סגירה באפטר לעריכה בפרמייר

dasi a

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
עריכה והפקת סרטים
אני מייצרת קבצים קבצים באפטר, ורוצה לסגור את הכל ביחד בפרמייר, בפרמייר אני מייצאת בh264 וזה יוצא מקסים, השאלה האם גם מאפטר אני יכולה לייצא ככה, או שהסגירה הכפולה תקטין את האיכות? עד היום הייתי סוגרת מאפטר לקוויק טיים, אבל זה נורא כבד!!
דבר נוסף, הוא בייצוא, וגם בפרייויו באפטר, רואים רעידות קלות כשיש תזוזה, איך מתפטרים מהן?
תודה מראש!

PHSelf

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
הדמיות בתלת מימד
עריכה והפקת סרטים
D I G I T A L
א. השאלה לא מובנת מספיק- את רוצה לסגור באפטר ואז להעביר לפרמייר?
ב. אפקט איזון פשוט בפרמייר ואפטר- Warp Stabilizer.(אולי באפטר זה שם אחר, אני לא ליד המחשב שלי כדי לבדוק)

dasi a

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
עריכה והפקת סרטים
א. כן.
ב. לא הסברתי את עצמי טוב, זה לא רועד, אלא תנועה קטנה כזאת מסביב לאלמנטים, שמפסיקה כשהמצלמה נעצרת. מקווה שהובנתי.

Penguin

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עריכה תורנית
עריכה והפקת סרטים
נכתב ע"י צירי;2416202:
א. כן.
ב. לא הסברתי את עצמי טוב, זה לא רועד, אלא תנועה קטנה כזאת מסביב לאלמנטים, שמפסיקה כשהמצלמה נעצרת. מקווה שהובנתי.

באפטר יש גם את האפשרות של h264 והיא מצוינת...

dasi a

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
עריכה והפקת סרטים
אני יודעת שיש אותה באפטר. השאלה שלי, האם H264 מספיק איכותי בשביל לעבור סגירה חוזרת בפרמייר?

riki-v

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
עריכה והפקת סרטים
כן, זה יוצא מצוין, אפשר לסגור לH264 ואח"כ להעביר ולפרימייר ולסגור שוב לאותו הפורמט (כמובן לשמרת את האיכות בפריסט שאת בוחרת)
רק לא לשכוח לא לשמור לתקיות עם שם בעברית מאפטר. ה-H264 אלוף בלהתקע בזה...

dasi a

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
עריכה והפקת סרטים
רק לא לשכוח לא לשמור לתקיות עם שם בעברית מאפטר. ה-H264 אלוף בלהתקע בזה...[/QUOTE]

תודה! זה ממש חידוש בשבילי. ז"א, אף פעם לא נתקלתי בזה, בכל אופן, כדאי להזהר.

בקשר לרעד, זה אותה סוג בעיה של קווים רועדים שבפרמייר פותרים אותה ע"י בחירת האפשרות proggresive, מה עושים באפטר? יש לציין שזה לא קשור לייצוא, כי זה מראה לי את זה גם בתוך התוכנה.

dasi a

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
עריכה והפקת סרטים
סגרתי כעת מאפטר לh264 העלתי את הביטרייט עד הסוף, והוא יצא לי דקה וחצי- ארבע ג'יגה. אין דרך לסגור מספיק איכותי, אבל שישקול פחות?

shoshi3332

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
Warp Stabilizer
אין בפרימייר כזה אפקט מה עושים עם הרעידות???????????????????????????

מאיירת@

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
עריכה והפקת סרטים
D I G I T A L
אולי לסגור ב- JPG2 ??

yakovsalem

משתמש רשום
מנוי פרימיום
מרצה בבית פרוג
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
אני מייצרת קבצים קבצים באפטר, ורוצה לסגור את הכל ביחד בפרמייר, בפרמייר אני מייצאת בh264 וזה יוצא מקסים, השאלה האם גם מאפטר אני יכולה לייצא ככה, או שהסגירה הכפולה תקטין את האיכות? עד היום הייתי סוגרת מאפטר לקוויק טיים, אבל זה נורא כבד!!
דבר נוסף, הוא בייצוא, וגם בפרייויו באפטר, רואים רעידות קלות כשיש תזוזה, איך מתפטרים מהן?
תודה מראש!

