התייעצות מקרה חמור באוטובוס!

בְּמוֹצָאֵי מְנוּחָה ... תַּרְאֵם נִסֶּיךָ עוֹשֶׂה גְדוֹלוֹת ... לִשְׁמֹעַ אֶל הָרִנָּה וְאֶל הַתְּפִלָּה

מִזְמוֹר לְתוֹדָה הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ: עִבְדוּ אֶת יי בְּשִׂמְחָה בֹּאוּ לְפָנָיו בִּרְנָנָה: דְּעוּ כִּי יי הוּא אֱלֹהִים הוּא עָשָׂנוּ (ולא) וְלוֹ אֲנַחְנוּ עַמּוֹ וְצֹאן מַרְעִיתוֹ: בֹּאוּ שְׁעָרָיו בְּתוֹדָה חֲצֵרֹתָיו בִּתְהִלָּה הוֹדוּ לוֹ בָּרְכוּ שְׁמוֹ: כִּי טוֹב יְהוָֹה לְעוֹלָם חַסְדּוֹ וְעַד דֹּר וָדֹר אֱמוּנָתוֹ:

אסתושי

משתמש מקצוען
אל תאשימו את הקרבן. לא במקרה כזה, ולא במקרים אחרים. זה מה שהאשה יכלה לעשות באותו הרגע, ולא כולם בנויים אותו הדבר. ייתכן שגם היא עצמה חשבה אחר כך: למה לא התיישבתי? למה שמעתי בקולו? ובעצמה הרגישה 'דפוק' עם זה.
רק שבאותו רגע שקורה משהו פתאומי ובלתי צפוי, בן אדם לפעמים בהלם מסוים ובפחד מסוים ואולי בבושה מאחרים, ולא בדיוק מתעשת מייד מה לעשות.
להיות מבחוץ לאחר מעשה, בישוב הדעת, ובלי כל המערך הרגשי והמחשבתי שהיה באותו הרגע - זה משהו אחר לגמרי.

בסטיה לרגע מהנושא הנידון - ילדים או נערות שח''ו עוברים פגיעה, הדבר הכי מזיק זה לשאול אותם לאחר מכן - למה עשית כך וכך או למה לא עשית כך וכך. ובין הדברים הכי חשובים זה לומר להם: אתם לא אשמים במה שקרה!
כתבתי שאני לא מאשימה את האשה
אבל זה סיפור שלא אמור לקרות וחבל שבכל האוטובוס לא היה מישהו שיכל להגיד לה שהיא לא צריכה לחכות והיא יכולה לשבת

פרידא

משתמש מקצוען
נסעתי שבוע שעבר עם נהג חרדי. בחור ירד מהאוטובוס ושכח את המטריה, צעקו לנהג לפתוח את הדלת והוא לא רצה. אישה אחת התעצבנה במיוחד וכל הזמן צעקה על הנהג, כשרצתה לרדת התעצבנה עליו וצעקה עליו. הוא בתגובה סגר את הדלת והמשיך ליסוע כמה תחנות בלי לעצור - כדי להעניש אותה! לא שזה יפה מה שהיא עשתה. אבל לדעתי הוא היה אמור להבליג. היא היתה אישה מבוגרת ובקושי הלכה!

מנוי פרימיום

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
הנדסת תוכנה
D I G I T A L
יוצרי ai
נסעתי שבוע שעבר עם נהג חרדי. בחור ירד מהאוטובוס ושכח את המטריה, צעקו לנהג לפתוח את הדלת והוא לא רצה. אישה אחת התעצבנה במיוחד וכל הזמן צעקה על הנהג, כשרצתה לרדת התעצבנה עליו וצעקה עליו. הוא בתגובה סגר את הדלת והמשיך ליסוע כמה תחנות בלי לעצור - כדי להעניש אותה! לא שזה יפה מה שהיא עשתה. אבל לדעתי הוא היה אמור להבליג. היא היתה אישה מבוגרת ובקושי הלכה!
במקרה כזה חייבים להתלונן בחברה ובמשרד התחבורה

אסתושי

משתמש מקצוען
צריך להתקשר מיד למשטרה על חטיפה

פ.נ

משתמש מקצוען
רק בשנה האחרונה נפתחו מאות אשכולות בנושא הזה ואני עדיין מיתפלא איך הנושא הזה עדין לא מטופל??????
או שאנחנו לא מיתלוננים(יכול להיות שאנשים מיואשים) או שאנחנו עדיין לא מספיק פעלנו בנושא
צריך שהנושא הזה לא יירד מסדר היום......

