Ayala10

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
צילום מקצועי
אני חייבת לומר שהסיפור קצת איבד לי את הטעם, חסר לי את הדמות של הילד\ה.
ילדים מוסיפים הרבה פעמים נופך מיוחד לעלילות..
לדעתי את צריכה דמות שלילד בגלל הסיפורים כאן לאחרונה שהציתו את זה....
בכ"א יש בסיפור דמות של ילד שבזמן מסוים גם הפך לאיש (סוניל)....
ומסכימה איתך שילדים הופכים את העלילה למשמעותית ועם נופך מיוחד.

ח.ד. וחלק

משתמש פעיל
כתיבה ספרותית
מדהים איך שהצלחת בכזו טבעיות לשלב את הדמות של הילד בסיפור,
אני משער לעצמי שבהמשך נראה שהוא לא הופיע עד עכשיו בגלל סיבה כלשהי.
אבל בכל אופן אני עוקב אחר הסיפור הזה מאז היוולדו,
סיפור יצירתי ומותח כהוגן, כתיבה שמצד אחד זורמת ומצד שני עצורה,
בדיוק במינון המדויק בין רגש למתח.
כיף לקרוא!
אגב, לגבי שאלתך בתחילת הסיפור:
(רק לא הבנתי משהו אחד, למה מתוך כל אלו שצפו בדף, רק 44 ענו על הסקר?)
תוכל למצוא את התשובה באשכול הזה.

אוראל סולטן

משתמש סופר מקצוען
כתיבה ספרותית
מדהים איך שהצלחת בכזו טבעיות לשלב את הדמות של הילד בסיפור,
אני משער לעצמי שבהמשך נראה שהוא לא הופיע עד עכשיו בגלל סיבה כלשהי.
אבל בכל אופן אני עוקב אחר הסיפור הזה מאז היוולדו,
סיפור יצירתי ומותח כהוגן, כתיבה שמצד אחד זורמת ומצד שני עצורה,
בדיוק במינון המדויק בין רגש למתח.
כיף לקרוא!
תודה רבה על התגובה החמה!

לגבי הילד, מי שיקרא בין השורות, יבין למה הוא לא הופיע עד עכשיו.

(דרך אגב, בל"נ בקרוב, כשבעז"ה יגמר הסיפור, אעלה פה קצת עד דברים מפוספסים / מאחורי הקלעים ואעדכן סרגל התקדמות בעריכה. אשמח לקבל כבר מעכשיו הארות והערות & עצות לתיקונים ושיפורים מכל הקוראים היקרים...).

yael305

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
איזה פרקים יפים!!

השיב סוניל
מניגלור? תחילת הפרק השני..
נאד.
שימו לב! ב"ה עלו היום עוד 2 פרקים חדשים!

נ.ב: מכאן בל"נ נשארו עשרה פרקים לסיום, שהם תשעה ואפילוג לסוף...

וואוו
איזה כיף!!
אבל נצטרך סיפור בהמשכים חדש..

אוראל סולטן

משתמש סופר מקצוען
כתיבה ספרותית
מה הנרקלין עשה, בתחילת הפרקים?
לא כל כך הבנתי מה קרה להם עם האקדח ההוא...
לא הבנתי בדיוק את השאלות...
@אוראל סולטן סתם מעניין אותי, איך יקראו לספר?
עדיין אין שם, כולם מוזמנים להציע (כמובן משהו יותר קליט מהנוכחי...).

yael305

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
לא הבנתי בדיוק את השאלות...
לא הבנתי מה בעצם מנע מהם להרוג אותו...
כאילו, הוא הוציא איזה אקדח והיה ם משהו שזה פועל רק על הירוקים, אבל מה זה בדיוק ומה מנע מהם- לא כל כך הבנתי...
הפרק החדש ממש יפה
מחכה להמשך!
אעמוד.

