בקשה עזרה למשפט למשלוח מנות לארוחת בוקר

s.cohen

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
אני עושה משלוח מנות בסגנון ארוחתבוקר ורוצה להתאים משפט יפה אשמח לעזרה

נהג גרפי

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
פותחים את הבוקר שמח במיוחד
משלוח מנות על הבוקר וליד - עיצוב של המילה 'בוקר' עם תמונה/ויקטור של משלוח ארוחת בוקר מעל המילה 'בוקר' שזה בעצם על הבוקר.

רוז רוזן

משתמש רשום
יש למישהי רעיון איך לעצב משלוח מנות של 3 סוגי רטבים עם נשנושים בקופסה יפה ?
ואולי יש לכם מתכונים קלים לרטבים?

חן5

משתמש צעיר
אני גם מתכננת לעשות משלוח בסגנון ארוחת בוקר..
אני עושה לחמניות שום ובייגלים (לחם בצורת אליפסה מצופה שומשום)
קניתי בקבוקים קטנים יפים שבהם אני מתכננת למזוג מיץ תפוזים
ומגש מחולק (עם המכסה) שאני רוצה לשים בו סלט קצוץ, קוביות בולגרית- ואני מתלבטת מה עוד, יש רעיונות?
חשבתי אולי להכין ממרח זיתים או אולי חביתה מקושקשת/ סלט ביצים.. אשמח לרעיונות מה נראלכם
ואפזר קצת שוקולדים קטנים.

ADIDR

משתמש חדש

קבצים מצורפים

• IMG_2817.JPG
    IMG_2817.JPG
    4.8 MB · צפיות: 48
  • IMG_2820.JPG
    IMG_2820.JPG
    5.1 MB · צפיות: 51

s.cohen

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
אפשר לשאול מה את מכינה במשלוח?
אני עושה סמבוסק פיצה בצורת משולש( מראה אוזני המן אבל בפיצה) מוסיפה 3 סוגי רטבים ירקות חתוכים קשורים יפה ושתי סוגים של שוקו בבקבוקים שקופים קטנים , מעצבת הכל בקופסא יפה

fit plus - פיט פלוס

משתמש צעיר
מנוי פרימיום
אני עושה משלוח מנות בסגנון ארוחתבוקר ורוצה להתאים משפט יפה אשמח לעזרה
נשמע רעיון ממש טוב.

אולי יעזור לך אפשר כמובן לקצר להוריד לפי הטעם.

חשבתי עליך יקרה
מה את באמת צריכה
ממתקים יש מספיק
היין תמיד נשאר עתיק
אז קחי לך פינה של כוח
ארוחה שתעניק לך אנרגיה וצלילות המח,
כי כשארוחת הבוקר נאכלת
שמחת הפורים נשמרת.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קלו

א הוֹדוּ לַיהוָה כִּי טוֹב כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ב הוֹדוּ לֵאלֹהֵי הָאֱלֹהִים כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ג הוֹדוּ לַאֲדֹנֵי הָאֲדֹנִים כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ד לְעֹשֵׂה נִפְלָאוֹת גְּדֹלוֹת לְבַדּוֹ כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ה לְעֹשֵׂה הַשָּׁמַיִם בִּתְבוּנָה כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ו לְרֹקַע הָאָרֶץ עַל הַמָּיִם כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ז לְעֹשֵׂה אוֹרִים גְּדֹלִים כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ח אֶת הַשֶּׁמֶשׁ לְמֶמְשֶׁלֶת בַּיּוֹם כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ט אֶת הַיָּרֵחַ וְכוֹכָבִים לְמֶמְשְׁלוֹת בַּלָּיְלָה כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:י לְמַכֵּה מִצְרַיִם בִּבְכוֹרֵיהֶם כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:יא וַיּוֹצֵא יִשְׂרָאֵל מִתּוֹכָם כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:יב בְּיָד חֲזָקָה וּבִזְרוֹעַ נְטוּיָה כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:יג לְגֹזֵר יַם סוּף לִגְזָרִים כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:יד וְהֶעֱבִיר יִשְׂרָאֵל בְּתוֹכוֹ כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:טו וְנִעֵר פַּרְעֹה וְחֵילוֹ בְיַם סוּף כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:טז לְמוֹלִיךְ עַמּוֹ בַּמִּדְבָּר כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:יז לְמַכֵּה מְלָכִים גְּדֹלִים כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:יח וַיַּהֲרֹג מְלָכִים אַדִּירִים כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:יט לְסִיחוֹן מֶלֶךְ הָאֱמֹרִי כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:כ וּלְעוֹג מֶלֶךְ הַבָּשָׁן כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:כא וְנָתַן אַרְצָם לְנַחֲלָה כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:כב נַחֲלָה לְיִשְׂרָאֵל עַבְדּוֹ כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:כג שֶׁבְּשִׁפְלֵנוּ זָכַר לָנוּ כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:כד וַיִּפְרְקֵנוּ מִצָּרֵינוּ כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:כה נֹתֵן לֶחֶם לְכָל בָּשָׂר כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:כו הוֹדוּ לְאֵל הַשָּׁמָיִם כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:
נקרא  16  פעמים

לוח מודעות

למעלה