נעשה קצת סדר,

בעת ייצוא מאפטר (בכדי להכניס חזרה לפרמייר) כדאי באמת לייצא באיכות גבוהה עם קבצים המותאמים לזה כמו קוויקטיים וכו.
שאלה: למה את לא מנסה את הdynamic link של אדובי? זה עובד מעולה וחוסך הרבה זמן רינדור מיותר. בעיקר אם את רוצה לבצע תיקונים תוך כדי עבודה בקובץ האפטר [דורש מחשב חזק יחסית כמובן תלוי במורכבות הפרוייקט].
בכל מקרה ניתן כמו שאמרו למעלה לייצא H.264 ישירות מתוך אפטר (את לא חייבת להקפיץ את הביטרייט עד הסוף) אבל זה פחות מומלץ דווקא בגלל השאלה השנייה שלך:

בקשר לריצודים שאת מדברת עליהם, זה נובע בגלל שH.264 הינו קובץ דחוס וכשיוצרים אנימציה לפעמים זה נראה מגמגם או עם עיוותים כמו שקרה לך.
שתי פתרונות:
1. לייצא לקובץ איכותי יותר כדוגמת QT PNG וכדו'
2.הוספת motion blur לתנועת המצלמה ובדרך כלל זה פותר את הבעיה כי הוא הופך את המצלמה לראליסטית יותר.

בהצלחה.

• תודה
Reactions: BRO

mgv

משתמש סופר מקצוען
עריכה והפקת סרטים
אחרי הרבה ניסויים ותהיות, עדיף לייצא ואז להעלות לפרימייר, כך העבודה הרבה יותר חלקה,

אני מייצאת באפטר בהגדות קוויק טיים, בפורמט h.264
ואז שולחת למדיה אנקודר ומייצאת, Screenshot 2017-10-16 08.48.18.png
המשקל מאוד נמוך באיכות טובה מאוד,

בהצלחה.

dasi a

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
עריכה והפקת סרטים
עברה כבר כמעט שנה מהשאלה.
והמסקנות שלי:
הרעידות נוצרו כשהבאתי תמונה ענקית משאטר והקטנתי באפטר. הפיתרון: להקטין בפוטושופ לגודל הקומפוזיציה.
בסגירה, גם כשזה לצורך פרמייר, סגרתי לh.264 יצא מצוין. (ודבר חדש שלמדתי, לא חייבים את הביטרייט עד הסוף, כמו שחשבתי. עשיתי 12,10 יצא מקסים! תודה לניק בלון שהחכימה אותי, הקבצים שלי חזרו להיות במשקל הגיוני...)

נערך לאחרונה ב:

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קלז

א עַל נַהֲרוֹת בָּבֶל שָׁם יָשַׁבְנוּ גַּם בָּכִינוּ בְּזָכְרֵנוּ אֶת צִיּוֹן:ב עַל עֲרָבִים בְּתוֹכָהּ תָּלִינוּ כִּנֹּרוֹתֵינוּ:ג כִּי שָׁם שְׁאֵלוּנוּ שׁוֹבֵינוּ דִּבְרֵי שִׁיר וְתוֹלָלֵינוּ שִׂמְחָה שִׁירוּ לָנוּ מִשִּׁיר צִיּוֹן:ד אֵיךְ נָשִׁיר אֶת שִׁיר יְהוָה עַל אַדְמַת נֵכָר:ה אִם אֶשְׁכָּחֵךְ יְרוּשָׁלִָם תִּשְׁכַּח יְמִינִי:ו תִּדְבַּק לְשׁוֹנִי לְחִכִּי אִם לֹא אֶזְכְּרֵכִי אִם לֹא אַעֲלֶה אֶת יְרוּשָׁלִַם עַל רֹאשׁ שִׂמְחָתִי:ז זְכֹר יְהוָה לִבְנֵי אֱדוֹם אֵת יוֹם יְרוּשָׁלִָם הָאֹמְרִים עָרוּ עָרוּ עַד הַיְסוֹד בָּהּ:ח בַּת בָּבֶל הַשְּׁדוּדָה אַשְׁרֵי שֶׁיְשַׁלֶּם לָךְ אֶת גְּמוּלֵךְ שֶׁגָּמַלְתְּ לָנוּ:ט אַשְׁרֵי שֶׁיֹּאחֵז וְנִפֵּץ אֶת עֹלָלַיִךְ אֶל הַסָּלַע:
נקרא  11  פעמים

לוח מודעות

למעלה