דרוש מידע עולים לירושלים תשפב - טיפים ומסקנות

תמר בר חנין

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
צילום מקצועי
עיצוב ואדריכלות פנים
חייבת לציין שזה נראה שמשנה לשנה עירית ירושלים נהנת לראות עד כמה ניתן להכניס ביום אחד
העומס שם מטורף
א"א להנות כך!!!

תמר בר חנין

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
צילום מקצועי
עיצוב ואדריכלות פנים
גם שנה שעברה היה נראה שזה כך
וחבל שלא למדתי משנה שעברה...

רוצה יותר

משתמש מקצוען
מספרי ההזמנה שלא ימומשו היום יוזנו למערכת עבור יום חמישי. אנחנו מרכזים הכל ליום אחד על מנת שנוכל להערך בהוספת פעילויות ותכנים
תודה על ההענות . חשוב לי לדעת: המופע המרכזי יתקיים? סליחה על הנדנוד, פשוט חשוב לי מאד לדעת ע"מ להחליט אם לקחת את הסיכון בלצאת בתחבורה ציבורית עם כל הבלגן הכרוך . . . אירוע אחה"צ כן צפוי להתחיל בזמן?

תמר בר חנין

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
צילום מקצועי
עיצוב ואדריכלות פנים
@ייחיאל
מה מספר האנשים שנכנסים בכל ארוע כזה?

תמר בר חנין

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
צילום מקצועי
עיצוב ואדריכלות פנים
לא חשבתי לקבל תשובה
זה לא סודות מקצוע
זה פשוט לא לעניין לספר את זה בקול...

mom10

משתמש פעיל
אני לא מבין האם היום בשעות אחה"צ עולים לירושלים יפעל?

ייחיאל

משתמש פעיל
הפקות ואירועים
לא חשבתי לקבל תשובה
זה לא סודות מקצוע
זה פשוט לא לעניין לספר את זה בקול...
בא נאמר ככה. על פי תקן (שהוחמר בקורונה) ניתן להכניס אדם למ''ר. בבנייני האומה ובשטחי הארוע יש 17,000 מ''ר. אנחנו מכניסים הרבה הרבה פחות. הדבר היחיד שאין לנו מידע לגביו זה כמות הילדיים מתחת גיל 3

Malki.A

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
צילום מקצועי
אמרו שיפעל ללא שירים ועל המסכים יהיו תמונות ממראות חייו של חכם שלום כהן ומי שירצה יהיה אפשר להגיע ביום חמישי ללא תשלום

תמר בר חנין

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
צילום מקצועי
עיצוב ואדריכלות פנים
מדברים על תקנים ליכולת קיבול במקום
לא על יכולת פעילות במקום...
מצחיק לקחת תקנים של כמה אנשים המקום יכול להכיל
ולהשתמש עם התקן הזה ליום פעילות של חויה והמתנה
קצת שונה יכולת קיבול מקום ליום עיון שכולם באים ויושבים באולמות של הרצאות
ליכולת קיבול של הליכה בשטח בין מתקנים ופעילויות
מבלי להתחשב בכמות העגלות כי זה מתחת גיל שלוש (אז משחקים ראש קטן...)
אפילו המופע המרכזי לא יכול להכיל את כל הכמות - נדחסים באולם, יושבים על מדרגות, עומדים דבוקים לקירות ועוד אלפי בנות בחוץ....

ההדר שבהדר

משתמש מקצוען
עריכה תורנית
אפילו המופע המרכזי לא יכול להכיל את כל הכמות - נדחסים באולם, יושבים על מדרגות, עומדים דבוקים לקירות ועוד אלפי בנות בחוץ....
אני נהנה מהקיטורים של כולם לאו דוקא שלכם.
כל אחד שלא יהיה לו כרטיס אחרי זה גם יתלונן למה לי אין כרטיס..למה לשני יש
במקום להגיד תודה, אני לא ירושלמי ושנה אחת הייתי שם וזה אירוע שאין מטעם שום עירייה ברחבי הארץ (לא רק זה ירושלים כל השנים מלאה אירועים בבנייני האומה שאנחנו רק יכול לשמוע עליהם מרחוק) שבוע שלם שהעירייה מפעילה מתחם של חוויות לכל המשפחה במחיר בדיחה לא פלא שכולם רוצים להגיע לשם.
לנו השנה אין בכלל שום אירוע או הופעה בעיר, אז תגידו תודה.

