אוראל סולטן

משתמש סופר מקצוען
כתיבה ספרותית
אז מה כל ההתלבטות בינו לבין מניגלור?
הוא לא יכול לירות בו גם? או שפספסתי משהו?
זה היה לפני שהם הבינו שמניגלור יכול לירות בו (אני ממליץ לך לקרוא שוב את הפרקים האלה, מניסיון בפעם השנייה זה תמיד יותר מובן.).

אוראל סולטן

משתמש סופר מקצוען
כתיבה ספרותית
טוב, אחרי הפרק הזה (76) אני מרגיש כמו יונה ספיר אחרי שהכניסה פתאום את יובל ל'מגן אנושי', רק כדי שאחר כך תוכל להשתמש בו לסיפור ;)...

yael305

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
טוב, אחרי הפרק הזה (76) אני מרגיש כמו יונה ספיר אחרי שהכניסה פתאום את יובל ל'מגן אנושי', רק כדי שאחר כך תוכל להשתמש בו לסיפור ;)...
לא קראתי את הסדרה, אבלאני באמת חושבת שכדאי להכניסאת יאביל קצת לפני...

Ayala10

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
צילום מקצועי
@אוראל סולטן לא קראתי את כל מה שכתבו כאן...
אז יכול להיות שאני אחזור על דברים שכתבו.

דבר ראשון - נראה לי שבפרקים האחרונים (וקראתי אותם עכשיו אחד אחרי השני....) הפרקים פחות מובנים, אולי בגלל לחץ או מהירות לסיים או לכתוב עוד...
לא ממש הבנתי דברים.

דבר שני - לפי איך שזה נראה, המחשבה על הוספה של ילד הייתה לאחרונה, אם כי זה לא ממש נראה (ראיתי שהיה כתוב כאן על זה). ממש אהבתי את הקטע. ואני כבר מחכה לפרקים הבאים... אני במתח!!

דבר שלישי - הנרקלין זה לא סוניל?? והדראן יש שניים כאלה?
קצת נהייה לי סלט בהכל...
אני מתנחמת בספר שהולך לצאת...
ומקווה שהוא יהיה יותר מפורט והעלילה תהיה יותר מדוייקת.

דבר רביעי - לדעתי, צריך להוסיף עוד רגשות ופירוט על יאביל בכללי ובעיקר בסוף פרק 73. לתאר יותר את הרגשות שלו...

עדיין אין שם, כולם מוזמנים להציע (כמובן משהו יותר קליט מהנוכחי...).
השם של הסיפור דיי קליט...

Ayala10

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
צילום מקצועי
זה היה לפני שהם הבינו שמניגלור יכול לירות בו (אני ממליץ לך לקרוא שוב את הפרקים האלה, מניסיון בפעם השנייה זה תמיד יותר מובן.).
נקרא בספר... בעז"ה ;)
גם אם אני מאוד רוצה לקרא שוב אין לי ממש פנאי, אפשרות וזמן...

אוראל סולטן

משתמש סופר מקצוען
כתיבה ספרותית
דבר שלישי - הנרקלין זה לא סוניל?? והדראן יש שניים כאלה?
הנרקלין הוא לא סוניל (איך הוא יכול להיות סוניל אם הוא זה שיצר את כל הצבעים?).

למה חשבת שיש 2 הדראן? (אני לא אסבך את הקוראים ב2 שמות אותו דבר, הדראן הוא מנהיג הירוקים, והוא אדם אחד...).

תודה על ההערות וההארות, אשמור אצלי לשלבי העריכה.

Ayala10

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
צילום מקצועי
הנרקלין הוא לא סוניל (איך הוא יכול להיות סוניל אם הוא זה שיצר את כל הצבעים?).

למה חשבת שיש 2 הדראן? (אני לא אסבך את הקוראים ב2 שמות אותו דבר, הדראן הוא מנהיג הירוקים, והוא אדם אחד...).

תודה על ההערות וההארות, אשמור אצלי לשלבי העריכה.
בשביל זה צריך לקרא שוב את הכל......
הכל התערבב לי...
ככה זה היה נראה לי מהסיפור, לא יודעת איפה בדיוק...

אני אבדוק שוב במוצ"ש

מירי11111

משתמש סופר מקצוען
כתיבה ספרותית
היי

כדי שלא יעיפו אותי מהקהילה בשל חוסר תגובה, נכנסתי לאתר וחיפשתי על מה להגיב

קראתי את הסיפור כמעט בנשימה אחת (לקח שלושה ימים בערך.... בכ"ז סיפור ארוך)

היה מרתק...
הזוי, מופרך ומשעשע....
ממשיכה לעקוב בחרדה אחר גורלם של הירוקים

ו @מ. י. פרצמן הגבתי... לא להעיף אותי מהקהילה ;)

מ. י. פרצמן

סופרת ועורכת, מנהלת קהילת כתיבה
מנהל
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
D I G I T A L
ו @מ. י. פרצמן הגבתי... לא להעיף אותי מהקהילה ;)
רק רוצה להבהיר, בלי שום קשר להודעה הספציפית שלך:
אין שום סעיף בתרי"ג המצוות שמחייב להגיב בפורום כדי לא לעוף ממנו.
וכבר נרשמו לדורותינו לא אחד ולא שני ניקים שעפו גבוה והרחק, למרות שהגיבו הרבה (ויש שיאמרו אפילו מדי הרבה).
כדי להיות חברים בקהילה יש להיות חברים תורמים. נקודה.
ופירש רש"י חבר תורם: כזה שכותב הודעות משמעותיות, עם תוכן ועם תועלת.
ולא מצאתי שהזכיר כמות.
כמו שאמרו רבותינו: זה לא הכמות, אלא האיכות.

אוראל סולטן

משתמש סופר מקצוען
כתיבה ספרותית

אוראל סולטן

משתמש סופר מקצוען
כתיבה ספרותית
הפרק הזה מטורף ומסקרן
וואוווווווווווווווווו
מה זאת ההזיה הזו????
תמשיך דחוף---
תודה על התגובות מחממות הלב, נותן כוח להמשיך (רואים מה כוחה של עריכה? את הפרק הזה הספקתי לערוך מעט יותר מהרגיל...).
זהו?
נשאר פרקא חד ואפילוד?
כך אומרים בקונטרול :unsure: (מי אני שאקשיב להם בכלל? דרך אגב, אל תדאגו, יש סיפור מתח בערך באותו הסגנון על הכוונת.)...
רק הפריע לי המשפט הזה
תודה רבה, תיקנתי אצלי.

