דרוש מידע סינון אתרוג

אחת מיוחדת

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
צילום מקצועי
עיצוב ואדריכלות פנים
רציתי לברר פרטים מהמשתמשים...
איך הסינון מבחינה כשרותית נופל מנטפרי?
האם תוקע את המחשב?
הבינה בפוטושופ עובדת?
איך המענה שלהם?
באגים מסויימים שצריך לדעת?
אפשרי להתקין וואצאפ ווב?
תודה מראש

יאיר נהרי

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
צילום מקצועי
כשרותית, תלוי ברמה שאת בוחרת (כמובן). הייתי מגדיר את אתרוג כסינון לסטודנטים.
איך המענה שלהם?
מענה אנושי נחמד וסבלני. יצא לי לעמוד איתם בקשר גם לצורך לקוחות.
אפשרי להתקין וואצאפ ווב?
על אימולטור? רק LDplayer.
וצפ ווב בדפדפן פתוח (לפי ההגדרות האישיות, לפי הזכור לי).

והערה קטנה - הסיבה שאני מעדיף נטפרי על פני אתרוג, זו השיטה (של הסינון) של נטפרי על פני אתרוג.
לצורך העניין - שינוי הרגלים והגדרות בגלל הדף הדבילי של הסינון של אתרוג. בנטפרי מה שחסום פשוט לא עולה, ולא מקפיץ דפים אחרים שגורמים לי לצאת מההרגלים (והכלים) שלי.
חלקתי קצת מידע, נחשוף עוד לפי הצורך.[/ISPOILER]

אחת מיוחדת

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
צילום מקצועי
עיצוב ואדריכלות פנים
כשרותית, תלוי ברמה שאת בוחרת (כמובן). הייתי מגדיר את אתרוג כסינון לסטודנטים.

מענה אנושי נחמד וסבלני. יצא לי לעמוד איתם בקשר גם לצורך לקוחות.

על אימולטור? רק LDplayer.
וצפ ווב בדפדפן פתוח (לפי ההגדרות האישיות, לפי הזכור לי).

והערה קטנה - הסיבה שאני מעדיף נטפרי על פני אתרוג, זו השיטה (של הסינון) של נטפרי על פני אתרוג.
לצורך העניין - שינוי הרגלים והגדרות בגלל הדף הדבילי של הסינון של אתרוג. בנטפרי מה שחסום פשוט לא עולה, ולא מקפיץ דפים אחרים שגורמים לי לצאת מההרגלים (והכלים) שלי.
חלקתי קצת מידע, נחשוף עוד לפי הצורך.[/ISPOILER]
אשמח להסבר על ההערה שהוספת...

ח. מימוני

משתמש צעיר
האם תוקע את המחשב?
הבינה בפוטושופ עובדת?
איך המענה שלהם?
אפשרי להתקין וואצאפ ווב?
תודה מראש
נטפרי יותר מסונן
לא תוקע את המחשב
פוטושופ- לא ניסיתי
מענה טלפוני לא נזקקתי- מענה בצאט דרך האזור האישי על הפרצוף
סה"כ תפקוד טוב
אפשרי ווטסאפ ווב

אחת מיוחדת

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
צילום מקצועי
עיצוב ואדריכלות פנים
אשמח לעוד המלצות/דיס...

אחת מיוחדת

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
צילום מקצועי
עיצוב ואדריכלות פנים
נטפרי יותר מסונן
לא תוקע את המחשב
פוטושופ- לא ניסיתי
מענה טלפוני לא נזקקתי- מענה בצאט דרך האזור האישי על הפרצוף
סה"כ תפקוד טוב
אפשרי ווטסאפ ווב
תוך כמה זמן פותחים אתר נצרך?

