עזרה ראשונה! נפיחות לאחר עקירה כירורגית

מתייעצת

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
ביתי עקרה שן בעקירה כירורגית אתמול, הרופא אמר לה מראש שתהיה נפיחות ביום למחרת. הלחי התנפחה כבר אתמול ונראית גרוע מאד, היא אמורה להתארח בשבת. לוקחת אנטיביוטיקה אבל מוטרדת מהנפיחות. יש משהו שיכול להוריד את הנפיחות?

אדריכלית בעתיד בעז"ה

משתמש מקצוען
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
שתנסה להשים קרח אבל מה שנקר זה כוסות רוח.....
מניסיון יכול לקחת גם שבוע פשוט להתאזר בהמון סבלנות בעיקרון יש כדור של סטרואידים שהרופא נותן נגד נפיחות אבל זה במקרים מורכבים
רפואה שלימה
ושתתעודד זה עובר מתי שהו:)

מתייעצת

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
יש צבע שונה בלחי?
היה את זה לגיסתי ממש לפני מס' חודשים,
היה לה צבע כחול/סגול בלחי.
אחרי שעשתה טיפול שיניים בקופח...
הלכה למיון ואושפזה בבי"ח,כמה ימים.
החלימה לחלוטין.
לא השתנה, ב"ה.
הרופא אמר לה מראש שיתנפח . היא רק לא חשבה שמדובר בנפיחות כ"כ משמעותית...

B383

משתמש פעיל
מדובר באמת בנפיחות שיכולה להימשך כמו כלום כמו שבוע+
אח''כ שהנפיחות יורדת יש צבעיים כמו אחרי מכה יבשה.
כדאי לעטוף קוביית קרח בסמרטוט לח וכל הזמן לשים על האזור הנפוח ובנוסף לשטוף את הפה במי מלח.
אני גם הפסדתי מחנה מהסמינר בגלל זה:cry:
רפואה שלימה...

שווה מיליונים

משתמש מקצוען
לי גם אמרו דבר כזה
הייתי גיבורה כמה ימים כי הרופא אמר..... בסוף לא יכלתי לסבול הלכתי לרופא ואכן היה לי שם דלקת רצינית
שמו לי איזה תרופה שמנקזת את המוגלה
אז תהיי ערנית אם זה כאב חריג או יותר מידי........

סנדי שטיינר

משתמש פעיל
אני אישית עברתי כזה סיפור ואם זה נפיחות שהולכת וגודלת אז זה סימן שזה היה רופא לא טוב שבשן השני שעשיתי עקירה כירורגית אז הלכתי לרופא ממוחה והיה נפיחות ממש קטנה בלי כאבים והיה מושלם
ובפעם הראשונה שהיה לי נפיחות זה היה גם עם דלקת שהתפרצה בגלל העקירה ואז עד שלא התחלתי לקחת אנטיביוטיקה לא התחיל לרדת הנפיחות ושלקחתי הייתי זקוק לקחת 2 כדורי אנטיביוטיקה בשביל שזה יוכל להשפיע על הדלקת
ואם היא סובלת עכשיו וכן אם היא לא סובלת הכי טוב אחרי עקירה להישאר בבית שגם בפה יש הרגשה לא נוחה ולא מצליחים להיות מרוכזים בכלום
רפואה שלימה!

אדריכלית בעתיד בעז"ה

משתמש מקצוען
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
עקירה עושים אצל מומחה
(ולא דרך הסדר קופ''ח)
למדתי על בשרי מניסיון!!!
חד משמעית לא משחקים עם טיפולים מורכבים כמו עקירות קשות
עדיף לשלם יותר וללכת לרופא מומחה

אדריכלית בעתיד בעז"ה

משתמש מקצוען
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
לא קשור, העקירה בוצעה אצל מומחה,
שולם פרטי והרבה...
יש עיצה קונקרטית למראה הנפוח?
זה באמת לא קשור נפיחות קוראת ברוב המקרים בלי כל קשר אם זה רופא טוב או לא כי אין מה לעשות זה התהליך החלמה
איך להוריד נפיחות:

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קלח

א לְדָוִד אוֹדְךָ בְכָל לִבִּי נֶגֶד אֱלֹהִים אֲזַמְּרֶךָּ:ב אֶשְׁתַּחֲוֶה אֶל הֵיכַל קָדְשְׁךָ וְאוֹדֶה אֶת שְׁמֶךָ עַל חַסְדְּךָ וְעַל אֲמִתֶּךָ כִּי הִגְדַּלְתָּ עַל כָּל שִׁמְךָ אִמְרָתֶךָ:ג בְּיוֹם קָרָאתִי וַתַּעֲנֵנִי תַּרְהִבֵנִי בְנַפְשִׁי עֹז:ד יוֹדוּךָ יְהוָה כָּל מַלְכֵי אָרֶץ כִּי שָׁמְעוּ אִמְרֵי פִיךָ:ה וְיָשִׁירוּ בְּדַרְכֵי יְהוָה כִּי גָדוֹל כְּבוֹד יְהוָה:ו כִּי רָם יְהוָה וְשָׁפָל יִרְאֶה וְגָבֹהַּ מִמֶּרְחָק יְיֵדָע:ז אִם אֵלֵךְ בְּקֶרֶב צָרָה תְּחַיֵּנִי עַל אַף אֹיְבַי תִּשְׁלַח יָדֶךָ וְתוֹשִׁיעֵנִי יְמִינֶךָ:ח יְהוָה יִגְמֹר בַּעֲדִי יְהוָה חַסְדְּךָ לְעוֹלָם מַעֲשֵׂי יָדֶיךָ אַל תֶּרֶף:
נקרא  2  פעמים

לוח מודעות

למעלה