דרוש מידע מקרה הזוי ומקומם!

*רות

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
D I G I T A L
מי זה פוקוס?
היא לא מירושלים

תמי אחת

משתמש סופר מקצוען
הסיפורים כאן רובם על אנשים שעלו באותה תחנה עם הפקח ביחד ועדין לא הספיקו לשלם!!!

ויש עוד מקרי אילוץ, שמי שנוסע תדיר בתחבורה ציבורית יכול להכיר:
שכחת הכרטיס
אי ידיעת הסכום הטעון
עומס מטורף באוטובוס שאי אפשר לגשת למכשיר הטעינה
עליה עם ידים עמוסות בשקיות וחוסר יציבות בשביל לגשת עד למכשיר
עליה עם ילדים ועגלה ודאגה ראשונה קודם כל לבטיחות
מכשיר אחורי לא תקין וקשה/בלתי אפשרי ללכת עד לנהג לתקף
ועוד ועוד
טרי מאתמול:
עליתי על הרכבת הקלה בדרך למקרה חירום, ו.. אופס, לקחתי רב קו לא טוב. תקלה בהעברת הכרטיס.
ירדתי בתחנה הראשונה, ניסיתי להטעין את הכרטיס. אי אפשר. פג תוקפו של הכרטיס. רחוקה מהבית, חייבת להגיע לאן שנסעתי, ואין לי איך לתקף. ביקשתי מאנשים, אבל הם לא יכולים לתקף את הכרטיס בשנית.
נו, מה עושים??

כתום צהוב לבן

משתמש מקצוען
עליתי לאוטובוס אגד ואיתי עלו 2 פקחים.....
ישר תיקפתי רב קו ושבאתי להיתיישב אז פקח אחד שם לב שאז תיקפת וישר רץ אלי והיתנפל ושאל למה תיקפת רק עכשיו...
ישר עניתי לו שעליתי עכשיו לאוטובוס אז הפקח אמר לי "את לא עלית " אז אמרתי לו שעליתי עכשיו אז הפקח אמר לי אין מצב
בשלב הנוכחי כבר כל הנוסעים היתערבו ואמרו שעליתי רק עכשיו בתחנה ...אותו פקח אמר שאין מצב והלך לשאול את הפקח השיני...
נראה לי כי הכל היה שווה, בשביל לקבל 160 תודות ופרצופים :):cry:

פ.נ

משתמש מקצוען
לשם תועלת הציבור כולו...
מי שניתקל במקרה כזה או אחר של אותו פקח (או פקח אחר) או שחווה מקרה כזה שיפנה בדחיפות ל @פוקוס
בשביל שנוכל לגבות כמה שיותר עדויות נגד אותו פקח ואז יוכלו לטפל בענין כמה שיותר רציני ויוכלו להעמיד לדין את אותו פקח......
רוצים למנוע את המקרה הבא!!

אס ES

משתמש פעיל
אדם מדהים בטוב ליבו שאין לי ספק שבורא עולם יזניק אותו למעלה. מניסיון חיים. אנשים שמנצלים את תפקידם להתחשבות בזולת ולהבין את בעיותיו ולסייע לו בורא עולם לא משאיר אותם למטה ופתאום אתה רואה אותם מתחילים לזנק במעמדם כי מישהו בכיר נתקל בהם ונדלק עליהם. לב מלכים ושרים ביד ה'
כנראה שיש לך ניסיון חיים אדיר שאין לאף אחד אם אתה יכול לומר שאת הפקח הזה עוד יום אחד נראה במקום גבוהה.

משה מנדלוביץ

משתמש מקצוען
יש הרבה מקרים נכונים
ומזעזים והתנהגות ברוטלית של פקחים
וחייבים לשים לזה סוף
אבל אני שואלת בתמימות
למה אנשים ועוד בחזות חרדית מרשים לעצמם לנסוע בלי לשלם מה עם גזל
עכשיו קבלתי קובץ שמדבר ומסכם את נושא התשלום באוטובוסים

קבצים מצורפים

• מאמר מקובץ בית אהרן וישראל, כסלו טבת תשפ''ב.pdf
    KB 162.6 · צפיות: 55

פ.נ

משתמש מקצוען
אני עכשיו צופה בסירטון בו היום פקח תוקף וחונק בברוטליות נוסע חרדי שלא שילם ואני מגלה שזה אותו פקח שלי.....
פקח של חברת אגד תקף הבוקר (רביעי) נוסע בקו אוטובוס מספר 67 בירושלים, זאת לאחר שדרש ממנו לרדת מהאוטובוס אך הוא סירב.

עד ראיה ששוחח עם ערוץ 7 תיאר את השתלשלות הדברים. זה קרה לאחר ששני נערים עלו לאוטובוס, כאשר אחד מהם שילם על הנסיעה כנדרש ואחד לא שילם.

בשלב מסויים עלו על האוטובוס שני פקחי אגד, וביקשו מהנער שלא שילם על הנסיעה להציג תעודה מזהה. חברו, ששילם על הנסיעה, יעץ לו שלא להזדהות בפני הפקחים ונמשך בינהם דין ודברים.

לאחר כמו דקות ביקשו הפקחים מהנהג לעצור את האוטובוס, ודרשו מהנערים, גם מהנער ששילם, לרדת מהאוטובוס. הנערים סירבו, ובתגובה פקח אגד שלח את ידו לגרונו של הנער ששילם על הנסיעה וסירב לרדת מהאוטובוס. לאחר מכן, על פי עד הראיה ששוחח עם ערוץ 7, הפקחים השתמשו בגז פלפל נגד הנוסעים.

