דרוש מידע צריך מידע לגבי חוק המובילים לגבי פינוי מכשיר ישן

המחבר

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
קניתי מוצר חשמלי שע"פ חוק מאפשר לי פינוי של המוצר הישן
כשהמוביל הוריד את הישן למטה אמרתי לו להשאיר בכניסה לבנין (המוצר עדיין עובד..) והוא לא הסכים הוא אמר לי או שאני לוקח למשאית שלי או מחזיר לך אותו הביתה, החזיר הביתה.
הוא צודק?? המוצר שלו?
לפי מה שכתוב ב"כל זכות" הפינוי ייעשה ללא כל קבלת תמורה.

אשמח רק לתגובות מניסיון או מידע אמין מגובה בהוכחות שאדע להתמודד מולם.
תודה רבה

A052

משתמש סופר מקצוען
אכן הפינוי נועד לפנות לחלוטין, ולא לזרוק לפח ליד.

באופן רשמי חובה עליהם למחזר את זה, ודווקא אם הוא היה מוריד ללמטה (כשלא ביקשתם) זה היה עבריינות.

לאנגער

משתמש מקצוען
הוא צודק במאה אחוז, החוק אומר שהוא חייב לפנות את הישן ולקחת אותו לטיפול מתאים, אם הוא לוקח אותו ומשאיר את זה ברחוב הוא עובר על החוק ועלול לקבל קנס על כך.

המחבר

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
המכשיר הישן עובד, הטיפול המתאים הוא שאני אמשיך להשתמש בו אבל הוא הביא חדש וצריך את החדש לשים במקום של הישן, אז מפנים אותו, אבל לקחת לעצמו?

המחבר

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
אבל זה לא פסולת זה מכשיר תקין!!! מותר לי לקנות מכשיר חדש כשהישן עוד עובד?...

המחבר

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
בגדול נכנעתי..
במקרה דנן הוא רצה את זה לעצמו, עובדה שהוא התעקש כל כך אחרי שהוא היה עם זה בכניסה לבנין מכיון שלא הסכמתי שיקח את זה אז הוא דפק אותי והעלה את זה חזרה הביתה, אם הוא רק רצה לקחת את זה לאתר פינוי, אז ס"ה חסכתי לו את התשלום לאתר ואת ההובלה, אבל נו, כפרת עוונות..
אני לא מנסה להפוך בזכותו כי ס"ה מדובר בבן דוד...

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קלז

א עַל נַהֲרוֹת בָּבֶל שָׁם יָשַׁבְנוּ גַּם בָּכִינוּ בְּזָכְרֵנוּ אֶת צִיּוֹן:ב עַל עֲרָבִים בְּתוֹכָהּ תָּלִינוּ כִּנֹּרוֹתֵינוּ:ג כִּי שָׁם שְׁאֵלוּנוּ שׁוֹבֵינוּ דִּבְרֵי שִׁיר וְתוֹלָלֵינוּ שִׂמְחָה שִׁירוּ לָנוּ מִשִּׁיר צִיּוֹן:ד אֵיךְ נָשִׁיר אֶת שִׁיר יְהוָה עַל אַדְמַת נֵכָר:ה אִם אֶשְׁכָּחֵךְ יְרוּשָׁלִָם תִּשְׁכַּח יְמִינִי:ו תִּדְבַּק לְשׁוֹנִי לְחִכִּי אִם לֹא אֶזְכְּרֵכִי אִם לֹא אַעֲלֶה אֶת יְרוּשָׁלִַם עַל רֹאשׁ שִׂמְחָתִי:ז זְכֹר יְהוָה לִבְנֵי אֱדוֹם אֵת יוֹם יְרוּשָׁלִָם הָאֹמְרִים עָרוּ עָרוּ עַד הַיְסוֹד בָּהּ:ח בַּת בָּבֶל הַשְּׁדוּדָה אַשְׁרֵי שֶׁיְשַׁלֶּם לָךְ אֶת גְּמוּלֵךְ שֶׁגָּמַלְתְּ לָנוּ:ט אַשְׁרֵי שֶׁיֹּאחֵז וְנִפֵּץ אֶת עֹלָלַיִךְ אֶל הַסָּלַע:
נקרא  19  פעמים

לוח מודעות

למעלה