עזרה ב- KORG [קורג]

- דוד -

משתמש פעיל
מוזיקה ונגינה

אש א.ש.

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
בגלל שהעתיקו אותם מהאינטרו וזה עבר עם ההגדרות...
וזו שאלתי איך משנים את זה מהגדרה של אינטרו להגדרה של פיל ?
אני לא סתם מתעקש זה דבר מאוד מאוד חשוב (בפרט לדייקנים ואוהבי הבריקים למינהם)..

דוד מרדכי

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
מוזיקה ונגינה
עימוד ספרים
עריכה והפקת סרטים
יש איפה להגדיר את זה, לא זוכר כרגע איפה בדיוק. הכלי לא לפני, אבל אני זוכר שיש

הישבישער

משתמש פעיל
מוזיקה ונגינה
צילום מקצועי
כשאני בונה בסיקוונסר, אז יש אפשרות למחוק לפי לחיצה על הקלידים, כמו בכפתור שיש על המסך של הבניית מקצבים?

- דוד -

משתמש פעיל
מוזיקה ונגינה
יש לי בעיה מרגיזה בPA1000 שלפעמים כשאני מעתיק בתכנות למשל FILL ממקצב אחר, האורגן מעתיק מהמקצב ההוא גם את ארבעת הסאונדים המוגדרים מראש של המלודיה (KDS) ומדביק אותם למקצב הנוכחי
יכול להיות שזה באג ואין מה לעשות

הישבישער

משתמש פעיל
מוזיקה ונגינה
צילום מקצועי
יש לי בעיה בכמה דגימות שהפיץ' מוריד אתם מהטון ולא מחזיר, מסתמא זה משהו בהגדרות של הפיץ', איך משנים את זה?

aad

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
אתה יכול לבטל את הפיצ' בהגדרות... תלחץ menu (מניו) ואז keyboard insamble ואז הלשונית הראשונה במסך שקוראים לה גו'יסטיק באנגלית שם אתה יכול לבחור האם הפיץ' יעבוד (טבלה שמסמנים וי בחלונות) ואז אתה פשוט שומר את זה בתור פריסט עם פיצ' או בלי......
מקווה שמובן... אם לא תתקשר בכיף 052-714-3554

מאושרים

משתמש רשום
מוזיקה ונגינה
Pa4
שאלות פשוטות בסיסיות, מי יכול לעזור?

1. איך שומרים 'פדים' למקצב מסויים? (שיהיה קבוע במקצב, כלומר אם יש לי מקצב שלצורך הדוגמא נקרא "טראק 1", כל פעם שאבחר במקצב "טראק 1" יהיו שמורים הפדים, שכשאני אלחץ על כפתורי הפדים זה יוסיף את הפדים למקצב).

2. כשאני מנגן בטרנספוזיציה, ובסולם רבעי טונים - איך עושים שישאר קליד רבע טון באותו המקום? (כלומר גם שאני אעלה/יוריד טרנספוזיציה, ישאר הרבע טון באותו הקליד).

מקווה שהובנתי נכון. תודה מראש למסייעים.

aad

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
1
לגבי הפדים אתה צריך אחרי שהגדרת אותם (כשהמסך של הפדים עדיין פתוח) ללחוץ על החץ הקטן למעלה בצד ימין וללחוץ על השורה השלישית מלמעלה ואז לעשות אוקיי ולשמור.
2
לא יודע
בהצלחה

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קלז

א עַל נַהֲרוֹת בָּבֶל שָׁם יָשַׁבְנוּ גַּם בָּכִינוּ בְּזָכְרֵנוּ אֶת צִיּוֹן:ב עַל עֲרָבִים בְּתוֹכָהּ תָּלִינוּ כִּנֹּרוֹתֵינוּ:ג כִּי שָׁם שְׁאֵלוּנוּ שׁוֹבֵינוּ דִּבְרֵי שִׁיר וְתוֹלָלֵינוּ שִׂמְחָה שִׁירוּ לָנוּ מִשִּׁיר צִיּוֹן:ד אֵיךְ נָשִׁיר אֶת שִׁיר יְהוָה עַל אַדְמַת נֵכָר:ה אִם אֶשְׁכָּחֵךְ יְרוּשָׁלִָם תִּשְׁכַּח יְמִינִי:ו תִּדְבַּק לְשׁוֹנִי לְחִכִּי אִם לֹא אֶזְכְּרֵכִי אִם לֹא אַעֲלֶה אֶת יְרוּשָׁלִַם עַל רֹאשׁ שִׂמְחָתִי:ז זְכֹר יְהוָה לִבְנֵי אֱדוֹם אֵת יוֹם יְרוּשָׁלִָם הָאֹמְרִים עָרוּ עָרוּ עַד הַיְסוֹד בָּהּ:ח בַּת בָּבֶל הַשְּׁדוּדָה אַשְׁרֵי שֶׁיְשַׁלֶּם לָךְ אֶת גְּמוּלֵךְ שֶׁגָּמַלְתְּ לָנוּ:ט אַשְׁרֵי שֶׁיֹּאחֵז וְנִפֵּץ אֶת עֹלָלַיִךְ אֶל הַסָּלַע:
נקרא  30  פעמים

לוח מודעות

למעלה