על איזה מצלמה dslr אתם ממליצים לוידיאו??

שירה 10

משתמש פעיל
עריכה והפקת סרטים
שתהיה איכותית, חדה, צמצם טוב וכולי
וכן - איזה עדשות?
תודה!

ריפקא

משתמש סופר מקצוען
מוזיקה ונגינה
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
מה הצרכים שלך? איזה סגנון דברים את מצלמת?
מה התקציב?

שירה 10

משתמש פעיל
עריכה והפקת סרטים
תקציב נע בין 8 ל12 בערך
יש לי מצלמה פצצה להופעות, אבל חסר לי עומק שדה :(

ריפקא

משתמש סופר מקצוען
מוזיקה ונגינה
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
יש את הסדרה של הסוני
לדוג' המצלמה הזו
Sony Alpha A7 III
מתחיל באזור ה8,700 ש"ח רק הגוף
מצלמה מעולה (גם לסטילס), חיישן פול פריים, צילומים חדים ואפשרות לעומק שדה רדוד ויפה (עם עדשות טובות כמובן), מתמודדת מעולה תנאי תאורה קשים, תפריטים פחות נוחים מהקנון וניקון אבל לכל דבר מתרגלים ואם אני זוכרת נכון אין לה מסך מפרקי.

עוד מצלמה מעולה מסדרת המירורלס-
PANASONIC GH5 (לי יש את הגירסא לפני-GH4 )
יותר זולה מהסוני אז נשאר כסף להשקיע בעדשות :)
היא לא פול פריים אבל היא מעולה.

ממליצה לך לבדוק את שתיהן לעומק ולראות מה יותר מתאים לצרכים שלך או שאולי אפילו מצלמה אחרת...

tadmit

המרכז לשידורים חיים, חתונות, כנסים, לוויות
מנוי פרימיום
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
סוניa6400 הכי טובה לווידאו. החיסרון הגדול שלה זה המסך, אבל היא נותנת מענה יותר טוב מכל המצלמות שהזכירו כאן ,כולל האחות הגדולה

banana

משתמש פעיל
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
סוניa6400 הכי טובה לווידאו. החיסרון הגדול שלה זה המסך, אבל היא נותנת מענה יותר טוב מכל המצלמות שהזכירו כאן ,כולל האחות הגדולה

יותר טובה לוידאו מה Sony Alpha A7 III?

אני מאד רוצה לנסות את Sony Alpha A7 III בעצמי לחצי שעה -שעה.
יש כאן משהו שיש לו אתה או לחילופין מקום שאפשר להשכיר?
מוכנה לשלם
מאד יעזור לי

סליחה על הפלישה לאשכול

tadmit

מנוי פרימיום
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
יותר טובה לוידאו מה Sony Alpha A7 III?

אני מאד רוצה לנסות את Sony Alpha A7 III בעצמי לחצי שעה -שעה.
יש כאן משהו שיש לו אתה או לחילופין מקום שאפשר להשכיר?
מוכנה לשלם
מאד יעזור לי

סליחה על הפלישה לאשכול
לדעתי כן, ואסביר.
לדעתי פוקוס טוב חשוב יותר (הרבה יותר) מעומק שדה צר. הפוקוס בa6400 טוב יותר. עומק השדה מספק. והיתרון הקל שיש לחיישן גדול יותר בתאורה נמוכה, כמעט לא רלוונטי, מאחר והחיישן של הa6400 גדול מספיק (בצילום תמונות לא הייתי אומר את זה, אבל בווידאו זה מספק).

ריפקא

משתמש סופר מקצוען
מוזיקה ונגינה
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
לדעתי כן, ואסביר.
לדעתי פוקוס טוב חשוב יותר (הרבה יותר) מעומק שדה צר. הפוקוס בa6400 טוב יותר. עומק השדה מספק. והיתרון הקל שיש לחיישן גדול יותר בתאורה נמוכה, כמעט לא רלוונטי, מאחר והחיישן של הa6400 גדול מספיק (בצילום תמונות לא הייתי אומר את זה, אבל בווידאו זה מספק).

מה הבעיה במסך שלה- הוא קטן או לא מפרקי?
מסך מפרקי לדעתי קריטי לצילום וידיאו

שירה 10

משתמש פעיל
עריכה והפקת סרטים
@tadmit תודה רבה!
אתה ממליץ עליה גם יותר מאשר הפנוסוניק gh5/4?
מה הבעיה של המסך שלה?
ואיזה עדשות מומלצות איתה? תודה!!

ואם התקציב יותר נמוך אפשר את ה80D של קנון
ה80D אני לא אוהבת את האיכות שלה אבל תודה בכל אופן

שירה 10

משתמש פעיל
עריכה והפקת סרטים
עכשיו אני רואה שהיא ממש ממש חדשה בשוק...

tadmit

מנוי פרימיום
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
מה הבעיה במסך שלה- הוא קטן או לא מפרקי?
מסך מפרקי לדעתי קריטי לצילום וידיאו
המסך יכול רק לנטות מעלה ומטה. אבל החיסרון הגדול (בדגמים שאני מכיר A7S וA7R) זה הצבעים והאיכות של התמונה במסך שהם לא משהו.
ודבר נוסף שצריך לדעת שאין יציאת אוזניות, ניתן לפתור ע"י מיקסרון.

