דרוש מידע עוזבת את העבודה

Savyon

משתמש פעיל
אפשר לכתוב על הבוסים ספרים,
אבל הבוסית שלי עוקפת את כולם...
אני עובדת 8 שעות שמתוכם חצי שעה חוקית אני בהפסקה -לארוחת צהריים
ועוד 10 דקות חוקית לארוחת בוקר
זה בסדר, מותר לבוסית לא לשלם על הזמן הזה , בתנאי שבזמן הזה את חופשיה לחלוטין (יכולה ללכת לקניות בקניון או למסעדה וכד'
והיא לא מסכימה ללכת לשירותים היא אומרת יש לך הפסקה אישית של ה10 דקות תחליטי אם זה לאוכל או לשירותים,
ממש לא חוקי!!! שירותים זה לא זמן של הפסקה, זה עפ"י צורך (זכותך ללכת כל זמן שאת צריכה...! ולכמה זמן שאת צריכה...)
ומה תגידו על בוסית
שמבקשת להתנדב לשעות נוספות (בלי תוספת שכר)
לא חוקי לחלוטין!!!! עובד בשכר גלובלי (לא שעתי) לעובד שעתי אין ספק!!! אם הוא מוגדר במשרה מלאה הוא חייב לקבל ש"נ 125%
במידה ולא משלמים לו 125% על שעות נוספות - אין לקזז לו גם על חוסרים של שעות (נקרא הסכם גמיש)

ממצב?

משתמש פעיל
והיא לא מסכימה ללכת לשירותים היא אומרת יש לך הפסקה אישית של ה10 דקות תחליטי אם זה לאוכל או לשירותים,
ממש לא חוקי!!! שירותים זה לא זמן של הפסקה, זה עפ"י צורך (זכותך ללכת כל זמן שאת צריכה...! ולכמה זמן שאת צריכה...)
איפה רשום את זה אני רוצה להראות לה...

ממצב?

משתמש פעיל
אני פשוט בהלם,
אני יכולה לתבוע אותה על זה על 2500:

מקרה של הפרת הזכות, ניתן להגיש תלונה ליחידת האכיפה של חוקי העבודה נגד המעסיק, נגד המעסיק בפועל ונגד מזמין השרות.
  • יחידת האכיפה מוסמכת להטיל קנסות על המעסיק בשיעור של 2,550 ₪ אם מדובר במעסיק יחיד שאינו עסק, ו-5,100 ₪ עבור מעסיק אחר.
  • במקרה של הפרה חוזרת (הפרה זהה שנייה בתוך שנתיים) יוכפל גובה הקנס. במקרה של הפרה מתמשכת, ניתן להטיל בכל יום שההפרה נמשכת 2% מסכום הקנס הכספי המקורי.

המוכשר !!!

משתמש מקצוען
איפה רשום את זה אני רוצה להראות לה...
אני פשוט בוכהההההההה, אני לא מבין, צריך להראות כזה דבר??????
אנחנו במדינה מתוקנת עם אנשים אנושיים או במדינה עולם שלישי עם אנשים סדיסטיים???
הבוסית גם הולכת רק ב10 דקות האלו?

ממצב?

משתמש פעיל
אני פשוט בוכהההההההה, אני לא מבין, צריך להראות כזה דבר??????
אנחנו במדינה מתוקנת עם אנשים אנושיים או במדינה עולם שלישי עם אנשים סדיסטיים???
הבוסית גם הולכת רק ב10 דקות האלו?
בדיחה טובה
היא חוגגת,
מגיעה מתי שבא וכמובן גם הולכת מתי שבא לה מטיילת כל היום
אבל מה לעשות שבגלל ההתנהגות שלה כולן רועדות ממנה
ולא אומרות מילה..

Savyon

משתמש פעיל
אני פשוט בהלם,
אני יכולה לתבוע אותה על זה על 2500:

מקרה של הפרת הזכות, ניתן להגיש תלונה ליחידת האכיפה של חוקי העבודה נגד המעסיק, נגד המעסיק בפועל ונגד מזמין השרות.
  • יחידת האכיפה מוסמכת להטיל קנסות על המעסיק בשיעור של 2,550 ₪ אם מדובר במעסיק יחיד שאינו עסק, ו-5,100 ₪ עבור מעסיק אחר.
  • במקרה של הפרה חוזרת (הפרה זהה שנייה בתוך שנתיים) יוכפל גובה הקנס. במקרה של הפרה מתמשכת, ניתן להטיל בכל יום שההפרה נמשכת 2% מסכום הקנס הכספי המקורי.
הקנס לא מגיע לעובד אלא למשרד העבודה

בעיקרון הם מוסיפים עכשיו עוד פקחים שצמאים לטרף :LOL::LOL::LOL:
אבל הם יותר קופצים מהפרות של הפרשות לפנסיה שלא כדין (או חוסר הפרשות) העסקת קטינים שכר מינימום הלנות שכר וכו' (כי שם יש יותר דרך להוכיח.... וזה הפרות שיותר פוגעות בעובד...)
היא כתבה לך את זה בחוזה? או אמרה לך בע"פ לא ללכת לשירותים במידת רצונך החופשי...)

