טור דעה עכו רק לבין הזמנים או פתרון דיור? השבוע ההכרעה!

אדיר נוף הגליל

משתמש פעיל
ר' נתן רוזנבלט כותב שכביש 4 מפריד בין העיר הקיימת לשכונה המתוכננת. וממילא זה לא שונה מאחיסמך, למעט המיקום וממילא המחיר...
נ. ב. אצלי אישית עכו זה כבר לא מקום גם לבין הזמנים, מעדיף לא לפרנס את הפראי אדם שם.
כמה שטויות אתם כותבים על העיר עכו. אין לכן מושג איזה עיר מדהימה ומסרתית היא.
אני נולדתי בעכו בתקפתו של הרב לופס זצ"ל. בעכו היום קצת פחות מ70% יהודים . הערבים הם בעיר העתיקה ובעיר המנדטורית (האיזור מתקופת המנדט שזה מרכז עכו) אמי שתחיה חרדית שעדין גרה בסמוך לעיר העתיקה .יש קהילות חרדיות בעיר וגם בשיכון המזרח. יש 4 בתי ספר חרדים . גנים .ישיבות כוללים. והתושבים ברובם מסרתים אוהבי ישראל . זה לא עיר עם אוכלוסיה שונאת חרדים . אנשים נחמדים שיתנו את כל הלב לכל אדם באשר הוא.
שכונת עכו דרום לא קשורה לעיר בכלל . זה יותר מנותן מהר יונה ונוף הגליל.
איזה ערבים תממן שם? ז כמו עיר חדשה אין קשר לעיר הותיקה.
ניסו בעבר לשווק את השכונה הזו ולא הצליחו.

במה

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
עימוד ספרים
עריכה תורנית
עימוד ספרים
כבר היום יש לנו ריכוז חרדי ענק באשכול של חיפה ובנותיה, בעיקר רכסים, הריכוז הבא הוא בגליל העליון: צפת וטבריה וכו', היום קיים נתק של שעה שאתה נוסע מחיפה לצפת ואין כלום חרדי, שערי עכו נמצא בדיוק באמצע והופך את כל הצפון לסוג של רצף טריטוריאלי של יישובים חרדים לכל אורכו.
איך עכו היא 'בדיוק באמצע' מחיפה ורכסים לצפת?
זה כמה דקות נסיעה מחיפה ורחוק מאוד מצפת וטבריה, לא משהו שעושה רצף טריטוריאלי של יישובים חרדיים.

ד. פריד

משתמש מקצוען
כמה שטויות אתם כותבים על העיר עכו. אין לכן מושג איזה עיר מדהימה ומסרתית היא.
אני נולדתי בעכו בתקפתו של הרב לופס זצ"ל. בעכו היום קצת פחות מ70% יהודים . הערבים הם בעיר העתיקה ובעיר המנדטורית (האיזור מתקופת המנדט שזה מרכז עכו) אמי שתחיה חרדית שעדין גרה בסמוך לעיר העתיקה .יש קהילות חרדיות בעיר וגם בשיכון המזרח. יש 4 בתי ספר חרדים . גנים .ישיבות כוללים. והתושבים ברובם מסרתים אוהבי ישראל . זה לא עיר עם אוכלוסיה שונאת חרדים . אנשים נחמדים שיתנו את כל הלב לכל אדם באשר הוא.
שכונת עכו דרום לא קשורה לעיר בכלל . זה יותר מנותן מהר יונה ונוף הגליל.
איזה ערבים תממן שם? ז כמו עיר חדשה אין קשר לעיר הותיקה.
ניסו בעבר לשווק את השכונה הזו ולא הצליחו.
כוונתי בפרנסת פראי האדם בעיקר לשייט והטורנדו למיניהם שמופעלים ע"י ישמעאלים. (גם תודעת הבטיחות שלהם בד"כ נמוכה במיוחד...)

יעקב 11

משתמש פעיל
כנראה שיש מסביב לבנין שטח גדול וגם המחירים שם לא זולים
(אני לא מכיר אבל מסתבר שבין 25 ל-30 אלף)
כך שבהחלט יש היתכנות
אם המחירים הם כך אז באמת מדובר במכפיל כדאיי
וככל הנראה יש שטח גדול כפי שכתבת לפרוס את בניינים ל8 קומות

עו"ד נתן רוזנבלט

משתמש מקצוען
זה כמה דקות נסיעה מחיפה ורחוק מאוד מצפת וטבריה, לא משהו שעושה רצף טריטוריאלי של יישובים חרדיים.
בדקתי הרגע בגוגל, מחיפה לעכו 53 דקות, מעכו לצפת 1.15 - אם זה לא נקרא אמצע, מהו אמצע?

במה

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
עימוד ספרים
עריכה תורנית
עימוד ספרים
בדקתי הרגע בגוגל, מחיפה לעכו 53 דקות, מעכו לצפת 1.15 - אם זה לא נקרא אמצע, מהו אמצע?
כי זה לא בכיוון בכלל.
נסיעה מרכסים לצפת היא 1.25 דקות.
עכו זה צפונית לחיפה בעוד שצפת היא מזרחית וקצת צפונית.