יהודי פושט

משתמש פעיל
צריך להתקשר מיד למשטרה על חטיפה
לפי מה שהרבה כותבים כאן ובאשכולות דומים, להתלונן אצל החבר והמשרד התחבורה ובמשטרה זה כמו להרטיב מים, זה לא באמת מועיל עכ"פ בשעת העצבים לא רואים מזה ישועה ואם זה לאחר זמן אז העצבים כבר יורדים ולא תמיד יש כבר סבלנות וכח לטפל בזה... וחבל!

אסתושי

משתמש מקצוען
אין ברירה אחרת מנסיון אחר כך מתחילים לחשוב אולי זה לא יפה לעשות את זה לנהג וכו'
צריך לזכור כמה הוא התנהג לא יפה כמה כעסת עליו ולא לשכוח עד לאחר הגשת התלונה במקרה שהובא כאן שהנהג לא נתן לאשה לרדת צריך להגיש תלונה במשטרה, בחברה, ובמשרד התחבורה. (אפשר גם אצל מבקר המדינה הם מטפלים מנסיון)
בדקתי את זה וככל שיש יותר תלונות זה עוזר

יעלי1

משתמש מקצוען
כל מי שכתב להתלונן במשרד התחבורה
אני אחרי מקרה קשה מאד של דיבור מזעזע והתנהגות אלימה כמעט
פתחתי תיק במשטרה והוא נסגר כי לדבר בצורה גסה זו לא עבירה פלילית לטענתם
הגשתי תלונה במשרד התחבורה ולאחר כמעט חודשיים זומנתי לחקירה
מאד רציתי ללכת אבל ב"ה ילדתי ואין לי איך להסחב עם הקטנה עד קינג גורג בירושלים בשביל דבר כזה

אז תכלס פניה למשרד התחבורה לא עוזרת (אם לא תלכו כדי להעיד אחרי מלא!! זמן בירושלים )
וגם פניה למשטרה

חבל שזה המצב
אני הייתי בטוחה שאני אעשה הכל
אבל הזמן חלף ואני כבר לא נסערת כ"כ מהמקרה הנל אז המשכתי הלאה בחיי

יעלי1

משתמש מקצוען
מאד רציתי ללכת אבל ב"ה ילדתי ואין לי איך להסחב עם הקטנה עד קינג גורג בירושלים בשביל דבר כזה

אז תכלס פניה למשרד התחבורה לא עוזרת (אם לא תלכו כדי להעיד אחרי מלא!! זמן בירושלים )
וגם פניה למשטרה

חבל שזה המצב

לאחר שכתבתי את זה
שלחתי מייל לזו שזימנה אותי לחקירה בבקשה לדעת מה קורה עם התיק שלי למרות שלא באתי לחקירה
היא התקשרה אליי עכשיו ואמרה לי שאומנם התיק נסגר
אבל הנהג כן עוכב לחקירה וחידדנו נהלים.. כדבריה

לא יודעת האם זה עשה משהו מקווה שכן

TYPE:{programmer}

משתמש סופר מקצוען
אם יש מישהו עם פלאפון עם מצלמה באוטובוס- שיסריט ויעלה מיד!!
זה רץ ברשת ברגע,
ובאותו יום הנהג יפוטר!!!!
מניסיון מר.....:(

#טלי_זו_אני

משתמש צעיר
היום בצהריים נסעתי בקו 310 לירושלים
עלתה אשה עם תינוק והכניסה את העגלה לתא המטען
כשהיא באה לתקף אצל הנהג (אוטובוס שכור)
הנהג אומר לה: עכשיו תחכי כי אי הייתי צריך לחכות לך
שתכניסי את העגלה לתא המטען
פשוט נתן לה "עונש" לעמוד כמה דקות עם תינוק צורח בידיים
בלת"ק
שתלך ותשב במקום למה היא חשבה שהיא צריכה לחכות לו??

