אטרקציה עולים לירושלים תשפ"ג

imagine

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
אני צריכה כרטיס אחד לשלישי בוקר
וכרטיס אחד לשלישי אחרי הצהריים
תמכרו לי בבקשה ב hazaztmechir וכו'

הדסההה

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
צריכה שתי כרטיסים לשני אחה''צ תודה

yael arc

משתמש פעיל
אני רוצה 2 כרטיסים.
אשמח אם תוכלי לפנות אלי בהודעה פרטית.
תודה.
אני צריכה כרטיס אחד לשלישי בוקר
וכרטיס אחד לשלישי אחרי הצהריים
תמכרו לי בבקשה ב hazaztmechir וכו'
למכירה 3 כרטיסים ליום שלישי אחה"צ
כך זה יסתדר עם שלושת הכרטיסים שיש לך.

ייחיאל

משתמש פעיל
הפקות ואירועים
נכון שיש סיורים אבל זה לא במסגרת עולים לירושלים לא פורסם באף מקום שיש סיורים נכון שיחיאל אמר במידע של עולים לירושלים לא עודכן דבר הלוואי שנדע
אז זהו. ברגע האחרון הצלחנו לסדר שיהיו סיורים ולכן זה לא מופיע במידע שפורסם עד עכשיו. יתקיימו סיורים ל-4 מקומות באזור העיר העתיקה: טיילת החומות, מערת צדקיהו, הכותל הדרומי והרובע היהודי. כל הסיורים עם מדריכים והסעה מבנייני האומה הלו"ש. הסיורים לא עולים עוד כסף אך המקום בסיורים מוגבל והינו על בסיס כל הקודם זוכה. שעות הסיורים כדלהלן:
הכותל הדרומי.
סבב בוקר בלבד
11.30
12.30
1.30

מערת צדקיהו.
סבב אחרי הצהריים בלבד
16.30
17.30
18.30

טיילת החומות.
לפנה"צ
11.30
12.30
1.30
אחה"צ
17.00
18.00

הרובע היהודי
לפנה"צ
11.00
12.00
14.00

אחה"צ
17.00
18.00
19.00
מחדד שוב אין התחייבות לאף אחד שיזכה לסיור הסיורים הם על בסיס הקודם זוכה. יש לגשת למרכז ההדרכה (נמצא במתחם האומנים וההופעות, אולם טדי למי שמכיר) על מנת לקחת כרטיס לסיור בשעה היעודה. הגעתם ואין כרטיס סימן שאתם לא מהקודמים הזוכים. קיבלתם כרטיס ולא התייצבתם במתחם היציאה בזמן הפסדתם את מקומכם ולא תוכלו להמיר זאת בשעה אחרת.
מקווה שדברי מובנים.
ובעניין אחר חשוב לי להגיד למקרה שמישהו לא ראה. למרות שהצהרתי כאן שכמעט בטוח שיהיה קיוסק כשר בהשגחת הבד"ץ ובמחירים שפויים בסוף לא עלה בידינו לסדר את זה ואין לנו כל אחריות על הקיוסק הן מבחינת כשרות והן מבחינת מחירים ועל כל אחד לבדוק בעצמו.

אדם חכם

משתמש מקצוען
אז זהו. ברגע האחרון הצלחנו לסדר שיהיו סיורים ולכן זה לא מופיע במידע שפורסם עד עכשיו. יתקיימו סיורים ל-4 מקומות באזור העיר העתיקה: טיילת החומות, מערת צדקיהו, הכותל הדרומי והרובע היהודי. כל הסיורים עם מדריכים והסעה מבנייני האומה הלו"ש. הסיורים לא עולים עוד כסף אך המקום בסיורים מוגבל והינו על בסיס כל הקודם זוכה. שעות הסיורים כדלהלן:
הכותל הדרומי.
סבב בוקר בלבד
11.30
12.30
1.30

