סינונים נטפרי חסמו גם את רובי הבוט?

מצב
הנושא נעול.

המצפה לרחמיו

משתמש פעיל
שאלתי במפורש את רובי הבוט אם הוא נחסם ע"י נטפרי.
וזו תשובתו:
לא, אני לא מודע להגבלות או חסימות שהוטלו על ידי Netfri. אני מתפקד כרגיל ומוכן לסייע לך בכל שאלה או משימה שיש לך. איך אני יכול לעזור לך היום?

(אה, ושכחתי לכתוב שיש לי נטפרי)
אולי נפתח אשכול לכל השקרים שלו...
(ויש הרבה)

אפרים30

משתמש צעיר
רק אזכיר פה שהרבנים ממש יצאו נגד!

זה אחד הדברים המשעשעים ביותר, וכנראה לא הסבירו להם. אין שום הבדל בין חיפוש גוגל לבין רובוט של בינה מלאכותית, הרובוט פשוט מחפש במקומך בגוגל ונותן לך את המידע.

מה שחסום בגוגל, חסום גם ברובוט. אין שום הבדל.

אגב, פעמים רבות המידע של הרובוט הוא שגוי ומביך.

אין שמות מקוריים...

משתמש פעיל
צילום מקצועי
זה אחד הדברים המשעשעים ביותר, וכנראה לא הסבירו להם. אין שום הבדל בין חיפוש גוגל לבין רובוט של בינה מלאכותית, הרובוט פשוט מחפש במקומך בגוגל ונותן לך את המידע.

מה שחסום בגוגל, חסום גם ברובוט. אין שום הבדל.

אגב, פעמים רבות המידע של הרובוט הוא שגוי ומביך.
יש הבדל ענק! אנשים מפסיקים לחשוב. זה לא חיפוש בגוגל! זה רובוט שעונה לך, ואנשים שואלים אותו שאלות אישיות ועל קשיים שיש להם.
זה הבדל עצום!

אין שמות מקוריים...

משתמש פעיל
צילום מקצועי
אז זאת הבעיה? שמפסיקים לחשוב?
זאת אחת הבעיות...
אם אין הבדל למה נראה לך ייצרו אותו?
אנשים נהיים טיפשים. עד שנה שנתיים לא יצטרכו אותנו בעולם.
חוץ מזה אולי תלך להסביר לרבנים, אם נראה לך שלא הסבירו להם. מעניין אותי ממש אם פתאם זה יהיה בסדר מבחינתם.

אפרים30

משתמש צעיר
אם אין הבדל למה נראה לך ייצרו אותו?

א. גימיק שימשוך קהל משועמם.

ב. כדי ליצור טקסט מורכב בכמה שניות, במקום לטרוח ולכתוב פוסט שהעתקת אחר חיפוש בעשרות מקורות בגוגל.

היות ומדובר במחשב, אז לפעמים זה באמת יהיה מוצלח, ולפעמים מביך.

אין שמות מקוריים...

משתמש פעיל
צילום מקצועי
א. גימיק שימשוך קהל משועמם.

ב. כדי ליצור טקסט מורכב בכמה שניות, במקום לטרוח ולכתוב פוסט שהעתקת אחר חיפוש בעשרות מקורות בגוגל.

היות ומדובר במחשב, אז לפעמים זה באמת יהיה מוצלח, ולפעמים מביך.
נראה לי שצריך לרחם על מי שמכור כל כך וכל דבר שואל אותו

מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קלז

א עַל נַהֲרוֹת בָּבֶל שָׁם יָשַׁבְנוּ גַּם בָּכִינוּ בְּזָכְרֵנוּ אֶת צִיּוֹן:ב עַל עֲרָבִים בְּתוֹכָהּ תָּלִינוּ כִּנֹּרוֹתֵינוּ:ג כִּי שָׁם שְׁאֵלוּנוּ שׁוֹבֵינוּ דִּבְרֵי שִׁיר וְתוֹלָלֵינוּ שִׂמְחָה שִׁירוּ לָנוּ מִשִּׁיר צִיּוֹן:ד אֵיךְ נָשִׁיר אֶת שִׁיר יְהוָה עַל אַדְמַת נֵכָר:ה אִם אֶשְׁכָּחֵךְ יְרוּשָׁלִָם תִּשְׁכַּח יְמִינִי:ו תִּדְבַּק לְשׁוֹנִי לְחִכִּי אִם לֹא אֶזְכְּרֵכִי אִם לֹא אַעֲלֶה אֶת יְרוּשָׁלִַם עַל רֹאשׁ שִׂמְחָתִי:ז זְכֹר יְהוָה לִבְנֵי אֱדוֹם אֵת יוֹם יְרוּשָׁלִָם הָאֹמְרִים עָרוּ עָרוּ עַד הַיְסוֹד בָּהּ:ח בַּת בָּבֶל הַשְּׁדוּדָה אַשְׁרֵי שֶׁיְשַׁלֶּם לָךְ אֶת גְּמוּלֵךְ שֶׁגָּמַלְתְּ לָנוּ:ט אַשְׁרֵי שֶׁיֹּאחֵז וְנִפֵּץ אֶת עֹלָלַיִךְ אֶל הַסָּלַע:
נקרא  10  פעמים

לוח מודעות

למעלה