Savyon

משתמש פעיל
למה הקנס מגיע למשרד העבודה,
הם מתענים מתחת לכזאת בוסית?
ככה זה ...
במידה וי בעיות בתשלומים לעובד הוא יקבל מה שמגיע לו עפ"י חוק... במקר של הלנת שכר הוא יקבל גם את הפיצוי חשש לריבית
אם את רוצה את הכסף את צריכה לתבוע את המעסיק באופן ישיר אבל זה תביעה לחברה שאת עובדת בה (לא עליה באופן ישיר)

ממצב?

משתמש פעיל
ככה זה ...
במידה וי בעיות בתשלומים לעובד הוא יקבל מה שמגיע לו עפ"י חוק... במקר של הלנת שכר הוא יקבל גם את הפיצוי חשש לריבית
אם את רוצה את הכסף את צריכה לתבוע את המעסיק באופן ישיר אבל זה תביעה לחברה שאת עובדת בה (לא עליה באופן ישיר)
נשמע מסובך..

ממצב?

משתמש פעיל
את יכולה לשלוח לי את התלושים (עם טשטוש השם שלך ושם המעסיק) ואני אבדוק שבכל שולם לך כמו שצריך..

****אני בודקת שכר מוסמכת****
******כמובן שללא עלות******
איזו חמודה את
איזה תלושים?
על מה שעבדתי עד עכשיו?
או שתלוש האחרון שקיבלתי מה שמגיע לי?

עד מתי

משתמש מקצוען
יש כמה מעליה כולם יודעים מי זה כי כל אחת שעוזבת מעבירה את זה להנהלה,
אבל היא כזאת מפחידה שגם מי שמעליה לא אוהב להתעסק איתה..
אם מעסיק מונע מהעובדים צרכים אלמנטרים כמו שרותים , זה התעללות ממש
לדעתי תתייעצי עם רב ואם מתיר לך תגישי תלונה בבית דין לעבודה בשביל להציל נשים אחרות מהתעללות כזו.
ולדעתי כל אחת שנמצאת פה באשכול ורואה את הדברים האלה, תדעו שאין אף אחד בעולם!!! שיכול לשלול ממכם זכות בסיסית של ללכת להתפנות ( לא מדברת אם את באמצע פגישה עם לקוח ולא נעים לך לקום ) אבל לשלול צורך כזה לכמה שעות , באותה שניה לקום ולעזוב, ותאמינו לי שישאלו אתכם למה עזבתם ותגידו שזה הסיבה הלחץ משסיפור כזה יתפוצץ יגרום להם לא לעשות דבר כזה יותר.
כותבת אחרי ששמעתי משהיא שעבדה בשרות לקוחות של בנק גדול והיה לה אותו סיפור שלא נתנו לה לקום ולהתפנות במשמרת כי היה לחץ, למרת היא לא הגיע ושהתקשרו מהכח אדם אח"כ לבדוק למה עזבה הם היו ממש בהלם ושכנעו אותה שזה לא יקרה יותר לעולם וקראו לנזיפה חמורה לראש צוות שלה...
היא כבר לא חזרה לשם והסתדרה מהר בעבודה פי 10 יותר טובה
אבל תדעו לעמוד על הזכויות שמגיעות לכן בדין וביושר

אנושית

משתמש מקצוען
תודו לה'!!!
שאתם לא מאלו שבמינוס ימי מחלה, וב"ה אתם בריאים.
ושבעז"ה תזכו להשתמש גם בימי החופשה רק לשמחות תמיד!
לגמרי. כבר יצא לי לחזור מימי מחלה ולקבל הערות ציניות מקולגות או הערות שהן לא לוקחות אפעם חופשת מחלה כי יש להן מוסר עבודה, וואלה הייתי שמחה להתחלף, אז תהיו רגישים בבקשה.
[ולא, זה לא היה במקום לקחת אמול צינון ולבוא]

הרי זהב

משתמש סופר מקצוען
@הרי זהב למה כועס?
לכל מי שלא הבין באמת לא הרגשתי טוב בשביל ללכת לעבודה זה לא היה ענין של גזל
אבל בערב הייתי חייבת ללכת לבקר את אחותי,זה היה קרוב לבית גם כשלא הרגשתי טוב
הבוסית הוציאה את זה ממני בעקיפין שבקרתי את אחותי לאחר שילדה ואז היה לה קלף מנצח
להיפך!!
המעקב הקטנוני של הבוסית הכעיס אותי ממש.

אולי מעניין אותך גם...