוף לי בעיקרון להיום, ורק שתבינו זה הולך להיות קצת יותר משניה (ולא יותר) על המסך וגם זה בין עוד תמונות....

0405 שירה

משתמש סופר מקצוען
צילום מקצועי
אני רוצה שתביני - אנחנו מצלמים בעיקר לקוחות ואף אחת פה לא יכולה לתת לך תמונות של לקוחות יש מקומות אחרים שתוכלי להסיג אפילו חינם אבל פה זה לא המקום בגלל המגבלות שיש לנו עם הייתי יכולה לעזור אז בכייף אבל אין לי סתם מין אוסף תמונות שאפשר לחלק

הני כגנס

משתמש מקצוען
נכתב ע"י 0405 שירה;1863944:
אני רוצה שתביני - אנחנו מצלמים בעיקר לקוחות ואף אחת פה לא יכולה לתת לך תמונות של לקוחות יש מקומות אחרים שתוכלי להסיג אפילו חינם אבל פה זה לא המקום בגלל המגבלות שיש לנו עם הייתי יכולה לעזור אז בכייף אבל אין לי סתם מין אוסף תמונות שאפשר לחלק

כל התמונות המקסימות והמיוחדות שאתן מעלות כאן - זה תמונות של ילדיכן ובני משפחה?
אז באמת אני מסופקת אם אתן מתפרנסות

BRO

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי DIP
עריכה והפקת סרטים
נכתב ע"י הני כגנס;1863970:

רוב התמונות שהצלמות מעלות, זה תמונות של לקוחות, גם אם ניתן אישור לפרסום בפרוג, זה עוד לא נותן אישור להעביר הלאה למצגת שלא ברור מה מטרתה.

0405 שירה

משתמש סופר מקצוען
צילום מקצועי
אני מעלה מה שאני מקבלת אישור פרסום ( ובאמת אנשים לא כל כך אוהבים ) את היית רוצה ללכת לצלמת ושהיא תחלק את התמונות שלך לכול דורש ? - גם מפה אין אישור להוריד תמונות לשימושים שונים

0405 שירה

משתמש סופר מקצוען
צילום מקצועי
תראי בדרך כלל אני לא אוהבת להכנס לוויכוחים האלה אבל חבל לי יש פה צלמות מקסימות עם לב רחב כל כך לעזור והאוירה פה כאלו כולם מתנשאות להם אבל זה כל כך לא נכון במה שאפשר עוזרים ובכייף אבל יש דברים שפשוט אי אפשר

*לאה

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
צילום מקצועי
נכתב ע"י הני כגנס;1863970:
אינני מעלה כאן תמונות של ילדי או של בני משפחתי,
(כי אין לי עניין לחשוף אותם ברשת)
ואינני מעלה תמונות של לקוחות כי אין לי אישור לכך,
ולכן אני מוכנה להעלות ולתרום תמונות בנושאים כלליים.
ופרנסה מאת ה'...

שחר עולה

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
לא התכוונתי דווקא משהו של לקוחות. אלא תמונות מוצלחות שלכם של ילדים חרדים שאולי צילמתם (אבל הייתי צריכה באיכות טובה) כמו בכל מיני מקומות שיש תמונות ילדים - מאיפה יש לכל האתרים כמו שטארסטוק, פיקג'ו - תמונות יהודיות וכד' תמונות? הם ראו ילדים חמודים, מצא חן בעיניהם ו... תמונה.
בכל אופן תודה רבה - הסתדרתי!

צברית

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
נכתב ע"י שחר עולה;1869919:
לא התכוונתי דווקא משהו של לקוחות. אלא תמונות מוצלחות שלכם של ילדים חרדים שאולי צילמתם (אבל הייתי צריכה באיכות טובה) כמו בכל מיני מקומות שיש תמונות ילדים - מאיפה יש לכל האתרים כמו שטארסטוק, פיקג'ו - תמונות יהודיות וכד' תמונות? הם ראו ילדים חמודים, מצא חן בעיניהם ו... תמונה.
בכל אופן תודה רבה - הסתדרתי!

זה ממש לא עובד ככה!
אסור חוקית להשתמש בתמונות של ילדים ללא אישור מפורש מההורים.
על רב התמונות בשאטרסטוק שמופיעים בהם ילדים חרדים יש הגבלה על השימוש בתמונה, ואסור להשתמש בהם לפרסומת ולצורך מסחרי.

ו...רב אתרי התמונות עובדים באופן כזה שהצלמים מרויחים על כל תמונה שלהם שנקנית, את מבינה שאם זה מוצר שהם מוכרים הם לא יחלקו לך אותו בחינם.

בקיצור...
בעיניי, (ואני לא צלמת) זו בקשה לא מתאימה.

ariels

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
דוגמה לסבר את האוזן -
לפני כמה שנים אחת מחברות הפורום כתבה על פרסום של אחת מקופות הצדקה, שעל העלון מתנוסס קרוב משפחתה! למותר לציין כמה המשפחה נפגעה מהרעיון שהילד שלהם מופיע בכל רחבי הארץ על עלוני צדקה

וגם לכל מטרה אחרת -
כמו שכתבה צברית
לפי חוק אסור להשתמש לשום מטרה פרסומית בתמונות ילדים ללא אישור פרסום בכתב מההורים

שחר עולה

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
נכתב ע"י צברית;1869936:
זה ממש לא עובד ככה!
אסור חוקית להשתמש בתמונות של ילדים ללא אישור מפורש מההורים.
על רב התמונות בשאטרסטוק שמופיעים בהם ילדים חרדים יש הגבלה על השימוש בתמונה, ואסור להשתמש בהם לפרסומת ולצורך מסחרי.

