שיתוף - לביקורת נוסח התרת סגרים

הדוויג

עורך תוכן ראשי
מנהל
מנוי פרימיום
כתיבה ספרותית
פרסום וקופי
עריכה תורנית
שִׁמְעוּ נָא רַבּוֹתַי פַּקָּחִים מֻמְחִים.
כָּל סֶגֶר אוֹ בִּדּוּד אוֹ עוֹצֶר אוֹ אִיכּוּן אוֹ הַנְחָיָה אוֹ תַּקָנָה לִשְׁעַת חֵרוּם, שֶׁהֵפַרְתִּי אוֹ אוֹ בִּטַּלְתִּי בְּהָקִיץ אוֹ בַּחֲלוֹם, אוֹ הִלַּכְתִּי בָּרְחוֹבוֹת הַגְּדוּשִׁים שֶׁהִינָם נִדְחָקִים, וְכָל מִינִי גְּזֵירוֹת שֶׁלֹּא קִבַּלְתִּי עַל עַצְמִי, וַאֲפִלּוּ גְּזֵירוֹת שִׁלְּשּׁוֹם.
וְכָל שׁוּם מַחָלָה שֶׁקִּבַּלְתִּי עַל עַצְמִי, וְכֹל שׁוּם בִּדּוּד, שֶׁהֵפַרְתִּי עַל עַצְמִי אוֹ עַל אֲחֵרִים בְּכָל לָשׁוֹן שֶׁל בִּדּוּד. בֵּין בִּלְשׁוֹן סֶגֶר אוֹ בִּדּוּד אוֹ עוֹצֶר אוֹ הַנְחָיָה אוֹ תַּקָנָה לִשְׁעַת חֵרוּם.
וּבֵין שׁוּם תְּפִלָּה אוֹ טְבִילָה, וְכֹל מִנְהָג שֶׁל מִצְוָה שֶׁנָּהַגְתִּי אֶת עַצְמִי, וְכֹל רֶסֶּס טִפָּתִי מִמוֹצָא שְׂפָתַי שֶׁיָּצָא מִפִּי, וְגַם הַנַּעֲשֶׂה בִּתְקִיעַת כַּף. הֵן אוֹתָם הַיְּדוּעִים לִי, הֵן אוֹתָם שֶׁנִתְגַלוּ עַל יְדֵי הַשַּׁבַּ"כּ.
בְּכֻלְּהוֹן אִתְחָרַטְנָא בְּהוֹן מֵעִיקָרָא, וְשׁוֹאֵל וּמְבַקֵּשׁ אֲנִי מְחִילָה מִמַעֲלַתְכֶם, כִּי יָרֵאתִי פֶּן אֶכָּשֵׁל וְנִלְכַּדְתִּי חַס וְשָׁלוֹם בְּתַשְׁלוּם חֲמֵשׁ מֵאוֹת שְׁקָלִים חֲדָשִׁים.
וְאֵין אֲנִי תּוֹהֶא חָס וְשָׁלוֹם עַל קִיּוּם הַמַּעֲשִׂים הָהֵם שֶׁעָשִׂיתִי, רַק אֲנִי מִתְחָרֵט עַל זֶה שֶׁלֹּא אָמַרְתִּי הִנְנִי עוֹשֶׂה דָּבָר זֶה בְּתּוֹר הַפְגָּנָּה נֶגֶד נְתַנְיָהוּ.

וְהִנֵּה מִצַּד הַדִּין הַמִתְחָרֵט וּמְבַקֵּשׁ הַתָּרָה צָרִיךְ לְפָרֵט הַסֶגֶּר, אַךְ דְּעוּ נָא רַבּוֹתַי כִּי אִי אֶפְשָׁר לפוֹרְטָם כִּי רָבִים הֵם.

הנף מקלדת

משתמש סופר מקצוען
כתיבה ספרותית
כל קבניטי ושרי ויועצי דישבנא והתווכחנא והתפוצצנה ישיבתנא
מיום כיפור זה עד יום שמחת תורה הבאה עלינו
בכלהון הסתגרנא בהון
בכלהון לא יהון שרהון
לא בילויי ולא הפגנותיי ולא יציאותיי שאינן חיוניותיי
כולוהן בטילין ומבוטולין לא שרירין ולא קיימין
במציאות שבה אנו חיים.