משתמש סופר מקצוען
סליחה על המילה "שטויות" אני תושב ביתר וקרו לי כמה מקרים עם נהגים שראיתי במו עיני שקיללו עושים מה שבא להם
(והם ידועים בתוך ביתר...)
יש בעיה כללית של חוסר נהגים
זה נכון שיש חרדים אבל גם אותם חרדים סליחה מכבודם לא ראויים להיות נהגים אף לא רגע אחד...
סליחה?!?!?!
ככה להוציא לעז על כ"כ הרבה יהודים תדיקים
שמשרתים אותנו בנאמנות ובמסירות?!?
ממש ממש לא נכון!!!!!!!!!!!!!!
אני מזועזע!!!!!
אני נוסע המון בתוך ביתר ומחוצה לה,
ומלבד מקרה ספציפי- מעולם לא היתה לי אף תלונה על נהג "משלנו"!!!!!
הפוך!
הנהגים מתוך העיר יראי שמים,
תסתכלו איך הם שמחים ומברכים את ילדי הת"תים בכזה מאור פנים....
תמיד יכול להיות נהג ספציפי שמתעצבן,
אבל ככה לומר על כולם?!?!?!
אני בהלם!!!!!!!!!!!!!!!
במקום לברך אותם, שבזכותם ילדינו נוסעים בביטחה,
ככה לומר?????
לא ראוי.
נעלב בשבילם.....

פ.נ

משתמש מקצוען

וגם פניה למשטרה

חבל שזה המצב
סתם מעניין לפני כמה זמן זה קרה לך???

משתמש סופר מקצוען
אם יש למישהו את המספר לשליחת תלונה לחברת "אפיקים",
כל שבוע מחדש סיוט אמיתי
להגיע מאשדוד לביתר.
כל שבוע סיפור אחר למה האוטובוס כן יצא ולא יצא
כן עצר ולא עצר, היה תגבור ולא ראיתם....
בקיצור זוועה!!!
זה כבר בדיחה עצובה תמיד בתחנה אצלנו
ביום שישי-
"אפיקים- פשוט לא להגיע"....!
אם מישהו יודע איפה ניתן להתלונן,
אשמח לקבל בדחיפות!!!!
(רק בשבת האחרונה האוטובוס יצא בכמעט שעה (!!!) איחור,
וחלק כבר לקחו מוניות במחיר עתק....
מי שחיכה- שיתלונן!!!
ולפני 3 שבועות שבכלל לא יצא אוטובוס... תתלוננו! בשבילנו!!!)
תודה

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

קהילת פרוג מודה לקב"ה יחד עם כלל ישראל על חיסולו של רב המרצחים מלבנון

בְּמוֹצָאֵי מְנוּחָה ... תַּרְאֵם נִסֶּיךָ עוֹשֶׂה גְדוֹלוֹת ... לִשְׁמֹעַ אֶל הָרִנָּה וְאֶל הַתְּפִלָּה

א מִזְמוֹר לְתוֹדָה הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ:ב עִבְדוּ אֶת יי בְּשִׂמְחָה בֹּאוּ לְפָנָיו בִּרְנָנָה:ג דְּעוּ כִּי יי הוּא אֱלֹהִים הוּא עָשָׂנוּ (ולא) וְלוֹ אֲנַחְנוּ עַמּוֹ וְצֹאן מַרְעִיתוֹ:ד בֹּאוּ שְׁעָרָיו בְּתוֹדָה חֲצֵרֹתָיו בִּתְהִלָּה הוֹדוּ לוֹ בָּרְכוּ שְׁמוֹ:ה כִּי טוֹב יְהוָֹה לְעוֹלָם חַסְדּוֹ וְעַד דֹּר וָדֹר אֱמוּנָתוֹ:
נקרא  21  פעמים

אתגר AI

תחל שנה וברכותיה • אתגר 117

לוח מודעות

למעלה