אוראל סולטן

משתמש סופר מקצוען
כתיבה ספרותית
האקדח היה כמין פיתוח כזה שגורם שכל אחד מיצוריו לא יוכל להרוג אותו, כמין שכבת הגנה מיוחדת. לכן הם ניסו להשתמש ביאביל (שלא היה מיצוריו) ובמניגלור (שהייתה לו תקופה שהיה בה כעין 'שקוף' - כמתואר בפרולוג.) כדי לתקוף את הנרקלין.

בעיקרון עד עכשיו יש דברים שאני לא יודע מה פירושם, וכנראה שגם לא אדע (כגון מה זה הכינוי 'צאלא' או מה זה 'אסטונים...) אבל יתכן שאמחק את הדברים, או שפשוט בעז"ה אמצא דרך להסביר אותם בספר.

(בנוגע לשגיאה, בהתחלה התלבטתי, אבל בסוף כתבתי 'יעמוד', תודה רבה על התיקון.).

אוראל סולטן

משתמש סופר מקצוען
כתיבה ספרותית
נשק הימלטות זה שם מעולה, לדעתי.
כן, אבל הוא לא כזה קליט וברור (יעידו חברי, שכשניסיתי להגיד להם שאני כותב סיפור בשם 'נשק הימלטות' חבו שאני אומר 'משק הימלטות'... גם המילה 'הימלטות' היא טיפה מסובכת לשפה הפרוזאית של שמות ספרים.).

ח.ד. וחלק

משתמש פעיל
כתיבה ספרותית
בפרק האחרון, לא הבנתי איך הילד נפגע,
הרי הוא היחיד שאינו מיצוריו של הנרקלין.
למה לא הלך לו לירות?