מקצב

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
הפקות ואירועים
עריכה והפקת סרטים
PANASONIC GH5 שמעתי שלהופעות היא לא מתאימה לא מסתדרת בתנאי תאורה קשים

מקצב

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
הפקות ואירועים
עריכה והפקת סרטים
אגב למה כולם רוצים לקנות DSLR
למשל מסרטה פנסוניק X70 לעומת הSony Alpha A7 III
מה יותר טוב?מבחינת חדות צבעים עומק שדה וכו והמחיר...
גם לי יש בעיה דומה שיש לי מסרטה אבל בלי עומק שדה וראיתי שבX70 כן אפשר לעשות עומק שדה נפלא.
אני מפחדת מDSLR כי זה מצלמה וה יותר קשה לתפעול ניסיתי את ה80D ולא הייתי מרוצה הן מבחינת משקלה וכן התנועה שלה מצד לצד בהופעה לא עוברת מספיק חלק אומנם הצבעים מדליקים
אבל בהסרטה רגילה בבית קשה לחדד את הפוקוס לעיתים מתבלבל ואז יוצא לא חד ויצא שכרינו בהפסידנו..
אשמח לשמוע דעתכם.תודה מראש

banana

משתמש פעיל
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
לדעתי כן, ואסביר.

הבנתי
אבל אם אני רוצה גם לסטילס וגם לוידאו
אז מה עדיף a6400 Sony Alpha A7 III ?
וראיתי שהa6400 היא מירורלס שזה גם שיקול לטובתה.
תודה

מקצב

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
הפקות ואירועים
עריכה והפקת סרטים
אגב למה כולם רוצים לקנות DSLR
למשל מסרטה פנסוניק X70 לעומת הSony Alpha A7 III
מה יותר טוב?מבחינת חדות צבעים עומק שדה וכו והמחיר...
גם לי יש בעיה דומה שיש לי מסרטה אבל בלי עומק שדה וראיתי שבX70 כן אפשר לעשות עומק שדה נפלא.
אני מפחדת מDSLR כי זה מצלמה וה יותר קשה לתפעול ניסיתי את ה80D ולא הייתי מרוצה הן מבחינת משקלה וכן התנועה שלה מצד לצד בהופעה לא עוברת מספיק חלק אומנם הצבעים מדליקים
אבל בהסרטה רגילה בבית קשה לחדד את הפוקוס לעיתים מתבלבל ואז יוצא לא חד ויצא שכרינו בהפסידנו..
אשמח לשמוע דעתכם.תודה מראש
לאף אחד אין תשובה זה מאד חשוב לי למעשה...

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קלו

א הוֹדוּ לַיהוָה כִּי טוֹב כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ב הוֹדוּ לֵאלֹהֵי הָאֱלֹהִים כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ג הוֹדוּ לַאֲדֹנֵי הָאֲדֹנִים כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ד לְעֹשֵׂה נִפְלָאוֹת גְּדֹלוֹת לְבַדּוֹ כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ה לְעֹשֵׂה הַשָּׁמַיִם בִּתְבוּנָה כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ו לְרֹקַע הָאָרֶץ עַל הַמָּיִם כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ז לְעֹשֵׂה אוֹרִים גְּדֹלִים כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ח אֶת הַשֶּׁמֶשׁ לְמֶמְשֶׁלֶת בַּיּוֹם כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ט אֶת הַיָּרֵחַ וְכוֹכָבִים לְמֶמְשְׁלוֹת בַּלָּיְלָה כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:י לְמַכֵּה מִצְרַיִם בִּבְכוֹרֵיהֶם כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:יא וַיּוֹצֵא יִשְׂרָאֵל מִתּוֹכָם כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:יב בְּיָד חֲזָקָה וּבִזְרוֹעַ נְטוּיָה כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:יג לְגֹזֵר יַם סוּף לִגְזָרִים כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:יד וְהֶעֱבִיר יִשְׂרָאֵל בְּתוֹכוֹ כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:טו וְנִעֵר פַּרְעֹה וְחֵילוֹ בְיַם סוּף כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:טז לְמוֹלִיךְ עַמּוֹ בַּמִּדְבָּר כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:יז לְמַכֵּה מְלָכִים גְּדֹלִים כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:יח וַיַּהֲרֹג מְלָכִים אַדִּירִים כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:יט לְסִיחוֹן מֶלֶךְ הָאֱמֹרִי כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:כ וּלְעוֹג מֶלֶךְ הַבָּשָׁן כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:כא וְנָתַן אַרְצָם לְנַחֲלָה כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:כב נַחֲלָה לְיִשְׂרָאֵל עַבְדּוֹ כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:כג שֶׁבְּשִׁפְלֵנוּ זָכַר לָנוּ כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:כד וַיִּפְרְקֵנוּ מִצָּרֵינוּ כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:כה נֹתֵן לֶחֶם לְכָל בָּשָׂר כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:כו הוֹדוּ לְאֵל הַשָּׁמָיִם כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:
נקרא  16  פעמים

לוח מודעות

למעלה