ו...רב אתרי התמונות עובדים באופן כזה שהצלמים מרויחים על כל תמונה שלהם שנקנית, את מבינה שאם זה מוצר שהם מוכרים הם לא יחלקו לך אותו בחינם.

בקיצור...
בעיניי, (ואני לא צלמת) זו בקשה לא מתאימה.

בסדר, הבנתי!
אבל בכל אופן את רואה שמופיעים תמונות של ילדים חרדים בעלונים כמו מרווה לצמא, ועוד ועוד ועוד
הצלם שצילם אותם, נניח מוכר אותם - אבל מה, כל ילד ברחוב הוא פשוט מחפש את הוריו כדי לבקש רשות ולמכור את זה???????????????
ותמונות של ילדים לא חסר - כמו בזמן כפרות, ילדים בחורף, ילדים ר' אהרל'ך ועוד ועוד... הצלם הזה שואל את ההורים - לא כ''כ נראה לי. ולא רק שהוא לא שואל - הוא עוד מרוויח על כך.
הבקשה שלי הייתה אם יש לכם איזו שהיא תמונה של ילד חרדי, רק שיהיה איכותי. אבל לצלם לא כ''כ אכפת לשתף אותו עם מישהו (כמו שבפורום הסמוך, גרפיקה - אנשים משתפים אחד את השני בתמונות שיש להם)

יכלתי גם אני לצאת עם מצלמה לצלם - רק פשוט התמונות שיש לי הם לא כ''כ איכותי כמו שרציתי (בגלל כמובן, המצלמה) ולכן שאלתי אם יש פה למישהו תמונה אחת כזו שלא אכפת לו לשתף
ו... זכותכם לא לשתף!
על כל פנים אני הסתדרתי בעניין. (אני על כל פנים גם לא הייתי רוצה שהתמונות של הילדים שלי הסתובבו...)
אבל הגבתי - כי הנקודה הזו מאוד מעניינת אותי - האם כל התמונות שמוכרים באתרים, אלו תמונות שקיבלו אישוור מההורים?

צילומנציה

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
חוק ההגנה על הפרטיות אוסר על:
1. צילום אדם שהוא ברשות היחיד
2. פירסום תצלומו של אדם ברבים בנסיבות שבהן עלול הפירסום להשפילו או לבזותו

אין שום בעיה חוקית לפרסם תמונות שצולמו ברשות הרבים וברור לכל שאין בהם השפלה או בזיון.
דהיינו את יכולה לצאת לרחוב ולצלם תמונות יפות ואיכותיות ולפרסמם. זה מבחינת רשות וכו'

ענין ההתרמה זה ענין שונה- לבקש מצלם תמונה בתרומה זה כמו להכנס לחנות ולבקש מוצר בתרומה. אם זה למטרת צדקה כלשהי יש שיתרמו ויש שלא. אבל סתם בשביל הכיף שום בעל עסק לא יתן.

BRAVERMAN

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
D I G I T A L
למה זה כל כך מכעיס הבקשה שלה
נכון שעובדים קשה על כל תמונה
היא לא ביקשה כאן ששיצלמו לה ילדה או משהו
אלא אולי למשהי יצא במקרה לצלם איזה תמונה יהודית חמודה ולא אכפת לה לשתף אותה עם אחרים
זה לא זלזול בצלמות כמו שתמיד מתלוננים כאן
היא לא אומרת שהם לא משקיעות שעות בצילום
אבל כמו שבפורום של עיצוב גרפי מבקשים סיוע ואנשים נרתמים ועוזרים
היא ניסתה את מזלה כאן בחוסר הצלחה...

מלפפון

משתמש סופר מקצוען
הבקשה לא מכעיסה.
פשוט הסבירו יפה שזה לא הגיוני, ומדוע.
אני רואה כאן תגובות מכבדת ומכובדות מכל הצדדים.

יעל אייזיקוביץ

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
מרצה בבית פרוג
בוגר/תלמיד פרוג
צילום מקצועי
דוקא לי יש תמונות אקראיות שתפסתי פריים מוצלח ברחוב אז הקלקתי.

אבל זה רק ילדים חילונים... סורי.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכד

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד לוּלֵי יְהוָה שֶׁהָיָה לָנוּ יֹאמַר נָא יִשְׂרָאֵל:ב לוּלֵי יְהוָה שֶׁהָיָה לָנוּ בְּקוּם עָלֵינוּ אָדָם:ג אֲזַי חַיִּים בְּלָעוּנוּ בַּחֲרוֹת אַפָּם בָּנוּ:ד אֲזַי הַמַּיִם שְׁטָפוּנוּ נַחְלָה עָבַר עַל נַפְשֵׁנוּ:ה אֲזַי עָבַר עַל נַפְשֵׁנוּ הַמַּיִם הַזֵּידוֹנִים:ו בָּרוּךְ יְהוָה שֶׁלֹּא נְתָנָנוּ טֶרֶף לְשִׁנֵּיהֶם:ז נַפְשֵׁנוּ כְּצִפּוֹר נִמְלְטָה מִפַּח יוֹקְשִׁים הַפַּח נִשְׁבָּר וַאֲנַחְנוּ נִמְלָטְנוּ:ח עֶזְרֵנוּ בְּשֵׁם יְהוָה עֹשֵׂה שָׁמַיִם וָאָרֶץ:
נקרא  8  פעמים

לוח מודעות

למעלה