מתנת אמנות למשלח מנות

• פותח הנושא arv
  • פורסם בתאריך

bbr

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
@bbr, השקיות הוא למניעת פירורים ושרויה. יש כאלו שלא מקפידים.

אבל @arv, תצטרכי לחדור בעד חומות של שמרנות וחשדנות מול חדשנות. כחסידית שמקפידה על מסורת בית אבא והידור שולחן הסדר בסגנון אירופאי כבד, תני לי סיבה אחת לצרוך מוצר בעיצוב כל כך נקי וחדשני...
בעצם, מה אני אומרת פה? שתחשבי שוב אם יהיה לזה אכן ביקוש.
בדרך כלל אלו שאוכלים מצות יד, הם גם סגנון יותר שמרני. והם גם לא יחליפו את כלי הכסף בקו חדיש, ואם תצטרכי לשים להם וילונות - אז בורדו עם זהב וכמובן, גדילים, ורצוי של וקסברגר ושות'. מבינה ת'כיוון?
ככל שזה לא הכללה גורפת, זה כן מגמה כללית.

ברור שהשקיות למניעת שרויה, וזו סיבה נוספת מלבד השמרנות שפחות רלוונטי מוצר כזה על שולחן של אלה שצורכים מצות עגולות.

arv

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי DIP
בודאי שאני מבינה, חשבתי על זה גם :)
תודה על ההארה.
אולי מערכת יותר כבדה של טיפוגרפיה תעבוד כאן יותר טוב, או שנראה לך שצריך כאן הדפסת צבע וחומר פעיל ממש?

ויטמין

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
מוזיקה ונגינה
בודאי שאני מבינה, חשבתי על זה גם :)
תודה על ההארה.
אולי מערכת יותר כבדה של טיפוגרפיה תעבוד כאן יותר טוב, או שנראה לך שצריך כאן הדפסת צבע וחומר פעיל ממש?
העצוב הטיפוגרפי עדין ויפה מאד אל תשני אותו. גם ציבור שמרני מבין ביופי ואסטטיקה ;) אבל יש רעיו אולי לשלב מנגנון שמאפשר למצות העגולות לעמוד בעת עריכת השולחן וכשכולם יושבים לסובב ולהשכיב (גם כדי שלא יסתיר וגם ענין ההרגל והשמרנות.) מה דעתכם? מנגנן כזה יכול לצאת יקר מאד...

arv

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי DIP
מאד מאד!
מוצר כזה יכול לעלות כיוון של 450 ש"ח- גם תכנון, גם מנגון וגם עיצוב.
לא הרבה ישקיעו בזה, אלא אם כן את תהיי הלקוח המשקיע והמזמין - לגבי עלות ההפקה- אין לי שמץ...

רותי וינברג

מנהלת פורום אדריכלות ועיצוב פנים
מנהל
מנוי פרימיום
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
מהסביבה שלי אני מכירה כמה משפחות שאוכלות מצות יד ואינן נמנות כלל עם התיאור של א-ירושלמית,
כך שבפרספקטיבה רחבה יותר מאמינה שיש אחוז צרכנים גם לזה, אם כי ודאי שציבור קטן יותר מהמרובעות שזה כלל העם אוכל, כולל הציבור הכללי.
אני פשוט בלחץ שתרדי מהרעיון של העגולות, לכן מיהרתי לכתוב שיש הרבה כאלו שכן יצרכו את המוצר...

א-ירושלמית

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
פרסום וקופי
UX UI
D I G I T A L
תראי, בציבור החסידי זה ילך בתור מוצר נישה, מתנות, או משהו יחודי ויוצא דופן.
בשוטף - זה לא ילך. מההכרות האישית שלי ומהיותי עצמי חסידית, אני יודעת מה הולך בציבור.

מה לעשות. זה ציבור שמרני מאד, מאד.
נניח שהשיקול של ההידור של המצות בתוך השקיות אינו רלוונטי, ורק המוצר ועיצובו רלוונטיים. האם אז זה 'ילך'? זה מה שאני שואלת את עצמי.

אולי, לחילופין, תעצבי משהו לשקית? אולי מעמד אישי לשקית ולא מעמד מרכזי? (המחיר יהיה חייב להיות בהתאם, כמובן. וילונות ופרנזים חובה...:) )

bbr

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
@א-ירושלמית מה יש לך עם וילונות ופרנזים? נראה לי מדי סטיגמתי...
אני ממש חולקת עלייך, לדעתי בציבור החסידי תראי היום יותר עיצובים חדשניים, ולאו דווקא סגנון וקסברגר.
עם כל השמרנות מבחינה עיצובית יש הרבה יותר פתיחות היום!

א-ירושלמית

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
פרסום וקופי
UX UI
D I G I T A L
עדיין לא מספיק כמו שהייתי רוצה לראות.
אנחנו חיים בין מעצבים, יש לנו טעם משובח. רוב החומרים הפושטיים והזולים עוברים מתחת העיניים ואפילו לא מתייחסים אליהם, אבל השינוי מתהווה עכשיו, ולבנות עליו עם מוצרים נועזים - הייתי אומרת שזה קצת מדי מוקדם.

מנוחהלה

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
הדמיות בתלת מימד
בלי להיכנס לדיון האם צריך פרנזים או לא.
(אני שונאת פרנזים במיוחד אם הם זהב בורדו ואוכלת מצות עבודת יד)
איך זה יחזיק את המצות בלי לרסק אותן?
למצות מכונה יש עובי מינימלי והקצה מסוגנן
מצות עבודת יד שונות בגודלן זו מזו, דקות מאוד ולפעמים הסיומת שלהן לא ממש חלקה
אני קצת מתקשה לדמיין מצב בו מניחים מצה עגולה על צידה והיא לא נשברת.

bbr

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
לפותחת האשכול:
אחרי ההתדיינויות החסידיות אם זה יתפוס או לא, אכתוב את הסיבה למה הסתייגתי.
יוצא לי הרבה פעמים לשתף ברעיונות שיש לי והתגובות הנלהבות של אנשים, 'וואוו, בטח אני הלקוחה הראשונה שלך' או ' מושלם!! בטוח מלא אנשים יתלהבו על זה' דוחפים אותי להוציא לפועל את היוזמה, אבל בפועל בשטח, נו, נו, אף אחד לא מוכן להתלהב על רעיון עם צ'ק פתוח...

אז מצד אחד אני מאחלת לך המון הצלחה ומפרגנת לך שיצליח, ומתלהבת קשות על העיצוב, מצד שני לא רוצה לכתוב 'בטח, זה מהמם מלא יקנו את זה'. ואת תשקיעי בעיצוב, בפיתוח ובייצור, אנרגיות וכספים וכשאני ועוד כמה נצטרך לדחוף את היד לארנק היא תקפא על מקומה.

נ.ב. היום קראתי משפט חמוד: 'בטח גם לממציא אטבי הכביסה אמרו בהתחלה שזה לא יתפוס'.

המון הצלחות בכל מה שתעשי.

מריומה~

מהמשתמשים המובילים!
העולם לא מתחיל ונגמר בפרוג.
פרוג זה מדגם
לכן אחרי חוות הדעת כאן צריך ללכת לפעולה.
לדעת איפה לפרסם , מהם קהלי היעד ועוד
הציבור החרדי גדול לסוגיו וגם בגלל שזה כלי למצות יש עדיין אוכלוסיה גדולה שתצרוך את זה.
צריך רק לחפש אותה.
בהצלחה

Geula-Arc

מהמשתמשים המובילים!
עיצוב ואדריכלות פנים
מצות עבודת יד שונות בגודלן זו מזו, דקות מאוד ולפעמים הסיומת שלהן לא ממש חלקה
אני קצת מתקשה לדמיין מצב בו מניחים מצה עגולה על צידה והיא לא נשברת.
נכון! איך זה יתפקד בפועל??
ועוד יש את אלה שזועקים עד לב השמיים על כל מצה שנשברת להם!:eek::D

מנוחהלה

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
הדמיות בתלת מימד
נכון! איך זה יתפקד בפועל??
ועוד יש את אלה שזועקים עד לב השמיים על כל מצה שנשברת להם!:eek::D

אני בדיוק מאלו שצורחים
המצות כ"כ דקות ונשברות ברגע בסוף נשארים בלי לחם משנה
אז הצרחות הן לא סתם...

