WordPress פריצה לאתר! מה עושים???

אגס חשמלי

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
D I G I T A L
מה עושים במצב שפרצו לי לאתר ברמה מטורפת
והאחסון טוענים שהאתר פרוץ לחלוטין
ולא יכולים כרגע לאחסן אצלם עד שאנקה את הקבצים.
מה עושים במצב כזה?? איך אני מסדרת את זה? למה זה קורה?
דחווףף מישהוא יכול לעזור לי???

• וואו!
Reactions: dmb

אגס חשמלי

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
D I G I T A L
אז זהו שהם אומרים שהגיבוי האחרון גם לא טוב והוא פרוץץ

זה לא אמור להיות קשור לאחסון? למה זה קרה?
הם לא צריכים להיות אחראים לזה
ואוא מה עושיםם

אלעזר 1

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
עיצוב פונטים
מוזיקה ונגינה
UX UI
D I G I T A L
יוצרי ai
צריך לדעת מה נפרץ, והאם האתר הושחת או שיש חומר שאפשר להציל.

a Computer

טכנאי מחשבים
D I G I T A L
אז זהו שהם אומרים שהגיבוי האחרון גם לא טוב והוא פרוץץ

זה לא אמור להיות קשור לאחסון? למה זה קרה?
הם לא צריכים להיות אחראים לזה
ואוא מה עושיםם
ומה לגבי הגיבוי הקודם? עדיין קיים? כמה שינויים יש באתר מאז? לפעמים קל יותר לבצע שינויים והוספות שוב, מאשר לתקן ולבדוק קבצים פגומים.
אפשר ללמוד ולחקור את נושא האבטחה, יש כמדומני תוסף שאני לא מוצא כרגע, שסורק את האתר לראות מה השתנה בקבצי הליבה.
ואפשר לפנות לחברה שמתמחה בתחום של תיקון פריצות, השאלה היא כנראה כמה שווה לכם להשקיע.

אם זו הייתה פריצה בצד השרת, בהחלט זו אחריות שלהם והם אמורים להגיד את זה במפורש אם יש להם אמינות. ובמקרה זה, האתר שלכם הוא לא היחיד בד"כ, אלא עוד עשרות/מאות/אלפי אתרים אחרים.

אבל אם זה קרה בגלל חוסר אבטחה באתר שלכם, אין להם אחריות על כך. זה התפקיד של בעל האתר ללמוד את הנושא ולדאוג לכך.
הלינק המצורף מסביר איך.

MyHost

משתמש פעיל
D I G I T A L
האם יש גיבוי נקי?
במידה וכן מומלץ לשחזר ולבצע שינוי סיסמאות באתר + עדכון וורדפרס + תוספים + תבניות.
באם יש תוסיפים או תבניות ממקור לא אמין הכוונה שלא נרכשו מהמפתח ישירות, ייתכן והם נגועים בוירוסים או חורי אבטחה.

יש חברות המתמחות בניקוי אתרים כמו סאקורי.

בברכה,
דין - MyHost אחסון אתרים.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קלז

א עַל נַהֲרוֹת בָּבֶל שָׁם יָשַׁבְנוּ גַּם בָּכִינוּ בְּזָכְרֵנוּ אֶת צִיּוֹן:ב עַל עֲרָבִים בְּתוֹכָהּ תָּלִינוּ כִּנֹּרוֹתֵינוּ:ג כִּי שָׁם שְׁאֵלוּנוּ שׁוֹבֵינוּ דִּבְרֵי שִׁיר וְתוֹלָלֵינוּ שִׂמְחָה שִׁירוּ לָנוּ מִשִּׁיר צִיּוֹן:ד אֵיךְ נָשִׁיר אֶת שִׁיר יְהוָה עַל אַדְמַת נֵכָר:ה אִם אֶשְׁכָּחֵךְ יְרוּשָׁלִָם תִּשְׁכַּח יְמִינִי:ו תִּדְבַּק לְשׁוֹנִי לְחִכִּי אִם לֹא אֶזְכְּרֵכִי אִם לֹא אַעֲלֶה אֶת יְרוּשָׁלִַם עַל רֹאשׁ שִׂמְחָתִי:ז זְכֹר יְהוָה לִבְנֵי אֱדוֹם אֵת יוֹם יְרוּשָׁלִָם הָאֹמְרִים עָרוּ עָרוּ עַד הַיְסוֹד בָּהּ:ח בַּת בָּבֶל הַשְּׁדוּדָה אַשְׁרֵי שֶׁיְשַׁלֶּם לָךְ אֶת גְּמוּלֵךְ שֶׁגָּמַלְתְּ לָנוּ:ט אַשְׁרֵי שֶׁיֹּאחֵז וְנִפֵּץ אֶת עֹלָלַיִךְ אֶל הַסָּלַע:
נקרא  13  פעמים

לוח מודעות

למעלה