א. כהנא

משתמש מקצוען
לדעתי לא
האם תוקע את המחשב?
לא
הבינה בפוטושופ עובדת?
לא יודעת
איך המענה שלהם?
דרך הווצאפ היה מענה מהיר ממש, בצ'אט יותר איטי ומסורבל
כשכן עונים- נציגים מסורים וסבלניים מאד
אפשרי להתקין וואצאפ ווב?
תודה מראש
אפשר להתקין ווצאפ ווב רק אם יש לך טלפון או טאבלט
את האימולטור חסמו בשבועות האחרונים ולא נראה שיש נכונות מצידם למצוא פתרון

אחת מיוחדת

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
צילום מקצועי
עיצוב ואדריכלות פנים
לדעתי לא

לא

לא יודעת

דרך הווצאפ היה מענה מהיר ממש, בצ'אט יותר איטי ומסורבל
כשכן עונים- נציגים מסורים וסבלניים מאד

אפשר להתקין ווצאפ ווב רק אם יש לך טלפון או טאבלט
יש לי טבלאט יפעל?

אחת מיוחדת

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
צילום מקצועי
עיצוב ואדריכלות פנים
יש הגבלה בבקשות לאתרים?
ןמה עושים עם המחיר ההזוי?

יאיר נהרי

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
צילום מקצועי
אשמח להסבר על ההערה שהוספת...
2 נקודות יסוד: 1. אני לא יודע מה הסיבה לזה. 2. אני משתמש בedge לא chrome. אז דף הפתיחה מכיל תוכן בעייתי. בנטפרי הדף פשוט לא נטען, אז אני נשאר עם דף הפתיחה וסרגל הסימניות (שנעלם במעבר לדף אחר).
באתרוג לעומת זאת, בגלל שהתוכן בעייתי, הוא מעביר אותי לדף של החסימה או שלא נבדק. לכן בשביל לגשת לסימניות היה צורך לשנות הגדרה שהסרגל תמיד יופיע, מה שלא נוח לי, כי גם ב"אחורה" הדף שוב עובר קדימה. מתסכל. יש לי כמה פרופילים, אז עכשיו לעבור מאחד לשני....
כשנתקלתי בבעיות עם הסינון -
נטפרי - תוך כדי שאני כותב יש חצי תשובה - דרך האזור האישי. לדעתי מאוד נוח, שולח הודעה ומגיבים, אני מקבל את התגובות במייל, ואני יכול לשלוח מייל ולא צריך להכנס לאזור האישי. לפעמים צריך סבלנות כמו על הרבה פניות שאני שולח (כי הדרישות הן חריגות), אבל בסוף, בדבר שתלוי בהם, (לאפוקי באישורי כניסה מיוחדים כדי לפתוח ולפתור פה בפורום שצריך שם משתמש וסיסמא, וגם בקהילות הסגורות), הכל נפתר על הצד הטוב ביותר. שאפו.
אתרוג - להמתין בטלפון. אני עקשן שיכול להמתין שעה + בטלפון (לא אתרוג, תחום אחר לגמרי), מאוד קשה לי. אפשרות של וצפ - מה עושה מי שאין?. תכל'ס: התקלות שלהם לא כולם נפתרו בגלל חוסר יכולת טכני. במילים אחרות (ועדינות) - לא נראה לי שיש להם את כל והאפשרות כדי לפתור בעיות, שמתי לב לחוסר ביטחון אצלם (כן, הם גימגמו בטלפון). התחברתי לאתרוג בערב, עד השעה 12 בצהריים למחרת התקשרתי 4 פעמים ועלה לי הסעיף.
גם LDplayer? ראיתי שכן לאחרונה אצל לקוח.
אם לא, בבקשה, חוסר יכולת. בנטפרי גם מה שחסום, לא סוגר את ההתוכנה, פשוט לא נטען.
אגב, זה סוגר את האימולטור ופותח את הדפדפן עם הדף המעצבן הנ"ל.

