דרוש מידע מקרה הזוי ומקומם!

פוקוש

משתמש מקצוען
לא רק שאיים אלא גם צילם......(שמעתי את הפאלש)
הו אמר לי תעמדי ואני יצלם אותך בשביל שתקבלי דוח משמישטרה.......
חצוף מחוצף. כשיפול לידיי הוא יתחנן שאני יירגע. כבר עברתי אירוע כזה עם נהג שונא חרדים. צריך לדעת מה לומר להם ואז הם רועדים על הפרנסה ומתחנפים עד סוף הנסיעה

פוקוש

משתמש מקצוען
הוא יגיד שבאותו הבוקר הוא לא הפעיל את המצלמה..
אי אפשר. אם זה כמו של המשטרה אז אין לנושא המצלמה כל אפשרות להשפיע עליה.
השאלה היא האם הגורם האחראי ירצה לברר את האמת והצדק. אם כן אז הכל ירוץ לטובתך. אם לא אז הוא יטען כפי שאמרת וכדו'

Harmonyapro

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
לא רק שאיים אלא גם צילם......(שמעתי את הפאלש)
הו אמר לי תעמדי ואני יצלם אותך בשביל שתקבלי דוח משמישטרה.......
הייתי מאחלת לו מכל הלב רפואה שלמה.
שום דו''ח לא יכול לצאת מזה, זו ראיה לא חוקית ובכלל לא מתוקף סמכותו לאכוף מסיכות.

מבינה לגמרי את ההרגשה הנוראית הזו שלך, בהחלט לא נעים בכלל.

שאפומדיה

משתמש מקצוען
עליתי לאוטובוס אגד ואיתי עלו 2 פקחים.....
ישר תיקפתי רב קו ושבאתי להיתיישב אז פקח אחד שם לב שאז תיקפת וישר רץ אלי והיתנפל ושאל למה תיקפת רק עכשיו...
ישר עניתי לו שעליתי עכשיו לאוטובוס אז הפקח אמר לי "את לא עלית " אז אמרתי לו שעליתי עכשיו אז הפקח אמר לי אין מצב
בשלב הנוכחי כבר כל הנוסעים היתערבו ואמרו שעליתי רק עכשיו בתחנה ...אותו פקח אמר שאין מצב והלך לשאול את הפקח השיני...
כלומר ניגש אלין ואמר לו "נכון האישה הזאת לא עלתה איתנו".. והצביע עלי..... אותו פקח אמר לפקח הראשון שאני כן עליתי...
הפקח מיתקרב אלי ונותן לי את הרב קו ואומר לי בכזה בוטות "את בלי מסכה בואי אני יצלם אותך ואני יעביר את זה למישטרת ישראל...על תופתעי עם תראי קנס 500 ש"ח בדואר"...
חשוב לי להבהיר שהיה לי מסכה בתיק ושעליתי לאוטובוס תיקפתי את הרב ומרב היתנפלות עלי לא יכלתי לעטות מסכה...(לא משנה שכל האוטובוס היה בלי מסכות)
כמובן שהפקח לא היתנצל על מה שהיה עם הרב קו .....
פשוט היתנפלות לאזרח חף מפשע......
השאלה שלי עם פקח של אגד יכול לצלם אותי (פגיעה בפרטיות) שלא למטרת התפקיד(התפקיד שלו זה לאכוף מי שלא שילם וכו)??
עם אני יכולה לתבוע אותו??
מה שהוא עשה זה באמת חוצפה מקומם מאוד!!
אבל לא קשור למה שהוא עשה לך
רוצה להפנות את תשומת לב לך ולעוד כמה שניפתסים על פקח אומלל שמאמלל אחרים

פעם בעלי ואני עלינו על האוטובוס (פעם ראשונה שעלינו עם הילדה לאוטובוס) וריחפנו שכחנו לתקף (פעם ראשונה שזה קרה לנו בחיים )
ואז עלה פקח ונפל לנו האסימון שלא תיקפנו
מיד בעלי קם ובא להניח את הרב קו על מכשיר התיקוף
ישר הפקח בא עליו ואמר לו תביא תרב-קו
בעלי אמר לו בתקיפות ובאופן ברור: ממש לא, אני משלם עכשיו . אני פשוט פעם ראשונה עולה עם הילדה ולא שמתי לב ששכחתי לתקף ותוך כדי שהוא מדבר איתו הוא תיקף במכשיר
הפקח צועק עליו " תביא תרבקו וכו'
עכשיו אין לו מה לעשות! בעלי תיקף! לך תוכיח....
הפקח רתח מעצבים על כבודו המושפל
ובעלי אומר לו בצורה ברורה אני מוכן להניח לך את הרב קו על המכשיר אבל אני לא מוכן לתת לך אותו
וזהו לפקח לא היה מה לעשות . הוא אמר חכה אני ישלח לך דוח... הלך לנהג צעק עליו אמר לו תוציא מצלמות התקשר לאחראי
תכלס לא היה לו מה לעשות חוץ מלצאת 0!!!!!!!!!!