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קד

א בָּרְכִי נַפְשִׁי אֶת יי יי אֱלֹהַי גָּדַלְתָּ מְּאֹד הוֹד וְהָדָר לָבָשְׁתָּ:ב עֹטֶה אוֹר כַּשַּׂלְמָה נוֹטֶה שָׁמַיִם כַּיְרִיעָה:ג הַמְקָרֶה בַמַּיִם עֲלִיּוֹתָיו הַשָּׂם עָבִים רְכוּבוֹ הַמְהַלֵּךְ עַל כַּנְפֵי רוּחַ:ד עֹשֶׂה מַלְאָכָיו רוּחוֹת מְשָׁרְתָיו אֵשׁ לֹהֵט:ה יָסַד אֶרֶץ עַל מְכוֹנֶיהָ בַּל תִּמּוֹט עוֹלָם וָעֶד:ו תְּהוֹם כַּלְּבוּשׁ כִּסִּיתוֹ עַל הָרִים יַעַמְדוּ מָיִם:ז מִן גַּעֲרָתְךָ יְנוּסוּן מִן קוֹל רַעַמְךָ יֵחָפֵזוּן:ח יַעֲלוּ הָרִים יֵרְדוּ בְקָעוֹת אֶל מְקוֹם זֶה יָסַדְתָּ לָהֶם:ט גְּבוּל שַׂמְתָּ בַּל יַעֲבֹרוּן בַּל יְשׁוּבוּן לְכַסּוֹת הָאָרֶץ:י הַמְשַׁלֵּחַ מַעְיָנִים בַּנְּחָלִים בֵּין הָרִים יְהַלֵּכוּן:יא יַשְׁקוּ כָּל חַיְתוֹ שָׂדָי יִשְׁבְּרוּ פְרָאִים צְמָאָם:יב עֲלֵיהֶם עוֹף הַשָּׁמַיִם יִשְׁכּוֹן מִבֵּין עֳפָאיִם יִתְּנוּ קוֹל:יג מַשְׁקֶה הָרִים מֵעֲלִיּוֹתָיו מִפְּרִי מַעֲשֶׂיךָ תִּשְׂבַּע הָאָרֶץ:יד מַצְמִיחַ חָצִיר לַבְּהֵמָה וְעֵשֶׂב לַעֲבֹדַת הָאָדָם לְהוֹצִיא לֶחֶם מִן הָאָרֶץ:טו וְיַיִן יְשַׂמַּח לְבַב אֱנוֹשׁ לְהַצְהִיל פָּנִים מִשָּׁמֶן וְלֶחֶם לְבַב אֱנוֹשׁ יִסְעָד:טז יִשְׂבְּעוּ עֲצֵי יי אַרְזֵי לְבָנוֹן אֲשֶׁר נָטָע:יז אֲשֶׁר שָׁם צִפֳּרִים יְקַנֵּנוּ חֲסִידָה בְּרוֹשִׁים בֵּיתָהּ:יח הָרִים הַגְּבֹהִים לַיְּעֵלִים סְלָעִים מַחְסֶה לַשְׁפַנִּים:יט עָשָׂה יָרֵחַ לְמוֹעֲדִים שֶׁמֶשׁ יָדַע מְבוֹאוֹ:כ תָּשֶׁת חֹשֶׁךְ וִיהִי לָיְלָה בּוֹ תִרְמֹשׂ כָּל חַיְתוֹ יָעַר:כא הַכְּפִירִים שֹׁאֲגִים לַטָּרֶף וּלְבַקֵּשׁ מֵאֵל אָכְלָם:כב תִּזְרַח הַשֶּׁמֶשׁ יֵאָסֵפוּן וְאֶל מְעוֹנֹתָם יִרְבָּצוּן:כג יֵצֵא אָדָם לְפָעֳלוֹ וְלַעֲבֹדָתוֹ עֲדֵי עָרֶב:כד מָה רַבּוּ מַעֲשֶׂיךָ יי כֻּלָּם בְּחָכְמָה עָשִׂיתָ מָלְאָה הָאָרֶץ קִנְיָנֶךָ:כה זֶה הַיָּם גָּדוֹל וּרְחַב יָדָיִם שָׁם רֶמֶשׂ וְאֵין מִסְפָּר חַיּוֹת קְטַנּוֹת עִם גְּדֹלוֹת:כו שָׁם אֳנִיּוֹת יְהַלֵּכוּן לִוְיָתָן זֶה יָצַרְתָּ לְשַׂחֶק בּוֹ:כז כֻּלָּם אֵלֶיךָ יְשַׂבֵּרוּן לָתֵת אָכְלָם בְּעִתּוֹ:כח תִּתֵּן לָהֶם יִלְקֹטוּן תִּפְתַּח יָדְךָ יִשְׂבְּעוּן טוֹב:כט תַּסְתִּיר פָּנֶיךָ יִבָּהֵלוּן תֹּסֵף רוּחָם יִגְוָעוּן וְאֶל עֲפָרָם יְשׁוּבוּן:ל תְּשַׁלַּח רוּחֲךָ יִבָּרֵאוּן וּתְחַדֵּשׁ פְּנֵי אֲדָמָה:לא יְהִי כְבוֹד יי לְעוֹלָם יִשְׂמַח יי בְּמַעֲשָׂיו:לב הַמַּבִּיט לָאָרֶץ וַתִּרְעָד יִגַּע בֶּהָרִים וְיֶעֱשָׁנוּ:לג אָשִׁירָה לַיי בְּחַיָּי אֲזַמְּרָה לֵאלֹהַי בְּעוֹדִי:לד יֶעֱרַב עָלָיו שִׂיחִי אָנֹכִי אֶשְׂמַח בַּיהוָה:לה יִתַּמּוּ חַטָּאִים מִן הָאָרֶץ וּרְשָׁעִים עוֹד אֵינָם בָּרְכִי נַפְשִׁי אֶת יי הַלְלוּיָהּ:
נקרא  4  פעמים

אתגר AI

רגעים מכריעים בחיים • אתגר 116

לוח מודעות

למעלה