WordPress עריכת פוסטים או מוצרים במצב לא מקוון

נוכחות

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
עריכה תורנית
D I G I T A L
יוצרי ai
מכיון ואני כבר לא משתמש באינטרנט בבית שלי ב"ה אני מברר אם אתם משתמשים עם תוכנה לעריכת פוסטים/ מוצרים במצב לא מקוון,
ידוע לי שיש כמה שחקנים בשוק, ומה שניסיתי בינתים לא התאים לצרכים שלי [שאגב, נדירים בעולם הכללי שבשבילו הוורדפרס מיועד],
אשמח לדעת אם למישהו יש ניסיון עם מישהו כזה
בברכה

ראובן ליבוביץ

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
D I G I T A L
לא הבנתי, אם אין אינטרנט, מתי בדיוק זה יתעדכן בשרת המרוחק וע"י מי?
מה שאני מבין,הוא רוצה כשהוא בבית לערוך פוסטים ושות' בלי אינטרנט וכשהוא מגיע למקום עבודה ששם יש אינטרנט לעדכן את זה באתר.
רעיון מעניין...
@נוכחות אפשר דוגמא לתוכנה שהתנסית ולא התאים לצרכך?

אלעזר 1

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
עיצוב פונטים
מוזיקה ונגינה
UX UI
D I G I T A L
יוצרי ai
יש אפשרות ליצירת פוסטים ע"י המייל:
לוח הבקרה >> הגדרות >> כתיבה >> פרסום דרך אימייל

נוכחות

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
עריכה תורנית
D I G I T A L
יוצרי ai

אלמנטורוביץ

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
D I G I T A L
בעיקר אני מחפש פתרון לעריכת פוסטים קיימים
אולי יעזור לך לייצא את כל הפוסטים לקובץ CSV, ולערוך שם (או לעדכן שם בסיום העריכה), ולאחר מכן לייבא את הקובץ (עם הגדרה של החלת שינויים בלבד).

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קלז

א עַל נַהֲרוֹת בָּבֶל שָׁם יָשַׁבְנוּ גַּם בָּכִינוּ בְּזָכְרֵנוּ אֶת צִיּוֹן:ב עַל עֲרָבִים בְּתוֹכָהּ תָּלִינוּ כִּנֹּרוֹתֵינוּ:ג כִּי שָׁם שְׁאֵלוּנוּ שׁוֹבֵינוּ דִּבְרֵי שִׁיר וְתוֹלָלֵינוּ שִׂמְחָה שִׁירוּ לָנוּ מִשִּׁיר צִיּוֹן:ד אֵיךְ נָשִׁיר אֶת שִׁיר יְהוָה עַל אַדְמַת נֵכָר:ה אִם אֶשְׁכָּחֵךְ יְרוּשָׁלִָם תִּשְׁכַּח יְמִינִי:ו תִּדְבַּק לְשׁוֹנִי לְחִכִּי אִם לֹא אֶזְכְּרֵכִי אִם לֹא אַעֲלֶה אֶת יְרוּשָׁלִַם עַל רֹאשׁ שִׂמְחָתִי:ז זְכֹר יְהוָה לִבְנֵי אֱדוֹם אֵת יוֹם יְרוּשָׁלִָם הָאֹמְרִים עָרוּ עָרוּ עַד הַיְסוֹד בָּהּ:ח בַּת בָּבֶל הַשְּׁדוּדָה אַשְׁרֵי שֶׁיְשַׁלֶּם לָךְ אֶת גְּמוּלֵךְ שֶׁגָּמַלְתְּ לָנוּ:ט אַשְׁרֵי שֶׁיֹּאחֵז וְנִפֵּץ אֶת עֹלָלַיִךְ אֶל הַסָּלַע:
נקרא  3  פעמים

לוח מודעות

למעלה