מערת צדקיהו.
סבב אחרי הצהריים בלבד
16.30
17.30
18.30

טיילת החומות.
לפנה"צ
11.30
12.30
1.30
אחה"צ
17.00
18.00

הרובע היהודי
לפנה"צ
11.00
12.00
14.00

אחה"צ
17.00
18.00
19.00
מחדד שוב אין התחייבות לאף אחד שיזכה לסיור הסיורים הם על בסיס הקודם זוכה. יש לגשת למרכז ההדרכה (נמצא במתחם האומנים וההופעות, אולם טדי למי שמכיר) על מנת לקחת כרטיס לסיור בשעה היעודה. הגעתם ואין כרטיס סימן שאתם לא מהקודמים הזוכים. קיבלתם כרטיס ולא התייצבתם במתחם היציאה בזמן הפסדתם את מקומכם ולא תוכלו להמיר זאת בשעה אחרת.
מקווה שדברי מובנים.
ובעניין אחר חשוב לי להגיד למקרה שמישהו לא ראה. למרות שהצהרתי כאן שכמעט בטוח שיהיה קיוסק כשר בהשגחת הבד"ץ ובמחירים שפויים בסוף לא עלה בידינו לסדר את זה ואין לנו כל אחריות על הקיוסק הן מבחינת כשרות והן מבחינת מחירים ועל כל אחד לבדוק בעצמו.
@ייחיאל משמע מדבריך שלסבב בוקר אין את מערת צדקיהו ואם אפשר הסבר מה ההבדל בין לפני צהריים לבוקר
ואולי כ אפשרי שיהיה למערת צדקיהו גם לסבב בוקר לפי דעתי הרבה יותר ירצו (גם אני :) )
תודה רבה על כל המאמצים
יישר כח!!

imagine

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
כתבתי כבר,שבוע שעבר וכרגע מבקשת שוב:
2 כרטיסים לראשון בוקר
1 לשלישי בבוקר
ו1 לשלישי אחרי הצהריים
דחוףףףף לתקשר איתי בגימיל hazaztmechir
אם יש למישהו למכור כמות קצת יותר גדולה מזו לזמנים האלו אני מוכנה לקנות גם יותר כרטיסים

תודה!

זהבוס

משתמש חדש
קנינו כרטיסים לשני בבוקר וקיבלנו רק מס' אישור
האם צריך גם אישור במייל?
מההמספר כדי לבדוק אתהזמנות?

-אפרת-

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
צילום מקצועי
שנה הבאה כשלא יהיה להשיג כרטיסים שעה אחרי פתיחת המכירה, תזכרו איך הגענו למצב הזה.
אנשים ירכשו כמויות כרטיסים לשיווק במחיר כפול.
בושה
מאחלת לך שאף אחד מקורבי משפחתך לא יהיה תקוע בבית בחופש
כי יהיה אחרי ניתוח מורכב וכאבים נוראים
ותצטרכי להתחנן על נפשך להשיג כרטיסים בשבילו אחרי שקצת החלים
והדבר היחיד שיכול לעשות בקושי זה ללכת לעולים לירושלים
קצת לדון לכף זכות לא יקרה כלום

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קנ

א הַלְלוּיָהּ הַלְלוּ אֵל בְּקָדְשׁוֹ הַלְלוּהוּ בִּרְקִיעַ עֻזּוֹ:ב הַלְלוּהוּ בִגְבוּרֹתָיו הַלְלוּהוּ כְּרֹב גֻּדְלוֹ:ג הַלְלוּהוּ בְּתֵקַע שׁוֹפָר הַלְלוּהוּ בְּנֵבֶל וְכִנּוֹר:ד הַלְלוּהוּ בְתֹף וּמָחוֹל הַלְלוּהוּ בְּמִנִּים וְעוּגָב:ה הַלְלוּהוּ בְצִלְצְלֵי שָׁמַע הַלְלוּהוּ בְּצִלְצְלֵי תְרוּעָה:ו כֹּל הַנְּשָׁמָה תְּהַלֵּל יָהּ הַלְלוּיָהּ:
נקרא  2  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה