סיפור בהמשכים נעים להכיר, אני אף אחד.

מיהי

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
!THE END!
תודה למי שעקב והגיב, ולמי שדחף מאחורי הקלעים; )
אשמח לשמוע ביקורת!

בכל מקרה, יש לי ביקורת עצמית - אני חושבת שהייתי יכולה לתת לדמויות יותר תאורים אנושיים, איכשהו רק בפרק השלישי כתבתי על הבלורית של אף אחד והרגשתי פתאום שזה היה חסר קודם.
אז סתם טיפ לכותבי אליגוריות וכדו'- כנראה בגלל שאין להם שמות עם קונוטציה כלשהי, זה היה יותר חסר ומתבקש לתאר את המראה שלהם כדי להתחבר...

אוראל סולטן

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
S.png

ואוו. ואוו. ואוו.

ועוד ואוו.

לא מאמין שהסיפור הזה נגמר כזה מהר, אני כבר מתגעגע לשלישיה (יש מצב את מעלה עוד קטעים איתם?.).

סיפור ואוו כפשוטו (רוצים המשך! רוצים המשך!. אה, זה נגמר?.).

וזהו לבינתיים (את בינתיים אני עדין לא מכיר, גם את עדין ואת מיד, אולי תכתבי עליהם סיפור... ;)).

Chaya Lea

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
וואו! אלגוריה ממש טובה!
אהבתי ממש את המסר שלה.
בכל מקרה, יש לי ביקורת עצמית - אני חושבת שהייתי יכולה לתת לדמויות יותר תאורים אנושיים, איכשהו רק בפרק השלישי כתבתי על הבלורית של אף אחד והרגשתי פתאום שזה היה חסר קודם.
דווקא ההיכרות איתם בהדרגה די מסתדרת עם המסר.
במיוחד כשבפרק האחרון כתוב שמתחילים לראות קצת צבע אצל אף אחד.
כמובן אפשר ומן הסתם יש מה לערוך את זה אבל אפשר להשאיר את זה דווקא ככה או אולי לערוך את זה בהתאם להדרגה במכוון.

מיהי

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
ואוו. ואוו. ואוו.
וואו! אלגוריה ממש טובה!
אהבתי ממש את המסר שלה.
תודה! כיף לשמוע ומחמם את הלב :)

כמובן אפשר ומן הסתם יש מה לערוך את זה אבל אפשר להשאיר את זה דווקא ככה או אולי לערוך את זה בהתאם להדרגה במכוון.
(y) אקח לתשומת ליבי!

yael305

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
וואוו
זה היה פשוט אליגוריה טובהה
מסכימה

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק כז

א לְדָוִד יְהוָה אוֹרִי וְיִשְׁעִי מִמִּי אִירָא יְהוָה מָעוֹז חַיַּי מִמִּי אֶפְחָד:ב בִּקְרֹב עָלַי מְרֵעִים לֶאֱכֹל אֶת בְּשָׂרִי צָרַי וְאֹיְבַי לִי הֵמָּה כָשְׁלוּ וְנָפָלוּ:ג אִם תַּחֲנֶה עָלַי מַחֲנֶה לֹא יִירָא לִבִּי אִם תָּקוּם עָלַי מִלְחָמָה בְּזֹאת אֲנִי בוֹטֵחַ:ד אַחַת שָׁאַלְתִּי מֵאֵת יְהוָה אוֹתָהּ אֲבַקֵּשׁ שִׁבְתִּי בְּבֵית יְהוָה כָּל יְמֵי חַיַּי לַחֲזוֹת בְּנֹעַם יְהוָה וּלְבַקֵּר בְּהֵיכָלוֹ:ה כִּי יִצְפְּנֵנִי בְּסֻכֹּה בְּיוֹם רָעָה יַסְתִּרֵנִי בְּסֵתֶר אָהֳלוֹ בְּצוּר יְרוֹמְמֵנִי:ו וְעַתָּה יָרוּם רֹאשִׁי עַל אֹיְבַי סְבִיבוֹתַי וְאֶזְבְּחָה בְאָהֳלוֹ זִבְחֵי תְרוּעָה אָשִׁירָה וַאֲזַמְּרָה לַיהוָה:ז שְׁמַע יְהוָה קוֹלִי אֶקְרָא וְחָנֵּנִי וַעֲנֵנִי:ח לְךָ אָמַר לִבִּי בַּקְּשׁוּ פָנָי אֶת פָּנֶיךָ יְהוָה אֲבַקֵּשׁ:ט אַל תַּסְתֵּר פָּנֶיךָ מִמֶּנִּי אַל תַּט בְּאַף עַבְדֶּךָ עֶזְרָתִי הָיִיתָ אַל תִּטְּשֵׁנִי וְאַל תַּעַזְבֵנִי אֱלֹהֵי יִשְׁעִי:י כִּי אָבִי וְאִמִּי עֲזָבוּנִי וַיהוָה יַאַסְפֵנִי:יא הוֹרֵנִי יְהוָה דַּרְכֶּךָ וּנְחֵנִי בְּאֹרַח מִישׁוֹר לְמַעַן שׁוֹרְרָי:יב אַל תִּתְּנֵנִי בְּנֶפֶשׁ צָרָי כִּי קָמוּ בִי עֵדֵי שֶׁקֶר וִיפֵחַ חָמָס:יג לוּלֵא הֶאֱמַנְתִּי לִרְאוֹת בְּטוּב יְהוָה בְּאֶרֶץ חַיִּים:יד קַוֵּה אֶל יְהוָה חֲזַק וְיַאֲמֵץ לִבֶּךָ וְקַוֵּה אֶל יְהוָה:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

מנדלה במטבח • אתגר 53

לוח מודעות

למעלה