דרוש מידע עולים לירושלים תשפב - טיפים ומסקנות

פ.ק.

משתמש חדש
רק שאלה אחת: אחרי הלוויה העסק יחזור לתפקוד רגיל ?

למדן וידען

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
הנדסת תוכנה
D I G I T A L
20220822_140105.jpg
20220822_140105.jpg

משה10 משה10

משתמש פעיל
היינו שם אתמול היה מצוין
קצת בלאגן ועמוס
אבל הילדים מאד נהנו ויש מגוון מאד גדול של פעילויות לכל הגילאים
במופע פעלולים היה מקום בשפע לכולם
במופע המרכזי מזמור לתודה היה מלא אבל היה מקום בשפע ביציעים למעלה
המחיר מצחיק שווה כל שקל

ציפוש tzipi

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
כמה אוכלים אנשי צוות + ילדים שמבקשים ללא כרטיס?
500 גג
ארטיק מקבל רק מי שיש לו כרטיס?

כי אם לא
כל הילדים מתחת לגיל 3 הם בלי כרטיס
ובטח גם קיבלו ארטיק
אז אם חולקו 10000, הגיוני שהיו כ-7000 כרטיסים בלבד

יום אביב

משתמש מקצוען
@ייחיאל, שאלו כבר , ואצטרף: לאור הנסיבות למה שלא תאפשרו לאנשים שהזמינו ליום חמישי לבוא היום? הרי בוודאי יש כמות נכבדה של אנשים שלא יגיעו היום בגלל הלווייה, ומנגד ביום חמישי יהיה בוודאי עומס גדול.

ייחיאל

משתמש פעיל
הפקות ואירועים
@ייחיאל, שאלו כבר , ואצטרף: לאור הנסיבות למה שלא תאפשרו לאנשים שהזמינו ליום חמישי לבוא היום? הרי בוודאי יש כמות נכבדה של אנשים שלא יגיעו היום בגלל הלווייה, ומנגד ביום חמישי יהיה בוודאי עומס גדול.
אתם יכולים להגיד לי מדויק כמה יגיעו היום שהיו אמורים להגיע ביום חמישי? כמובן שלא.
ולכן זה לא אפשרי

שרית100

משתמש מקצוען
יש מה להוסיף, והרבה. אנחנו נשתדל לעשות את המיטב
קודם כל יישר כח עצום על הנוכחות שלך כאן ומתן תשובות לציבור. זה נדיר שאנשי הפקה של ארועים גדולים ככה יורדים לעם לתת תשובות!

אז סליחה על הנדנוד
אבל רציתי שוב לשאול, להבין יותר מה הולך לקרות ביום חמישי
קנינו כרטיסים לאחה"צ, קבוצה עם ילדים קטנים וכו'
אני מכירה טוב את המתחם והשתתפתי בכל השנים בארוע.
במצבו הנוכחי - הוא על גבול הבלתי אפשרי... אבל עדיין מאוד נהננו ולכן שוב נרשמנו
אני חוששת מאוד מאוד איך ייראה אחרי הוספה של עוד המוני אנשים!
הרי אין לכם דרך להרחיב קירות ואתם מנצלים את כל השטח גם ככה בצורה הכי שאפשר
אנא תפרט לנו קצת מה אתם מתכננים, זה ממש חשוב לי להבין אם שווה להגיע בכל מחיר
חבל לנו להפסיד אבל לא רוצה להתאמץ ולהגיע אם לא נצליח בכלל להנות ח"ו

יום אביב

משתמש מקצוען
אתם יכולים להגיד לי מדויק כמה יגיעו היום שהיו אמורים להגיע ביום חמישי? כמובן שלא.
ולכן זה לא אפשרי
לא. אבל קחו בחשבון שלא *כל* מי שקבע לחמישי יכול ורוצה לבטל, למרות העומס הצפוי. אנשים קבעו מראש ליום הזה בגלל שיקולים משלהם.
הגיוני שמספר האנשים שלא יגיעו היום בגלל הלווייה , עולה על מספר האנשים שישקלו להקדים את הגעתם להיום בגלל העומס ביום חמישי. לא נראה לי שצפוי היום עומס, לרגל הנסיבות, וביום חמישי צפוי גם צפוי.
הגיוני כמעט באותה מידה שכל מי שלא הגיע בגלל הלווייה יוכל להגיע וליהנות ביום חמישי למרות הצפי לעומס.
בגדול נשמע שזה לטובת כולם.

שפרה פרנקל

משתמש פעיל
אני נהנה מהקיטורים של כולם לאו דוקא שלכם.
כל אחד שלא יהיה לו כרטיס אחרי זה גם יתלונן למה לי אין כרטיס..למה לשני יש
במקום להגיד תודה, אני לא ירושלמי ושנה אחת הייתי שם וזה אירוע שאין מטעם שום עירייה ברחבי הארץ (לא רק זה ירושלים כל השנים מלאה אירועים בבנייני האומה שאנחנו רק יכול לשמוע עליהם מרחוק) שבוע שלם שהעירייה מפעילה מתחם של חוויות לכל המשפחה במחיר בדיחה לא פלא שכולם רוצים להגיע לשם.
לנו השנה אין בכלל שום אירוע או הופעה בעיר, אז תגידו תודה.
אם כבר.
הבעיה היא שזה לא מיועד לירושלמים.
זה אולי משהו שהיה ראוי לתקן ...

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמט

א הַלְלוּיָהּ שִׁירוּ לַיהוָה שִׁיר חָדָשׁ תְּהִלָּתוֹ בִּקְהַל חֲסִידִים:ב יִשְׂמַח יִשְׂרָאֵל בְּעֹשָׂיו בְּנֵי צִיּוֹן יָגִילוּ בְמַלְכָּם:ג יְהַלְלוּ שְׁמוֹ בְמָחוֹל בְּתֹף וְכִנּוֹר יְזַמְּרוּ לוֹ:ד כִּי רוֹצֶה יְהוָה בְּעַמּוֹ יְפָאֵר עֲנָוִים בִּישׁוּעָה:ה יַעְלְזוּ חֲסִידִים בְּכָבוֹד יְרַנְּנוּ עַל מִשְׁכְּבוֹתָם:ו רוֹמְמוֹת אֵל בִּגְרוֹנָם וְחֶרֶב פִּיפִיּוֹת בְּיָדָם:ז לַעֲשׂוֹת נְקָמָה בַּגּוֹיִם תּוֹכֵחֹת בַּלְאֻמִּים:ח לֶאְסֹר מַלְכֵיהֶם בְּזִקִּים וְנִכְבְּדֵיהֶם בְּכַבְלֵי בַרְזֶל:ט לַעֲשׂוֹת בָּהֶם מִשְׁפָּט כָּתוּב הָדָר הוּא לְכָל חֲסִידָיו הַלְלוּיָהּ:
נקרא  6  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה