כללי עיצוב אלבומים

• פותח הנושא tzk
  • פורסם בתאריך

tzk

משתמש רשום
עיצוב גרפי
שלום:)
איפה אפשר למצוא דוגמאות יפות לאלבומים מעוצבים מושקעים?
לא כאלה שמכינים באינטרנט באיזה תוכנה חינמית

וגם- איפה אפשר למצוא אביזרים לעיצוב אלבומים בחינם?
כמו: תחרה, רקעים, פרחים, אביזרי וינטג' וכו?

שרחיה

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
אשמח גם...
המייל בחתימה

Michal Photography

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
לכל מי שמעוניינת,
שלחי לי בקשה במייל האישי שלי
ואשלח לך:)

Michal Photography

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
אשמח שתפסיקו לשלוח אלי בקשות לשליחת העיטורים, אם מישהי צריכה משו ספציפי שתפנה אלי.:)

מצטערת

נכתב ע"י מושיני;2150736:
מה המייל שלך?
יש לי כל מיני עיטורים יפים, יכולה לשלוח לך ישירות..
המייל שלי <לא ניתן לפרסם מיילים באופן פומבי>

נכתב ע"י מושיני;2151082:
לכל מי שמעוניינת,
שלחי לי בקשה במייל האישי שלי
ואשלח לך:)

שחר עולה

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
האתר הזה - הוא כמו שקראו לו פעם בעבר "האוצר הרוסי"
אני בנתיב, האתר הזה נפתח דווקא - אבל להוריד אני לא מצליחה
לדוגמא הדף הזה http://lenagold.ru/fon/clipart/r/ram/ser3.html
- ברגע שאני לוחצת על תמונה מסויימת הוא נחסם - איך אצלכם?
דבר נוסף: האם באתר הזה - ההורדה היא רק בצורת תמונה או גם בויקטורי
אשמח להחכים... ואם מישהו יכול להוריד משם ולשמח אותנו החסומים אודה מאוד

Studio Grafix

עיצוב גרפי ומיתוג עסקי למוסדות ועסקים
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי DIP
עיצוב פונטים
מוזיקה ונגינה
יוצרי ai
אני באתרוג וגם לא מצליחה להוריד, מה שכן גם התרגום "נדפק לי" ככה שרוסית אני ממש לא מבינה...

PRIMA

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
אני בנתיב 4 והוא לא נחסם.
הצלחתי להוריד תמונה יפה ואיכותית

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קלו

א הוֹדוּ לַיהוָה כִּי טוֹב כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ב הוֹדוּ לֵאלֹהֵי הָאֱלֹהִים כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ג הוֹדוּ לַאֲדֹנֵי הָאֲדֹנִים כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ד לְעֹשֵׂה נִפְלָאוֹת גְּדֹלוֹת לְבַדּוֹ כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ה לְעֹשֵׂה הַשָּׁמַיִם בִּתְבוּנָה כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ו לְרֹקַע הָאָרֶץ עַל הַמָּיִם כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ז לְעֹשֵׂה אוֹרִים גְּדֹלִים כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ח אֶת הַשֶּׁמֶשׁ לְמֶמְשֶׁלֶת בַּיּוֹם כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ט אֶת הַיָּרֵחַ וְכוֹכָבִים לְמֶמְשְׁלוֹת בַּלָּיְלָה כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:י לְמַכֵּה מִצְרַיִם בִּבְכוֹרֵיהֶם כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:יא וַיּוֹצֵא יִשְׂרָאֵל מִתּוֹכָם כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:יב בְּיָד חֲזָקָה וּבִזְרוֹעַ נְטוּיָה כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:יג לְגֹזֵר יַם סוּף לִגְזָרִים כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:יד וְהֶעֱבִיר יִשְׂרָאֵל בְּתוֹכוֹ כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:טו וְנִעֵר פַּרְעֹה וְחֵילוֹ בְיַם סוּף כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:טז לְמוֹלִיךְ עַמּוֹ בַּמִּדְבָּר כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:יז לְמַכֵּה מְלָכִים גְּדֹלִים כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:יח וַיַּהֲרֹג מְלָכִים אַדִּירִים כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:יט לְסִיחוֹן מֶלֶךְ הָאֱמֹרִי כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:כ וּלְעוֹג מֶלֶךְ הַבָּשָׁן כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:כא וְנָתַן אַרְצָם לְנַחֲלָה כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:כב נַחֲלָה לְיִשְׂרָאֵל עַבְדּוֹ כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:כג שֶׁבְּשִׁפְלֵנוּ זָכַר לָנוּ כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:כד וַיִּפְרְקֵנוּ מִצָּרֵינוּ כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:כה נֹתֵן לֶחֶם לְכָל בָּשָׂר כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:כו הוֹדוּ לְאֵל הַשָּׁמָיִם כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:
נקרא  16  פעמים

לוח מודעות

למעלה