מאגד נמסר: "התיעוד כלל לא מזעזע ואין לו כל קשר למוצא אתני או דתי. זהו סרטון ערוך באופן מגמתי שאינו משקף בהכרח את אשר התרחש בין הצעיר לבקר התחבורה שעלה לאוטובוס לצורך פיקוח תיקוף. בכל מקרה באם הצעיר סבור שהוא הותקף על לא עוול בכפו הוא מוזמן להגיש תלונה במשטרה כמו גם להתלונן במחלקת פניות הציבור של אגד לצורך בדיקה אובייקטיבית ובלתי מתפשרת של נסיבות האירוע".

פ.נ

משתמש מקצוען
פקח של חברת אגד תקף הבוקר (רביעי) נוסע בקו אוטובוס מספר 67 בירושלים, זאת לאחר שדרש ממנו לרדת מהאוטובוס אך הוא סירב.

עד ראיה ששוחח עם ערוץ 7 תיאר את השתלשלות הדברים. זה קרה לאחר ששני נערים עלו לאוטובוס, כאשר אחד מהם שילם על הנסיעה כנדרש ואחד לא שילם.

בשלב מסויים עלו על האוטובוס שני פקחי אגד, וביקשו מהנער שלא שילם על הנסיעה להציג תעודה מזהה. חברו, ששילם על הנסיעה, יעץ לו שלא להזדהות בפני הפקחים ונמשך בינהם דין ודברים.

לאחר כמו דקות ביקשו הפקחים מהנהג לעצור את האוטובוס, ודרשו מהנערים, גם מהנער ששילם, לרדת מהאוטובוס. הנערים סירבו, ובתגובה פקח אגד שלח את ידו לגרונו של הנער ששילם על הנסיעה וסירב לרדת מהאוטובוס. לאחר מכן, על פי עד הראיה ששוחח עם ערוץ 7, הפקחים השתמשו בגז פלפל נגד הנוסעים.

מאגד נמסר: "התיעוד כלל לא מזעזע ואין לו כל קשר למוצא אתני או דתי. זהו סרטון ערוך באופן מגמתי שאינו משקף בהכרח את אשר התרחש בין הצעיר לבקר התחבורה שעלה לאוטובוס לצורך פיקוח תיקוף. בכל מקרה באם הצעיר סבור שהוא הותקף על לא עוול בכפו הוא מוזמן להגיש תלונה במשטרה כמו גם להתלונן במחלקת פניות הציבור של אגד לצורך בדיקה אובייקטיבית ובלתי מתפשרת של נסיבות האירוע".
אותו תגובה מה שאגד מסרו לי לגבי הפקח שבו לכאורא הפקח האשים אותי
זה פשוט הזוי!!!!!!!!
מקווה שאותו נוסע יתלוננן

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק כז

א לְדָוִד יְהוָה אוֹרִי וְיִשְׁעִי מִמִּי אִירָא יְהוָה מָעוֹז חַיַּי מִמִּי אֶפְחָד:ב בִּקְרֹב עָלַי מְרֵעִים לֶאֱכֹל אֶת בְּשָׂרִי צָרַי וְאֹיְבַי לִי הֵמָּה כָשְׁלוּ וְנָפָלוּ:ג אִם תַּחֲנֶה עָלַי מַחֲנֶה לֹא יִירָא לִבִּי אִם תָּקוּם עָלַי מִלְחָמָה בְּזֹאת אֲנִי בוֹטֵחַ:ד אַחַת שָׁאַלְתִּי מֵאֵת יְהוָה אוֹתָהּ אֲבַקֵּשׁ שִׁבְתִּי בְּבֵית יְהוָה כָּל יְמֵי חַיַּי לַחֲזוֹת בְּנֹעַם יְהוָה וּלְבַקֵּר בְּהֵיכָלוֹ:ה כִּי יִצְפְּנֵנִי בְּסֻכֹּה בְּיוֹם רָעָה יַסְתִּרֵנִי בְּסֵתֶר אָהֳלוֹ בְּצוּר יְרוֹמְמֵנִי:ו וְעַתָּה יָרוּם רֹאשִׁי עַל אֹיְבַי סְבִיבוֹתַי וְאֶזְבְּחָה בְאָהֳלוֹ זִבְחֵי תְרוּעָה אָשִׁירָה וַאֲזַמְּרָה לַיהוָה:ז שְׁמַע יְהוָה קוֹלִי אֶקְרָא וְחָנֵּנִי וַעֲנֵנִי:ח לְךָ אָמַר לִבִּי בַּקְּשׁוּ פָנָי אֶת פָּנֶיךָ יְהוָה אֲבַקֵּשׁ:ט אַל תַּסְתֵּר פָּנֶיךָ מִמֶּנִּי אַל תַּט בְּאַף עַבְדֶּךָ עֶזְרָתִי הָיִיתָ אַל תִּטְּשֵׁנִי וְאַל תַּעַזְבֵנִי אֱלֹהֵי יִשְׁעִי:י כִּי אָבִי וְאִמִּי עֲזָבוּנִי וַיהוָה יַאַסְפֵנִי:יא הוֹרֵנִי יְהוָה דַּרְכֶּךָ וּנְחֵנִי בְּאֹרַח מִישׁוֹר לְמַעַן שׁוֹרְרָי:יב אַל תִּתְּנֵנִי בְּנֶפֶשׁ צָרָי כִּי קָמוּ בִי עֵדֵי שֶׁקֶר וִיפֵחַ חָמָס:יג לוּלֵא הֶאֱמַנְתִּי לִרְאוֹת בְּטוּב יְהוָה בְּאֶרֶץ חַיִּים:יד קַוֵּה אֶל יְהוָה חֲזַק וְיַאֲמֵץ לִבֶּךָ וְקַוֵּה אֶל יְהוָה:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

מנדלה במטבח • אתגר 53

לוח מודעות

למעלה