ונסלח....

הכלבויניק

מנהל האתר
מנהל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
פרסום וקופי
UX UI
D I G I T A L
הרי אני מוסר מודעה לפניכם, ואני מבטל מכאן ועד בלפור, כל הבידודים וכל הנחיה שקיבלתם עלי בלי שאקבל על עצמי.
הן בקבינט והן בשעת חלום, חוץ מבידוד שאתחייב בגלל תפילת מנחה.
ובאם שאשכח לתנאי מודעה זו, ואפר בידוד ללא מודעות ביבי תתפטר, מעתה אני מתחרט עליהם, ומתנה עליהם שיהיו כולן כמו הבטלנין והמובטלין המפגינין.
וכל האִייקונין לא שרירין ולא קיימין, ולא יהון חלין כלל וכלל.
בכולן אתחרטנא בהון שיצאתי עם פלאפון. מעתה ועד שמחת תורה.

עטרה ד

משתמש מקצוען
רַק אֲנִי מִתְחָרֵט עַל זֶה שֶׁלֹּא אָמַרְתִּי הִנְנִי עוֹשֶׂה דָּבָר זֶה בְּתּוֹר הַפְגָּנָּה נֶגֶד נְתַנְיָהוּ.
גדול, ענק!

רץ בווטסאפ בלי קרדיט. וחבל..
דווקא ראיתי עם קרדיט, לא יודעת אם רוצים את חשיפת השם כאן...

דיונון

משתמש סופר מקצוען
כתיבה ספרותית
איור וציור מקצועי
עריכה תורנית
דווקא ראיתי עם קרדיט, לא יודעת אם רוצים את חשיפת השם כאן...
ידידנו בחר להופיע כאן בכינוי @הדויג ולא בשם העט השני שלו ;), הבה נכבד את רצונו.

עטרה ד

משתמש מקצוען
הבה נכבד את רצונו.
וודאי!
אך כוונתי הייתה לקטע הזה שהופיע עם קרדיט;
הרי אני מוסר מודעה לפניכם, ואני מבטל מכאן ועד בלפור, כל הבידודים וכל הנחיה שקיבלתם עלי בלי שאקבל על עצמי.
הן בקבינט והן בשעת חלום, חוץ מבידוד שאתחייב בגלל תפילת מנחה.
ובאם שאשכח לתנאי מודעה זו, ואפר בידוד ללא מודעות ביבי תתפטר, מעתה אני מתחרט עליהם, ומתנה עליהם שיהיו כולן כמו הבטלנין והמובטלין המפגינין.
וכל האִייקונין לא שרירין ולא קיימין, ולא יהון חלין כלל וכלל.
בכולן אתחרטנא בהון שיצאתי עם פלאפון. מעתה ועד שמחת תורה.

RACHELIZ

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
כתיבה ספרותית
פרסום וקופי

הפצחן

משתמש סופר מקצוען
כתיבה ספרותית
איור וציור מקצועי
עריכה תורנית
ומסיימים: 'ברוך שפטרני מעונש הלזה'

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט א'

א אַשְׁרֵי תְמִימֵי דָרֶךְ הַהֹלְכִים בְּתוֹרַת יְהוָה:ב אַשְׁרֵי נֹצְרֵי עֵדֹתָיו בְּכָל לֵב יִדְרְשׁוּהוּ:ג אַף לֹא פָעֲלוּ עַוְלָה בִּדְרָכָיו הָלָכוּ:ד אַתָּה צִוִּיתָה פִקֻּדֶיךָ לִשְׁמֹר מְאֹד:ה אַחֲלַי יִכֹּנוּ דְרָכָי לִשְׁמֹר חֻקֶּיךָ:ו אָז לֹא אֵבוֹשׁ בְּהַבִּיטִי אֶל כָּל מִצְוֹתֶיךָ:ז אוֹדְךָ בְּיֹשֶׁר לֵבָב בְּלָמְדִי מִשְׁפְּטֵי צִדְקֶךָ:ח אֶת חֻקֶּיךָ אֶשְׁמֹר אַל תַּעַזְבֵנִי עַד מְאֹד:
נקרא  32  פעמים

לוח מודעות

למעלה