מידע שימושי פראג מנסיונכם

הר סיני

משתמש פעיל
אנחנו נוסעים ל3 ימים לפראג
ידוע לי שיש טיולים מאורגנים

קרלובי-וארי, דרזדן גרמניה, וסיור בפראג,
האם הסיורים האלו בעיקר לגרמניה וקרלובי-וארי, מעניינים שווה לבזבז על זה יום או שיותר נחמד למצות את פראג עצמה?

ששל

משתמש מקצוען
הייתי בדרזדן
עיר יפה
נוף כפרי, שונה מפראג
תלוי אם אתם אוהבים

yydd

משתמש פעיל
3 ימים?
למה לא תשארו בפראג?
פראג יפה, יש מספיק מה לראות בה,
חבל לשרוף שעות נסיעות כשעוד לא מיציתם את המקום.

תהנו!!

נשמה טהורה

משתמש פעיל
צילום מקצועי
הדמיות בתלת מימד
עריכה והפקת סרטים
חובה, קברי צדיקים בפרג עצמה, יש 2 המהרל והנודע ביהודה שנמצא במקום אחר בעיר...(לידו יש מגדל שיש תצפית מטריפה על כל פראג, ממולץ מאוד, זה נקרא מגדל הטלויזיה (https://www.lametayel.co.il/מגדל+הטלוויזיה+שבפראג)
יש את המצודה בפראג- לא יעניין את כולם...
גשר קרל וטיול בעיר.
שווקים בכמויות.
לגרמניה לא הייתי מבזבזת זמן אם אתם רק 3 ימים כי זה חתיכת נסיעה כל צד, בגדול היו הולכים לגרמניה בגלל פריימרק ואז כבר מטיילים באזור.
קארלו וארי מהמהמם, אויר ונוף עוצר נשימה.

יש קבר של השך הקדוש שהרבה באים ונושעים שם אבל אין תחבורה מסודרת לשם לפי מה שאני יודעת, אז בגדול זה לקחת רכב ולנסוע 3 שעות.
אם מגיעים ליותר מ3 ימים יש עוד מקומות לא מוכרים שכדאי ללכת, כמו מוזאון המדע שנחמד לטייל ממש לא רק לילדים, מפעל מכוניות סקודה- מרתק לראות את שלבי היצור של המכונית, גן חיות- ענקקק ועוד. אבל לא הייתי ממליצה ללכת לשם לא עם משו מאורגן כי נסיעות זה זמן.
וסתם יש כמויות חנויות ושופינג מטורף בצכיה במיוחד בתקופה הזו של השנה.

הר סיני

משתמש פעיל
חובה, קברי צדיקים בפרג עצמה, יש 2 המהרל והנודע ביהודה שנמצא במקום אחר בעיר...(לידו יש מגדל שיש תצפית מטריפה על כל פראג, ממולץ מאוד, זה נקרא מגדל הטלויזיה (https://www.lametayel.co.il/מגדל+הטלוויזיה+שבפראג)
יש את המצודה בפראג- לא יעניין את כולם...
גשר קרל וטיול בעיר.
שווקים בכמויות.
לגרמניה לא הייתי מבזבזת זמן אם אתם רק 3 ימים כי זה חתיכת נסיעה כל צד, בגדול היו הולכים לגרמניה בגלל פריימרק ואז כבר מטיילים באזור.
קארלו וארי מהמהמם, אויר ונוף עוצר נשימה.

יש קבר של השך הקדוש שהרבה באים ונושעים שם אבל אין תחבורה מסודרת לשם לפי מה שאני יודעת, אז בגדול זה לקחת רכב ולנסוע 3 שעות.
אם מגיעים ליותר מ3 ימים יש עוד מקומות לא מוכרים שכדאי ללכת, כמו מוזאון המדע שנחמד לטייל ממש לא רק לילדים, מפעל מכוניות סקודה- מרתק לראות את שלבי היצור של המכונית, גן חיות- ענקקק ועוד. אבל לא הייתי ממליצה ללכת לשם לא עם משו מאורגן כי נסיעות זה זמן.
וסתם יש כמויות חנויות ושופינג מטורף בצכיה במיוחד בתקופה הזו של השנה.
תודה

אגב מה הכוונה משהו לא מאורגן
יש מישהו שמארגן נסיעה למקומות האלו?

נשמה טהורה

משתמש פעיל
צילום מקצועי
הדמיות בתלת מימד
עריכה והפקת סרטים
תודה

אגב מה הכוונה משהו לא מאורגן
יש מישהו שמארגן נסיעה למקומות האלו?
אני מתכוונת ללכת למקומות שציינתי בלי שאתם מצטרפים לנסיעה משותפת, אני לא יודעת להגיד לכם אם יש טיולים מאורגנים לשם כי אני הייתי שם בלי טיול מאורגן, הקושי הוא בעיקר למצא את המקום ולהתסדר בתחבורה לבד...
אולי קינג דיוד ידעו להגיד לכם, יש הרבה מדריכי טיולים שם.