נערך לאחרונה ב:

חגית קרמר

בניית אתרים פופולריים
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
UX UI
D I G I T A L

אינטקסט

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
עימוד ספרים
איך הסינון מבחינה כשרותית נופל מנטפרי? יש הבדל. לא ענין של כשרות כמו של גישה.
האם תוקע את המחשב? לא
הבינה בפוטושופ עובדת? כן
איך המענה שלהם? מצויין, די מיידי, בטח ביחס לנטפרי
באגים מסויימים שצריך לדעת? לא ידוע לי
אפשרי להתקין וואצאפ ווב? התקנתי לפני שחסמו את LD, כך שLD עובד כולל וואצאפ ווב, כולל וואצאפ שמותקן על שולחן עבודה [מהחנות]
תודה מראש

אינטקסט

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
עימוד ספרים

מ. ש

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
אתרוג פתוח יותר, אפשרי לראות נשים צנועות מדי פעם.
הפלוס הענק של אתרוג זה שאין איקסים.
מה שלא מתאים אתה לא רואה שיש אופציה שלא נפתחת לך, אתה פשוט לא יודע שהיא קיימת.

אחת מיוחדת

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
צילום מקצועי
עיצוב ואדריכלות פנים
הנציגה אמרה לי היום שלדוגמא בשיין אם יש בגד לא צנוע על אישה רואים רק את הבגד בלי האשה יש כזה דבר זה נכון?

אינטקסט

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
עימוד ספרים
הנציגה אמרה לי היום שלדוגמא בשיין אם יש בגד לא צנוע על אישה רואים רק את הבגד בלי האשה יש כזה דבר זה נכון?
לא.
זה נראה כך למשל [מצורף, כמו הפיקסול המוכר של נטפרי]. אלא אם כן העלו תמונה גם רק של הבגד עצמו

קבצים מצורפים

• 1717526388062.png
    1717526388062.png
    KB 138.4 · צפיות: 30

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קז

א הֹדוּ לַיי כִּי טוֹב כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ב יֹאמְרוּ גְּאוּלֵי יי אֲשֶׁר גְּאָלָם מִיַּד צָר:ג וּמֵאֲרָצוֹת קִבְּצָם מִמִּזְרָח וּמִמַּעֲרָב מִצָּפוֹן וּמִיָּם:ד תָּעוּ בַמִּדְבָּר בִּישִׁימוֹן דָּרֶךְ עִיר מוֹשָׁב לֹא מָצָאוּ:ה רְעֵבִים גַּם צְמֵאִים נַפְשָׁם בָּהֶם תִּתְעַטָּף:ו וַיִּצְעֲקוּ אֶל יי בַּצַּר לָהֶם מִמְּצוּקוֹתֵיהֶם יַצִּילֵם:ז וַיַּדְרִיכֵם בְּדֶרֶךְ יְשָׁרָה לָלֶכֶת אֶל עִיר מוֹשָׁב:ח יוֹדוּ לַיי חַסְדּוֹ וְנִפְלְאוֹתָיו לִבְנֵי אָדָם:ט כִּי הִשְׂבִּיעַ נֶפֶשׁ שֹׁקֵקָה וְנֶפֶשׁ רְעֵבָה מִלֵּא טוֹב:י יֹשְׁבֵי חֹשֶׁךְ וְצַלְמָוֶת אֲסִירֵי עֳנִי וּבַרְזֶל:יא כִּי הִמְרוּ אִמְרֵי אֵל וַעֲצַת עֶלְיוֹן נָאָצוּ:יב וַיַּכְנַע בֶּעָמָל לִבָּם כָּשְׁלוּ וְאֵין עֹזֵר:יג וַיִּזְעֲקוּ אֶל יי בַּצַּר לָהֶם מִמְּצֻקוֹתֵיהֶם יוֹשִׁיעֵם:יד יוֹצִיאֵם מֵחֹשֶׁךְ וְצַלְמָוֶת וּמוֹסְרוֹתֵיהֶם יְנַתֵּק:טו יוֹדוּ לַיי חַסְדּוֹ וְנִפְלְאוֹתָיו לִבְנֵי אָדָם:טז כִּי שִׁבַּר דַּלְתוֹת נְחֹשֶׁת וּבְרִיחֵי בַרְזֶל גִּדֵּעַ:יז אֱוִלִים מִדֶּרֶךְ פִּשְׁעָם וּמֵעֲוֹנֹתֵיהֶם יִתְעַנּוּ:יח כָּל אֹכֶל תְּתַעֵב נַפְשָׁם וַיַּגִּיעוּ עַד שַׁעֲרֵי מָוֶת:יט וַיִּזְעֲקוּ אֶל יי בַּצַּר לָהֶם מִמְּצֻקוֹתֵיהֶם יוֹשִׁיעֵם:כ יִשְׁלַח דְּבָרוֹ וְיִרְפָּאֵם וִימַלֵּט מִשְּׁחִיתוֹתָם:כא יוֹדוּ לַיי חַסְדּוֹ וְנִפְלְאוֹתָיו לִבְנֵי אָדָם:כב וְיִזְבְּחוּ זִבְחֵי תוֹדָה וִיסַפְּרוּ מַעֲשָׂיו בְּרִנָּה:כג יוֹרְדֵי הַיָּם בָּאֳנִיּוֹת עֹשֵׂי מְלָאכָה בְּמַיִם רַבִּים:כד הֵמָּה רָאוּ מַעֲשֵׂי יי וְנִפְלְאוֹתָיו בִּמְצוּלָה:כה וַיֹּאמֶר וַיַּעֲמֵד רוּחַ סְעָרָה וַתְּרוֹמֵם גַּלָּיו:כו יַעֲלוּ שָׁמַיִם יֵרְדוּ תְהוֹמוֹת נַפְשָׁם בְּרָעָה תִתְמוֹגָג:כז יָחוֹגּוּ וְיָנוּעוּ כַּשִּׁכּוֹר וְכָל חָכְמָתָם תִּתְבַּלָּע:כח וַיִּצְעֲקוּ אֶל יי בַּצַּר לָהֶם וּמִמְּצוּקֹתֵיהֶם יוֹצִיאֵם:כט יָקֵם סְעָרָה לִדְמָמָה וַיֶּחֱשׁוּ גַּלֵּיהֶם:ל וַיִּשְׂמְחוּ כִי יִשְׁתֹּקוּ וַיַּנְחֵם אֶל מְחוֹז חֶפְצָם:לא יוֹדוּ לַיי חַסְדּוֹ וְנִפְלְאוֹתָיו לִבְנֵי אָדָם:לב וִירֹמְמוּהוּ בִּקְהַל עָם וּבְמוֹשַׁב זְקֵנִים יְהַלְלוּהוּ:לג יָשֵׂם נְהָרוֹת לְמִדְבָּר וּמֹצָאֵי מַיִם לְצִמָּאוֹן:לד אֶרֶץ פְּרִי לִמְלֵחָה מֵרָעַת יֹשְׁבֵי בָהּ:לה יָשֵׂם מִדְבָּר לַאֲגַם מַיִם וְאֶרֶץ צִיָּה לְמֹצָאֵי מָיִם:לו וַיּוֹשֶׁב שָׁם רְעֵבִים וַיְכוֹנְנוּ עִיר מוֹשָׁב:לז וַיִּזְרְעוּ שָׂדוֹת וַיִּטְּעוּ כְרָמִים וַיַּעֲשׂוּ פְּרִי תְבוּאָה:לח וַיְבָרֲכֵם וַיִּרְבּוּ מְאֹד וּבְהֶמְתָּם לֹא יַמְעִיט:לט וַיִּמְעֲטוּ וַיָּשֹׁחוּ מֵעֹצֶר רָעָה וְיָגוֹן:מ שֹׁפֵךְ בּוּז עַל נְדִיבִים וַיַּתְעֵם בְּתֹהוּ לֹא דָרֶךְ:מא וַיְשַׂגֵּב אֶבְיוֹן מֵעוֹנִי וַיָּשֶׂם כַּצֹּאן מִשְׁפָּחוֹת:מב יִרְאוּ יְשָׁרִים וְיִשְׂמָחוּ וְכָל עַוְלָה קָפְצָה פִּיהָ:מג מִי חָכָם וְיִשְׁמָר אֵלֶּה וְיִתְבּוֹנְנוּ חַסְדֵי יי:
נקרא  3  פעמים

אתגר AI

חשבון הנפש • אתגר 17

לוח מודעות

למעלה