טור דעה עכו רק לבין הזמנים או פתרון דיור? השבוע ההכרעה!

קוקו קוקו

משתמש צעיר
לא רוצה לקרר, אבל עכו?? עיר אם מלא בעיות.
ומה שכתבו אמצע הדרך. זה קשקוש גמור. (תפתחו מפה ותראו) וכנראה מעיד על רמת הרצינות של המשווקים.
עריכה:
1691264002182.png

נערך לאחרונה ב:

די

משתמש סופר מקצוען
אתה יכול להוסיף גם אותי לרשימת הנכשלים, אני שיווקתי את הפרוייקט של וולוול ב560,000 ונכשלתי, ואז הגיעו באיאן ולקחו את כל הפרוייקט והקפיצו המחירים, היום במיליון לא תמצא שם דירה.
שתי הבניינים הראשונים של וולוול נמכרו כולם לפני שבאיאן הגיעו, ושאר הבניינים אף פעם לא עלו 560,000 ש"ח (הכי זול היה 750,000 בערך).

עליית המחירים לא קשורה ספציפית לעמנואל, באותו זמן גם בביתר בית שמש מו"ע והרבה מקומות בארץ המחירים עלו בערך ב600,000 ש"ח.

איזהו

משתמש מקצוען
עימוד ספרים
עריכה תורנית

קבצים מצורפים

• חיפה לצפת.jpg
    חיפה לצפת.jpg
    KB 140.6 · צפיות: 59
לא רוצה לקרר, אבל עכו?? עיר אם מלא בעיות.
ומה שכתבו אמצע הדרך. זה קשקוש גמור. (תפתחו מפה ותראו) וכנראה מעיד על רמת הרצינות של המשווקים.
עריכה:
צפה בקובץ המצורף 1437380
עד שקם כבר עסקן אמיתי שכוונתו לש''ש
כבר תוקפים אותו....
מי שמכיר את הרב רוזנבלט
הוא מהעסקנים היחידים שאין לו שום רווח אישי בקידום פתרונות דיור לציבור החרדי
ואני הייתי בא איתך לסמפוזיון בין הזמנים ורוצה לשמוע ממך את ה'מלאה בעיות' של עכו...
ומאיפה שמעת על הבעיות האלו ?

zkzbhe

משתמש פעיל

Odedperi

עימוד ועיצוב ספרים באיכות
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עימוד ספרים
D I G I T A L
עימוד ספרים
איפה זה עומד מה בסוף קרה? יהיה שיווק לחרדים או לא?

בית שמשניק

משתמש סופר מקצוען
זה לא "מעניין" (כאילו מדובר במשחק כדורסל בין ברזיל לצכוסלובקיה) זה החיים של כולנו.
זה אולי החיים של חלק מאיתנו, אבל לא של כולנו.
לצערי, חלק גדול מהציבור, ובכללו החברה שבתוכה אני חי, עדיין אינו בשל לפתרונות כמו עכו.
קרית גת כן, נתיבות ואופקים אולי גם כן, אבל זה המקסימום בשלב זה.

די

משתמש סופר מקצוען
לצערי, חלק גדול מהציבור, ובכללו החברה שבתוכה אני חי, עדיין אינו בשל לפתרונות כמו עכו.
קרית גת כן, נתיבות ואופקים אולי גם כן, אבל זה המקסימום בשלב זה.
מלבד זאת שאני לא רואה כ"כ הבדל בין אופקים לעכו
לא יודע מנין לך שהציבור לא "בשל" לפתרון כמו עכו. אף פעם לא ניסו לשווק אלפי דירות במקום אחד בפריפריה לציבור החרדי.
לדעתי הר יונה כסיף ועכו אם המחירים יהיו זולים לא יישארו דירות ריקות.

אם "עכו" לא נשמע טוב אז אפשר לשנות לו את השם, אם יקראו לשכונה שם חרדי כמו "רמת הנביאים" אפשר לשווק את זה טוב.

בית שמשניק

משתמש סופר מקצוען
מלבד זאת שאני לא רואה כ"כ הבדל בין אופקים לעכו
לא יודע מנין לך שהציבור לא "בשל" לפתרון כמו עכו. אף פעם לא ניסו לשווק אלפי דירות במקום אחד בפריפריה לציבור החרדי.
לדעתי הר יונה כסיף ועכו אם המחירים יהיו זולים לא יישארו דירות ריקות.

