דרוש מידע עולים לירושלים תשפב - טיפים ומסקנות

progitm

משתמש סופר מקצוען
מוזיקה ונגינה
היינו ראשון אחה"צ
היה עמוס+ אבל מקסים ומהנה .
הספקנו (הגענו בערך ב17:00)
חלק ממופע האקרובטיקה בחוץ
סדנת חשמל
הרקדה
חלק מהמופע של האומנים
פינת ליטוף (ארנבות)
בלרינה
גלגל ענק
מסביב לעולם רק ביקור בתצוגה (יש גם עמדות צילום)
טרמפולינות
ובול פגיעה
ארטקים (באנו לקחת בערך בשעה 20:20 וכבר נגמר )

אני חושבת שצריך להגיד ישר כוח
על כל העשיה הברוכה , נכון יש כל מני תיקונים שכדאי לקחת בחשבון
אבל סה"כ רואים שרוצים שתהנו בסכום שהוא בהחלט מזערי לעומת התמורה

ולדעתי חשוב לזכור , שמראש כדאי לוותר על חלק מהדברים כדי להספיק בכיף מה שחשוב לכם
וכן שהתורים למתקנים נסגרים כחצי שעה לפני הסגירה הסופית קרי ב 20:30

שמוחה

משתמש פעיל
אני רוצה לתת כרטיסים עולים לירושלים לילדים שיש להם אימא שחולה ל"ע במחלה.
אם יש לכם כרטיסים לשבוע זה שאתם לא צריכים ותוכלו למכור לי אותם
אודה לכם מאוד 0504149606
רק בריאות

ייחיאל

משתמש פעיל
הפקות ואירועים
הערה קטנה ברשותך

בסיום הארוע של כל בוקר
מסתובב איזה סדרן עם רמקול וצועק על אנשים לעזוב כי מתכוננים לחלק השני
וכן כמה אנשי צוות וסדרנים ממש צועקים על אנשים שיעופו מהמתחם
כאילו מישהוא רוצה להישאר שם...

גם ככה היציאה היא צפופה במיוחד ומתישה
זה לא נעים שאם אתה ממתין רגע בלובי לאחיך שיצא רגע לשירותים, או לבת שלך שיורדת מהאולם הראשי או כל סיבה אחרת - בא מישהוא וכמעט דוחף אותך פיזית

לתשומת ל
תודה על ההערה
הועבר לטיפול הגורמים הנוגעים בדבר

ייחיאל

משתמש פעיל
הפקות ואירועים
אז ככה היינו שם בראשון אחרי צהרים.
הילדים נהנו במתקנים בחוץ מאוד, הלכנו לבלרינה בזמן שכולם רצו למופע אקרובטיקה(איך אומרים את זה?) וחיכנו כ 20 דקות (שזה קצת) הילדים נהנו שם מאוד.
המופע היה נחמד ומטה לדעתי הרקדנים לא מתאים לציבור שלנו.

והמופע הזה בחוץ עם המנוף אקרובטיקה... היה מזעזע! חילוני לגמרי היה שם אחד שהיה נראה בת! מאיפה הביאו את זה לציבור שלנו??? למה זה נקרא חרדי? ולא אל תגידו לי שזה עיניין של רגישות, העפתי משם את הילדים ד' ישמור ויציל אותנו מכל פגע רע.

ולמה עד שיש משהו מיוחד למשפחות חרדיות אני רואה שם משפחה חילונית מחכה לבלרינה? אין להם מספיק אטרקציות?

ועוד משהו רבותי, אם יש תור בנים תור בנות תכבדו את המעמעמד! לקראת הסוף ראיתי במתקנים בחוץ בנים ובנות בכל התורים, לסדרנים לא אכפת! זה רק בשבילנו תכבדו את המעמד! (אברך לא צריך לחכות באותו תור עם אישה מזרחיסטית...) ולהמה מסתובבות שם סדרניות חילוניות (מטעם בנייני האומה אולי? עם חליפות...)

