עוגות/עוגיות עוגת קינוח נוגט שווה ביותר !!!

צ'יק צ'אק

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
חייבת לשתף במתכון של עוגה קינוח או איך שתקראו לזה, טעימה ביותר!!!
שלוש שכבות, שכבה ראשונה סוג של בין עוגת טורט לעוגה פריכה רכה
שכבה מעל קרם נוגט, ומעל - גנאש שוקולד.
מדובר בכוסות חד פעמי ובתבנית חד פעמי הבינונית הגדולה (כלומר גודל אחד יותר קטן מהענקית).

לבסיס
3 כוסות קמח
3 כפות קקאו
1 א. אפיה
1 מרגרינה
2 כפות תמצית וניל
1 1/2 כוס סוכר
2 כפות נס קפה
1 כפית סודה לשתיה
שתי ביצים לארג'
לערבב במיקסר לתערובת אחידה לשטוח בתבנית ולאפות 12 דקות
בתנור מחומם מראש 180
מוציאה, מקפיאה חצי שעה.

לקרם נוגט
מורחת קרם נוגט על העוגה 200 גר' ומקפיאה שוב.

לגנאש שוקולד
ממיסה 150 גר' שוקולד מריר עם חבילת ריצ' ושופכת על העוגה, מקפיאה קצת ואז אפשר לחתוך לריבועים.

השינויים שאני עשיתי:
במקום מרגרינה אפשר לשים 3/4 כוס שמן (שמתי חצי שמן קנולה חצי שמן קוקוס). במקום 2 ביצים היה לי מדיום קטנות שמתי 3.
הורדתי בסוכר של הבסיס לכוס ורבע. הכפות - מדובר בשטוחות. בתמצית וניל והקפה טיפה הורדתי, זמן האפיה - אפיתי כמה דקות יותר
לגבי הקרם נוגט היה לי אבקה השתמשתי ב200 גר' אבקה ערבבתי עם קצת שמן קנולה וטחנתי עם בלנדר מקל עד שלא נשאר גושים. העוגה מצויינת בהקפאה

תנסו ותשתפו צפה בקובץ המצורף 737728
אני מה זה רוצה עכשיו כזה עוגה-באמצע העבודה עם קפה רותח!

דג

משתמש פעיל
הכנתי, יצא מושלםם
IMG_7863.JPG
IMG_7867.JPG
IMG_7869.JPG

shishi

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב ואדריכלות פנים
אין נוזלים בעוגה?
כי שמתי את כל המצרכים של העוגה וזה היה ממש יבש שהייתי צריכה להוסיף נוזלים

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק צח

א מִזְמוֹר שִׁירוּ לַיי שִׁיר חָדָשׁ כִּי נִפְלָאוֹת עָשָׂה הוֹשִׁיעָה לּוֹ יְמִינוֹ וּזְרוֹעַ קָדְשׁוֹ:ב הוֹדִיעַ יי יְשׁוּעָתוֹ לְעֵינֵי הַגּוֹיִם גִּלָּה צִדְקָתוֹ:ג זָכַר חַסְדּוֹ וֶאֱמוּנָתוֹ לְבֵית יִשְׂרָאֵל רָאוּ כָל אַפְסֵי אָרֶץ אֵת יְשׁוּעַת אֱלֹהֵינוּ:ד הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ פִּצְחוּ וְרַנְּנוּ וְזַמֵּרוּ:ה זַמְּרוּ לַיי בְּכִנּוֹר בְּכִנּוֹר וְקוֹל זִמְרָה:ו בַּחֲצֹצְרוֹת וְקוֹל שׁוֹפָר הָרִיעוּ לִפְנֵי הַמֶּלֶךְ יי:ז יִרְעַם הַיָּם וּמְלֹאוֹ תֵּבֵל וְיֹשְׁבֵי בָהּ:ח נְהָרוֹת יִמְחֲאוּ כָף יַחַד הָרִים יְרַנֵּנוּ:ט לִפְנֵי יי כִּי בָא לִשְׁפֹּט הָאָרֶץ יִשְׁפֹּט תֵּבֵל בְּצֶדֶק וְעַמִּים בְּמֵישָׁרִים:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

ותשובה ותפילה וצדקה • אתגר 111

לוח מודעות

למעלה