אסטרטגיה ניתוח קמפיינים - בחירות לכנסת ה-24

רוצה להגיב כאן? חובה לאשר שקראת את ההודעה בתחילת האשכול!

• קראתי את הכללים בהודעה הראשונה של אשכול זה.

• אני מודע לאפשרות שהודעתי תימחק ללא הסבר מראש, ועל דעת זה אני מגיב כאן.

• אני מודע שאם אכתוב הודעות שאינן עומדות בכללים, הן יהיו ההודעות האחרונות שלי באשכול זה.

תוצאות הסקר יוצגו רק לאחר הצבעתכם.
מצב
הנושא נעול.

למדן וידען

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
הנדסת תוכנה
D I G I T A L
מפלגת ש"ס מוכיחה את עצמה פעם אחר פעם, בקמפיין מדויק, ממוקד, ועכבי, הם לא מפספסים שום מגזר, ולא מגמגמים בשום מסר, הייתי נותן להם ציון 10+ בקמפיין מקצועי ויעיל, הלוואי שהאחות שלהם 'יהדות התורה' (שעל בוחריה אני נמנה) הייתה לומדת מהם משהו, על היעילות והאפקטיביות של קמפיין מוצלח.
מתברר אחרי הראיונות היום של דרעי.. שגם בראיונות יש דיוק במסרים ונגיעה בכל הנקודות תורפה של היריב.

למאי נפקא מינה

משתמש מקצוען
עריכה תורנית
לגבי הקליפ של יהדוה"ת:
1. לא נאמר שהמצביע ג' יזכה וכו', אלא הופרחו סיסמאות במקביל למילה 'גימ"ל'. אין בכך איסור חוקי.
2. בוודאי בא לבטא את הגישור הקיים מעל השולחן.
3. הדף אינו חסרון, מקובל לעתים גם בקליפים מקצועיים של זמרים.
4. בחירת המקהלה - אינה בטעות! לא תאמינו, אבל גם הניגון בסוף בא להזכיר אוירת נעימה ושבתית מקליפ שפורסם לא מזמן בידי אותה מקהלה...

המטרה הבולטת שוב ושוב בקמפיין - יצירת אוירה טובה ואנרגיות חיוביות.
בא כמענה על המירמור הקיים.

על דא ועל הא

משתמש סופר מקצוען
עימוד ספרים
בציטוט מדברי יאיר לפיד שפרסם פרשן הערוץ עמית סגל, נכתב כי לפיד אמר בוועידה: "לא מתרגש מאמירות של קמפיין, סער ובנט יסכימו בסוף לשבת בממשלה בתמיכת המשותפת".

אני לא מבין מה הולך כאן.
הבן-אדם נותן לביבי קמפיין על מגש של זהב, כאילו אינו מודע לעובדה שזה בדיוק, אבל בדיוק, מה שביבי היה רוצה שהוא יגיד.
ומאחר ולפיד לא ידוע כבור ועם הארץ בפוליטיקה, ההתבטאות הזו אומרת דרשני. האם יש כאן אסטרטגיה מוחבאת? או שמא באמת פליטת פה שגויה.

הכלבויניק

מנהל האתר
מנהל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
פרסום וקופי
UX UI
D I G I T A L
D

Deleted member 63178

אורח
unnamed (1).jpg

פוליטקאי

משתמש פעיל
תשדיר יפהפה של ש"ס: רק הוא יכול להוציא אותנו מהקורונה, אף אחד לא יכול עליו, הוא מלך, הם לא רוצים להודות בזה, יש חמוצים,
במי אני בוחר בקדוש ברוך הוא, הוא היחיד שלוקח את הקורונה עליו,
והתשדיר מסתיים עם : אני בוחר בד' אני מצביעה ש"ס ביבי, ש"ס חזקה, מדינה יהודית וברכה של הרב עובדיה
תשדיר חזק וחמים שפונה לקהל המסורתי.

ברוך ר

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
מוזיקה ונגינה
עימוד ספרים
מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט ב'

ט בַּמֶּה יְזַכֶּה נַּעַר אֶת אָרְחוֹ לִשְׁמֹר כִּדְבָרֶךָ:י בְּכָל לִבִּי דְרַשְׁתִּיךָ אַל תַּשְׁגֵּנִי מִמִּצְוֹתֶיךָ:יא בְּלִבִּי צָפַנְתִּי אִמְרָתֶךָ לְמַעַן לֹא אֶחֱטָא לָךְ:יב בָּרוּךְ אַתָּה יְהוָה לַמְּדֵנִי חֻקֶּיךָ:יג בִּשְׂפָתַי סִפַּרְתִּי כֹּל מִשְׁפְּטֵי פִיךָ:יד בְּדֶרֶךְ עֵדְוֹתֶיךָ שַׂשְׂתִּי כְּעַל כָּל הוֹן:טו בְּפִקֻּדֶיךָ אָשִׂיחָה וְאַבִּיטָה אֹרְחֹתֶיךָ:טז בְּחֻקֹּתֶיךָ אֶשְׁתַּעֲשָׁע לֹא אֶשְׁכַּח דְּבָרֶךָ:
נקרא  9  פעמים

לוח מודעות

למעלה