מה שכן ציון לשבח כל הקירות מבפנים היו מצופים וילונות, שמתם לב? זה כדי שהעינים התהורות של הילדים שלנו לא יראו תמונות זוועה
תודה על ההערות יועבר לתשומת לב הנוגעים בדבר.
רק שתדעו שאין שום דרך להגביל את אופי הנכנסים.
(במאמר המוסגר כדי לדעת שגם אין שום דרך אמתית לדאבוננו להגביל את התורים להפרדה למרות השילוט)

ייחיאל

משתמש פעיל
הפקות ואירועים
אנחנו היינו שם אתמול ומאד נהננו
דווקא מבחינת עומס לדעתי היה פחות עמוס משנה שעברה
המתחם של הבול פגיעה - חבל מאד שאין גדרות של תור מסודר ואז זה "תור" של דחיפות שמי שלא בנוי לזה אין לו סיכוי...
הסדנא של החשמל - מאד מאד מבאס שלא נתנו להיכנס עוד, לא היה מספיק ערכות והכל נגמר :(
היו צריכים להוסיף עוד חדר אחד כזה לפחות, כנ"ל הקליקרים
מי שעוד לא היה, ממליצה מאד ללכת בהתחלה מוקדם לסדנא של החשמל, נשמע משהו חוויתי מאד (לא הצלחנו להיכנס :()
הועבר לטיפול הגורמים הנוגעים בדבר.
תודה על ההערה

דפה

משתמש מקצוען
היינו היום בבוקר.
לא היה עמוס במיוחד, לא חיכינו בתור לשום דבר.
הילדים הכי נהנו במסביב לעולם, ביקשו פעמיים.
המופע המרכזי- בעלי היה איתם ואמר שהיה מטופש ביותר, אבל הילדים נהנו.
במתקנים בחוץ- הרוב לקטנים, רק הבלרינה אטרקטיבית. ממליצה ללכת בזמן שיש מופע ואין תור.
חידון קליקרים- צריך לתפוס מקום.
במופע אקרובטיקה לא היינו- כי לא מתאים לי לשהות בשמש.
ת'כלס לילדים היה יום ממש כיף.

שעשוע

משתמש פעיל
היינו היום
המופע המרכזי היה מצוין ומושקע. הזמרים היו מעולים, השחקן מיכאל ויגל מעולה, וגם כל השאר היה יפה, מושקע, כיף להסתכל ...
אני דווקא חושבת שהמופע היה הרבה יותר מתאים משנים קודמות!
משהו באווירה היה יותר חרדי ,
@ייחיאל,
תודה שהחליפו סוף סוף את הניצבים... !! הילדים היו מתוקים ואוטנטים יותר, גם אם פחות מקצועיים...
ותודה שהנושא כבר לא היה "חגים" אלא נושא יומיומי "מזמור לתודה" עם הרבה מסר לקחת הביתה
וכל הכבוד שהיו 2 מופעים לבנות אחה"צ!

אקרובטיקה - באמת סגנון שלא מתאים לכל אחד
אבל לא הבנתי על מה הרעש, עד היום היו דברים דומים מאוד תוך כדי המופע המרכזי ... אז הפעם זה היה בנפרד ודוקא היה טוב שהיה בנפרד (על התופים למעלה - זאת היתה בת?? כי זה לא היה נראה מתאים...)

"הטיסה" במטוס נחמד לילדים. בייחוד שזמן ההמתנה קצר כי מכניסים 160 כל פעם

הבול פגיעה -נחמד שגיוונו וזה היה נראה מעניין ואטרקטיבי (למרות שקצת מאכזב ש"זכית" זה רק עניין של מזל ותו לא?)

יש גם תערוכה לצילום מקסים כמו תמיד. מתקנים לונה פארק , קליקרים, פינת חי, הרקדה לבנות, קוסם - היו באמת הרבה פעילויות !
כמדומני שבבלרינה זמן ההמתנה הוא הארוך ביותר...

לגביי אוכל שאלו פה - לא נראה לי שזה הצד החזק שם... היו דוכנים של חטיפים וראיתי 2 דוכנים של אוכל, ניגשתי לאחת מהן רק מתוך סקרנות, היו שם נקניקיות בשריות בלחמניות. שאלתי לגביי כשרות אז הראו לי צילום של אריזה של העה"ח של נקניקיות.
לסמוך על זה? מה עם התנורים? וכל השאר?

רעיון מצוין להדביק על הילדים מדבקות עם פרטים

אם מבקשים ביקורת בונה- אז היו די הרבה סדרנים עצבניים , אולי כדאי להעביר אותם הדרכה לפני ...
סה"כ אף אחד לא מתכוון לעצבן אותם... רק רוצים להספיק וליהנות אז אולי טועים בדרך, אבל זאת לא סיבה כל כך לכעוס.
וכפי שאמרו לעיל- כדאי להסדיר תור יותר מסודר בבול פגיעה (הסדרן שם עמל ללא הרבה הצלחה... להפריד בין גברים לנשים)

תודה על כל ההשקעה!

שוחר בינה

משתמש פעיל
אז ככה היינו שם בראשון אחרי צהרים.
הילדים נהנו במתקנים בחוץ מאוד, הלכנו לבלרינה בזמן שכולם רצו למופע אקרובטיקה(איך אומרים את זה?) וחיכנו כ 20 דקות (שזה קצת) הילדים נהנו שם מאוד.
המופע היה נחמד ומטה לדעתי הרקדנים לא מתאים לציבור שלנו.

והמופע הזה בחוץ עם המנוף אקרובטיקה... היה מזעזע! חילוני לגמרי היה שם אחד שהיה נראה בת! מאיפה הביאו את זה לציבור שלנו??? למה זה נקרא חרדי? ולא אל תגידו לי שזה עיניין של רגישות, העפתי משם את הילדים ד' ישמור ויציל אותנו מכל פגע רע.

ולמה עד שיש משהו מיוחד למשפחות חרדיות אני רואה שם משפחה חילונית מחכה לבלרינה? אין להם מספיק אטרקציות?

ועוד משהו רבותי, אם יש תור בנים תור בנות תכבדו את המעמעמד! לקראת הסוף ראיתי במתקנים בחוץ בנים ובנות בכל התורים, לסדרנים לא אכפת! זה רק בשבילנו תכבדו את המעמד! (אברך לא צריך לחכות באותו תור עם אישה מזרחיסטית...) ולהמה מסתובבות שם סדרניות חילוניות (מטעם בנייני האומה אולי? עם חליפות...)

מה שכן ציון לשבח כל הקירות מבפנים היו מצופים וילונות, שמתם לב? זה כדי שהעינים התהורות של הילדים שלנו לא יראו תמונות זוועה
למה נראה לך שחילונים לא יכולים להגיע? אמנם בהגדרה זה למשפחות חרדיות אבל אין שום אפשרות חוקית להגביל לפי מגזר, למה? כי מה היא שונה ממך? (חוץ מזה שהיא כנראה משלמת יותר מיסים ממך ובעקיפין שלמה לך על הארוע)
לא שאני באה ח"ו לדבר נגדך ספציפית, אבל צריך להסתכל גם על הצד השני, למה להתלונן אם אין על מה? נתונו לציבור החרדי פה הרבה מאד, תלונות תמיד יהיו, אבל עד לבקש לא להכניס אנשים לא חרדים ולהתלונן שעומדים יחד בתור? למה בתור למכולת זה לא כך? מאד יפה שעשו הפרדה ושמחתי על כך, באמת ראוי לשבח, התחשבות מלאה ברגשות הציבור אבל להתלונן שלא אכפו זאת, עד כאן. לא ניתן לדרוש דברים נגד החוק הבסיסי,
אנחנו היינו שם והיה מוצלח מאד, אוירה חרדית ומתחשבת, מופעים ברמה גבוהה, מרווח ומטופח.
לא התכונתי לפגוע חלילה, רק להעיר לתשומת לב,

שוחר בינה

משתמש פעיל
כל ההודעה - אין בעיה.
לגבי המיסים , ובעקיפין שלמה על הארוע? מאיפה הפנטזיה הזאת? מליברמן?
לא, מההגיון..ממוצע של משפחה חילונית משלמת יותר מיסים ממשפחה חרדית, למה? משכורות גבוהות יותר, 2 בני זוג עובדים, פחות נ"ז בגין ילדים..כך אומר ההגיון, יתכן ואני טועה.אבל לא נראה לי.

רוצה יותר

משתמש מקצוען
@ייחיאל תודה רבה רבה נא להעביר גם את זה לגורמים האחראים . . .
היה מקסים, החשיבה וההשקעה נכרו בכל פינה.
נהננו מאד! המופע המרכזי היה לא פחות ממדהים בעיני, ומתאים מאד למשפחות בצורה שמעניינת לכל הגילאים.
המשיכו להצליח.

ועוד דבר: הסדרנים בכל מקום עבדו קשה מאד! ראוי לציין. לקחו את תפקידם ברצינות.

שפרה פרנקל

משתמש פעיל
@ייחיאל תודה רבה רבה נא להעביר גם את זה לגורמים האחראים . . .
היה מקסים, החשיבה וההשקעה נכרו בכל פינה.
נהננו מאד! המופע המרכזי היה לא פחות ממדהים בעיני, ומתאים מאד למשפחות בצורה שמעניינת לכל הגילאים.
המשיכו להצליח.

ועוד דבר: הסדרנים בכל מקום עבדו קשה מאד! ראוי לציין. לקחו את תפקידם ברצינות.
אני גם רוצה לציין כמה סדרנים , שלמרות העומס היו ממש נחמדים.
היה שם אחד ברכבת לקטנים שלמרות הלחץ והעומס, הושיב כל אחד בדיוק איפה שרצה, ושמר לבן שלי את הקטר בסיבוב הבא.
ועוד אחד באולם התצוגה שהגיע אלינו בנחמדות והציע לעשות לנו תמונה משפחתית.
ועוד הרבה שנשארו אדיבים ונחמדים למרות הכל.

אז @ייחיאל אתה יכול למסור ששמים לב וזה לא מובן מאליו...

מה הענינים

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
חזרנו משם עם חויות גדולות מאד והרגשה של רצון להגיד תודה למארגנים
1. המופע המרכזי - השנה שדרגו את זה לפעמיים המופע לבנות, וזה היה שדרוג יעיל ממש. גם מבחינת השעה וגם מבחינת העומס...
2. המופע עצמו היה שונה קצת מהמופעים הקודמים, הוא היה פחות 'סיפורי' אבל עם מסר יפה. האיכות של ההפקה היתה מדהימה. גם מקצועי וגם בטוב טעם וגם הרבה יותר היימיש כפי שכתבו
3. נפלא שמופע האקרובטיקה היא בנפרד ונתן אפשרות לא להשתתף בו וכן להשתתף במופע המרכזי
4. הרעיונות מגוונים, כל שנה אנחנו מופתעים מהרעיונות החדשים של התערוכות והמופעים.
5. היו כמויות גדולות מכל דבר וזה עשה הרגשה ממש טובה. קרטיבים/קליקרים/ועוד
6. פינת הליטוף היתה נהדרת

יישר כח למארגנים.

שופרא

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
את כל ההערות/הארות אמרו כבר לפני
אבל משהוא אחד חשוב- אני מוסיפה
ומקווה מאוד שאדון יחיאל יעביר ויטפל לשנה הבאה

כמשפחה שמגיעה כל שנה
קצת שיעמם וחוזר על עצמו-
מופע הלהטוטן הגדול- חוזר על עצמו כל שנה הילדים אפילו לא רצו להכנס
כנ"ל המתקנים בחוץ- אותו דבר בדיוק
ועוד פינות שחוזרות בדיוק על עצמם

יש היום מלא! הפקות חדשות ומגוונות בעולם החרדי
הייתי שמחה שההופעות /הפינות / ואפילו סגנון הטרמפולינות והמתקנים בחוץ
יהיו מגוונים

זורקת אפשרות-
מופעים מותאמים לבנות
מופעים מותאמים לבנים
באולמות שממלאים מאות אנשים כדי להוריד את הלחץ משאר הפינות

ותודה על הכל
נהננו מאוד
והמופע המרכזי- מצוין

שליש

משתמש פעיל
ורק אותנו שיגע ה"פטור מתור"??
חיכינו עם הילדים במשך חצי שעה לרכבת לקטנטנים ועד שבא תורם הגיעו ארבעה נשים משום מקום, כל אחת עם חמישה ילדים ונופפו בתעודת נכה...
הלכנו משם. חבל.
אותו דבר במתקנים בחוץ.
לא כל כך הבנתי. זה חוקי לעקוף בתור לילדים של מי שמחזיק בתעודה? זה לא לנכה עצמו ומקסימום למלווה שלו?
(אם הילד עצמו נכה אני מבינה את הרציונאל)
היתה שם אישה נכה עם שישה ילדים ב"ה בריאים לחלוטין וכשהציעו לה לשבת בנוחות בכיסא הגלגלים ליד המתקן בינתיים שהילדים מחכים יפה בתור-רק מהצעקות התור התרוקן...
אולי אביא את התעודה של אחי ואכניס את האחינים על חשבונו???