שקדיה

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
איור וציור מקצועי
צילום מקצועי
D I G I T A L
הכלי הזה אם הוא יעמוד לא אמור להחזיק מצות עגולות שלמות
כי הם ענקיות וזה יסתיר את הסועדים
אלא"כ ישכב ואז יש הרבה כאלה בשוק עם רגל
ואילולי שקנינו כבר לפני שנתיים כלי בסגנון למצות עגולות מעץ משולב כסף הייתי מעדיפה בפירוש ללכת על הקו הזה החלק

arv

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי DIP
וואו, דיון מחכים ממש, בעניני העיצוב למגזר החסידי, היות ואני לא כזו-זה חשוב לי מאד!
כמו שכתבו כאן למעלה, פרוג הוא מדגם, בהחלט.
אני מתכננת לפעול גם בתחומים אחרים לחלוטין, כמו במרמלדה מרקט, אתר הידברות, פרסום שיווקי ייחודי שאמור לצאת בפלטפורמה בעיתונות.
אז המסקנות שלי הן-
שני מוצרים ;
מה שראיתן לעיל.
ואת אותה טיפוגרפיה במוצר פשוט יותר, בכיוון של מחזיק מצה כמו מחזיק מפיונים- מה אומרות ילך?!
יהיה גם מחיר השקה עד פורים ולאחר מכן מחיר מלא.
לכל המעונין_ פרטים במייל <לא ניתן לפרסם מיילים באופן פומבי>

bracha

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
תראי, בציבור החסידי זה ילך בתור מוצר נישה, מתנות, או משהו יחודי ויוצא דופן.
בשוטף - זה לא ילך. מההכרות האישית שלי ומהיותי עצמי חסידית, אני יודעת מה הולך בציבור.

מה לעשות. זה ציבור שמרני מאד, מאד.
נניח שהשיקול של ההידור של המצות בתוך השקיות אינו רלוונטי, ורק המוצר ועיצובו רלוונטיים. האם אז זה 'ילך'? זה מה שאני שואלת את עצמי.

אולי, לחילופין, תעצבי משהו לשקית? אולי מעמד אישי לשקית ולא מעמד מרכזי? (המחיר יהיה חייב להיות בהתאם, כמובן. וילונות ופרנזים חובה...:) )

אני חולקת עליך.

אנחנו ממש לא חסידים וכן אוכלים רק מצות עגולות.
לא אוכלים שרויה, אבל גם לא מצה בתוך שקית נילון.
ואני מאד מאד אוהבת את העיצוב הנקי והאסתטי.

וגם - אני מכירה הרבה חסידים שמזמן זנחו את הפרנזים והחיטובים ועברו לקו נקי וחלק.

שריתי גוט

משתמש סופר מקצוען
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
גם אנחנו עם מצות יד ולא בשקית. מכירה המון שאוכלים בלי שקית בכלל. וגם אני אוהבת קו חלק ונקי....

arv

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי DIP
וזה ה_מעמד שהגיע מהמפעל, אמיתי שממש אפשר למשש...
15-02-2018 22-58-43.jpg

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט א'

א אַשְׁרֵי תְמִימֵי דָרֶךְ הַהֹלְכִים בְּתוֹרַת יְהוָה:ב אַשְׁרֵי נֹצְרֵי עֵדֹתָיו בְּכָל לֵב יִדְרְשׁוּהוּ:ג אַף לֹא פָעֲלוּ עַוְלָה בִּדְרָכָיו הָלָכוּ:ד אַתָּה צִוִּיתָה פִקֻּדֶיךָ לִשְׁמֹר מְאֹד:ה אַחֲלַי יִכֹּנוּ דְרָכָי לִשְׁמֹר חֻקֶּיךָ:ו אָז לֹא אֵבוֹשׁ בְּהַבִּיטִי אֶל כָּל מִצְוֹתֶיךָ:ז אוֹדְךָ בְּיֹשֶׁר לֵבָב בְּלָמְדִי מִשְׁפְּטֵי צִדְקֶךָ:ח אֶת חֻקֶּיךָ אֶשְׁמֹר אַל תַּעַזְבֵנִי עַד מְאֹד:
נקרא  27  פעמים

לוח מודעות

למעלה