משה ביק

משתמש מקצוען
אם זה 3 ימים-אני בוחר להישאר רק בפראג.
ואם כבר החלטתם לצאת לדעתי קרלובי וארי יותר שווה מדרזדן

זושא כץ

משתמש מקצוען
דרזדן כבר לא שווה, מאז שיש פריימארק בפראג
קרלו ווארי זה מדהים

SHILATI

משתמש מקצוען
אני נסעתי בזמנו עם אדר תיירות.
יודעת שמרגליות מארגנים לשם.

הכל בסדר

משתמש מקצוען
אני מתכוונת ללכת למקומות שציינתי בלי שאתם מצטרפים לנסיעה משותפת, אני לא יודעת להגיד לכם אם יש טיולים מאורגנים לשם כי אני הייתי שם בלי טיול מאורגן, הקושי הוא בעיקר למצא את המקום ולהתסדר בתחבורה לבד...
אולי קינג דיוד ידעו להגיד לכם, יש הרבה מדריכי טיולים שם.
מקינג דיוויד יוצאים טיולים עם חברה ישראלית לכל המקומות האלו

bityan

משתמש רשום
ממלון קינג דיוויד יוצאים טיולים עם מדריך ישראלי לכל המקומות האלו
מחירים מצוינים ועומדים בזמנים
אנחנו מאד נהנהנו איתם

הר סיני

משתמש פעיל
מעניין כמה יכול לצאת לזוג לכמה ימים לא מאורגן
אני ארגנתי הכל לבד כולל טיסות מלון (ללא הטיולים והקניות.. נראה כמה יצא בסוף)
המלון והטיסות 3500 ש"ח
מאמין שנגמור את כל ההוצאות בערך ב4500 ש"ח כולל קניות נסיעות פנים העברות וכו'

הטיסה שלקחתי הייתה יקרה קצת כי רציתי טיסה מאוד מסוימת וזה ייקר בכמה מאות שקלים את הנסיעה
בנוסף גם ככול שיותר ימים שם המלון עולה עוד כסף..

easy_kosher_travel

משתמש פעיל
אנחנו נוסעים ל3 ימים לפראג
ידוע לי שיש טיולים מאורגנים

קרלובי-וארי, דרזדן גרמניה, וסיור בפראג,
האם הסיורים האלו בעיקר לגרמניה וקרלובי-וארי, מעניינים שווה לבזבז על זה יום או שיותר נחמד למצות את פראג עצמה?
לדעתי בשלושה ימים בפראג לא תספיקו למצות אפילו רבע ממה שיש לעיר המקסימה הזאת להציע, וחבל לבזבז ולצאת מהעיר.
כאן למשל סיכמתי טיפים שווים מהטיול שלנו לפראג ויש כאן גם המלצות לאתרים מעניינים ואטרקציות שביקרנו:

ישראלים

משתמש מקצוען
אם איזה חברה נסעתם. כי יש לשם חברות לא מוכרות. חוץ מאלעל שהשעות שלהם פחות מתאימות לי

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קלז

א עַל נַהֲרוֹת בָּבֶל שָׁם יָשַׁבְנוּ גַּם בָּכִינוּ בְּזָכְרֵנוּ אֶת צִיּוֹן:ב עַל עֲרָבִים בְּתוֹכָהּ תָּלִינוּ כִּנֹּרוֹתֵינוּ:ג כִּי שָׁם שְׁאֵלוּנוּ שׁוֹבֵינוּ דִּבְרֵי שִׁיר וְתוֹלָלֵינוּ שִׂמְחָה שִׁירוּ לָנוּ מִשִּׁיר צִיּוֹן:ד אֵיךְ נָשִׁיר אֶת שִׁיר יְהוָה עַל אַדְמַת נֵכָר:ה אִם אֶשְׁכָּחֵךְ יְרוּשָׁלִָם תִּשְׁכַּח יְמִינִי:ו תִּדְבַּק לְשׁוֹנִי לְחִכִּי אִם לֹא אֶזְכְּרֵכִי אִם לֹא אַעֲלֶה אֶת יְרוּשָׁלִַם עַל רֹאשׁ שִׂמְחָתִי:ז זְכֹר יְהוָה לִבְנֵי אֱדוֹם אֵת יוֹם יְרוּשָׁלִָם הָאֹמְרִים עָרוּ עָרוּ עַד הַיְסוֹד בָּהּ:ח בַּת בָּבֶל הַשְּׁדוּדָה אַשְׁרֵי שֶׁיְשַׁלֶּם לָךְ אֶת גְּמוּלֵךְ שֶׁגָּמַלְתְּ לָנוּ:ט אַשְׁרֵי שֶׁיֹּאחֵז וְנִפֵּץ אֶת עֹלָלַיִךְ אֶל הַסָּלַע:
נקרא  10  פעמים

לוח מודעות

למעלה