נחש מי 3- צילומי חוץ- נראה אתכם...

יצירתית

משתמש סופר מקצוען
צילום מקצועי
נכתב ע"י נחמי ק;1034818:
הי יצירתית אני מהמרת על 14 שזה שלך....?
זה לא שלי
הפעם לא השתתפתי...
נחמי כולנו דורשים שתעלי תמונות שלך בצורה מסודרת!!!
אנחנו לא מכירים את התמונות שלך
מפטיחים לקטול בעדינות...

הני מושקוביץ

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
נכתב ע"י ויזואלי;1034684:
משו בחולצה היה נראה לי בגוונים של הלוגו שלך:D:p

זה סוג ההימורים שלך?
(חוצמיזה הגדול שלי עדיין לא כ"כ גדול...)

רבקה.

משתמש מקצוען
ידעתי ש-11 של ציבי! רואים לפי עיבוד העיניים.
הא, אני גאה בעצמי שלפחות משהו אחד זיהיתי בלי עזרת הקהל... (חוץ משל תמיר שאני מזהה את הקטנטון.)

לגבי התמונה שלי: אתן לא רואות שהיא היחידה שצולמה עם פלאש מחוץ למצלמה? איך אפשר לחשוד בי בתמונות שרואים בבירור שהתאורה שלהן טבעית בלבד (או עם פלאש ישיר מהמצלמה)? :)

ועכשיו תגידו לי למה היה כ"כ קשה לנחש ש-8 שלי. (וזה בלי להזכיר בנות שמכירות היטב את התמונות שלי ובילו שעות בניסיונות להוציא ממני את המידע בפרטי...)
אני מאוד אוהבת אותה, אבל אולי היא לא טובה כמו שחשבתי? (שאלתי את בעלי. הוא אמר "היא באמת לא משהו". :( )

מרגלית ויסברג

משתמש סופר מקצוען
צילום מקצועי
ועכשיו תגידו לי למה היה כ"כ קשה לנחש ש-8 שלי. (וזה בלי להזכיר בנות שמכירות היטב את התמונות שלי ובילו שעות בניסיונות להוציא ממני את המידע בפרטי...)

מה רצית שנפדח אותך???:D
יש לך בעיה, הרגלת אותנו לרף גבוהה מאוד של צילומי חוץ.

רבקה.

משתמש מקצוען
נכתב ע"י פוסטר;1034874:

מה רצית שנפדח אותך???:D
יש לך בעיה, הרגלת אותנו לרף גבוהה מאוד של צילומי חוץ.

האם התמונה הזו פחות טובה מהרגיל שלי? מישהי אמרה לי בפרטי שזה כי עומק השדה לא רדוד. האם לדעתכן התמונה נראית פחות מקצועית מאחר ואין פה עומק שדה רדוד?

אגב, הנה עוד תמונה של הקטנטונת הזו שחשבתי להעלות. אבל היא כבר היתה בפייסבוק, אז חשבתי שיהיה יותר קל לזהות כך. (חוץ מזה, אחרי שערכתי את ההיא עם הפרחים הקטנים הוורודים - החלטתי שאני יותר אוהבת אותה מאשר את זו שבהודעה הנוכחית.

קבצים מצורפים

• RVK_2388.jpg
    KB 470.5 · צפיות: 7

מילכי

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
צילום מקצועי
נכתב ע"י רבקה.;1034878:
האם התמונה הזו פחות טובה מהרגיל שלי? מישהי אמרה לי בפרטי שזה כי עומק השדה לא רדוד. האם לדעתכן התמונה נראית פחות מקצועית מאחר ואין פה עומק שדה רדוד?

אגב, הנה עוד תמונה של הקטנטונת הזו שחשבתי להעלות. אבל היא כבר היתה בפייסבוק, אז חשבתי שיהיה יותר קל לזהות כך. (חוץ מזה, אחרי שערכתי את ההיא עם הפרחים הקטנים הוורודים - החלטתי שאני יותר אוהבת אותה מאשר את זו שבהודעה הנוכחית.

הזוית צילום פה הרבה יותר יפה ומחמיאה.
בלי להעליב - אבל התמונה ב - 8 חוץ מהחדות שלה - נראית ממש סתמית.
וזה כאמור... לא מתאים לך :)

מרגלית ויסברג

משתמש סופר מקצוען
צילום מקצועי
היא לא פחות טובה. ממש לא.
אבל היא גם לא מיוחדת במיוחד, אנחנו רגילים שהתמונות שלך לא סטנדרטיות.

מרגלית ויסברג

משתמש סופר מקצוען
צילום מקצועי
נכתב ע"י רבקה.;1034878:

אני חושבת שתאורה משפיע יותר על תמונה מבחינה מקצועית , מאשר עומק שדה רדוד.

tzivi

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
צילום מקצועי
עיצוב ואדריכלות פנים
נכתב ע"י רבקה.;1034873:
ידעתי ש-11 של ציבי! רואים לפי עיבוד העיניים.
הא, אני גאה בעצמי שלפחות משהו אחד זיהיתי בלי עזרת הקהל...

דווקא העיניים פה חוץ מהבהרה קלה הם ממש לא מעובדות
ודווקא גם אני זיהיתי את של רבקה תסתכלו בתגובה שלי בעמוד ראשון נראה לי

רבקה.

משתמש מקצוען
נכתב ע"י מילכי;1034880:
הזוית צילום פה הרבה יותר יפה ומחמיאה.
בלי להעליב - אבל התמונה ב - 8 חוץ מהחדות שלה - נראית ממש סתמית.
וזה כאמור... לא מתאים לך :)

נכתב ע"י פוסטר;1034886:
אני חושבת שתאורה משפיע יותר על תמונה מבחינה מקצועית , מאשר עומק שדה רדוד.

אוקיי, תודה על הפירוט. :)

מה שאהבתי ב-8 זה את הקומפוזיציה שנוצרה בגלל התאמה הצבעים בין השיח לשמלה. (כאילו השיח מדמה את הגוש של השמלה, אבל הפוך. מבינה?) והמבט מתוק, אז בכלל.

מרגלית, גם לדעתי תאורה הכי משפיעה. נכון שאין פה תאורה אחורית שלפעמים יש בתמונות שלי, אבל בכללי תאורת צל אחידה, עם פלאש שמדגיש את תלת המימד של הפנים - זו תאורה אופיינית לי. כך אני אוהבת. (אני אוהבת שלכל לקוח יש גם תמונות עם אור אחורי, משהו מיוחד יותר, אבל רוב התמונות בסשן בד"כ יהיו בתאורה הרגילה הנ"ל.)

sarigold5

משתמש סופר מקצוען
צילום מקצועי
נכתב ע"י רבקה.;1034866:
סחטיין. התמונה הזו יכולה להיות פוסטר אם היא תעבור את העריכה הנכונה.

עכשיו יותר טוב?

נחמי ק

משתמש צעיר
נכתב ע"י יצירתית;1034835:
זה לא שלי
הפעם לא השתתפתי...
נחמי כולנו דורשים שתעלי תמונות שלך בצורה מסודרת!!!
אנחנו לא מכירים את התמונות שלך
מפטיחים לקטול בעדינות...

אוקיי.
אין לי הרבה לקוחות שמאשרות לי פרסום..
זה עיקר הבעיה..
נשתדל ... אולי...

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכד

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד לוּלֵי יְהוָה שֶׁהָיָה לָנוּ יֹאמַר נָא יִשְׂרָאֵל:ב לוּלֵי יְהוָה שֶׁהָיָה לָנוּ בְּקוּם עָלֵינוּ אָדָם:ג אֲזַי חַיִּים בְּלָעוּנוּ בַּחֲרוֹת אַפָּם בָּנוּ:ד אֲזַי הַמַּיִם שְׁטָפוּנוּ נַחְלָה עָבַר עַל נַפְשֵׁנוּ:ה אֲזַי עָבַר עַל נַפְשֵׁנוּ הַמַּיִם הַזֵּידוֹנִים:ו בָּרוּךְ יְהוָה שֶׁלֹּא נְתָנָנוּ טֶרֶף לְשִׁנֵּיהֶם:ז נַפְשֵׁנוּ כְּצִפּוֹר נִמְלְטָה מִפַּח יוֹקְשִׁים הַפַּח נִשְׁבָּר וַאֲנַחְנוּ נִמְלָטְנוּ:ח עֶזְרֵנוּ בְּשֵׁם יְהוָה עֹשֵׂה שָׁמַיִם וָאָרֶץ:
נקרא  6  פעמים

לוח מודעות

למעלה