ליטאי פשוט

משתמש סופר מקצוען
עריכה תורנית
ורק אותנו שיגע ה"פטור מתור"??
חיכינו עם הילדים במשך חצי שעה לרכבת לקטנטנים ועד שבא תורם הגיעו ארבעה נשים משום מקום, כל אחת עם חמישה ילדים ונופפו בתעודת נכה...
הלכנו משם. חבל.
אותו דבר במתקנים בחוץ.
לא כל כך הבנתי. זה חוקי לעקוף בתור לילדים של מי שמחזיק בתעודה? זה לא לנכה עצמו ומקסימום למלווה שלו?
(אם הילד עצמו נכה אני מבינה את הרציונאל)
היתה שם אישה נכה עם שישה ילדים ב"ה בריאים לחלוטין וכשהציעו לה לשבת בנוחות בכיסא הגלגלים ליד המתקן בינתיים שהילדים מחכים יפה בתור-רק מהצעקות התור התרוקן...
אולי אביא את התעודה של אחי ואכניס את האחינים על חשבונו???
אגב, לפי החוק לנשים ב"מצב מיוחד" יש תעודת פטור מתור בדיוק כמו לאנשים עם תו נכה...

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קלו

א הוֹדוּ לַיהוָה כִּי טוֹב כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ב הוֹדוּ לֵאלֹהֵי הָאֱלֹהִים כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ג הוֹדוּ לַאֲדֹנֵי הָאֲדֹנִים כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ד לְעֹשֵׂה נִפְלָאוֹת גְּדֹלוֹת לְבַדּוֹ כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ה לְעֹשֵׂה הַשָּׁמַיִם בִּתְבוּנָה כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ו לְרֹקַע הָאָרֶץ עַל הַמָּיִם כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ז לְעֹשֵׂה אוֹרִים גְּדֹלִים כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ח אֶת הַשֶּׁמֶשׁ לְמֶמְשֶׁלֶת בַּיּוֹם כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ט אֶת הַיָּרֵחַ וְכוֹכָבִים לְמֶמְשְׁלוֹת בַּלָּיְלָה כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:י לְמַכֵּה מִצְרַיִם בִּבְכוֹרֵיהֶם כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:יא וַיּוֹצֵא יִשְׂרָאֵל מִתּוֹכָם כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:יב בְּיָד חֲזָקָה וּבִזְרוֹעַ נְטוּיָה כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:יג לְגֹזֵר יַם סוּף לִגְזָרִים כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:יד וְהֶעֱבִיר יִשְׂרָאֵל בְּתוֹכוֹ כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:טו וְנִעֵר פַּרְעֹה וְחֵילוֹ בְיַם סוּף כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:טז לְמוֹלִיךְ עַמּוֹ בַּמִּדְבָּר כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:יז לְמַכֵּה מְלָכִים גְּדֹלִים כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:יח וַיַּהֲרֹג מְלָכִים אַדִּירִים כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:יט לְסִיחוֹן מֶלֶךְ הָאֱמֹרִי כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:כ וּלְעוֹג מֶלֶךְ הַבָּשָׁן כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:כא וְנָתַן אַרְצָם לְנַחֲלָה כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:כב נַחֲלָה לְיִשְׂרָאֵל עַבְדּוֹ כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:כג שֶׁבְּשִׁפְלֵנוּ זָכַר לָנוּ כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:כד וַיִּפְרְקֵנוּ מִצָּרֵינוּ כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:כה נֹתֵן לֶחֶם לְכָל בָּשָׂר כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:כו הוֹדוּ לְאֵל הַשָּׁמָיִם כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:
נקרא  15  פעמים

לוח מודעות

למעלה