yael305

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קד

א בָּרְכִי נַפְשִׁי אֶת יי יי אֱלֹהַי גָּדַלְתָּ מְּאֹד הוֹד וְהָדָר לָבָשְׁתָּ:ב עֹטֶה אוֹר כַּשַּׂלְמָה נוֹטֶה שָׁמַיִם כַּיְרִיעָה:ג הַמְקָרֶה בַמַּיִם עֲלִיּוֹתָיו הַשָּׂם עָבִים רְכוּבוֹ הַמְהַלֵּךְ עַל כַּנְפֵי רוּחַ:ד עֹשֶׂה מַלְאָכָיו רוּחוֹת מְשָׁרְתָיו אֵשׁ לֹהֵט:ה יָסַד אֶרֶץ עַל מְכוֹנֶיהָ בַּל תִּמּוֹט עוֹלָם וָעֶד:ו תְּהוֹם כַּלְּבוּשׁ כִּסִּיתוֹ עַל הָרִים יַעַמְדוּ מָיִם:ז מִן גַּעֲרָתְךָ יְנוּסוּן מִן קוֹל רַעַמְךָ יֵחָפֵזוּן:ח יַעֲלוּ הָרִים יֵרְדוּ בְקָעוֹת אֶל מְקוֹם זֶה יָסַדְתָּ לָהֶם:ט גְּבוּל שַׂמְתָּ בַּל יַעֲבֹרוּן בַּל יְשׁוּבוּן לְכַסּוֹת הָאָרֶץ:י הַמְשַׁלֵּחַ מַעְיָנִים בַּנְּחָלִים בֵּין הָרִים יְהַלֵּכוּן:יא יַשְׁקוּ כָּל חַיְתוֹ שָׂדָי יִשְׁבְּרוּ פְרָאִים צְמָאָם:יב עֲלֵיהֶם עוֹף הַשָּׁמַיִם יִשְׁכּוֹן מִבֵּין עֳפָאיִם יִתְּנוּ קוֹל:יג מַשְׁקֶה הָרִים מֵעֲלִיּוֹתָיו מִפְּרִי מַעֲשֶׂיךָ תִּשְׂבַּע הָאָרֶץ:יד מַצְמִיחַ חָצִיר לַבְּהֵמָה וְעֵשֶׂב לַעֲבֹדַת הָאָדָם לְהוֹצִיא לֶחֶם מִן הָאָרֶץ:טו וְיַיִן יְשַׂמַּח לְבַב אֱנוֹשׁ לְהַצְהִיל פָּנִים מִשָּׁמֶן וְלֶחֶם לְבַב אֱנוֹשׁ יִסְעָד:טז יִשְׂבְּעוּ עֲצֵי יי אַרְזֵי לְבָנוֹן אֲשֶׁר נָטָע:יז אֲשֶׁר שָׁם צִפֳּרִים יְקַנֵּנוּ חֲסִידָה בְּרוֹשִׁים בֵּיתָהּ:יח הָרִים הַגְּבֹהִים לַיְּעֵלִים סְלָעִים מַחְסֶה לַשְׁפַנִּים:יט עָשָׂה יָרֵחַ לְמוֹעֲדִים שֶׁמֶשׁ יָדַע מְבוֹאוֹ:כ תָּשֶׁת חֹשֶׁךְ וִיהִי לָיְלָה בּוֹ תִרְמֹשׂ כָּל חַיְתוֹ יָעַר:כא הַכְּפִירִים שֹׁאֲגִים לַטָּרֶף וּלְבַקֵּשׁ מֵאֵל אָכְלָם:כב תִּזְרַח הַשֶּׁמֶשׁ יֵאָסֵפוּן וְאֶל מְעוֹנֹתָם יִרְבָּצוּן:כג יֵצֵא אָדָם לְפָעֳלוֹ וְלַעֲבֹדָתוֹ עֲדֵי עָרֶב:כד מָה רַבּוּ מַעֲשֶׂיךָ יי כֻּלָּם בְּחָכְמָה עָשִׂיתָ מָלְאָה הָאָרֶץ קִנְיָנֶךָ:כה זֶה הַיָּם גָּדוֹל וּרְחַב יָדָיִם שָׁם רֶמֶשׂ וְאֵין מִסְפָּר חַיּוֹת קְטַנּוֹת עִם גְּדֹלוֹת:כו שָׁם אֳנִיּוֹת יְהַלֵּכוּן לִוְיָתָן זֶה יָצַרְתָּ לְשַׂחֶק בּוֹ:כז כֻּלָּם אֵלֶיךָ יְשַׂבֵּרוּן לָתֵת אָכְלָם בְּעִתּוֹ:כח תִּתֵּן לָהֶם יִלְקֹטוּן תִּפְתַּח יָדְךָ יִשְׂבְּעוּן טוֹב:כט תַּסְתִּיר פָּנֶיךָ יִבָּהֵלוּן תֹּסֵף רוּחָם יִגְוָעוּן וְאֶל עֲפָרָם יְשׁוּבוּן:ל תְּשַׁלַּח רוּחֲךָ יִבָּרֵאוּן וּתְחַדֵּשׁ פְּנֵי אֲדָמָה:לא יְהִי כְבוֹד יי לְעוֹלָם יִשְׂמַח יי בְּמַעֲשָׂיו:לב הַמַּבִּיט לָאָרֶץ וַתִּרְעָד יִגַּע בֶּהָרִים וְיֶעֱשָׁנוּ:לג אָשִׁירָה לַיי בְּחַיָּי אֲזַמְּרָה לֵאלֹהַי בְּעוֹדִי:לד יֶעֱרַב עָלָיו שִׂיחִי אָנֹכִי אֶשְׂמַח בַּיהוָה:לה יִתַּמּוּ חַטָּאִים מִן הָאָרֶץ וּרְשָׁעִים עוֹד אֵינָם בָּרְכִי נַפְשִׁי אֶת יי הַלְלוּיָהּ:
נקרא  3  פעמים

אתגר AI

רגעים מכריעים בחיים • אתגר 116

לוח מודעות

למעלה