במה

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
עימוד ספרים
עריכה תורנית
עימוד ספרים
הפיתוח שם יקר כמו הר יונה
או שזה קרקע מישורית וחזקה שלא מצריכה ביסוס יקר?

אגב מה עם הר יונה, עמנואל, רכסים
למה שם עדיין לא מריצים דירות?
זה קרקע של מישור החוף, הרבה יותר קלה לבנייה מאשר הר יונה וכו'.

עו"ד נתן רוזנבלט

משתמש מקצוען

מישורית עם עפר תיחוח, הכי זול שיש.

הר יונה - מתכננים, תיכף ייצא למכרזים.
עמנואל - המחירים קפצו מעל המחסום הצבאי.
רכסים - עם פוליטיקות והצלחות כמו בבני ברק, גם המחירים הפכו לבניברקים.

ר. המוסד

משתמש מקצוען
עמנואל - המחירים קפצו מעל המחסום הצבאי.
אבל.......שווה
עיר חרדית במרכז הארץ (40 דקות מב"ב) עם תבעו"ת מאושרות לאלפי דירות
סטייל ביתר עילית/מודיעין עילית

מה שלא הצליחו אז מוטי זיסר/פרקנטהל/זינגר/דונט/אזיינבאך (רשום לפי הסדר הכרנלוגי בהיסטוריה)
קורה היום מאליו
היחס היום בתשפ"ג על המקום שונה לגמרי

עו"ד נתן רוזנבלט

משתמש מקצוען
אבל.......שווה
עיר חרדית במרכז הארץ (40 דקות מב"ב) עם תבעו"ת מאושרות לאלפי דירות
סטייל ביתר עילית/מודיעין עילית

מה שלא הצליחו אז מוטי זיסר/פרקנטהל/זינגר/דונט/אזיינבאך (רשום לפי הסדר הכרנלוגי בהיסטוריה)
קורה היום מאליו
היחס היום בתשפ"ג על המקום שונה לגמרי
אתה יכול להוסיף גם אותי לרשימת הנכשלים, אני שיווקתי את הפרוייקט של וולוול ב560,000 ונכשלתי, ואז הגיעו באיאן ולקחו את כל הפרוייקט והקפיצו המחירים, היום במיליון לא תמצא שם דירה.

ועדיין אני חושב שהמחירים קפצו כמו ברווזים בפינת החי המפורסמת ליד המועצה, משום שהמחירים קפצו הרבה יותר מהממוצע הארצי.

אדיר נוף הגליל

משתמש פעיל

אדיר נוף הגליל

משתמש פעיל

בהר יונה הכל מכור כבר מחכים רק לסוף השנה ל3700 יחידות שישווקו.
הר יונה אתמול
aeexd2.jpg
20230802_133457.jpg
20230802_135011.jpg
20230802_132850.jpg
20230802_134501.jpg
20230802_133528.jpg
20230802_134634.jpg

רוצה להוסיף

משתמש צעיר
זה ממש לא "כמה דקות" נסיעה מחיפה-זה לפחות חצי שעה עכו חיפה ברכב פרטי, לפחות, בלי פקקים, ובין עכו לצפת מפרידות 60 דקות נסיעה ברכב בממוצע

בית שמשניק

משתמש סופר מקצוען
ושוב, דחייה נוספת לסגירת המכרז בעכו. הפעם ל14/8. האם זו דחייה אחרונה? ימים יגידו...

משה מנדלוביץ

משתמש מקצוען
אתה יכול להוסיף גם אותי לרשימת הנכשלים, אני שיווקתי את הפרוייקט של וולוול ב560,000 ונכשלתי, ואז הגיעו באיאן ולקחו את כל הפרוייקט והקפיצו המחירים, היום במיליון לא תמצא שם דירה.

ועדיין אני חושב שהמחירים קפצו כמו ברווזים בפינת החי המפורסמת ליד המועצה, משום שהמחירים קפצו הרבה יותר מהממוצע הארצי.
וואו אני זוכר אותך בשיווק בבית יעקב הישן
כשפרסמת איפה אפשר לקנות דירה חדשה בחצי מיליון שקלים
לפרטים תבואו לכנס הדיור מבית גור בארץ

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קנ

א הַלְלוּיָהּ הַלְלוּ אֵל בְּקָדְשׁוֹ הַלְלוּהוּ בִּרְקִיעַ עֻזּוֹ:ב הַלְלוּהוּ בִגְבוּרֹתָיו הַלְלוּהוּ כְּרֹב גֻּדְלוֹ:ג הַלְלוּהוּ בְּתֵקַע שׁוֹפָר הַלְלוּהוּ בְּנֵבֶל וְכִנּוֹר:ד הַלְלוּהוּ בְתֹף וּמָחוֹל הַלְלוּהוּ בְּמִנִּים וְעוּגָב:ה הַלְלוּהוּ בְצִלְצְלֵי שָׁמַע הַלְלוּהוּ בְּצִלְצְלֵי תְרוּעָה:ו כֹּל הַנְּשָׁמָה תְּהַלֵּל יָהּ הַלְלוּיָהּ:
נקרא  1  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה