שיתוף - לביקורת פאתי מודיעין

הדוויג

עורך תוכן ראשי
מנהל
מנוי פרימיום
כתיבה ספרותית
פרסום וקופי
עריכה תורנית
ראש מערך המודיעין של חמאס, נביל אבו דביל, היה מתוסכל.
הוא קרא לשיחה דחופה ליועץ הטורקי, סולימן המכוער. "תרד אלי למשרד דחוף".
סולימן מיהר למנהרה 5, קומה מינוס 13.
"תגיד יא סולימן, מה עושים? אני לא מצליח להגיע למודיעין איכותי. כבר שבועות אני מנסה לגלות את התוכניות הסודיות של הציונים, ולא עולה על שום דבר. מה יהיה?"
סולימן גירד בשפמו העבות, ואז אמר "תקשיב טוב, יש לי רעיון גאוני. אתה יודע איפה היאהוד מדברים על הכול? באתר בְּרוֹג. אתה צריך לחדור לבְּרוֹג. שם יודעים בדיוק כל מה שקורה, לפני כולם".
"וואלה זה רעיון" נשק נביל על ראשו של סולימן, ומיהר לירוק לכיור ולמחות את פיו.

עוד באותו יום הוא פתח ניק ומיהר לבקש הרשאה לפורום חדשות ועדכונים.
מייד עם קבלת ההרשאה, הוא התיישב בהתרגשות ופתח את 'מלחמת חרבות ברזל • עדכונים בלבד!', ובטאב נוסף פתח את 'חרבות ברזל • נספח', נזהר לא להעלות שאלות באשכול הראשי, כדי שלא יגרשו אותו החוצה.

הוא לקח דף ועט וחיכה לרשום את כל העדכונים הסודיים, התחזיות המבוססות, והפרשנויות המובילות.
אבל שום דבר לא זז.

בדק אולי שוב מישהו נעל את האשכול? לא.
ליתר ביטחון פתח גם את 'נותנים כח וחרבות ברזל', את אשכול התיעוד, ואפילו את 'בוטל נוהל הקש בגג'.
נאדה. אחרי שעתיים מורטות עצבים הוא נשבר.
"מה קורה? למה אף אחד לא מעלה עדכונים???" שאל (בנספח כמובן).

"ששש אל תדבר כלום", נענה במהרה, "אומרים שראש מערך המודיעין של חמאס נכנס לפורום" - - -

מ. י. פרצמן

סופרת ועורכת, מנהלת קהילת כתיבה
מנהל
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
D I G I T A L
ענק, ענק.
כל הקטע היה טוב בפני עצמו, אבל משפט המחץ גאוני.

מתלבטת אם אני אוהבת או לא אוהבת את סגנון הכתיבה הזה, שלא מנסה לשים לב לפרטים הקטנים אלא כותב מהר מהבטן כדי להגיע לעיקר. יש בו משהו יפה, עממי וכיף לקריאה, מצד שני יש בו זילות.
בכל אופן הקטע נהדר.

אין פאנץ'

מהמשתמשים המובילים!
כתיבה ספרותית
ענק, ענק.
כל הקטע היה טוב בפני עצמו, אבל משפט המחץ גאוני.
זה בנוי (כנראה) על בדיחה ידועה על נפוליאון שאמרו לו שהיהודים יודעים הכול מה"מקווה נעייס", אז הוא התחפש ליהודי והלך לראות מה קורה שם, וכשנכנס שרר שקט במקום, כששאל מישהו למה לא מדברים היום כלום, ענה לו ההוא "לא שמעת?, אומרים שנפוליאון מגיע היום למקווה"...

brachy 100

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
עריכה והפקת סרטים

מימיי

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
איור וציור מקצועי
פרסום וקופי

brachy 100

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
עריכה והפקת סרטים
גדול!!

אופס.
התגלה שב''ח בפורום.
או בעצם מל''ח (מסתנן ללא חגורה).
איך קרה הדבר??
אופס
יש כאן מעבר על הכללים
ניק בן 28 דקות התקבל לקהילה!
צריך ותק שלוש חודשים ;)

דיונון

משתמש סופר מקצוען
כתיבה ספרותית
איור וציור מקצועי
עריכה תורנית
"תגיד יא סולימן, מה עושים? אני לא מצליח להגיע למודיעין איכותי. כבר שבועות אני מנסה לגלות את התוכניות הסודיות של הציונים, ולא עולה על שום דבר. מה יהיה?"
יא נביל יא חמאר! אין להם תוכניות, החמאס מורתע.
:(

יהורם

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
תגיד @נביל אבו דביל יש מצב אותך אתה נדבר בארבע עיניים? יעני רק אני ואתה?
אני רוצה לדבר איתך על רכבת פאתי מודיעין, איך אני יעני נוסע מרכבת זאת עד רכבת חדירה?
וואלה גם שמעתי בחדשות שאין בחדירה מחבלים. למה יש שם עמודים גדולים של חשמל.
אז אתה מבין אני חשבתי אולי ללכת לעשות חדירה לחדרה, וככה לעשות שתים שלושה חמישה יריות בארביג'י לתוך העמודים עם המנורות של הדגל של הצ'יונים ולעשות בהם ביצוץ קטן. ואז וואלה יתחיל להשתפך חשמל לכל האזור ואני יקח שבכטל ויעשה צינור שככה ישבוך חשמל ישירות למוביל הראשי של המים. למה שמעתי ישראל כץ ייבש הצינור הארצי כדי שלא יבואו מים לעזה אז אפשר לשלוח בו חשמל.
אז בא נסכם שאתה אחרי שאתה גומר ליקבל מידע מהחבר'ה הדתיים בברוג. תבוא איתי לחדירה ונעשה שם וואלה וואלד ביצוצים. אבל בחייאת, שישאר בינינו שלא יכניסו אותנו שמה בעמוד.
וגם אל תשאל בברוג איך מגיעים לחדירה, למה יעלו עלינו.

שועל ספרות.

רודיום לשעבר. מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
צילום מקצועי
נביל יא אחי!

לא מאמין שאני נבגש אידך דווגא בברוג!

למה אדה גודב גאן בשם המגורי?

אדה חושף את עצמך עם השם!

דעשה גמוני יעני שם שנשמע ישראלי!

Rut_a

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
פרסום וקופי
מוזיקה ונגינה
צילום מקצועי
UX UI
D I G I T A L
יוצרי ai
חי חי המנהלים לא יכולים למחוק החלפתי להם הסיסמא
אי אי אי. חשפת את עצמך, מר נבילי דביל. רואים אתה רצית שנחשוב אתה להשתמש בגוגל טרנסלייט, יא?

אבל כפרה עליך, הטרנסלייט גוגל בחיים לא יכתוב לך את המילה סיסמה עם א'. לך תבדוק את זה.
בעם הבאה תשתמש באידישע קאפ בשביל לפרוץ לפורום חרדי.

אה ואגב, אני לשמוע בחדשות היום שהולכים להרוס בית של נבילי אחד. כדאי אתה לבדוק שזה לא אתה.

אין פאנץ'

מהמשתמשים המובילים!
כתיבה ספרותית
@נביל אבו דביל ראיתי שכבר עוקבים אחריך, כנראה מהשב"כ...
1698301034594.png

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמט

א הַלְלוּיָהּ שִׁירוּ לַיהוָה שִׁיר חָדָשׁ תְּהִלָּתוֹ בִּקְהַל חֲסִידִים:ב יִשְׂמַח יִשְׂרָאֵל בְּעֹשָׂיו בְּנֵי צִיּוֹן יָגִילוּ בְמַלְכָּם:ג יְהַלְלוּ שְׁמוֹ בְמָחוֹל בְּתֹף וְכִנּוֹר יְזַמְּרוּ לוֹ:ד כִּי רוֹצֶה יְהוָה בְּעַמּוֹ יְפָאֵר עֲנָוִים בִּישׁוּעָה:ה יַעְלְזוּ חֲסִידִים בְּכָבוֹד יְרַנְּנוּ עַל מִשְׁכְּבוֹתָם:ו רוֹמְמוֹת אֵל בִּגְרוֹנָם וְחֶרֶב פִּיפִיּוֹת בְּיָדָם:ז לַעֲשׂוֹת נְקָמָה בַּגּוֹיִם תּוֹכֵחֹת בַּלְאֻמִּים:ח לֶאְסֹר מַלְכֵיהֶם בְּזִקִּים וְנִכְבְּדֵיהֶם בְּכַבְלֵי בַרְזֶל:ט לַעֲשׂוֹת בָּהֶם מִשְׁפָּט כָּתוּב הָדָר הוּא לְכָל חֲסִידָיו הַלְלוּיָהּ:
נקרא  12  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה