התייעצות מקרה חמור באוטובוס!

בְּמוֹצָאֵי מְנוּחָה ... תַּרְאֵם נִסֶּיךָ עוֹשֶׂה גְדוֹלוֹת ... לִשְׁמֹעַ אֶל הָרִנָּה וְאֶל הַתְּפִלָּה

מִזְמוֹר לְתוֹדָה הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ: עִבְדוּ אֶת יי בְּשִׂמְחָה בֹּאוּ לְפָנָיו בִּרְנָנָה: דְּעוּ כִּי יי הוּא אֱלֹהִים הוּא עָשָׂנוּ (ולא) וְלוֹ אֲנַחְנוּ עַמּוֹ וְצֹאן מַרְעִיתוֹ: בֹּאוּ שְׁעָרָיו בְּתוֹדָה חֲצֵרֹתָיו בִּתְהִלָּה הוֹדוּ לוֹ בָּרְכוּ שְׁמוֹ: כִּי טוֹב יְהוָֹה לְעוֹלָם חַסְדּוֹ וְעַד דֹּר וָדֹר אֱמוּנָתוֹ:

יש לך כנפי רוח

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
צילום מקצועי

תאורת חרום

משתמש סופר מקצוען
למה ללכת כצאן לטבח?!
אז עם כל הכבוד זו גם בעיה של הקורבן, שתעמוד על מקומה.
הנהג עצמו לא בסדר וזה וודאי
אבל מי ביקש שתקבלי את העונש ועוד בהכנעה??
הזוי.
אם עברתם פה על האשכול וראיתם את הטרור שמופעל בתכלס' כלפי הנוסעים אפשר להבין את הפחד מהנהג
ופרט אם זה אישה עדינה

יש לך כנפי רוח

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
צילום מקצועי
האם זה נעים להעיר??????
מה פתאום
ועוד לצעוק וכולם מסתכלים עליך כאילו בהצגה?
לפעמים עושים את זה מחוסר ברירה
ויהיו שעוד יגידו לך תרגע, מה לא לקחת כדורים?
נו באמת
לא התכוונתי נעים במובן של נעים, ברור שהרבה יותר נעים לי לאכול שניצל
בואי נחליף את זה במילה צריך.
צריך להיות אסרטיביים, חזקים, ולא להכנע.
הנהגים מרשים לעצמם כי הם רואים גם את הרפיסות של הנוסעים.
זו סיבה ותוצאה פשוטה.

יש לך כנפי רוח

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
צילום מקצועי
אם עברתם פה על האשכול וראיתם את הטרור שמופעל בתכלס' כלפי הנוסעים אפשר להבין את הפחד מהנהג
ופרט אם זה אישה עדינה
אפשר לפחד, וזה בסדר.
אסור להראות את הפחד- ופה ההבדל.
למה בתל אביב או רעננה הם לא מרשים לעצמם לעשות אתזה ובריכוזים החרדיים כן?
כי שם הם יודעים שזה יכול לעלות להם במשרה כי אי אפשר לפלפ אותם ואצל החרדים כן.

תאורת חרום

משתמש סופר מקצוען
אפשר לפחד, וזה בסדר.
אסור להראות את הפחד- ופה ההבדל.
למה בתל אביב או רעננה הם לא מרשים לעצמם לעשות אתזה ובריכוזים החרדיים כן?
כי שם הם יודעים שזה יכול לעלות להם במשרה כי אי אפשר לפלפ אותם ואצל החרדים כן.
נכון ואני שלפעמים אני מעיר לנהג אני מרגיש עוף מוזר בפרט אם האוקטובות עולות.

הצריך לא יעזור

בפרט אם מקבלים עונש מהנהג.

דרך אגב... כהיום אם תוקפים נהג, אז החברה משביתה את הקו למשך 12 שעות עונש.
ואם נהג לא בסדר, אין שום עונש לנהג....
אז יש לנהגים את כל הגיבוי מההנהלה וממשרד התחבורה.

הפיתרון יהיה רק כשיהיו סמויים עם יכולות להעניש,
ועונשים

הגולם החולם

משתמש מקצוען
ופרט אם זה אישה עדינה
בל"נ הודעה אחרונה בנושא, רק כדי שאני לא יצא לא מובן
איני חושב שהאשה צריכה לריב עם הנהג אלא פשוט ללכת משם בשתיקה ולא לחכות שם כמה דקות בכדי לשלם
זהו

יוסי ב.ק

משתמש סופר מקצוען
הדיון שהתפתח על מה ואיך צריך לעשות לנהג שכזה הוא בסוף תלוי בסגנון של כל אחד ואחד.

מה שכן משותף לכולנו הוא - שלכולנו מגיעה תח"צ טובה יעילה ועובדת, ולא משנה מה הסגנון שלנו.
כולנו אמורים לדרוש אוטובוסים שיצאו בזמן שהתחייבו עליו בלו"ז, יעצרו בתחנות ויתנהגו בצורה נורמלית.

יוסי ב.ק

משתמש סופר מקצוען
יש כלל שהחברות משתמשות בו בצורה מטופשת- שלאוטובוס מותר להקדים או לאחר ב10 דקות. קרה כמה פעמים שהפסדתי אוטובוס במקום שהתדירות היא במקרה הטוב כל שעה בגלל שהוא יצא 5 דקות לפני הזמן, ומה החברה אומרת? מותר לו להקדים או לאחר ב10 דקות! בשביל מה יש שעת יציאה אם הוא יכון לצאת לפני הזמן? מילא אחרי, זה מיועד בשביל פקקים במסלול הקודם, אבל לפני?
זה לא נכון!
אוטובוס צריך לצאת בזמן. נקודה.
מה שכן, קנס הם מקבלים באיחור של מעל 6 דקות, או הקדמה של מעל 2 דקות.
הקדמה של 5 דקות היא לא תקינה. אם ככה ענו לך בחברה זה ממש לא נכון ואפילו חוצפה. כדאי שתתלונן למשרד התחבורה
או במייל
pniotcrm#mot.gov.il
כמובן @ במקום ה-#

אם כבר עברו חודשיים מהמקרה משרד התחבורה כבר לא מטפל בזה. אבל תדגיש להם שאתה לא מתכוון למקרה עצמו אלא לעניין העקרוני שהחברה טוענת שהקדמה של 5 דקות מותרת להם.

שלמותת ....

משתמש רשום
תקשיבו מסכנה ....אני גם חושבת שהיא הייתה צריכה פשוט לעלות להתיישב וזהו שיקפוץ מזה עונש מה היא בגן ...?!
מקרה מזעזע אני מרחמת ברמות
אני אישית בחיים לא שמעתי על מקרה כזה ...(פעם ראשונה )

9153

משתמש צעיר
פעם שנסעתי מק"ס לירושלים במוצש, ביציאה ממודיעין עילית הנהג (ב"ד ימ"ש) ירד מהאוטובוס מדליק סיגריה ומתקשקש עם החבר'ה שלו שם, וכולם מחכים אחרי דקה אני יורד אליו ושואל אותו "למי מחכים?" (בנחת ולא בכעס)
והוא ישר צעק עלי "סתום תחזור למקום שלך" כשב"ד אחר לידו נראה עוד לא בן 20 קם אלי בעצבים "מה אתה רוצה"
לא התיחסתי אמרתי לנהג סע אף אחד לא צריך לחכות לך,
רק אח"כ כיבה את הסיגריה ועלה לאוטובוס עם אחד מהם וספר מקומות ריקים כשהוא מנבל את הפה "שאף אחד לא יגיד לו מה לעשות"
(בעיקרון זה די הפריע לי אבל כל הנוסעים חיכו בסבלנות ולאף אחד לא הפריע שהנהג למטה מעשן להנאתו)

אדם מקצועי

משתמש צעיר
פעם שנסעתי מק"ס לירושלים במוצש, ביציאה ממודיעין עילית הנהג (ב"ד ימ"ש) ירד מהאוטובוס מדליק סיגריה ומתקשקש עם החבר'ה שלו שם, וכולם מחכים אחרי דקה אני יורד אליו ושואל אותו "למי מחכים?" (בנחת ולא בכעס)
והוא ישר צעק עלי "סתום תחזור למקום שלך" כשב"ד אחר לידו נראה עוד לא בן 20 קם אלי בעצבים "מה אתה רוצה"
לא התיחסתי אמרתי לנהג סע אף אחד לא צריך לחכות לך,
רק אח"כ כיבה את הסיגריה ועלה לאוטובוס עם אחד מהם וספר מקומות ריקים כשהוא מנבל את הפה "שאף אחד לא יגיד לו מה לעשות"
(בעיקרון זה די הפריע לי אבל כל הנוסעים חיכו בסבלנות ולאף אחד לא הפריע שהנהג למטה מעשן להנאתו)
על דברים כאלה צריך להתלונן בחברה ואם שם לא מגיבים אפשר להתלונן במשרד מבקר המדינה (ומנסיון שם מגיבים מהר) ולא לומר שכל הזמן מפלים אותנו ומתעללים בנו ואף אחד לא שומע אותנו, כי פשוט צריך להתלונן ולא לחשוב שמלכתוב את זה כאן בפרוג יסתדרו כל הבעיות

תמי אחת

משתמש סופר מקצוען
אז יש לה בעיה, וזה כבר לא קשור לסיפור הזה.
מה הוא יעשה לה אם היא תתיישב? אז הוא אמר? מני שישמע, עוד מאן דאמר.
המורות בביה"ס אמרו: ואם הוא יגיד לך לקפוץ מהגג?
איני חושב שהאשה צריכה לריב עם הנהג אלא פשוט ללכת משם בשתיקה ולא לחכות שם כמה דקות בכדי לשלם
זהו
בדיוק!

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

קהילת פרוג מודה לקב"ה יחד עם כלל ישראל על חיסולו של רב המרצחים מלבנון

בְּמוֹצָאֵי מְנוּחָה ... תַּרְאֵם נִסֶּיךָ עוֹשֶׂה גְדוֹלוֹת ... לִשְׁמֹעַ אֶל הָרִנָּה וְאֶל הַתְּפִלָּה

א מִזְמוֹר לְתוֹדָה הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ:ב עִבְדוּ אֶת יי בְּשִׂמְחָה בֹּאוּ לְפָנָיו בִּרְנָנָה:ג דְּעוּ כִּי יי הוּא אֱלֹהִים הוּא עָשָׂנוּ (ולא) וְלוֹ אֲנַחְנוּ עַמּוֹ וְצֹאן מַרְעִיתוֹ:ד בֹּאוּ שְׁעָרָיו בְּתוֹדָה חֲצֵרֹתָיו בִּתְהִלָּה הוֹדוּ לוֹ בָּרְכוּ שְׁמוֹ:ה כִּי טוֹב יְהוָֹה לְעוֹלָם חַסְדּוֹ וְעַד דֹּר וָדֹר אֱמוּנָתוֹ:
נקרא  16  פעמים

אתגר AI

תחל שנה וברכותיה • אתגר 117

לוח מודעות

למעלה