אסטרטגיה ניתוח קמפיינים - בחירות לכנסת ה-24

בְּמוֹצָאֵי מְנוּחָה ... תַּרְאֵם נִסֶּיךָ עוֹשֶׂה גְדוֹלוֹת ... לִשְׁמֹעַ אֶל הָרִנָּה וְאֶל הַתְּפִלָּה

מִזְמוֹר לְתוֹדָה הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ: עִבְדוּ אֶת יי בְּשִׂמְחָה בֹּאוּ לְפָנָיו בִּרְנָנָה: דְּעוּ כִּי יי הוּא אֱלֹהִים הוּא עָשָׂנוּ (ולא) וְלוֹ אֲנַחְנוּ עַמּוֹ וְצֹאן מַרְעִיתוֹ: בֹּאוּ שְׁעָרָיו בְּתוֹדָה חֲצֵרֹתָיו בִּתְהִלָּה הוֹדוּ לוֹ בָּרְכוּ שְׁמוֹ: כִּי טוֹב יְהוָֹה לְעוֹלָם חַסְדּוֹ וְעַד דֹּר וָדֹר אֱמוּנָתוֹ:

רוצה להגיב כאן? חובה לאשר שקראת את ההודעה בתחילת האשכול!

• קראתי את הכללים בהודעה הראשונה של אשכול זה.

• אני מודע לאפשרות שהודעתי תימחק ללא הסבר מראש, ועל דעת זה אני מגיב כאן.

• אני מודע שאם אכתוב הודעות שאינן עומדות בכללים, הן יהיו ההודעות האחרונות שלי באשכול זה.

תוצאות הסקר יוצגו רק לאחר הצבעתכם.
מצב
הנושא נעול.

מישהו12

מהמשתמשים המובילים!
הנדסת תוכנה
צעירי יהדו"ת נגד סמוטריץ':
(חסום לי, לכן הבאתי רק את הקישור ליוטיוב, אשמח אם מישהו יוריד ויעלה)
הציונות הדתית-בלי להתנצל

M'S

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
אוטומציה עסקית
הציונות הדתית-בלי להתנצל

מישהו12

מהמשתמשים המובילים!
הנדסת תוכנה
שמתם לב שבסרטון של הציונות הדתית הם שמו את בנט בתור אלה ש"הסבירו לנו שבית משפט הוא בית מקדש וכו..."?
1615228985600.png

יערי

משתמש מקצוען
מתברר אחרי הראיונות היום של דרעי.. שגם בראיונות יש דיוק במסרים ונגיעה בכל הנקודות תורפה של היריב.
נכון מאד.
דרעי נוקט במערכות בחירות האחרונות בטקטיקה של נתניהו, הוא לא מתראיין בכלל עד שבוע לפני הבחירות כדי לא לבזבז את המסרים, ואז הוא מפוצץ בראיונות בכל מדיה אפשרית. (הפעם נתניהו התחיל יותר מוקדם ולדעתי הוא מתחרט על כך).
נקודה נוספת שאפשר ללמוד ממנו, הוא מגיע מוכן לגמרי עם תשובה מדויקת לכל שאלה הכי מביכה שיכולה להיות, לדעתי הוא עושה הרבה סימולציות מראש.

איש האשכולות

משתמש סופר מקצוען
עריכה תורנית
הפעם נתניהו התחיל יותר מוקדם ולדעתי הוא מתחרט על כך
רבים תמהים על האסטרטגיה הזאת.
אך לענ"ד הוא מתחיל כבר עכשיו כדי להשפיע על הסקרים. כי כידוע הסקר עצמו הוא כלי יעיל להשפיע על הבוחר המתלבט.

-----.

משתמש רשום
(הפעם נתניהו התחיל יותר מוקדם ולדעתי הוא מתחרט על כך).
לא נראה לי
זה היה מתוכנן מראש הוא פשוט שולט בשיח לאורך כל הדרך ומשגע את כולם מה האיש הולך לעשות? מה האסטרטגיה שלו עכשיו ? למה הוא כבר מתראיין ?
בקיצור כולם עסוקים בלפענח את תעלוליו

למאי נפקא מינה

משתמש מקצוען
עריכה תורנית
אני לא מבין מה הולך כאן.
הבן-אדם נותן לביבי קמפיין על מגש של זהב, כאילו אינו מודע לעובדה שזה בדיוק, אבל בדיוק, מה שביבי היה רוצה שהוא יגיד.
ומאחר ולפיד לא ידוע כבור ועם הארץ בפוליטיקה, ההתבטאות הזו אומרת דרשני. האם יש כאן אסטרטגיה מוחבאת? או שמא באמת פליטת פה שגויה.
אז כנראה שהוא לא גדול החכמים בכפר שלנו...

אין מילים

משתמש צעיר
כבר הוציאו
מה פתאום, זה לא רשמי שלהם, אולי מאחורי הקלעים. בדרך כלל הם מוציאים ג'ינגל שמושמע ברחובות וכו'.
מן הסתם הם לא יוכלו להשמיע את זה ברחובות, כי המילים בו מאד לא מתאימות לכל המצביעים שלהם, זה נועד לחרדים העובדים יותר.
לדעתי הם יוציאו גם סינגל רשמי.

מישהו12

מהמשתמשים המובילים!
הנדסת תוכנה
מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

קהילת פרוג מודה לקב"ה יחד עם כלל ישראל על חיסולו של רב המרצחים מלבנון

בְּמוֹצָאֵי מְנוּחָה ... תַּרְאֵם נִסֶּיךָ עוֹשֶׂה גְדוֹלוֹת ... לִשְׁמֹעַ אֶל הָרִנָּה וְאֶל הַתְּפִלָּה

א מִזְמוֹר לְתוֹדָה הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ:ב עִבְדוּ אֶת יי בְּשִׂמְחָה בֹּאוּ לְפָנָיו בִּרְנָנָה:ג דְּעוּ כִּי יי הוּא אֱלֹהִים הוּא עָשָׂנוּ (ולא) וְלוֹ אֲנַחְנוּ עַמּוֹ וְצֹאן מַרְעִיתוֹ:ד בֹּאוּ שְׁעָרָיו בְּתוֹדָה חֲצֵרֹתָיו בִּתְהִלָּה הוֹדוּ לוֹ בָּרְכוּ שְׁמוֹ:ה כִּי טוֹב יְהוָֹה לְעוֹלָם חַסְדּוֹ וְעַד דֹּר וָדֹר אֱמוּנָתוֹ:
נקרא  28  פעמים

אתגר AI

תחל שנה וברכותיה • אתגר 117

לוח מודעות

למעלה