דרוש מידע מקרה הזוי ומקומם!

112123

משתמש מקצוען
צריך שמשרד עורכי דין ירכזו את כל המקרים הנ"ל ויטפלו בכל מקרה לגופו ו/או ע"י תביעה ייצוגית עד שהפקחים ירגעו.
אני חושב שלציבור שלנו פחות חשוב הפיצוי כמו שחשוב לו שיפיקו להיטפל אליו ולכן שהמשרד יהנה מכל הפצויים שיקבלו בתמורה לתביעות.
דבר נוסף, שאותם בודדים שלא משלמים יבינו שהם דופקים את כל הציבור ושיוצא לכל המגזר שם של "גנבים" וכולם סובלים בגללם

פ.נ

משתמש מקצוען
צריך שמשרד עורכי דין ירכזו את כל המקרים הנ"ל ויטפלו בכל מקרה לגופו ו/או ע"י תביעה ייצוגית עד שהפקחים ירגעו.
אני חושב שלציבור שלנו פחות חשוב הפיצוי כמו שחשוב לו שיפיקו להיטפל אליו ולכן שהמשרד יהנה מכל הפצויים שיקבלו בתמורה לתביעות.
דבר נוסף, שאותם בודדים שלא משלמים יבינו שהם דופקים את כל הציבור ושיוצא לכל המגזר שם של "גנבים" וכולם סובלים בגללם
אני חושבת שגם התקשורת צריכה להרעיש...

112123

משתמש מקצוען
אני חושבת שגם התקשורת צריכה להרעיש...
רעש לא מפחיד אותם
אין לנו אלטרנטיבות אחרות, מה תאיימי עליהם שתלכי ברגל???
יש בכל אזור חברה אחת שיש לה מונופול על הנסיעות
חוץ מלראות סרטונים מקוממים שמבאסים לנו את היום כלום לא השתנה
חבל שכבר אין חאפרים...

חייצ'ו

משתמש פעיל
הצעה:
כל מי שיושב באוטובוס ורואה פקח שעולה, אם יש באמתחתו אפשרות צילום, שיתחיל מיד לצלם. בלי שהפקח יבחין בכך.
יתכן ויאספו כמה סרטונים, וזה יהיה עילה לתחקיר וכו'...
רציתי לומר זאת גם כן.
פשוט מקומם לקרוא את זה!

112123

משתמש מקצוען
הצעה:
כל מי שיושב באוטובוס ורואה פקח שעולה, אם יש באמתחתו אפשרות צילום, שיתחיל מיד לצלם. בלי שהפקח יבחין בכך.
יתכן ויאספו כמה סרטונים, וזה יהיה עילה לתחקיר וכו'...
אולי החרדים צריכים להסתובב עם מצלמות גוף כמו של שוטרים
פשוט אין ברירה אחרת, עושים בנו מה שרוצים ואין פוצה פה ומצפצף.
בציבור הכללי הם מוציאים את הפלאפון ועושים שיימינג כזה... שהבנאדם פשוט מתחרט שהוא נולד...

מטאלי

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
ההיפך הגמור.
אם פקח רוצה לתת דו״ח - זה חייב להיות ע״י זוג פקחים.
לא נכון, במו עיני חזיתי בפקח שנתן דוח לאשה שלא שילמה ומכיוון שלא היה לה לשלם גם שילח אותה מהאוטובוס אחר כבוד...

פ.נ

משתמש מקצוען
לא נכון, במו עיני חזיתי בפקח שנתן דוח לאשה שלא שילמה ומכיוון שלא היה לה לשלם גם שילח אותה מהאוטובוס אחר כבוד...
כל הקטע של זוג פקחים זה שיוכלו לצוד כמה שיותר אנשים שלא תיקפו
זה לא מחוייב על פי חוק ..
אני גם ראיתי פקחים בודדים שמיסתובבים ונותנים דוחות לאנשים....

java

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
הנדסת תוכנה
לא הבנתי.
זה שפקח קנס למרות שהיה לבד - מוכיח לך שזה החוק?
אני מכירה מי שאמר לפקח שאסור לו לקנוס כי הוא לבד והפקח הלך.
ככה מוכיחים חוק במדינה הזו....

פ.נ

משתמש מקצוען
לא הבנתי.
לי קרה מקרה שעליתי לאוטובוס ותיקפתי רב קו ועלה פקחים והפקח אמר שהוא לא רואה ששילמתי פניתי לנהג והנהג זכר אותי ואמר שמכשיר שלו לא עבד והוא חשב שיקפתי במקום אחר אותו פקח נתן לי דוח היתווכחתי איתו ואומר לי שכל מילה שלי יגרום שהדוח יעלה יותר...אני ישתוק ...הקטע הכי מעצבן היה שירדתי מהאוטובוס ועליתי לאוטובוס אחר שהם גם עלו והם זכרו אותי ובדיוק היה שם בחור אמריקאי שלא שילם והם תפסו אותו והוא יתחנן עליהם שיבתרו לו בקיצור ואני עקבתי אחרי הסיפור ופקח אמר לו יתן לו תעודת זהות אותו בחרו לא היה לא אז הוא אמר שיזמין לו מישטרה אז הנוסעים באוטובוס היתערבו ואמר להם שירחמו עליהם ואז הפקח ירד עם אותו בחור מהאוטובוס ואני ירדתי אחריהם ולאחרי כמה דקות המתנה הפקח ניגש אלי ואומר לי מה את אומרת לבטל לו את הדוח או לא?(כי לא היה נעים לו שלי הוא נתן על סיבה לא מוצדקת) אז אמרתי לו שישחרר את הבחור והוא באמת שיחרר..ועל הדרך אמרתי לו שהוא ם היה צריך לשחרר אותי (הבחור היה מיסכן לא ידע עיברית פתאום מינפלים עלי 2 פקחים ואותו בחור אמר שילך להביא את התעודת זהות והפקחים לא הסכימו והיא ממש ניבהל מהמישטרה...)
מה שקרה שאני הגשתי תלונה לאגד והם ביטלו לי את הקנס כי הם ראו שתיקפתי את הכרטיס באוטובוס......
יש פקחים שעושים מעבר לתפקיד שלהם(מה שהם לא צריכם לעשות) ואותם צריכים לפטר!!

----------

משתמש מקצוען
לא הבנתי.

אין דבר כזה שני פקחים על פי חוק רק אחד מותר ותבדוק שהם עולם רק אחד מתקף את הרכטיס שלו והשני לא או שהוא מתקף שהם יורדים כי אסור להם לעלות יחד.

Zbaaang

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
אימלאאאאאאאאא
איש רע לב ואכזר.

נו, לפחות זכית לכפרת עוונות
בזכות ההלבנת פנים הזו...

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק כט

א מִזְמוֹר לְדָוִד הָבוּ לַיהוָה בְּנֵי אֵלִים הָבוּ לַיהוָה כָּבוֹד וָעֹז:ב הָבוּ לַיהוָה כְּבוֹד שְׁמוֹ הִשְׁתַּחֲווּ לַיהוָה בְּהַדְרַת קֹדֶשׁ:ג קוֹל יְהוָה עַל הַמָּיִם אֵל הַכָּבוֹד הִרְעִים יְהוָה עַל מַיִם רַבִּים:ד קוֹל יְהוָה בַּכֹּחַ קוֹל יְהוָה בֶּהָדָר:ה קוֹל יְהוָה שֹׁבֵר אֲרָזִים וַיְשַׁבֵּר יְהוָה אֶת אַרְזֵי הַלְּבָנוֹן:ו וַיַּרְקִידֵם כְּמוֹ עֵגֶל לְבָנוֹן וְשִׂרְיֹן כְּמוֹ בֶן רְאֵמִים:ז קוֹל יְהוָה חֹצֵב לַהֲבוֹת אֵשׁ:ח קוֹל יְהוָה יָחִיל מִדְבָּר יָחִיל יְהוָה מִדְבַּר קָדֵשׁ:ט קוֹל יְהוָה יְחוֹלֵל אַיָּלוֹת וַיֶּחֱשֹׂף יְעָרוֹת וּבְהֵיכָלוֹ כֻּלּוֹ אֹמֵר כָּבוֹד:י יְהוָה לַמַּבּוּל יָשָׁב וַיֵּשֶׁב יְהוָה מֶלֶךְ לְעוֹלָם:יא יְהוָה עֹז לְעַמּוֹ יִתֵּן יְהוָה יְבָרֵךְ אֶת עַמּוֹ בַשָּׁלוֹם:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

הווי משפחתי • 4

לוח מודעות

למעלה