ייחיאל

משתמש פעיל
הפקות ואירועים
תשובה מפורטת ניתנה על הכמויות וכו' ניתנה בשנה שעברה. תנסו לחפש לפי תגובות שלי משנה שעברה

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמז

א הַלְלוּיָהּ כִּי טוֹב זַמְּרָה אֱלֹהֵינוּ כִּי נָעִים נָאוָה תְהִלָּה:ב בּוֹנֵה יְרוּשָׁלִַם יְהוָה נִדְחֵי יִשְׂרָאֵל יְכַנֵּס:ג הָרֹפֵא לִשְׁבוּרֵי לֵב וּמְחַבֵּשׁ לְעַצְּבוֹתָם:ד מוֹנֶה מִסְפָּר לַכּוֹכָבִים לְכֻלָּם שֵׁמוֹת יִקְרָא:ה גָּדוֹל אֲדוֹנֵינוּ וְרַב כֹּחַ לִתְבוּנָתוֹ אֵין מִסְפָּר:ו מְעוֹדֵד עֲנָוִים יְהוָה מַשְׁפִּיל רְשָׁעִים עֲדֵי אָרֶץ:ז עֱנוּ לַיהוָה בְּתוֹדָה זַמְּרוּ לֵאלֹהֵינוּ בְכִנּוֹר:ח הַמְכַסֶּה שָׁמַיִם בְּעָבִים הַמֵּכִין לָאָרֶץ מָטָר הַמַּצְמִיחַ הָרִים חָצִיר:ט נוֹתֵן לִבְהֵמָה לַחְמָהּ לִבְנֵי עֹרֵב אֲשֶׁר יִקְרָאוּ:י לֹא בִגְבוּרַת הַסּוּס יֶחְפָּץ לֹא בְשׁוֹקֵי הָאִישׁ יִרְצֶה:יא רוֹצֶה יְהוָה אֶת יְרֵאָיו אֶת הַמְיַחֲלִים לְחַסְדּוֹ:יב שַׁבְּחִי יְרוּשָׁלִַם אֶת יְהוָה הַלְלִי אֱלֹהַיִךְ צִיּוֹן:יג כִּי חִזַּק בְּרִיחֵי שְׁעָרָיִךְ בֵּרַךְ בָּנַיִךְ בְּקִרְבֵּךְ:יד הַשָּׂם גְּבוּלֵךְ שָׁלוֹם חֵלֶב חִטִּים יַשְׂבִּיעֵךְ:טו הַשֹּׁלֵחַ אִמְרָתוֹ אָרֶץ עַד מְהֵרָה יָרוּץ דְּבָרוֹ:טז הַנֹּתֵן שֶׁלֶג כַּצָּמֶר כְּפוֹר כָּאֵפֶר יְפַזֵּר:יז מַשְׁלִיךְ קַרְחוֹ כְפִתִּים לִפְנֵי קָרָתוֹ מִי יַעֲמֹד:יח יִשְׁלַח דְּבָרוֹ וְיַמְסֵם יַשֵּׁב רוּחוֹ יִזְּלוּ מָיִם:יט מַגִּיד (דברו) דְּבָרָיו לְיַעֲקֹב חֻקָּיו וּמִשְׁפָּטָיו לְיִשְׂרָאֵל:כ לֹא עָשָׂה כֵן לְכָל גּוֹי וּמִשְׁפָּטִים בַּל יְדָעוּם הַלְלוּיָהּ:
נקרא  3  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה