אתגר נספח לאתגר דו שבועי - משחקי התפקידים

שמואל י

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
איור וציור מקצועי
נשמע מרתק!

שאלה:
בדיאלוג יש חשיבות רבה בהבעות פנים,תנועות ו"תפאורה" מסוגים שונים.

מותר לכתוב אותם בדיאלוג של האתגר או שהדגש היחידי צריך להיות על המלל עצמו?

משולש ברמודה

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
הנדסת תוכנה
בדיאלוג יש חשיבות רבה בהבעות פנים,תנועות ו"תפאורה" מסוגים שונים.

מותר לכתוב אותם בדיאלוג של האתגר או שהדגש היחידי צריך להיות על המלל עצמו?
לא רק שמותר, אלא כמעט חייב.
שיח בעולם האמתי מורכב משפת גוף, הבעות פנים והרבה סאבטקסט, כדי שנצליח לתאר עד כמה שניתן דיאלוג אמין, חייב לתאר גם את החלק הלא מדובר הזה שמהווה לפעמים יותר מחמישים אחוז מהתקשורת.

משולש ברמודה

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
הנדסת תוכנה
יוצא, אם כן, שצריך ספורים שכולם מכירים....
נכון. אבל לא חייב להתמקד דווקא בז'אנר מסוים. אפשר גם להביא דמויות מהתנ"ך וסיפורי צדיקים, או להבדיל מאגדות עם.
חייב דמויות מספרים או שאפשר כל דמות?
את מתכוונת לדמויות חיות וקיימות? לכאורה כל עוד הן מוכרות מספיק זה בסדר.
אבל הדמויות חייבות להגיע מלוקיישנים/סיפורים/מקומות שונים. והן לא היו נפגשות כנראה לעולם אם לא היית בוחרת להשתתף באתגר ולהפגיש אותן יחד.

חנש

משתמש סופר מקצוען
כתיבה ספרותית
צילום מקצועי
"בדרך כלל, מרכזו של סיפור הוא העלילה."

תפקידו של הדיאלוג הוא לקדם את העלילה.

משולש ברמודה

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
הנדסת תוכנה
זאת אומרת לא מעולם המעשה? לא דמויות מציאותיות?
למה בעולם המעשה שלנו אין מספיק דמויות מלוקיישנים/סיפורים/מקומות שונים?
באתגר עצמו יש כבר דוגמאות למפגשים של דמויות בנות זמנינו עם דמויות מהעבר.
הכוונה היא דמויות שהמפגש ביניהן לא היה קורה לעולם, אלמלא היה מישהו חושב לדמיין אותו ולהעלות על הכתב.
זה יכול להיות בגלל תקופות שונות, או לחילופין בעקבות העובדה שהן אינן קיימות במציאות.

נערך לאחרונה ב:

לוטם

מהמשתמשים המובילים!
כתיבה ספרותית
פרסום וקופי
צילום מקצועי
הפקות ואירועים
וואו!
@משולש ברמודה
אני יודעת שהרבה זמן לא הייתי כאן, יש לי קצת לחץ, אבל עשית לי חשק לכתוב משהו לאתגר, נראה מה ייצא בסוף;)

לוטם

מהמשתמשים המובילים!
כתיבה ספרותית
פרסום וקופי
צילום מקצועי
הפקות ואירועים
אגב, עדיף לקחת דמויות ידועות ומוכרות או שאפשר גם מספרים חדשים יחסית ופחות מוכרים?

הצעה: אולי עדיף להוסיף כלל שאין אפשרות לכתוב על דמות שכתבו עליה כבר... שיהיה גיוון, כי אני כבר רואה מה הולך להיות שם ;)

נערך לאחרונה ב:

משולש ברמודה

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
הנדסת תוכנה
אגב, עדיף לקחת דמויות ידועות ומוכרות או שאפשר גם מספרים חדשים יחסית ופחות מוכרים?
הדמויות צריכות להיות מוכרות דיין. אחרת, אפשר 'להמציא' להן אופי. הרעיון הוא להשתמש בדמוית קיימות עם אופי בנוי כבר, ולתת להן לדבר.
והן ממש לא חייבות להיות מספרים, את יכולה להסתכל באתגר עצמו ולקחת השראה...
הצעה: אולי עדיף להוסיף כלל שאין אפשרות לכתוב על דמות שכתבו עליה כבר... שיהיה גיוון, כי אני כבר רואה מה הולך להיות שם ;)
בינתיים נראה שיש מגוון מקורי במיוחד. ואם יש מישהו שחושב שהוא יכול לכתוב על דמות שכתבו עליה לפניו, ולעשות את זה מקורי ומעניין הרבה יותר - שהתכבד. למה לא? תחרות בריאה לא מזיקה לאף אחד;)

לוצ'י

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
יוצרי ai
וואו, @7שבע7 אהבתי ממש!
הצחיק אותי הקטע עם הקורדיליה.. וזה גאוני להפגיש את אן אם מישהו שמכיר שיער אדם ולא נגעל או מופתע מזה:LOL:
שאפו ענק!

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמט

א הַלְלוּיָהּ שִׁירוּ לַיהוָה שִׁיר חָדָשׁ תְּהִלָּתוֹ בִּקְהַל חֲסִידִים:ב יִשְׂמַח יִשְׂרָאֵל בְּעֹשָׂיו בְּנֵי צִיּוֹן יָגִילוּ בְמַלְכָּם:ג יְהַלְלוּ שְׁמוֹ בְמָחוֹל בְּתֹף וְכִנּוֹר יְזַמְּרוּ לוֹ:ד כִּי רוֹצֶה יְהוָה בְּעַמּוֹ יְפָאֵר עֲנָוִים בִּישׁוּעָה:ה יַעְלְזוּ חֲסִידִים בְּכָבוֹד יְרַנְּנוּ עַל מִשְׁכְּבוֹתָם:ו רוֹמְמוֹת אֵל בִּגְרוֹנָם וְחֶרֶב פִּיפִיּוֹת בְּיָדָם:ז לַעֲשׂוֹת נְקָמָה בַּגּוֹיִם תּוֹכֵחֹת בַּלְאֻמִּים:ח לֶאְסֹר מַלְכֵיהֶם בְּזִקִּים וְנִכְבְּדֵיהֶם בְּכַבְלֵי בַרְזֶל:ט לַעֲשׂוֹת בָּהֶם מִשְׁפָּט כָּתוּב הָדָר הוּא לְכָל חֲסִידָיו הַלְלוּיָהּ:
נקרא  9  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה