תח"צ פתרונות לבעיית הטענת הרב קוים בציבור החרדי

ג. בן שקד

משתמש מקצוען
פרסום וקופי
כרגע, אנו גרים ברחוב ירמיהו בירושלים, [עד שנמצא דירה אחרת ראויה למגורים במחיר שפוי...]. כידוע לכל המתגוררים באזור, אין בסביבה של הקטע שמתחנה מרכזית ועד גני גאולה שום אפשרות להטעין רב קו.
יום אחד, אשתי ניסתה לתפוס את האוטובוס בדקה האחרונה, ולא ידעה/ זכרה שאין לה כסף טעון על הכרטיס. כמובן, חוק מרפי, שבדיוק עלה פקח וקנס אותה במאה שקלים, כשניסתי לערער, נמסר לי בתגובה שהטענה איננה קבילה... [פירטתי שם 3 דברים: היא אזרחית שומרת חוק שאין לה שום הסתבכות כזאת בעבר, היא לא יכלה לבדוק כמה כסף יש על הכרטיס מכיוון שהיא מנותקת מאינטרנט, היא לא יכלה להטעין מכיוון שהיא מנותקת מאינטרנט.]
אני חושב בצורה רצינית לתבוע את משרד התחבורה על מנת שיחייבו אותם לשים עמדות הטענה בכל תחנה [כמו ברק''ל].
שכן עצם הדבר שאנו מחויבים לשלם ברב קו שאפשר להטעין אותו רק באינטרנט מהווה אפליה של מגזר שלם שלא רוצה להגיע לידי שימוש ברשת על רקע דתי.
אבקש את תגובותיכם ועצותיכם.

ג. בן שקד

משתמש מקצוען
פרסום וקופי
רק אציין שאני לי שום מושג איך מתנהלות תביעות כאלו...

זהבית87

משתמש מקצוען
בחלק מעמדות נדרים פלוס, יש אפשרות להטעין רב קו
אולי יש לכם באיזור עמדה אחת כזאת

A052

משתמש סופר מקצוען
כמובן שאין דבר כזה, א"א לא התחייב לך שיהיה עמדת טעינה בכל בניין.

וכל אחד צריך לדאוג שרבקוו יהיה טעון מראש.

הארז

משתמש מקצוען
עריכה והפקת סרטים
מישהו סיפר כאן לאחרונה שהוא קיבל בחינם
מכשיר לטעינת רב קו לכולל שלו

ג. בן שקד

משתמש מקצוען
פרסום וקופי
כמובן שא''א לא התחייב, אבל בכל זאת יש מגזר שלם שאין לו איך להטעין [על רקע דתי], -אז אמרו שידאגו שכן יהיה היכן להטעין. אבל כשיש אזורים נרחבים מדי ללא אפשרות טעינה, נראה לי שזה נכנס בגדר אפליה...

שירושבח

משתמש פעיל
כמובן שא''א לא התחייב, אבל בכל זאת יש מגזר שלם שאין לו איך להטעין [על רקע דתי], -אז אמרו שידאגו שכן יהיה היכן להטעין. אבל כשיש אזורים נרחבים מדי ללא אפשרות טעינה, נראה לי שזה נכנס בגדר אפליה...
צודק ממש!!!

נעמה CPA

משתמש מקצוען
כרגע, אנו גרים ברחוב ירמיהו בירושלים, [עד שנמצא דירה אחרת ראויה למגורים במחיר שפוי...]. כידוע לכל המתגוררים באזור, אין בסביבה של הקטע שמתחנה מרכזית ועד גני גאולה שום אפשרות להטעין רב קו.
יום אחד, אשתי ניסתה לתפוס את האוטובוס בדקה האחרונה, ולא ידעה/ זכרה שאין לה כסף טעון על הכרטיס. כמובן, חוק מרפי, שבדיוק עלה פקח וקנס אותה במאה שקלים, כשניסתי לערער, נמסר לי בתגובה שהטענה איננה קבילה... [פירטתי שם 3 דברים: היא אזרחית שומרת חוק שאין לה שום הסתבכות כזאת בעבר, היא לא יכלה לבדוק כמה כסף יש על הכרטיס מכיוון שהיא מנותקת מאינטרנט, היא לא יכלה להטעין מכיוון שהיא מנותקת מאינטרנט.]
אני חושב בצורה רצינית לתבוע את משרד התחבורה על מנת שיחייבו אותם לשים עמדות הטענה בכל תחנה [כמו ברק''ל].
שכן עצם הדבר שאנו מחויבים לשלם ברב קו שאפשר להטעין אותו רק באינטרנט מהווה אפליה של מגזר שלם שלא רוצה להגיע לידי שימוש ברשת על רקע דתי.
אבקש את תגובותיכם ועצותיכם.
אם יש פרוג אז יש אינטרנט
אפשר לקנות ב5 שקל משהו שמטעין רב קו בבית

מחשבית

משתמש פעיל
אם יש פרוג אז יש אינטרנט
אפשר לקנות ב5 שקל משהו שמטעין רב קו בבית
ממש לא נכון,
יש אינטרנט בעבודה אבל אי אפשר לחבר שום חיבור חיצוני למחשב בעבודה,
ומה עם מי שאין לו אינטרנט?
זו ממש חוצפה ממדרגה ראשונה, לא נותנים לנו שום אופציה, פעם נתקעתי ללא יכולת לחזור הביתה במרחק בין עירוני, היה לי כרטיס אשראי, אבל לא מצאתי שום מקום להטעין, מה יכולתי לעשות? בסוף מצאתי מישהי שהטעינה לי בסמרטפון.
אני לא מבינה למה מכשיר התיקוף באוטובוס לא יכול להיות גם מכשיר טעינה, הוא כבר קורא כרטיסים, מה הבעיה להתאים אותו?

החיים טובים

סטודנטית לעיצוב פנים בסטייל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
יש הרבה חנויות שאפשר להטעין

Yael Mor

משתמש מקצוען
בערים לא דתיות, אין, אף אחד לא צריך את זה שם, הם משלמים עם האפליקציה.
נכון מאוד. כל פעם שאני צריכה להטעין אני משתגעת איפה לעשות את זה. היה בכמה חנויות והפסיקו. אין עמדות טעינה זמינות בכלל. זה ממש מחדל.

מענדיל טרייסטער

משתמש פעיל
עריכה תורנית
ממש לא נכון,
4543.PNG
546545.PNG

ג. בן שקד

משתמש מקצוען
פרסום וקופי
או.קיי.
גם אם יש איך להטעין, הקושי של הדבר הזה למי שמנותק מהאנטרנט [אשתי] גדול מספיק כדי שזה יקרא אפליה. [בייחוד שאין ברחוב הנ''ל שום חנות שמטעינה]
ומה בסך הכל אני רוצה? עמדות הטענה בכל התחנות כמו ברקבת קלה!

דיאלוג

משתמש סופר מקצוען
קורא כרטיסים מהסוג הזה אין שום סיבה שיסרבו לאשר לחבר. זה לא חיבור של שום מידע חיצוני שאפשר להכניס/הוציא מידע.
זה קורא כרטיסים שמיועד לכרטיסים ממשלתיים כגון זה.

פ.נ

משתמש מקצוען
או.קיי.
גם אם יש איך להטעין, הקושי של הדבר הזה למי שמנותק מהאנטרנט [אשתי] גדול מספיק כדי שזה יקרא אפליה. [בייחוד שאין ברחוב הנ''ל שום חנות שמטעינה]
אגב עריית ירושלים עכשיון עשתה מהפכה אדירה בתחום הזה לציבור החרדי ומגיעה לה שאפו גדול....

נעמה CPA

משתמש מקצוען
או.קיי.
אני לא מצדיקה את הממשלה רק מבינה את המצב
כמה תחנות יש לרכבת הקלה?? כמה תחנות אוטובוס??
להעמיד בכל תחנה עמדה זה הון כסף, אולי אפשר לפנות בבקשה ספציפית לתחנות מסויומות
נניח צומת רמות שאין באיזור שם חנות או עמדה קרובה
בסה"כ הציבור שאין לו סמארטפון ולא אינטרנט הוא די קטן....

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קנ

א הַלְלוּיָהּ הַלְלוּ אֵל בְּקָדְשׁוֹ הַלְלוּהוּ בִּרְקִיעַ עֻזּוֹ:ב הַלְלוּהוּ בִגְבוּרֹתָיו הַלְלוּהוּ כְּרֹב גֻּדְלוֹ:ג הַלְלוּהוּ בְּתֵקַע שׁוֹפָר הַלְלוּהוּ בְּנֵבֶל וְכִנּוֹר:ד הַלְלוּהוּ בְתֹף וּמָחוֹל הַלְלוּהוּ בְּמִנִּים וְעוּגָב:ה הַלְלוּהוּ בְצִלְצְלֵי שָׁמַע הַלְלוּהוּ בְּצִלְצְלֵי תְרוּעָה:ו כֹּל הַנְּשָׁמָה תְּהַלֵּל יָהּ הַלְלוּיָהּ:
נקרא  1  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה