אסטרטגיה ניתוח קמפיינים - בחירות לכנסת ה-24

בְּמוֹצָאֵי מְנוּחָה ... תַּרְאֵם נִסֶּיךָ עוֹשֶׂה גְדוֹלוֹת ... לִשְׁמֹעַ אֶל הָרִנָּה וְאֶל הַתְּפִלָּה

מִזְמוֹר לְתוֹדָה הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ: עִבְדוּ אֶת יי בְּשִׂמְחָה בֹּאוּ לְפָנָיו בִּרְנָנָה: דְּעוּ כִּי יי הוּא אֱלֹהִים הוּא עָשָׂנוּ (ולא) וְלוֹ אֲנַחְנוּ עַמּוֹ וְצֹאן מַרְעִיתוֹ: בֹּאוּ שְׁעָרָיו בְּתוֹדָה חֲצֵרֹתָיו בִּתְהִלָּה הוֹדוּ לוֹ בָּרְכוּ שְׁמוֹ: כִּי טוֹב יְהוָֹה לְעוֹלָם חַסְדּוֹ וְעַד דֹּר וָדֹר אֱמוּנָתוֹ:

רוצה להגיב כאן? חובה לאשר שקראת את ההודעה בתחילת האשכול!

• קראתי את הכללים בהודעה הראשונה של אשכול זה.

• אני מודע לאפשרות שהודעתי תימחק ללא הסבר מראש, ועל דעת זה אני מגיב כאן.

• אני מודע שאם אכתוב הודעות שאינן עומדות בכללים, הן יהיו ההודעות האחרונות שלי באשכול זה.

תוצאות הסקר יוצגו רק לאחר הצבעתכם.
מצב
הנושא נעול.

ליחי

משתמש פעיל
ברור, הרי זה מיועד לציבור הכללי......
אני חושב שמבחינה אסטרטגית המטרה העליונה היא כרגע להביא מצביעים מבית ולכן כל ההתעסקות בציבור הכללי היא מיותרת
אגב לדעתי שינו את זה בגלל רצון הקמפיין להגיב לרופרמים ולנסות לבדל בינם לבן היהודים
אגב שס לדעתי עושים את זה יותר מושלם

מישהו12

מהמשתמשים המובילים!
הנדסת תוכנה
1615314652622.png

חחח מחקו את המילים "הציונות הדתית"

ליחי

משתמש פעיל
שימו לב לכמה דברים בסטיקר הזה
1 , לא רשום הציונות הדתית אלא סמוטריץ
2 ,יש שימוש במשפט מאוד מוכר מהרמפיין הקודם של יהדות התורה והוא "ברגע האמת " שימו לב זה גם מודגש
זה לדעתי סטיקר שמיועד לציבור החרדי חסידי שם יש ציבור רב שהולך להצביע לסמוטריץ לכן הם לא משתמשים בשם הציונות הדתית משום שה עלול להבריח מצביעים וגם השימוש בסלוגן ששימש את יהדות התורה בשלש מערכות בחירות האחרונות
אגב מישהו12 שהעלה את הסטיקר הזה מאד מעניין אותי מהיכן זה ? ככל הנראה זה פורסם בציבור החרדי חסידי

מישהו12

מהמשתמשים המובילים!
הנדסת תוכנה
1 , לא רשום הציונות הדתית אלא סמוטריץ
כמו שכתבתי
2 ,יש שימוש במשפט מאוד מוכר מהרמפיין הקודם של יהדות התורה והוא "ברגע האמת " שימו לב זה גם מודגש
ברור!
אגב מישהו12 שהעלה את הסטיקר הזה מאד מעניין אותי מהיכן זה ? ככל הנראה זה פורסם בציבור החרדי חסידי
בחדרי חרדים

-----.

משתמש רשום
אני מקווה שאתה מבין שעל זה אפשר להתווכח מניין לך מה רשום לו בדפים
קראתי ספר שלם על האיש והנאומים לא זוכר את שמו
אבל אולי יש לו איזה אסטרטרגיה
ברור שיש לו האיש מחושבן על פיפס
אז אולי תסביר לי מההאסטרטגיה של ביבי להתחיל להתראיין מוקדם
כבר כתבתי שהוא פשוט שולט בשיח וגם משגע ומתזז את כולם כולם עסוקים במה קרה לו מה הוא הולך לעשות עכשיו
לדעתי זה פועל נגדו
דוקא הסקרים של היום לא מראים כך
הוא רוצה להקטין את סער ולהגדיל את לפיד וזה הולך לו

ESTI.

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים

פוליטקאי

משתמש פעיל

אין מילים

משתמש צעיר
דגל התורה עושים קמפיין אך ורק ברשת ואולי גם ברשת יצביעו להם... איפה רכבי השטח? הג'ינגל? מודעות הרחוב? לפי דעתי רק זה מה שמעיר את הציבור הישן. לא?

אורח חיים

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
דגל התורה עושים קמפיין אך ורק ברשת ואולי גם ברשת יצביעו להם... איפה רכבי השטח? הג'ינגל? מודעות הרחוב? לפי דעתי רק זה מה שמעיר את הציבור הישן. לא?
למי שלא ברשת, מספיק כינוס הרבנים יומיים לפני הבחירות, הכתבות ביתד נאמן ומכתבי הרבנים.

פוליטקאי

משתמש פעיל
אפשר להתחיל לדון בתשדירי התעמולה של המפלגות ברדיו:
כחול לבן - מדברת כמפלגת נישה, על עולים חדשים וחקלאות.
ליכוד - פשוט וואו, רק חיסונים עם כריזמה והתלהבות, יאיר חמישה חיסונים לפיד וכו'.
יש עתיד - חוזר על עצמו פעמיים שהוא מתחייב למגוון חוקים אזרחיים אנטי דת ולהגבלת כהונת רה"מ וגם מתפזר לעוד כמה נקודות כגון אקלים אמנים מובטלים.
הרשימה המשותפת - משחק מילים בערבית ובעברית על שותפות בין יהודים לערבים(זה לא שייך למר"צ).

לב מרגיש

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
D I G I T A L
נראה מרוב הסרטונים של תקווה חדשה מה שיוצא זה קנאה בנתניהו ותו לא.

לב מרגיש

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
D I G I T A L
קמפיין ה"אני" של ביבי... אני הבאתי... אני שקמתי... אני צפיתי....
בעיני רבים מעורר גועל! (וקצת חמלה..)
וכבר נאמר "עלובה עיסה שנחתומה מעיד עליה".

טוב היה אם היה מעביר את המשימה הזאת לגוף אחר שיעשה זאת עבורו, בבחינת יהללך זר ולא פיך.
צודק בגדול!

מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

קהילת פרוג מודה לקב"ה יחד עם כלל ישראל על חיסולו של רב המרצחים מלבנון

בְּמוֹצָאֵי מְנוּחָה ... תַּרְאֵם נִסֶּיךָ עוֹשֶׂה גְדוֹלוֹת ... לִשְׁמֹעַ אֶל הָרִנָּה וְאֶל הַתְּפִלָּה

א מִזְמוֹר לְתוֹדָה הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ:ב עִבְדוּ אֶת יי בְּשִׂמְחָה בֹּאוּ לְפָנָיו בִּרְנָנָה:ג דְּעוּ כִּי יי הוּא אֱלֹהִים הוּא עָשָׂנוּ (ולא) וְלוֹ אֲנַחְנוּ עַמּוֹ וְצֹאן מַרְעִיתוֹ:ד בֹּאוּ שְׁעָרָיו בְּתוֹדָה חֲצֵרֹתָיו בִּתְהִלָּה הוֹדוּ לוֹ בָּרְכוּ שְׁמוֹ:ה כִּי טוֹב יְהוָֹה לְעוֹלָם חַסְדּוֹ וְעַד דֹּר וָדֹר אֱמוּנָתוֹ:
נקרא  23  פעמים

אתגר AI

תחל שנה וברכותיה • אתגר 117

לוח מודעות

למעלה