אם "עכו" לא נשמע טוב אז אפשר לשנות לו את השם, אם יקראו לשכונה שם חרדי כמו "רמת הנביאים" אפשר לשווק את זה טוב.
הר יונה שאתה מביא כדוגמא היא ההוכחה הכי גדולה למה שאני טוען.
דירות חדשות במחירים זולים עם שיווק מיוחד לחרדים, ובכל זאת הציבור הליטאי לא נוגע בזה (למעט אולי בודדים). הסיבה לדעתי היא המרחק מהמרכז, ולכן אני חושב שעכו לא תהיה שונה בענין הזה.
אופקים ונתיבות שונות, כי הן הרבה יותר קרובות - חצי דרך ממש (מבית שמש).

נערך לאחרונה ב:

די

משתמש סופר מקצוען
הר יונה שאתה מביא כדוגמא היא ההוכחה הכי גדולה למה שאני טוען.
דירות חדשות במחירים זולים עם שיווק מיוחד לחרדים, ובכל זאת הציבור הליטאי לא נוגע בזה. הסיבה לדעתי היא המרחק מהמרכז, ולכן אני חושב שעכו לא תהיה שונה בענין הזה.
לא הבאתי את הר יונה כהוכחה. כתבתי שאם ישווקו אלפי דירות לחרדים בהר יונה או בכל מקום בפריפריה (בדגש על אלפי) יש סיבות טובות שזה יצליח.

המצב היום ששיווקו כמה מאות דירות בהר יונה, ושכשהם שווקו המחירים בערים החרדיות "במרכז" היו הרבה יותר זולות, מסביר למה אז זה לא הצליח.

היום שהמחירים בערים החרדיות יקרים הרבה יותר, אם ישווקו אלפי דירות בפריפריה עם ייעוד חרדי ברור לכאורה זה יצליח.

דרך אגב לעכו יש יתרון (למי שמחפש את זה) שהיא קרובה (יחסית) לאזורי תעסוקה בחיפה ויקנעם.

בית שמשניק

משתמש סופר מקצוען
לא הבאתי את הר יונה כהוכחה. כתבתי שאם ישווקו אלפי דירות לחרדים בהר יונה או בכל מקום בפריפריה (בדגש על אלפי) יש סיבות טובות שזה יצליח.

המצב היום ששיווקו כמה מאות דירות בהר יונה, ושכשהם שווקו המחירים בערים החרדיות "במרכז" היו הרבה יותר זולות, מסביר למה אז זה לא הצליח.

היום שהמחירים בערים החרדיות יקרים הרבה יותר, אם ישווקו אלפי דירות בפריפריה עם ייעוד חרדי ברור לכאורה זה יצליח.

דרך אגב לעכו יש יתרון (למי שמחפש את זה) שהיא קרובה (יחסית) לאזורי תעסוקה בחיפה ויקנעם.
הלוואי. לדעתי, הציבור יותר מפונק ממה שאתה חושב. אבל אולי המציאות העגומה תכריח אותם לצאת מאיזו הנוחות שלהם.

די

משתמש סופר מקצוען
הלוואי. לדעתי, הציבור יותר מפונק ממה שאתה חושב. אבל אולי המציאות העגומה תכריח אותם לצאת מאיזו הנוחות שלהם.
זה הפינוק.
לגור בדירה חדשה בשכונה חרדית חדשה עם משכנתא סבירה.
קח לדוגמא את רמת בית שמש ד' ושים אותה בעכו, מה רע?

בית שמשניק

משתמש סופר מקצוען
זה הפינוק.
לגור בדירה חדשה בשכונה חרדית חדשה עם משכנתא סבירה.
קח לדוגמא את רמת בית שמש ד' ושים אותה בעכו, מה רע?
לא רע בכלל, רק שכל זמן שיש אלטרנטיבות זולות במרחק כשעה נסיעה (אופקים, נתיבות), אני לא כ"כ רואה איך מקום במרחק שעתיים נסיעה (עכו) אמור להתרומם, אלא אם כן המחירים שם יהיו זולים משמעותית, או שאתה בונה על דור ההמשך של תושבי הצפון (חיפה, רכסים, צפת).

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קנ

א הַלְלוּיָהּ הַלְלוּ אֵל בְּקָדְשׁוֹ הַלְלוּהוּ בִּרְקִיעַ עֻזּוֹ:ב הַלְלוּהוּ בִגְבוּרֹתָיו הַלְלוּהוּ כְּרֹב גֻּדְלוֹ:ג הַלְלוּהוּ בְּתֵקַע שׁוֹפָר הַלְלוּהוּ בְּנֵבֶל וְכִנּוֹר:ד הַלְלוּהוּ בְתֹף וּמָחוֹל הַלְלוּהוּ בְּמִנִּים וְעוּגָב:ה הַלְלוּהוּ בְצִלְצְלֵי שָׁמַע הַלְלוּהוּ בְּצִלְצְלֵי תְרוּעָה:ו כֹּל הַנְּשָׁמָה תְּהַלֵּל יָהּ הַלְלוּיָהּ:
נקרא  15  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה