צריכה דחוווווווווווווווף עזרה

מסע אל האור

משתמש פעיל
מוזיקה ונגינה
עריכה והפקת סרטים
חיברתי סטיק חדש למחשב אך אני לא מצליחה "לתפוס" את הקוד כדי להכניסו לחלק של MODE. הוא מופיע למשך כ5 שניות עם מספר ארוך מאוד ונעלם מבלי יכולת להעתיק אותו. מי יכול לעזור לי??????????? בבקשה?
וגם אני לא מצליחה להיכנס למייל שלי מהוקר (GMAIL). כל הזמן מופיע "שגיאה זמנית. לעומת זאת לאתרים אחרים הוא כן נכנס אך עם איטיות נוראית. מי יכול לעזור לי??????????????

nikit

משתמש צעיר
חיברתי סטיק חדש למחשב אך אני לא מצליחה "לתפוס" את הקוד כדי להכניסו לחלק של MODE. הוא מופיע למשך כ5 שניות עם מספר ארוך מאוד ונעלם מבלי יכולת להעתיק אותו
לא בדיוק הבנתי, אבל בקשר לזה למה שלא תעשי צילום מסך ואז תעתיקי?

עט

משתמש מקצוען
חיברתי סטיק חדש למחשב אך אני לא מצליחה "לתפוס" את הקוד כדי להכניסו לחלק של MODE. הוא מופיע למשך כ5 שניות עם מספר ארוך מאוד ונעלם מבלי יכולת להעתיק אותו. מי יכול לעזור לי??????????? בבקשה?
וגם אני לא מצליחה להיכנס למייל שלי מהוקר (GMAIL). כל הזמן מופיע "שגיאה זמנית. לעומת זאת לאתרים אחרים הוא כן נכנס אך עם איטיות נוראית. מי יכול לעזור לי??????????????
לא בדיוק הבנתי,

ואני לא הבנתי כלום ..........

מסע אל האור

משתמש פעיל
מוזיקה ונגינה
עריכה והפקת סרטים
עשיתי את הכל השינויים הנדרשים.
הבעיה ביא שאחרי הכל הגלישה מאוד מאוד איטית. וגם אין לי חיבור לג'מייל. הוא כותב לי "שגיאה זמנית" כבר כמה ימים על כל כתובת מייל שאני מכניסה ולאף אחד אין פיתרון ... מה אני עושה?

אש א.ש.

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
הוא כותב לי "שגיאה זמנית"
בגלל האיטיות הוא לא מצליח להעלות את ג'ימייל
תוך כדי שג'ימייל עולה אפשר לבחור בפינה למטה באפשרות טען תצוגת html לחיבורים איטיים ככה זה מן הסתם יעלה
אבל זה רק עזרה ראשונה לג'ימייל
אם הנטסטיק סוג טוב ודור 4 כנראה שאין קליטה באיזור
ואם הוא מהסוגים הפשוטם הדפוקים המופצים לרוב אז אין מה לומר רק לצעוק בקול גדול
נמאס נמאס נמאס מהסטיקים הדפוקים ששורפים לאנשים שעות (והאנשים האלה עוד שמחים שחסכו 100 או 200 ש"ח... כמה שווה שעת עבודה שלכם ??)

אש א.ש.

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
אפרופו הסטיקים הדפוקים אני מצטט כאן הודעה שלי מלפני כמה ימים באשכול אחר
נכון
אני יש לי ראוטר אלחוטי מאוד משוכלל שאפשר גם לכווין את עוצמת הוויפי שהוא זורק
וזה באמת נותן מרחקים עצומים וגם מבעד לקירות
ראיתי הרבה דגמים אבל יכולות כמו של זה עוד לא ראיתי
ואם מעניין אותך בדיוק הדגם אז הנה זה הראוטר
ואגב הוא גם מסך מגע צבעוני ויש לו גם gps (אין לי מושג בשביל מה) ועוד כל מיני קשקושים...

והראוטר הזה (שמחירו כ900 ש"ח) כרגע יש לי כמה יחידות שאמכור אותם תמורת 550 ש"ח ליחידה

בנצי20

משתמש פעיל
אם הנטסטיק סוג טוב ודור 4 כנראה שאין קליטה באיזור.
קבל סקופ, אין סטיק דור 4 פשוט אין חיה כזו, (גם אם כתוב על זה דור 4, וגם אם כתוב בתוכנה של זה),
ערכתי מחקר בענין, עברתי על הרבה סטיקים - אין מושג כזה, דור 4 דורש אנטנות (אתה מוזמן לקרוא בויקיפדיה), ובסטיק כזה קטן אין מקום לאנטנות (אני גם פתחתי כמה כאלה בשביל לוודא), אמנם לתבוע על כך שכתבו דור 4 לא תוכל, כי ברוב הסטיקים הם שמו הכנה לאנטנות (מה שלא באמת יעזור לך), היה לי כמה שהיה להם חלון בצד עם אפשרות לחבר אנטנות, אבל כמובן שזה לא נוח וקשה להשיג את החיבור הספציפי שהם דחפו שם.

אש א.ש.

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
קבל סקופ, אין סטיק דור 4 פשוט אין חיה כזו, (גם אם כתוב על זה דור 4, וגם אם כתוב בתוכנה של זה),
ערכתי מחקר בענין, עברתי על הרבה סטיקים - אין מושג כזה, דור 4 דורש אנטנות (אתה מוזמן לקרוא בויקיפדיה), ובסטיק כזה קטן אין מקום לאנטנות (אני גם פתחתי כמה כאלה בשביל לוודא), אמנם לתבוע על כך שכתבו דור 4 לא תוכל, כי ברוב הסטיקים הם שמו הכנה לאנטנות (מה שלא באמת יעזור לך), היה לי כמה שהיה להם חלון בצד עם אפשרות לחבר אנטנות, אבל כמובן שזה לא נוח וקשה להשיג את החיבור הספציפי שהם דחפו שם.
קבל סקופ אתה לא צודק !!! ואין המת מכחיש את החי !!
וכי בחינם אנו עדים להבדלי המהירות העצומים בין הדגמים של 3G ל4G ???
וכי בחינם אנו עדים למהירויות של למעלה מ20 MB לשניה.. שזה כבר אין סיכוי בדור 3 ???
וכי בחינם יש כמה וכמה דגמים של חברות רציניות ביותר שכותבים דור 4 ואין אנטנות ????
וכי בחינם כל הסמארטפונים היום זה דור 4 ובלי אנטנות ?????
וכי בחינם אנו עדים להבדלי מהירויות באותו סטיק עצמו שהוא דור 4 שבאיזורים בהם אין קליטה לדור 4 הגלישה איטית אפי' שהקליטה מלאה ?????
וכו' וכו' וכו' ותן לחכם ויחכם.....
והדברים פשוטים ואכמ"ל

בנצי20

משתמש פעיל
וכי בחינם כל הסמארטפונים היום זה דור 4 ובלי אנטנות ?????
מי אמר לך שהם בלי? (ספוילר הם עם, לאורך כל הגב)
וכי בחינם אנו עדים למהירויות של למעלה מ20 MB לשניה.. שזה כבר אין סיכוי בדור 3 ???
ברור שיש , יש גם הרבה יותר (אגב במוסקבה הייתה לי מהירות של מעל 100 מגה בדור 3).
רק תיקון קטן זה mb שהוא שמינית מ MB (בקיצור ביט ולא בייט , הבדל משמעותי בהחלט).
וכי בחינם אנו עדים להבדלי המהירות העצומים בין הדגמים של 3G ל4G ???
אין שום הבדלים, והיו לי את כל הסוגים שיש הנפוצים ושאינם.

כמובן כל דברי הנ"ל מתייחסים לסטיק usb , ולא לכל הקוביות והמלבנים (הנטענים הגדולים יותר).

אברךליטאי

משתמש מקצוען
קבל סקופ, אין סטיק דור 4 פשוט אין חיה כזו
האם אתה ניסית את 8372-608
למה המהירות שלו הרבה יותר מסטיקים דור 3?
ולמה אני רואה שהוא גולש על LTE?
ולמה יש אפשרות של דור 4 בלבד וזה תומך מצוין?

אם יש לך מחקר הייתי שמח לקבל מקורות כי מה שאתה אומר זה דבר שמעולם לא שמעתי ולא ראיתי

קיצ'ר תביא מקור שחייבים אנטנה כי הגיונית זה לא נכון שצריך אנטנה פנימית
כי כמו שיש לכל סלולרי וכמו שיש לכל סטיק דור 3 אלא שצריך שיקלוט את תדרים של דור 4 (אגב בפרטנר יש סים רק של דור 4 והוא עובד בסטיק דור 4 מצוין

אשמח לקבל מקור מויקיפדיה (למרות שהוא לא אלוהים אלא עריכה שיתופית)

aridesk

משתמש סופר מקצוען
הדמיות בתלת מימד
עריכה והפקת סרטים

לא נכון.

בנצי20

משתמש פעיל
האם אתה ניסית את 8372-608
למה המהירות שלו הרבה יותר מסטיקים דור 3?
ולמה אני רואה שהוא גולש על LTE?
מה שכתוב בו לא ראיה, כי היה לי סטיק שהיה לו מהירות של דור 3 ואפילו פחות והוא הציג כל הזמן 4g עם 5 פסים מלאים בכל מרתף שלא תשים אותו.
לגבי הדגם שציינת החלטתי לבדוק, ובחיפוש הראשון בגוגל התברר לי שצדקתי, בכל התמונות מופיע לצידו אנטנות שמתחברות ליציאה בצד, וגם בכל האתרים שמוכרים אותו כתוב במפורש "מודם סלולרי עם אנטנות לחיבור lte" .
אם יש לך מחקר הייתי שמח לקבל מקורות כי מה שאתה אומר זה דבר שמעולם לא שמעתי ולא ראיתי

קיצ'ר תביא מקור שחייבים אנטנה כי הגיונית זה לא נכון שצריך אנטנה פנימית
כאן , ולמטה תמצא עוד הרבה מקורות, ובחיפוש קצר בגוגל היית מגיע לעוד הרבה מקורות.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט ב'

ט בַּמֶּה יְזַכֶּה נַּעַר אֶת אָרְחוֹ לִשְׁמֹר כִּדְבָרֶךָ:י בְּכָל לִבִּי דְרַשְׁתִּיךָ אַל תַּשְׁגֵּנִי מִמִּצְוֹתֶיךָ:יא בְּלִבִּי צָפַנְתִּי אִמְרָתֶךָ לְמַעַן לֹא אֶחֱטָא לָךְ:יב בָּרוּךְ אַתָּה יְהוָה לַמְּדֵנִי חֻקֶּיךָ:יג בִּשְׂפָתַי סִפַּרְתִּי כֹּל מִשְׁפְּטֵי פִיךָ:יד בְּדֶרֶךְ עֵדְוֹתֶיךָ שַׂשְׂתִּי כְּעַל כָּל הוֹן:טו בְּפִקֻּדֶיךָ אָשִׂיחָה וְאַבִּיטָה אֹרְחֹתֶיךָ:טז בְּחֻקֹּתֶיךָ אֶשְׁתַּעֲשָׁע לֹא אֶשְׁכַּח דְּבָרֶךָ:
נקרא  15  פעמים

לוח מודעות

למעלה