את האמת הצטערתי שלא היה לי רב קו אנונימי ואז בכלל לא היה לו מה לעשות חחחח

פוקוש

משתמש מקצוען

פעם בעלי ואני עלינו על האוטובוס (פעם ראשונה שעלינו עם הילדה לאוטובוס) וריחפנו שכחנו לתקף (פעם ראשונה שזה קרה לנו בחיים )
בעלי אמר לו בתקיפות ובאופן ברור: ממש לא, אני משלם עכשיו . אני פשוט פעם ראשונה עולה עם הילדה ולא שמתי לב ששכחתי לתקף ותוך כדי שהוא מדבר איתו הוא תיקף במכשיר
ובעלי אומר לו בצורה ברורה אני מוכן להניח לך את הרב קו על המכשיר אבל אני לא מוכן לתת לך אותו
וזהו לפקח לא היה מה לעשות . הוא אמר חכה אני ישלח לך דוח... הלך לנהג צעק עליו אמר לו תוציא מצלמות התקשר לאחראי

איזה אומץ!! כל הכבוד לו

פ.נ

משתמש מקצוען

קודם כל איזה אומץ!!
דבר שיני בנוגע אלי מרב שהוא ישר היתנפל עלי לא ידעתי איך להגיב....אז פשוט שתקתי(מזל שבשניה אחרונה לקחתי פרטים שלו וצילמתי אותו)
מה שכן אותו פקח הוא פשוט עבריין ואותו עבריין צריך להוריד אותו מהתפקיד!!(בפרט שזה לא מיקרה ראשון אלא היו כמה וכמה מקרים על ידו אותו פקח)
לכן היה חשוב לי לפתוח אשכול על זה גם שיהיה מודעות לאנשים וגם למנוע את המקרה הבא......(בתקווה שהכן יצא מזה משהו)
מה שבטוח אנשים שניתקלים בכזה סיטואציה ישר לשלוף מצלמות ולצלם (לפעמים אותו אדם שמיתנפלים עליו הוא לא ידוע מה לעשות מרב ההלם והלחץ) ואפילו לאיים על אותו פקח שיגישו נגדו תלונה....

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק כז

א לְדָוִד יְהוָה אוֹרִי וְיִשְׁעִי מִמִּי אִירָא יְהוָה מָעוֹז חַיַּי מִמִּי אֶפְחָד:ב בִּקְרֹב עָלַי מְרֵעִים לֶאֱכֹל אֶת בְּשָׂרִי צָרַי וְאֹיְבַי לִי הֵמָּה כָשְׁלוּ וְנָפָלוּ:ג אִם תַּחֲנֶה עָלַי מַחֲנֶה לֹא יִירָא לִבִּי אִם תָּקוּם עָלַי מִלְחָמָה בְּזֹאת אֲנִי בוֹטֵחַ:ד אַחַת שָׁאַלְתִּי מֵאֵת יְהוָה אוֹתָהּ אֲבַקֵּשׁ שִׁבְתִּי בְּבֵית יְהוָה כָּל יְמֵי חַיַּי לַחֲזוֹת בְּנֹעַם יְהוָה וּלְבַקֵּר בְּהֵיכָלוֹ:ה כִּי יִצְפְּנֵנִי בְּסֻכֹּה בְּיוֹם רָעָה יַסְתִּרֵנִי בְּסֵתֶר אָהֳלוֹ בְּצוּר יְרוֹמְמֵנִי:ו וְעַתָּה יָרוּם רֹאשִׁי עַל אֹיְבַי סְבִיבוֹתַי וְאֶזְבְּחָה בְאָהֳלוֹ זִבְחֵי תְרוּעָה אָשִׁירָה וַאֲזַמְּרָה לַיהוָה:ז שְׁמַע יְהוָה קוֹלִי אֶקְרָא וְחָנֵּנִי וַעֲנֵנִי:ח לְךָ אָמַר לִבִּי בַּקְּשׁוּ פָנָי אֶת פָּנֶיךָ יְהוָה אֲבַקֵּשׁ:ט אַל תַּסְתֵּר פָּנֶיךָ מִמֶּנִּי אַל תַּט בְּאַף עַבְדֶּךָ עֶזְרָתִי הָיִיתָ אַל תִּטְּשֵׁנִי וְאַל תַּעַזְבֵנִי אֱלֹהֵי יִשְׁעִי:י כִּי אָבִי וְאִמִּי עֲזָבוּנִי וַיהוָה יַאַסְפֵנִי:יא הוֹרֵנִי יְהוָה דַּרְכֶּךָ וּנְחֵנִי בְּאֹרַח מִישׁוֹר לְמַעַן שׁוֹרְרָי:יב אַל תִּתְּנֵנִי בְּנֶפֶשׁ צָרָי כִּי קָמוּ בִי עֵדֵי שֶׁקֶר וִיפֵחַ חָמָס:יג לוּלֵא הֶאֱמַנְתִּי לִרְאוֹת בְּטוּב יְהוָה בְּאֶרֶץ חַיִּים:יד קַוֵּה אֶל יְהוָה חֲזַק וְיַאֲמֵץ לִבֶּךָ וְקַוֵּה אֶל יְהוָה:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

מנדלה במטבח • אתגר 53

לוח מודעות

למעלה